Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Το χειρότερο είναι όταν θα αρχίσουν να μπαίνουν στο Νοσοκομείο και θα θέλουν να πηγαίνουν και όλοι οι γύφτοι μαζί.

Όποιος έχει περάσει από νοσοκομείο που νοσηλεύεται γύφτος ξέρει τι γίνεται.

Αττικό ιδιαίτερα.


ο ιος μέχρι και τους γύφτους θα στρώσει...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.828
Like
24.707
Πόντοι
6.256
Το χειρότερο είναι όταν θα αρχίσουν να μπαίνουν στο Νοσοκομείο και θα θέλουν να πηγαίνουν και όλοι οι γύφτοι μαζί.

Όποιος έχει περάσει από νοσοκομείο που νοσηλεύεται γύφτος ξέρει τι γίνεται.

Αττικό ιδιαίτερα.

Εμενα θα μου πεις ρε φιλε;Μιλαμε για υπανθρωπους...συναδελφοι μου που εργαζονται στα Παιδων βλεπουν στα γυφτακια περιστατικα με παθησεις που μονο στη βιβλιογραφια διαβαζεις.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
Εμενα θα μου πεις ρε φιλε;Μιλαμε για υπανθρωπους...συναδελφοι μου που εργαζονται στα Παιδων βλεπουν στα γυφτακια περιστατικα με παθησεις που μονο στη βιβλιογραφια διαβαζεις.

δηλαδή?
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Μου αρεσει που λετε για τους βρωμα ορισμενοι αλλα ειστε τα ιδια τελειως σκατα...αμορφωτοι, τεμπεληδες, φυλετιστες,κουτοπονηροι και παντα για τα χαλια σας την αναβλητικοτητα και τον ωχαδερφισμο σας φταιει  καποιος σωρρος που κινει τα νηματα για σκοτεινες δυναμεις...τα ιδια με τους βρωμα ειστε...ουνα ρατσα...στις πρωτες φαπες κουνατε σημαιες και κανετε το σταυρο σας...

άκρως ρατσιστικό παραλήρημα.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Το χειρότερο είναι όταν θα αρχίσουν να μπαίνουν στο Νοσοκομείο και θα θέλουν να πηγαίνουν και όλοι οι γύφτοι μαζί.

Όποιος έχει περάσει από νοσοκομείο που νοσηλεύεται γύφτος ξέρει τι γίνεται.

Αττικό ιδιαίτερα.


Δεν παλεύεται η φάση. Είναι φοβερός χώρος (και το καφέ φοβερό) και τον έχουν γαμήσει τελείως.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.600
Πόντοι
5.506
Φάνηκε και το ύψος του, του έσπασαν και τον τσαμπουκά.
Είμαστε σε αναζήτηση καινούργιου sex symbol.
θα χρειαστουν αλλα 11 μυρια τωρα να μας γαμωσταυριζει και να τον παιζουν τα πρωιναδικα να χυνουν οι νοικοκυρες
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Δηλώσεις Μόσιαλου ...

«Οι αποφάσεις θα στηριχτούν στην εξέλιξη της νόσου. Θα πρέπει να έχουμε στοιχεία για σημαντικό διάστημα και κατά τη γνώμη μου δεν έχουμε. Τώρα βλέπουμε την επίδραση των αρχικών μέτρων. Θα δούμε πόσο έχει βοηθήσει και η απαγόρευση της κυκλοφορίας. Αν διατηρηθεί η εικόνα μέχρι αρχές Μαΐου, θα υπάρξει εκπόνηση σεναρίων που θα περιλαμβάνουν εκδοχές για το τι μπορεί να ανοίξει μερικώς. Δεν θα πάμε δηλαδή στην κατάσταση του Φεβρουαρίου», είχε αναφέρει την Πέμπτη μιλώντας στον Alpha ο επιστήμονας.

Ο ίδιος επισήμανε ότι η επιστροφή στη μερική κανονικότητα πρέπει να περιλαμβάνει σενάρια που αρχικά θα προστατεύουν ευπαθείς ομάδες και ηλικιωμένους: «Δεν μπορεί να υπάρξει επιστροφή στην κανονικότητα, αν δεν τους προστατεύσουμε». Επίσης, τόνισε ότι πρέπει να υπάρξουν συνθήκες ασφάλειας για τους εργαζόμενους που επιστρέφουν στη δουλειά τους.

]

Τα σχόλια περιττεύουν ... Στρατηγική εξόδου ανύπαρκτη ... βλέποντας και κάνοντας ...
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
25
Like
11.701
Πόντοι
14.615
Αραπιά
 

Συνημμένα

  • 20200410_5.jpg
    20200410_5.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 11

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Θα γίνουν έλεγχοι σε καταυλισμούς και σε κέντρα μεταναστών,  η θα πέφτουμε από τα σύννεφα όταν η τύχη παρουσιάζει κανένα κρούσμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom