Νέα

Νέος από την Αυστραλία νεκρός από χτυπήματα μπράβων στη Μύκονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imaginas.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 370
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οπως θα προσεξες εχω γραψει το ονομα του μπραβου,ενω ολα τα Μ.Μ.Ε δεν το λεγαν!επισης εγραψα και το ονομα του μαγαζιου!αν δεν ισχυουν τα ονοματα που ειπα πες το!!
ενα παιδι 20 χρονων σκοτωθηκε απο εναν φουσκωτο,ο οποιος ΟΛΟΙ στην πιατσα γνωριζαν οτι δεν βαζει ορια στη δουλεια του!οταν λοιπον ο ιδιοκτητης του εδωσε δουλεια του εξηγησε τι να κανει σε περιπτωση φασαριας?επισης απο ποτε εργαζομενος μαγαζιου σηκωνεται και φευγει απο τη δουλεια για να παρακολουθησει παιδακια επειδη νομιζε οτι κλεψαν μια τσαντα?γιατι δεν καλεσαν την αστυνομια?
θες να σου πω τι θα γινει??θα κλεισουν τον μπραβο φυλακη και θα του δωσουν και ενα καλο ποστο!π.χ το κυλικειο!θα δειξει καλη διαγωγη και με διαφορα τηλεφωνηματα απο διοικητες αστυνομικων τμηματων θα αφεθει ελευθερος σε μερικα χρονια!αυτο γινεται καθε φορα.....
αυτο εγινε και στην πελλοπονησο..... ;)
Τα αλλάζεις λιγάκι...γίνεσαι περισσότερο διαλλακτικός... :-

Στο παρασύνθημα...

Εσένα σου είπε κανείς οτι δεν του εξήγησαν ? Έχεις αποδείξεις ? Θα καταθέσει δηλαδή ο μπράβος...οτι τον άφησαν να έχει ελεύθερη βούληση σε τσαμπουκάδες ή μήπως θα καταθέσει οτι έφταιγε το αφεντικό που του έδωσε εντολές γι'αυτό που έκανε ??? Εσύ αυτά υποστήριξες στα 2 σου ποστ...αλλά...μπααααααααααα....δε νομίζω...γιατί δεν ισχύει κάτι απ'τα παραπάνω....(που μεταξύ μας...κι αν ίσχυαν...ο μπραβούλης δεν θα έκανε τόσο μεγάλη μαλακία...)! :grin: :grin:

Το τι θα γίνει δεν με απασχολεί....είτε ψοφήσει στη φυλακή...είτε δεν μπεί καθόλου...το ίδιο είναι για μένα...

Το πρόβλημα μου είναι οτι μοιράζεις κατηγορίες...χωρίς αποδείξεις...τίποτα περισσότερο...τίποτα λιγότερο....
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εxcuse me ? έχεις αποδείξεις ? αν ναι...στείλε πμ...να τις μεταβιβάσω..για να προσέχει....;)
αν έχεις στοιχεία ωστε να κατηγορείς τον επιχειρηματία...στείλε πμ...(επανάληψις)!  :- :-

Ποινικές ευθύνες μπορεί να μην έχει.

Αστικές όμως;
Διότι ο μπράβος από κάποιον πληρώνονταν, σε κάποια πόρτα στέκονταν, κάποια καθήκοντα κάποιος του είχε αναθέσει. Ο οποίος κάποιος δεν είχε φροντίσει να τον ελέγχει ανάλογα.
Ιδού η αστική ευθύνη.

Δυστυχώς ο άτυχος πατέρας ούτε παράσταση πολιτικής αγωγής δεν έχει.
Μήπως θα ήθελε ο Λυκουρέζος να παραστεί; Μπα....
Μήπως θα έπρεπε να παραστεί (ή να φροντίσει να υπάρχει για τον πατέρα) ο Δήμος Μυκόνου για να δηλώσει έμπρακτα την υποστήριξη και την καταδίκη της τοπικής κοινωνίας; Μπα, χλωμό το βλέπω....

Μήπως τίποτε ασφαλιστικά μέτρα για την κατάσταση (μπράβοι) που συνεχίζεται ανεξέλεγκτη και θέτει εν δυνάμει σε κίνδυνο την ζωή και άλλων (συν)ανθρώπων μας;

Χρειάζεται μόνον ένα τζιμάνι δικηγόρος για να αρχίσει τα ασφαλιστικά μέτρα, τις αγωγές και τις μυνήσεις για λογαριασμό της οικογένειας του νεκρού.
Και που ξέρεις κάποιος μπορεί να βρεθεί....

(άκου επιχειρηματίας..... μεγάλη φαντασία έχεις φίλε μου)
 

Επισκέπτης
Ποινικές ευθύνες μπορεί να μην έχει.

Αστικές όμως;
Διότι ο μπράβος από κάποιον πληρώνονταν, σε κάποια πόρτα στέκονταν, κάποια καθήκοντα κάποιος του είχε αναθέσει. Ο οποίος κάποιος δεν είχε φροντίσει να τον ελέγχει ανάλογα.
Ιδού η αστική ευθύνη.

Δυστυχώς ο άτυχος πατέρας ούτε παράσταση πολιτικής αγωγής δεν έχει.
Μήπως θα ήθελε ο Λυκουρέζος να παραστεί; Μπα....
Μήπως θα έπρεπε να παραστεί (ή να φροντίσει να υπάρχει για τον πατέρα) ο Δήμος Μυκόνου για να δηλώσει έμπρακτα την υποστήριξη και την καταδίκη της τοπικής κοινωνίας; Μπα, χλωμό το βλέπω....

Μήπως τίποτε ασφαλιστικά μέτρα για την κατάσταση (μπράβοι) που συνεχίζεται ανεξέλεγκτη και θέτει εν δυνάμει σε κίνδυνο την ζωή και άλλων (συν)ανθρώπων μας;

Χρειάζεται μόνον ένα τζιμάνι δικηγόρος για να αρχίσει τα ασφαλιστικά μέτρα, τις αγωγές και τις μυνήσεις για λογαριασμό της οικογένειας του νεκρού.
Και που ξέρεις κάποιος μπορεί να βρεθεί....

(άκου επιχειρηματίας..... μεγάλη φαντασία έχεις φίλε μου)

Ωραία,καλά κ άγια όοοοοολα αυτά..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Κάτι που μπορεί να γίνει στην πραγματικότητα...έχεις ???  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν όχι...μέχρι να βρεθεί το τζιμάνι....ας πατάμε ή καλύτερα ας πατάτε στη γη....κ όσοι δεν γουστάρετε μην πατάτε σε μαγαζιά με "πόρτα".... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ωραία,καλά κ άγια όοοοοολα αυτά..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Κάτι που μπορεί να γίνει στην πραγματικότητα...έχεις ???  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν όχι...μέχρι να βρεθεί το τζιμάνι....ας πατάμε ή καλύτερα ας πατάτε στη γη....κ όσοι δεν γουστάρετε μην πατάτε σε μαγαζιά με "πόρτα".... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
λοιπόν για όλους τους αντιρρησίες θα ανοίξω κλαμπ με ριντώ αντί για πόρτες......
της πουτάνας θα γίνει.......

βρήκα και το όνομα......για το μαγαζί............

περσίδες Κλαμπ......... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Τα αλλάζεις λιγάκι...γίνεσαι περισσότερο διαλλακτικός... :-

Στο παρασύνθημα...

Εσένα σου είπε κανείς οτι δεν του εξήγησαν ? Έχεις αποδείξεις ? Θα καταθέσει δηλαδή ο μπράβος...οτι τον άφησαν να έχει ελεύθερη βούληση σε τσαμπουκάδες ή μήπως θα καταθέσει οτι έφταιγε το αφεντικό που του έδωσε εντολές γι'αυτό που έκανε ??? Εσύ αυτά υποστήριξες στα 2 σου ποστ...αλλά...μπααααααααααα....δε νομίζω...γιατί δεν ισχύει κάτι απ'τα παραπάνω....(που μεταξύ μας...κι αν ίσχυαν...ο μπραβούλης δεν θα έκανε τόσο μεγάλη μαλακία...)! :grin: :grin:

Το τι θα γίνει δεν με απασχολεί....είτε ψοφήσει στη φυλακή...είτε δεν μπεί καθόλου...το ίδιο είναι για μένα...

Το πρόβλημα μου είναι οτι μοιράζεις κατηγορίες...χωρίς αποδείξεις...τίποτα περισσότερο...τίποτα λιγότερο....
ο μπραβος νομιζε οτι τα παιδια κλεψαν μια τσαντα!!!αυτο υποστηριξε στους αστυνομικους!γιατι λοιπον ο ιδιοκτητης του μαγαζιου δεν καλεσε την αστυνομια???πως πηρε ο μπραβος την πρωτοβουλια να ακολουθησει τα παιδια και να σκοτωσει τον αυστραλο?πως αφησε το μαγαζι που πληρωνεται για να ειναι εκει,και σηκωθηκε να φυγει για να δειρει 20 χρονους?
το παραμυθακι οτι οι ιδιοκτητες μαγαζιων δεν ευθυνονται,εχει τελειωσει!!αυτοι πληρωνουν τους μπραβους,αυτοι τους λενε πως να λειτουργουν!
αν εχω αποδειξεις ελβις να εισαι σιγουρος οτι δεν προκειται να τις πω με πμ σε σενα!ξερω που πρεπει να απευθυνθω..... ;)!
 

Επισκέπτης
Ωραία,καλά κ άγια όοοοοολα αυτά..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Κάτι που μπορεί να γίνει στην πραγματικότητα...έχεις ???  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν όχι...μέχρι να βρεθεί το τζιμάνι....ας πατάμε ή καλύτερα ας πατάτε στη γη....κ όσοι δεν γουστάρετε μην πατάτε σε μαγαζιά με "πόρτα".... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
προτιμαμε μεταλαδικα,εξαρχεια,κυψελη,κτλ κτλ  :rockon: :rockon:!!εσεις μεινετε γλυφαδα,βουλα,μυκονο,πιο ευκολα εκει!
 

Επισκέπτης
ο μπραβος νομιζε οτι τα παιδια κλεψαν μια τσαντα!!!αυτο υποστηριξε στους αστυνομικους!γιατι λοιπον ο ιδιοκτητης του μαγαζιου δεν καλεσε την αστυνομια???πως πηρε ο μπραβος την πρωτοβουλια να ακολουθησει τα παιδια και να σκοτωσει τον αυστραλο?πως αφησε το μαγαζι που πληρωνεται για να ειναι εκει,και σηκωθηκε να φυγει για να δειρει 20 χρονους?
το παραμυθακι οτι οι ιδιοκτητες μαγαζιων δεν ευθυνονται,εχει τελειωσει!!αυτοι πληρωνουν τους μπραβους,αυτοι τους λενε πως να λειτουργουν!
αν εχω αποδειξεις ελβις να εισαι σιγουρος οτι δεν προκειται να τις πω με πμ σε σενα!ξερω που πρεπει να απευθυνθω..... ;)!
Οκ....ίσως σε χρειαστούμε τότε...με τις αποδείξεις σου.... ;)
Καλά να περνάς...τελειώνει εδώ γιατί θα μπούμε σε φαύλο κύκλο...κ βαριέεεεεεμαιιιιι...αφάνταστα.... :sunglasses:
Πάντως είναι μαλακία να υποστηρίζεις τους κουφιοκέφαλους κ αστοιχείωτους...κ μεγαλύτερη όταν δεν έχεις συμφέρον... :rolleyes:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Μπορεί να είναι αρκετά βλάκας και να συνεχίσει να το παίζει μάγκας και μέσα στην φυλακή μέχρι να του καρφώσει κάποιος καμιά αυτοσχέδια λάμα από μεταλικό κρεβάτι όπως έγινε τις προάλλες στην χαλκίδα. Έτσι θα ξεβρωμίσει γρηγορότερα ο τόπος και δεν θα τον ταϊζουμε. Αν και τον κόβω για κότα που θα ζητήσει ειδική μεταχείρηση και να τον βάλουν στον εξωτερικό θάλαμο παρέα με τον Καλούση.
 

Επισκέπτης
Φοβερές περιοχές...το Μονακό ζήλεψε κάποτε την αίγλη τους... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ειναι για ολους αυτες οι περιοχες!μαμοθρεφτα απλα δεν μπορουν.....


Οκ....ίσως σε χρειαστούμε τότε...με τις αποδείξεις σου.... ;)
Καλά να περνάς...τελειώνει εδώ γιατί θα μπούμε σε φαύλο κύκλο...κ βαριέεεεεεμαιιιιι...αφάνταστα.... :sunglasses:
αφου δεν σου βγαινει ρε ελβις,αστο καλυτερα!!!
καλα να περνας και εσυ  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Οκ....ίσως σε χρειαστούμε τότε...με τις αποδείξεις σου.... ;)
Καλά να περνάς...τελειώνει εδώ γιατί θα μπούμε σε φαύλο κύκλο...κ βαριέεεεεεμαιιιιι...αφάνταστα.... :sunglasses:
Πάντως είναι μαλακία να υποστηρίζεις τους κουφιοκέφαλους κ αστοιχείωτους...κ μεγαλύτερη όταν δεν έχεις συμφέρον... :rolleyes:
δεν εχεις??? :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Εσύ δεν έχεις...αν είχες θα σε ήξερα κ θα τα είχαμε πει... ;)

δεν ειναι για ολους αυτες οι περιοχες!μαμοθρεφτα απλα δεν μπορουν.....
Ναι...η αλήθεια είναι τα μαμόθρεφτα την βρίσκουν με κόκα (κόλα)...όχι γρασίδι αλβανίας...
Άσε που η φάση της δήθεν (υπο)-κουλτούρας...των δήθεν επαναστατών...πάντα με αβάντες στα δύσκολα...δεν είναι του χαρακτήρα μου...
Ούτε οι φτωχομπινέδες κ οι φάτσες τους με διασκεδάζουν...περισσότερο λυπάμαι σαν τους βλέπω...

Αφού δεν σου βγαινει ρε ελβις,αστο καλυτερα!!!
καλα να περνας και εσυ  :sunglasses:
Το αν μου βγαίνει ή όχι...δε νομίζω οτι μπορείς να το κρίνεις...
Το αν θέλω να ασχοληθώ με την πάρτη σου...είναι σίγουρη η αρνητική απάντηση...αφού είσαι πολύυυυυ πολύυυυ λίγος....κ μόνο διαδικτυακώς...ή έστω με τα φιλαράκια σου εκεί που σας παίρνει...όταν παίζει κλαρίνο το αφεντικό...χορεύετε σαν τα φίδια μέσα στο καλάθι...αλλά στα έγραψα κ πιο πάνω...

Bye...bye....
 

Επισκέπτης
Ναι...η αλήθεια είναι τα μαμόθρεφτα την βρίσκουν με κόκα (κόλα)...όχι γρασίδι αλβανίας...
Άσε που η φάση της δήθεν (υπο)-κουλτούρας...των δήθεν επαναστατών...πάντα με αβάντες στα δύσκολα...δεν είναι του χαρακτήρα μου...
Ούτε οι φτωχομπινέδες κ οι φάτσες τους με διασκεδάζουν...περισσότερο λυπάμαι σαν τους βλέπω...
Το αν μου βγαίνει ή όχι...δε νομίζω οτι μπορείς να το κρίνεις...
Το αν θέλω να ασχοληθώ με την πάρτη σου...είναι σίγουρη η αρνητική απάντηση...αφού είσαι πολύυυυυ πολύυυυ λίγος....κ μόνο διαδικτυακώς...ή έστω με τα φιλαράκια σου εκεί που σας παίρνει...όταν παίζει κλαρίνο το αφεντικό...χορεύετε σαν τα φίδια μέσα στο καλάθι...αλλά στα έγραψα κ πιο πάνω...

Bye...bye....
να δεις τις φατσες που εχουν τα μαμοφρεφτα με κοκα(κολα) ,μολις συναντησουν τα δυσκολα  :2funny: :2funny:!!τα παιδακια βαζουνε τις κρεμουλες στα χερακια τους για να μην ειναι ξηρα και κοιμουνται αγκαλια με τον γοριλλα που εχουν για προστασια,επειδη ειναι ανικανα να υπερασπιστουν τον εαυτο τους!για λυπηση ειναι....

ΥΓ.ελβις ενα πραγμα εχω καταφερει!να με σεβονται απο αντρες με 100 κιλα αρχιδια,μεχρι και λουμπινες!και οταν γινεις καποιος,και μετραει η γνωμη σου,ΙΣΩΣ να τα ξαναπουμε!μπορει να με σεβονται και οι λουμπινες,αλλα δεν μιλαω μαζι τους.....
προσεχε μην σκισεις τον καλσον!
bey,bey..



 

Επισκέπτης
να δεις τις φατσες που εχουν τα μαμοφρεφτα με κοκα(κολα) ,μολις συναντησουν τα δυσκολα  :2funny: :2funny:!!τα παιδακια βαζουνε τις κρεμουλες στα χερακια τους για να μην ειναι ξηρα και κοιμουνται αγκαλια με τον γοριλλα που εχουν για προστασια,επειδη ειναι ανικανα να υπερασπιστουν τον εαυτο τους!για λυπηση ειναι....

ΥΓ.ελβις ενα πραγμα εχω καταφερει!να με σεβονται απο αντρες με 100 κιλα αρχιδια,μεχρι και λουμπινες!και οταν γινεις καποιος,και μετραει η γνωμη σου,ισως να τα ξαναπουμε!μπορει να με σεβονται και οι λουμπινες,αλλα δεν μιλαω μαζι τους.....
bey,bey..

:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

Επισκέπτης
μαμοθρεφτο στη μυκονο υπο την επηρεια κοκα(κολας)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!
 

Συνημμένα

  • index.php.jpg
    index.php.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
[youtube=425,350]Hib1FcBmJRY[/youtube]

[youtube=425,350]p2Q0GyKkJR4[/youtube]

[youtube=425,350]3I0s8n6jIg0[/youtube]

[youtube=425,350]HWCPzem5LaE[/youtube]

Διάλεξε...γιατί είμαι κ δημοκρατικός.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
[youtube=425,350]Hib1FcBmJRY[/youtube]

[youtube=425,350]p2Q0GyKkJR4[/youtube]

[youtube=425,350]3I0s8n6jIg0[/youtube]

[youtube=425,350]HWCPzem5LaE[/youtube]

Διάλεξε...γιατί είμαι κ δημοκρατικός.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στο δευτερο βιντεακι εισαι σε μικρη ηλικια και στην φωτογραφια που ποσταρα εισαι τωρα??διαλεξα σωστα?? :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κύριοι αυτό που βλέπετε να εξελίσσεται είναι η σύγκρουση 2 πολιτισμών.......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[youtube=425,350]uezHTAN-Ab8[/youtube]
 

Επισκέπτης
κύριοι αυτό που βλέπετε να εξελίσσεται είναι η σύγκρουση 2 πολιτισμών.......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[youtube=425,350]uezHTAN-Ab8[/youtube]
Ο τύπος που τραγουδάει όμως έχει ξεχάσει χρόνια απο που ξεκίνησε...που είναι τώρα κ γιατί...κ τελικά που θα καταλήξει....
Λίγο αντιφατικό το παράδειγμα...αν σκεφτούμε....ποιός τραγουδάει...κ για ποιούς....
Μην γλύφεις εκεί που έφτυνες του λέγανε...κ αυτός έκανε σφουγγάρισμα με τη γλώσσα...για τα €€€€€...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom