Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.443
Like
23.086
Πόντοι
5.506
αν καθομουν να καραμουζιαζω τις παπατζες που διαβαζω εδω μεσα επρεπε να βαραω 24ωρα :orchestra:
επισης να ξερεις οτι αυτον που ανεβαζει νουμερα - στοιχεια δεν τον αντικρουεις με ενα''σκασε πουστη'', σε περιπτωση που σου διαφευγει :orchestra:


Όχι ρε, το σκάσε μπούστη πάει σε έναν επίτιμο μπούστη και μόνο. Α, καμιά φορά τρώνε ξώφαλτσες και άλλα μέλη που ξεκινάνε από Nik.....  :S :S :S :S
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.640
Like
3.015
Πόντοι
1.706
Είμαι ο μόνος που ποτέ δεν κατάλαβα την ενότητα των ειδήσεων με τίτλο "Το σχόλιο του ταδε";
Νομίζω ότι μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς τα σχόλια του Παπαδημητρίου και του Πορτοσαλτε. :S
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.877
Like
20.760
Πόντοι
6.056
Είμαι ο μόνος που ποτέ δεν κατάλαβα την ενότητα των ειδήσεων με τίτλο "Το σχόλιο του ταδε";
Νομίζω ότι μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς τα σχόλια του Παπαδημητρίου και του Πορτοσαλτε. :S
ειδήσεις δεν εχουμε,εκπομπη κους κους εχουμε 1,5 ωρα δελτιο με 5 θεματα,που τα ξεχειλωνουν και καλουν τον καθενα να εκφερει γνωμη :S :S :S
και στα καπακια μια εκπομπή που ασχολείται με καποιο απ αυτά τα θεματα και το επομενο πρωι τα ιδια παλι :S :S :S
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Κορωνοϊός - Σουηδία: 114 νεκροί σε 24 ώρες - 591 συνολικά
sweden-coronavirus.jpg

Τους 114 έφθασαν οι νεκροί σε ένα εικοσιτετράωρο στη Σουηδία εξαιτίας της πανδημίας του νέου κορωνοϊού, σύμφωνα με αξιωματούχους της χώρας.

Οι νεκροί από τη νόσο ανέρχονται σε 591 συνολικά.

Οι σουηδικές αρχές έχουν συμβουλεύσει τους πολίτες να εφαρμόζουν την αρχή της κοινωνικής αποστασιοποίησης εξαιτίας της πανδημίας του κορωνοϊού, αλλά δεν έχουν επιβάλει μεγάλους περιορισμούς στις μετακινήσεις, σε αντίθεση με τη συντριπτική πλειονότητα των ευρωπαϊκών χωρών.

Η Φινλανδία ανακοίνωσε ότι θα κλείσει τα σύνορα με τη Σουηδία, αλλά και τη Νορβηγία. Τα σύνορα με τη Σουηδία έχει κλείσει ήδη η Νορβηγία.

Έπειτα από τη διεθνή κατακραυγή, η Σουηδία αλλάζει τη στάση της και την απραξία της απέναντι στον ιό, με την κυβέρνηση να προωθεί σταδιακά μέτρα και τον πρωθυπουργό της χώρας να προειδοποιεί για πολλούς νεκρούς.




ποιοι από εδώ μέσα έγραφαν για το φοβερό παράδειγμα της Σουηδίας;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.302
Like
24.276
Πόντοι
6.056
α σταματησαν να πασταρουν αριθμους
sorry
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
με τ κουρεμα τι κανετε ρε????
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.286
Like
13.615
Πόντοι
2.606
Ποιος ήταν ο τερματοφύλακας της μεικτής κόσμου στον αγώνα με τη Γερμανία το 1944; :birdman:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.194
Κριτικές
2
Like
9.191
Πόντοι
2.456
ειδήσεις δεν εχουμε,εκπομπη κους κους εχουμε 1,5 ωρα δελτιο με 5 θεματα,που τα ξεχειλωνουν και καλουν τον καθενα να εκφερει γνωμη :S :S :S
και στα καπακια μια εκπομπή που ασχολείται με καποιο απ αυτά τα θεματα και το επομενο πρωι τα ιδια παλι :S :S :S
Κάτι σαν το μπου δηλαδή.. :S :S :S
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
θα παρει και θεση στην κυβερνηση τυπε....
Πάντως κάτι εξειδικευμένα στη συγγραφή νόμων δικηγορικά γραφεία πρέπει να βγάζουν πολύ καλά χρήματα. Παιζει να είναι και λίγα και να μαζεύουν όλο το μπαγιόκο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
α σταματησαν να πασταρουν αριθμους
sorry
για την σουηδια δεν εχω μιλησει ποτε εγω,
αλλα και αυτή εχει λιγοτερα θυματα από ότι από την γριπουλα που φετος εκτιμάται ότι εχει σκοτωσει πανω από 1 εκατομυριο (ο κορονοιος κατω από 100.000)

και για του λογου το αληθες να ξανα τα νουμερα
 

Συνημμένα

  • ασθενειες.jpg
    ασθενειες.jpg
    212,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • ζυγαρια.jpg
    ζυγαρια.jpg
    59,8 KB · Εμφανίσεις: 39

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.302
Like
24.276
Πόντοι
6.056
για την σουηδια δεν εχω μιλησει ποτε εγω,
αλλα και αυτή εχει λιγοτερα θυματα από ότι από την γριπουλα που φετος εκτιμάται ότι εχει σκοτωσει πανω από 1 εκατομυριο (ο κορονοιος κατω από 100.000)

και για του λογου το αληθες να ξανα τα νουμερα
νικολα αν η μαρια η κατσαριδα που εισαι και πελατης της οπως λες ειχε βηχα τον φεβρουαριο θα πηγαινες
τον απριλιο θα πηγαινες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
νικολα αν η μαρια η κατσαριδα που εισαι και πελατης της οπως λες ειχε βηχα τον φεβρουαριο θα πηγαινες
τον απριλιο θα πηγαινες?
ειδα ότι ηταν τζανκυ, αρα επικινδυνη για πολύ χειροτερα και 2 χρονια μετα την πηρα 2 φορες για πιπα. σε καλυψα?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.302
Like
24.276
Πόντοι
6.056
ειδα ότι ηταν τζανκυ, αρα επικινδυνη για πολύ χειροτερα και 2 χρονια μετα την πηρα 2 φορες για πιπα. σε καλυψα?
μαλακας εισαι?
σου το ειπα και γω οτι ειναι ζακι

αλλο σε ρωτησα χασε την κατσαριδα βαλε αλλο ονομα
οποιο θες και απαντησε στο ιδιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom