Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606
Σημερα ρωταγανε τον Μπαμπινιωτη για την λεξη "επιπεδωση" και ξινισε τα μουτρα, εξηγησε ομορφα και ωραια οτι θα μπορουσε καλλιστα να αναφερεται ως "οριζοντιωση"
σοβαρο θεμα στη παρουσα φαση  :orchestra:
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ο Τραμπ κατηγορει τον ΠΟΥ ομως ο ιδιος τι εκανε;
Αφησε να χειριζεται το θεμα ενας ασχετος δικηγορος Azar πιο μπαρουφας και απο τον καβουριδη που γραφει εδω.
Ενω ειπε ο ΠΟΥ να τεσταρουν με τα τεστ που προτεινει αυτοι πηγαν να στησουν μπιζνα με δικα τους τεστ για να κονομησουν οι φαρμακευτικες.
Τωρα τρεχει και δεν φτανει.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.640
Like
3.015
Πόντοι
1.706
Σημερα ρωταγανε τον Μπαμπινιωτη για την λεξη "επιπεδωση" και ξινισε τα μουτρα, εξηγησε ομορφα και ωραια οτι θα μπορουσε καλλιστα να αναφερεται ως "οριζοντιωση"
Εδώ στις αρχές είχε καθίσει να αναλύσει το προφανές, ότι ο ιός λέγεται κορωνΟϊός και όχι κορωνΑϊός. Που όσο άσχετος και να είσαι, η γλώσσα σου πάει από μόνη της στο Ο και όχι στο Α. Δύο μήνες μετά, όλα τα ρεπορτάζ του αλφα συνεχίζουν να το αναφέρουν ως κορωνΑϊό.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Στην Κούβα ο κόσμος πεθαίνει υπό άθλιες συνθήκες.
Οι δε γιατροί δουλεύουν με μισθούς πείνας όπως όλοι άλλωστε, και η κυβέρνηση  τους εμπορεύεται.
Τους νοικιάζει σε άλλες χώρες έναντι αξιόλογου τιμήματος, η Κούβα κρατά το 80% και τους δίνει το 20%.

σοβαρά τώρα ;
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.640
Like
3.015
Πόντοι
1.706
Ο Τραμπ κατηγορει τον ΠΟΥ ομως ο ιδιος τι εκανε;
Αφησε να χειριζεται το θεμα ενας ασχετος δικηγορος Azar πιο μπαρουφας και απο τον καβουριδη που γραφει εδω.
Ενω ειπε ο ΠΟΥ να τεσταρουν με τα τεστ που προτεινει αυτοι πηγαν να στησουν μπιζνα με δικα τους τεστ για να κονομησουν οι φαρμακευτικες.
Τωρα τρεχει και δεν φτανει.
Ο ΠΟΥ από μόνος του έχασε μεγάλο μέρος του κύρους του όταν το Φεβρουάριο βγήκε και είπε ότι πλέον δεν θα βάζει όρια και στάδια, αλλά θα χαρακτηρίζει αυθαίρετα μια ασθένεια ως πανδημία κατά την κρίση του.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εβαλα ενα λινκ.

με δηλωσεις συνεντευξη του καλυτερου ισως γενετιστη στην ελλαδα τις τελευταιες δεκαετιες, ηταν πχ σταθερα προεδρος στα συνεδρια γενετικης οσο τα παρακολουθουσα..

και στο σκετο αυτο λινκ πεταγεται ο μπαχαλακιας ο χελρεηζερ με ολο το ηθος του γιατρου που ΔΕΝ τον διακρινει να πει "σκασε μπουστη" λες και ειναι 12χρονο που κανει μπουλινγκ στους συμμαθητες του.

οταν γραφεις " σκασε μπουστη" ως απαντηση σε ενα λινκ που εχει δηλωσεις καποιου δημοσιου προσωπου ειναι σαν να πηγαινει σε αυτο το δημοσιο προσωπο και οχι σε αυτον που εβαλε το λινκ.

επιτηδες δεν εβαλα κανενα σχολιο μου στην αναρτηση ωστε πιθανο καινουριο "σκασε μπουστη" να μην παει σε εμενα.

τωρα δεν παραβιαζονται οι οροι του φορουμ που λενε οτι δεν βριζουμε πχ δημοσια προσωπα?

βλακα χελρεηζερ οταν βαζω λινκ με δηλωσεις καποιου μεγαλου επιστημονα ΣΚΕΤΑ χωρις να βαλω μια λεξη δικη μου και εσυ απο κατω λες "σκασε μπουστη"

ειναι σαν να το λες σε αυτον που μιλησε, δηλαδη τον κ. τριανταφυλλιδη, ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ γιατι εγω δεν ειπα ΤΙΠΟΤΑ.

μαλακα χελρεηζερ μαζεψου.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
εβαλα ενα λινκ.

με δηλωσεις συνεντευξη του καλυτερου ισως γενετιστη στην ελλαδα τις τελευταιες δεκαετιες, ηταν πχ σταθερα προεδρος στα συνεδρια γενετικης οσο τα παρακολουθουσα..

και στο σκετο αυτο λινκ πεταγεται ο μπαχαλακιας ο χελρεηζερ με ολο το ηθος του γιατρου που ΔΕΝ τον διακρινει να πει "σκασε μπουστη" λες και ειναι 12χρονο που κανει μπουλινγκ στους συμμαθητες του.

οταν γραφεις " σκασε μπουστη" ως απαντηση σε ενα λινκ που εχει δηλωσεις καποιου δημοσιου προσωπου ειναι σαν να πηγαινει σε αυτο το δημοσιο προσωπο και οχι σε αυτον που εβαλε το λινκ.

επιτηδες δεν εβαλα κανενα σχολιο μου στην αναρτηση ωστε πιθανο καινουριο "σκασε μπουστη" να μην παει σε εμενα.

τωρα δεν παραβιαζονται οι οροι του φορουμ που λενε οτι δεν βριζουμε πχ δημοσια προσωπα?

βλακα χελρεηζερ οταν βαζω λινκ με δηλωσεις καποιου μεγαλου επιστημονα ΣΚΕΤΑ χωρις να βαλω μια λεξη δικη μοθ και εσυ απο κατω λες "σκασε μπουστη"

ειναι σαν να το λες σε αυτον που μιλησε, δηλαδη τον κ. τριανταφυλλιδη, ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ γιατι εγω δεν ειπα ΤΙΠΟΤΑ.

μαλακα χελρεηζερ μαζεψου.

Σκασε παλιοπουστα!!!
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895

δεν ξέρω αν παρακολούθησες χθες μεταμεσονύκτιο ρεσιτάλ ανορθολογισμού από Νικ και Λαδάκη, απορούσα με τα άλλα μέλη που έμπαιναν στον κόπο να πληκτρολογούν λογικά επιχειρήματα και στοιχεία για να τους απαντήσουν...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
εβαλα ενα λινκ.

με δηλωσεις συνεντευξη του καλυτερου ισως γενετιστη στην ελλαδα τις τελευταιες δεκαετιες, ηταν πχ σταθερα προεδρος στα συνεδρια γενετικης οσο τα παρακολουθουσα..

και στο σκετο αυτο λινκ πεταγεται ο μπαχαλακιας ο χελρεηζερ με ολο το ηθος του γιατρου που ΔΕΝ τον διακρινει να πει "σκασε μπουστη" λες και ειναι 12χρονο που κανει μπουλινγκ στους συμμαθητες του.

οταν γραφεις " σκασε μπουστη" ως απαντηση σε ενα λινκ που εχει δηλωσεις καποιου δημοσιου προσωπου ειναι σαν να πηγαινει σε αυτο το δημοσιο προσωπο και οχι σε αυτον που εβαλε το λινκ.

επιτηδες δεν εβαλα κανενα σχολιο μου στην αναρτηση ωστε πιθανο καινουριο "σκασε μπουστη" να μην παει σε εμενα.

τωρα δεν παραβιαζονται οι οροι του φορουμ που λενε οτι δεν βριζουμε πχ δημοσια προσωπα?

βλακα χελρεηζερ οταν βαζω λινκ με δηλωσεις καποιου μεγαλου επιστημονα ΣΚΕΤΑ χωρις να βαλω μια λεξη δικη μου και εσυ απο κατω λες "σκασε μπουστη"

ειναι σαν να το λες σε αυτον που μιλησε, δηλαδη τον κ. τριανταφυλλιδη, ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ γιατι εγω δεν ειπα ΤΙΠΟΤΑ.


μαλακα χελρεηζερ μαζεψου.

όταν κάνεις μια παράθεση σε μήνυμά, ακόμα και αν το μήνυμα αποτελείται μόνο από ένα λινκ ή μια τελεία, οι χαρακτηρισμοί απευθύνονται στον δημιουργό του μηνύματος που παραθέτεις. εσένα βρίζει.


 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
δεν ξέρω αν παρακολούθησες χθες μεταμεσονύκτιο ρεσιτάλ ανορθολογισμού από Νικ και Λαδάκη, απορούσα με τα άλλα μέλη που έμπαιναν στον κόπο να πληκτρολογούν λογικά επιχειρήματα και στοιχεία για να τους απαντήσουν...

Ναι ρε διαλογος μπουστη με ΑΜΕΑ...μιλαμε ουτε στις ταινιες δεν γινονται αυτα.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.850
Like
20.723
Πόντοι
6.056

Συνημμένα

  • mpoustisgelio.png
    mpoustisgelio.png
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 15
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σκασε παλιοπουστα!!!
ποναει πολυ ο κωλος σου φαινεται, ποσους πουτσους εχεις φαει στην ζωη σου λεγε πουσταρα?

εγω εχω επαναλαβει χιλιαδες φορες δεν εχω ακουμπησει τραβελια,

ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

και σε ρωταω αν δεν εισαι μονο μεταφορικα ΠΟΥΣΤΗΣ , αλλα αν εισαι και κυριολεκτικα ΠΟΥΣΤΗΣ.

λεγε εισαι??????? :vomit: :vomit: :vomit:


ο πικερ πχ ηταν και μεταφορικα και κυριολκεκτια, ο βαννορντεν το ιδιο, συνηθως πανε μαζι αυτα τα δυο, λεγε λοιπον εχεις φαει στον κωλο πουτσα ειλικρινα???
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.302
Like
24.263
Πόντοι
6.056
εβαλα ενα λινκ.

με δηλωσεις συνεντευξη του καλυτερου ισως γενετιστη στην ελλαδα τις τελευταιες δεκαετιες, ηταν πχ σταθερα προεδρος στα συνεδρια γενετικης οσο τα παρακολουθουσα..

και στο σκετο αυτο λινκ πεταγεται ο μπαχαλακιας ο χελρεηζερ με ολο το ηθος του γιατρου που ΔΕΝ τον διακρινει να πει "σκασε μπουστη" λες και ειναι 12χρονο που κανει μπουλινγκ στους συμμαθητες του.

οταν γραφεις " σκασε μπουστη" ως απαντηση σε ενα λινκ που εχει δηλωσεις καποιου δημοσιου προσωπου ειναι σαν να πηγαινει σε αυτο το δημοσιο προσωπο και οχι σε αυτον που εβαλε το λινκ.

επιτηδες δεν εβαλα κανενα σχολιο μου στην αναρτηση ωστε πιθανο καινουριο "σκασε μπουστη" να μην παει σε εμενα.

τωρα δεν παραβιαζονται οι οροι του φορουμ που λενε οτι δεν βριζουμε πχ δημοσια προσωπα?

βλακα χελρεηζερ οταν βαζω λινκ με δηλωσεις καποιου μεγαλου επιστημονα ΣΚΕΤΑ χωρις να βαλω μια λεξη δικη μου και εσυ απο κατω λες "σκασε μπουστη"

ειναι σαν να το λες σε αυτον που μιλησε, δηλαδη τον κ. τριανταφυλλιδη, ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ γιατι εγω δεν ειπα ΤΙΠΟΤΑ.

μαλακα χελρεηζερ μαζεψου.
πωωωω σατανικη παγιδα λεμε
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.747
Πόντοι
6.256
ποναει πολυ ο κωλος σπου φαινεται, ποσους πουτσοθυς εχει;ς φαει στην ζωη σου λεγε ππουσταρα.

εγω εχω επαναλαβει χιλιαδες φορες δεν εχω ακουμπησει τραβελια,

ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΕΣΚΕΜΜΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

και σε ρωταω αν δεν εισαι μονο μεταφορικα ΠΟΥΣΤΗΣ , αλλα αν εισαι και κυριολεκτικα ΠΟΥΣΤΗΣ.

λεγε εισαι???????


ο πικερ πχ ηταν και μεταφορικα και κυριολκεκτια, ο βαννορντεν το ιδιο, συνηθως πανε μαζι αυτα τα δυο, λεγε λοιπον εχεις φαει στον κωλο πουτσα ειλικρινα???

Σκασε μωρη υστερικια αδερφαρα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom