Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.389
Κριτικές
49
Like
22.882
Πόντοι
24.596
Γιαυτο υπαρχουν οι οικογενειακοι γιατροι τυπε μου...και με την αυλη συνταγογραφηση δεν χρειαζεται πλεον να παει ο ασθενης στο γιατρο για συνταγογραφηση.

Τα γραφουν οι γιατροι και ερχεται ενας κωδικος με sms στο κιν του ασθενη και παει και παιρνει τα φαρμακα του...
απλα τυπε οι περισσοτεροι δεν γραφτηκαν σε οικογειακο και τωρα κλαιγονται κλασσικα.
αν δηλωσεις τωρα οικογενειακο σε ΤΟΜΥ το πιο πιθανο να ακυρωθει το ραντεβου που θα κλεισεις ενω για ιδιωτη συμβεβλημενο τρεχα γυρευε. :S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
απλα τυπε οι περισσοτεροι δεν γραφτηκαν σε οικογειακο και τωρα κλαιγονται κλασσικα.
αν δηλωσεις τωρα οικογενειακο σε ΤΟΜΥ το πιο πιθανο να ακυρωθει το ραντεβου που θα κλεισεις ενω για ιδιωτη συμβεβλημενο τρεχα γυρευε. :S :S :S

Ενταξει ετσι ειναι ο Ελληναρας ανοργανωτος...παντως σχετικα αμεσα θα γινουν συμβασεις με ιδιωτες γιατρους για κατ΄οικον επισκεψεις,συνταγογραφησεις κτλ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν αφηνω κανενα υποννοουμενο πουστη...ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΣ!!!
δεν λεω οτι πηγα με γκεη μαλακα και σηκωθηκα εφυγα οταν γδυθηκε και μου εδειξε τον κωλο του.

οτι αλλαξα σελιδα τσοντας οταν ειχε πεταξει στα μουτρα μου γκεη τσοντα και εκει που ημουν καυλωμενος με αλλες νορμαλ τσοντες με ατριχα κωλαρακια αμεσως μου επεσε και πηγα αλλου, ΟΧΙ ΧΩΡΙΚΑ ΑΛΛΟΥ, ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΛΕΣ.

οποτε αξια και απολυτως δικαιολογημενα σε λεω ΠΟΥΣΤΗ, γιατι θες χωρις να με ξες, με ψευτικες κατηγοριες  και αυθαιρετες υποθεσεις πανω σε λογια μου να με βγαλεις πουστη για να με μειωσεις.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑ????

και εγω για καλαμπουρι εναν θεολογο σε εναν σχολειο τον ειπα σατανιστη για να τον πειραξω, πως μου λεει και αυτος?

εισαι ψαλτης του λεω, αρα τραγουδιστης, αρα καλλιτεχνης, αρα κουλτουριαρης, αρα αριστερος, αρα αθεος, αρα αντιχριστος, αρα σατανιστης.

αυτο κανεις και εσυ, λες ειδα κωλαρακι ανδρικο και μου επεσε, ΑΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΚΕΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ , ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΗ.

ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ, ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΕ ΤΣΟΝΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΕΓΙΝΕ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΣΕ ΤΣΟΝΤΟΣΑΗΤ.

αδικο εχω να σε λεω λοιπον ΠΟΥΣΤΗ???????
ή αδικο θα ειχε ο θεολογος να με πει πουστη μεταφορικα δηλαδη ψευτη?
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
696
Κριτικές
1
Like
507
Πόντοι
26
:jerking:
μανταρα τα κανες κι εσυ,κανονικα αυτος στο λεει και μετα ζηταει ταπεινα συγνωμη γιατι ηθελε να το πει στον ευατο του :S :S :S

και εγω στον εαυτο μου ηθελα λαθος εκανα  :S
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
ΟΧΙ, δεν λεει πουθενα οτι σωστα εκανε η σουηδια.

και προσυπογραφω ολα οσα ειπε, καποια πχ οτι αν οι πραγματικοι φορεις ειναι πολλοι, τελικα τα ποσοστα νεκρων ειναι κοντα στην γριπη, τα εχω πει και εγω πολυ πριν αρχισω να ακουω απο αυτον, ειναι λογικα.

μετα το 3 λεπτο πχ τον ρωτα κατι για χαλαρωση η δημοσιογραφος ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ για να ξερουμε τι να κανουμε αν εχει μολυνθει το 0,1% ή το 1% ή το 10% οποτε συνιστανται διαφορετικες αντιμετωπισεις.

απο που και ως που αυτο σημαινει οτι σωστα εκανε η σουηδια ή προτεινε να γινουν τα μετρα της σουηδιας???

αλλη γλωσσα μιλαμε???

στα επιπεδα του κορονοιου ειναι και η γριπη και ΚΑΛΩΣ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΝΟΣΟ.

οταν εγω λεω κλεισανε τα σχολεια με ΜΗΔΕΝ ΝΕΚΡΟΥΣ δεν το λεω γιατι θελω να μεινουν ανοικτα ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 10 ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΠΧ ΛΟΓΩ ΓΡΙΠΗΣ.

το προβλημα σας ειναι οτι αλλα λεμε αλλα καταλαβαινετε



Τον ρωτάει ευθέως η δημοσιογράφος. Με οδηγείτε στην λογική της ανοσίας της αγέλης;
Οποιoσδήποτε θα έλεγε ΟΧΙ, ξεκάθαρα. Άκουσες Όχι;
Αυτός το πήγε γύρω γύρω αλλά αυτό εννοούσε. Τώρα διάφορες αηδίες με τακτικές που δεν είναι εφικτές και δεν εφαρμόζει καμία χώρα είναι απλά το παραμύθια των θεωρητικών που δεν έχουν ποτέ θέσεις ευθύνης και δεν είναι ποτέ στην μάχη. Απλά παρακολουθούν και δίνουν συνεντεύξεις.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ

ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ!!! :2funny: :2funny: :2funny:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τον ρωτάει ευθέως η δημοσιογράφος. Με οδηγείτε στην λογική της ανοσίας της αγέλης;
Οποιεσδήποτε θα έλεγε ΟΧΙ, ξεκάθαρα. Άκουσες Όχι;
Αυτός το πήγε γύρω γύρω αλλά αυτό εννοούσε. Τώρα διάφορες αηδίες με τακτικές που δεν είναι εφικτές και δεν εφαρμόζει καμία χώρα είναι απλά το παραμύθια των θεωρητικών που δεν έχουν ποτέ θέσεις ευθύνης και δεν είναι ποτέ στην μάχη. Απλά παρακολουθούν και δίνουν συνεντεύξεις.
λαθος κανεις, ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΧΙ.

μπορει η αγελη να μην εχει εφαρμογη στον κορονοιο

ο επιστημονας ομως μιλαει επιστημονικα και πρεπει να πει ολα τα ενδεχομενα, γιατι ακομη δενξερουμε αν μπορει να εχει εφαρμογη στον κορονοιο.

το οτι μπορει να το παρεξηγησεις εσυ ή ο μεσος ακροατης, δεν θα αλλαξουμε την αληθεια για να ακουγεται μονο το πιο πιθανο, επειδη η μαζα θελει μονο μια αποψηξ για να ξερει τι να κανει. στο τραπεζι αυτην την στιγμη μπορει να ειναι 5 αποψεις και τις λεμε ΟΛΕΣ, δεν σημαινει οτι επειδη τις λεμε ΟΛΕΣ, διαφωνουμε με την Α που οηρε η ελληνικη κυβερνησ και συμφωνουμε με την Β που πηρε η σουηδικη.

για αυτο σου λεω αυθαιρετα υποθετεις γιατι εχει μαθει στο καφενειο να ακους, παοκ, αεκ, ολυμπιακος, στην επιστημη των πιθανοτητων που χρησιμοποιει  για προβλεψεις τι θα ειναι καλυτερο δεν υπαρχει αυτο, υπαρχει πιθανοτητα 20% παοκ , 30% αεκ, 50% ολυμπιακος, το οτι λεμε υπαρχει 20% παοκ δεν λεμε οτι σωστο ειναι το παοκ και αυτο πρεπει να ακολουθηθει, αλλα αφειλουμε να πουμε ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΑ 20% ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Ο ΠΑΟΚ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
δεν παιζει ρολο μονο ο πληθυσμος,παιζει ρολο ο τροπος ζωης,ποσο πυκνοκατοικημενες είναι και αλλα,επιπλεον αν βλέπεις ότι καποιες χωρες αντιμετωπιζουν σοβαρο πρόβλημα όπως(Ιταλια)εσυ τι κανεις?(Αμερικη,Αγγλια)περιμενεις να φτασει η κατασταση στο απροχωρητο για να παρεις μετρα όταν είναι ήδη πολύ αργα :think: :S :S :S

Αν βλεπεις οτι καποιες χωρες οπως η Ιταλια εχουν σοβαρο προβλημα, αλλα δεν το εχουν οι αλλες χωρες, οπως επισης βλεπεις οτι ακομα και στην Ιταλια το προβλημα ειναι εστιασμενο σε ενα σημειο, πρεπει να αρχισεις να αναρωτιεσαι τι ακριβως συμβαινει εκει περα συγκεκριμενα και γιατι αυτα τα νουμερα δεν βγαινουν λιγο παραδιπλα στη Γερμανια. Ο Γερμανος εχει 26 νεκρους στο εκατομμυριο και ο Ιταλος εχει 292. Μιλαμε για 11.2 φορες επανω. Αφου βρεις τι συμβαινει βγαζεις τις καταλληλες αποφασεις - γιατι σε διαφορετικη περιπτωση που δεν εχεις καταλαβει τι φταιει κινδυνευεις πραγματικα να γινεις Ιταλια κανοντας τα ιδια λαθη. Εδω η διαφορα του Βενετο με τη Λομβαρδια ηταν οτι στη Λομβαρδια κανανε εισαγωγη το 65% των ασθενων και γεμισαν ολα τους τα νοσοκομεια COVID... ενω στο Βενετο το πηγαν τελειως χαλαρα με 20%... στο αρθρο που εβαλα χθες ελεγε 600 νεκροι στο Βενετο / 8-9 χιλιαδες στη Λομβαρδια (διπλασιο πληθυσμο η Λομβαρδια αλλα πολλαπλασιοι οι νεκροι).

Ακομα και σ'αυτο το thread, τη παραπανω προφανη διαφορα μεταξυ Ιταλιας-Γερμανιας, την αρνηθηκαν πολλοι. Λεγανε περιμενε να δεις τι θα παθουν οι γερμανοι που τα αφηνουν ολα χυμα και δουλευουν ολα - φταιει η καμπυλη ειναι πιο μπροστα ο Ιταλος... και υποστηριζαν οτι ετσι ανοιχτα που τα χει ολα η γερμανια θα παθει χειροτερη ζημια... περασε 1 βδομαδα... περασαν 2... περασαν 3... παμε για 4... τελικα η γερμανια δεν εγινε ιταλια οσο και να θελαν να μας πεισουν για το αναποδο. Εχει 11.2 φορες λιγοτερους νεκρους ανα εκατομμυριο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ενταξει ετσι ειναι ο Ελληναρας ανοργανωτος...παντως σχετικα αμεσα θα γινουν συμβασεις με ιδιωτες γιατρους για κατ΄οικον επισκεψεις,συνταγογραφησεις, ΠΙΠΕΣ, ΑΛΛΑΞΟΚΩΛΙΕΣ κτλ...
και αμα πετυχεις γιατρο απο ρουμανια κλαψτα

και μη ξεχασω

γαμιεσαι πουστρακι
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
και αμα πετυχεις γιατρο απο ρουμανια κλαψτα

και μη ξεχασω

γαμιεσαι πουστρακι

Για να μην ξεχνιομαστε πουστη....

δωσαμε δωσαμε
κι όταν ειδαμε τις τριχες στα γκεη κωλαρακια ξενερωσαμε και μας επεσε, οποτε επιστροφή στις γυναικες.
εσεις οι γκεη αν θελετε αντρες, να γινετε γυναικες, για να μας αρεσετε.

γιατι δεν δοκιμάζεις εσυ να κανεις γλυφομουνι, να γαμησεις καμμια γκομενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom