Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.456
Like
20.288
Πόντοι
6.056
ποσα π.μ πηρες μωρη μουχριτσα? Το δωσες στα παιδια? :spam:
σου στλενω πμ να δεις,σε ένα μου εγραψαν ότι εσυ τους ειπες ότι εχω το βιντεο και σε ένα άλλο ότι ο celebre τους ειπε ότι εχω το βιντεο :headbang: :S :S :S
εσυ ποσα  :think:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
Ηρθαν οι μαλακες της απογευματινης βαρδιας;
Τι ωρα ξεκιναει η ξεφτίλα;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
οκ εχουν αρχισει τα κανονια στην οικονομια να σκανε κατσε να δεις τι θα γινει τον σεπτεμβρη
Μεγαλη Υφεση θα υπαρχει τυπε, αυτο ειναι το μονο σιγουρο ... και στην Σουηδια ομως το ιδιο αν και ανεφερες οτι θα εχει απειροελαχιστες επιπτωσεις στην οικονομια της

κριμα στους ανθρωπους βεβαια που χαθηκαν χωρις κανενα θεαματικο αποτελεσμα οπως φαινεται  :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
σου στλενω πμ να δεις,σε ένα μου εγραψαν ότι εσυ τους ειπες ότι εχω το βιντεο και σε ένα άλλο ότι ο celebre τους ειπε ότι εχω το βιντεο :headbang: :S :S :S
εσυ ποσα  :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα ζαλιστηκαν τα παιδια απ την αγαμια κ ψαχνουν αμεση εκτονωση....  :wanker:...καμια 15αρια ολα μαζι....τους το δωσες τελικα? :think:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.456
Like
20.288
Πόντοι
6.056
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα ζαλιστηκαν τα παιδια απ την αγαμια κ ψαχνουν αμεση εκτονωση....  :wanker:...καμια 15αρια ολα μαζι....τους το δωσες τελικα? :think:
ε μπερδευτηκα κι εγω κι εστειλα το άλλο με τον τρουμπ και την μαργκοτ ρομπι :-( :S :S :S
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Μεγαλη Υφεση θα υπαρχει τυπε, αυτο ειναι το μονο σιγουρο ... και στην Σουηδια ομως το ιδιο αν και ανεφερες οτι θα εχει απειροελαχιστες επιπτωσεις στην οικονομια της

κριμα στους ανθρωπους βεβαια που χαθηκαν χωρις κανενα θεαματικο αποτελεσμα οπως φαινεται  :S
για να δεις ποσο μπαγλαμας εισαι
το αρθρο που εσυ εφερες λεει οτι η σουηδια ειχε τον μαρτη μεταβολη στο αεπ της 0,3%, ενώ ο μέσος όρος της ευρωζώνης ήταν -3,8%

και μετα γραφει για προβλεψεις οτι και καλα ΘΑ εχει 7%-10% μειωση στο αεπ της
παπαρια μαντολες λοιπον
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.317
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
Ξεκιναει πτησεις απο 1η ιουλιου η τουι προς ελλαδα.
Και η ιστοσελιδα της εχει ι :s&m_2:επισκεψεις για ελλαδα.

Καλό νέο

Και μαλλον ανοιγμα απο 15 ιουνιου των εποχικων χοτελ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
για να δεις ποσο μπαγλαμας εισαι
το αρθρο που εσυ εφερες λεει οτι η σουηδια ειχε τον μαρτη μεταβολη στο αεπ της 0,3%, ενώ ο μέσος όρος της ευρωζώνης ήταν -3,8%

και μετα γραφει για προβλεψεις οτι και καλα ΘΑ εχει 7%-10% μειωση στο αεπ της
παπαρια μαντολες λοιπον
Φερε τοτε ενα αρθρο που λεει οτι δεν ΘΑ εχει υφεση ... βεβαια εσυ γνωριζεις ηδη οτι θα εχει απειροελαχιστες οικονομικες συνεπειες.

ο κλασικος ηλιθιος  :S
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Φερε τοτε ενα αρθρο που λεει οτι δεν ΘΑ εχει υφεση ... βεβαια εσυ γνωριζεις ηδη οτι θα εχει απειροελαχιστες οικονομικες συνεπειες.

ο κλασικος ηλιθιος  :S
με τα θα και τα αν κατακτω τον κοσμο
η αληθεια ειναι οτι η σουηδια τον μαρτη ειχε μεταβολη στο αεπ της 0,3%, ενώ ο μέσος όρος της ευρωζώνης ήταν -3,8%
αν λοιπον η σουηδια απο 0,3% τον μαρτη παει στο τελος του χρονου σε -7% τοτε οι λοιπες χωρες θα εχουν πανω απο 50% μειωση
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Ναι τύποι μια χαρα τα λετε, εδω οι ΗΠΑ εφτιαξαν 35 εκατομμυρια ανεργους σε ενα μηνα λογω της πανδημιας, κι εσεις βριζετε τον Αδωνη επειδη οι μικρεμποροι εχουν μειωση τζιρου

Καλα ενταξει
θα του δωσουμε παρασημο οταν ερθει η ωρα του..
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Ναι τύποι μια χαρα τα λετε, εδω οι ΗΠΑ εφτιαξαν 35 εκατομμυρια ανεργους σε ενα μηνα λογω της πανδημιας, κι εσεις βριζετε τον Αδωνη επειδη οι μικρεμποροι εχουν μειωση τζιρου

Καλα ενταξει

Δεν εχουν κ αδικο εδω που τα λεμε.Αν ειχες τσιπα ουτε ανεργους θα ειχες ουτε νεκρους ουτε κλειστα ολα.Σοβαρος πολιτικος με ορθοτητα λογου και πανω απ ολα ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΥΘΥΣ.Αααα το σωστο να λεγεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom