Νέα

Νέος από την Αυστραλία νεκρός από χτυπήματα μπράβων στη Μύκονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imaginas.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 370
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
οι αναρχες που πανε με τις μηχανες και ριχνουν μολοτωφ σε μπατσικα επειδη εδειραν καποιους (αληθεια η οχι δεν με νοιαζει), δεν ειδα να κανουν ντου και να καψουν το συγκεκριμενο η αλλου ειδους κολομαγαζο.....

Πες τα

Επίσης, δεν είδα τους ανάρχες που σπάνε τα αμάξια του κοσμάκη να πετάνε μολότωφ στους έμπορους ναρκωτικών, στους εμπρηστές δασών, στους δράστες άλλων εγκλημάτων, στους κλέφτες αυτοκινήτων, στους υδραυλικούς που δε δίνουν απόδειξη, στις βιομηχανίες παπουτσιών που πουλάνε πλαστικά παπούτσια για δερμάτινα (εδω θα πρέπει να δοθεί προτεραιότητα), στο γείτονά μου που μου ζαλίζει τ'αρχίδια και κάνει φασαρία, στο αφεντικό μου που είναι μαλάκας...και άλλα πολλά

Προφανώς για όλα αυτά φταίνε οι ανάρχες και κανείς άλλος.

Λιμενικοί που το πρωί δουλεύουν σε δουλειά που πληρώνω εγω και το βράδυ είναι πιθηκια σε μπαρ, μπάτσοι που πουλάνε ναρκωτικά, πολιτικοί που κάνουν τα στραβά μάτια, δικαστές που δεν εφαρμόζουν το νόμο...αυτοί προφανώς και δε φταίνε.

male123...Εχεις καταλάβει οτι λες μαλακίες;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
persona κανονικά δεν έπρεπε να απαντήσω με βάση τον κανόνα μας

Παρασύρομαι ρε γαμώτο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
persona κανονικά δεν έπρεπε να απαντήσω με βάση τον κανόνα μας

Παρασύρομαι ρε γαμώτο

ο ένας πρέπει να τραβάει το αυτί στον άλλο.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως........
 

Επισκέπτης
Εxcuse me ? έχεις αποδείξεις ? αν ναι...στείλε πμ...να τις μεταβιβάσω..για να προσέχει....;)
Μην γράψω κατεβατά τώρα για τον δήθεν μάγκα...πόσες φορες τον ξελάσπωσαν...κ ποιοι...
Να λαμβάνεις υπ'οψιν κ τις 2 απόψεις...κάπου ανάμεσα είναι κ η αλήθεια...
Φυσικά όταν μιλούμε για τυπάκια που λέγονται μπράβοι...λίγο μετράει έστω κ μια λέξη τους..(αν μπορούν κ αυτή να την αρθρώσουν)!
ναιιιι....ωραίο γλέντι...μπράβος σουβλιστός... :rolleyes: :rolleyes:
αν έχεις στοιχεία ωστε να κατηγορείς τον επιχειρηματία...στείλε πμ...(επανάληψις)!  :- :-
κοιταξε μην γραψω εγω κατεβατα..... ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γράψε,περιμένω...αλλιώς αν δεν έχεις στοιχεία...καλύτερα να ζητήσω να φύγουν τα ποστ κατηγορίας...
πως κάνεις έτσι ρε.....
ούτε πατέρας σου να ήταν......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
πως κάνεις έτσι ρε.....
ούτε πατέρας σου να ήταν......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Δεν μου αρέσει ο λαϊκισμός φίλε...
Εντάξει...έγινε μαλακία...κάποιος πέθανε...αν είναι να πληρώσει ο υπεύθυνος καλώς...αν όχι...πάλι καλώς,αφού εγώ δεν εμπλέκομαι δεν μ'απασχολεί...
Όμως οι κατηγορίες...ανώνυμα...χωρίς αποδείξεις...χωρίς...χωρίς...χωρίς...νομίζω δεν έχουν κάποια αξία...
Το να κλείσουν μαγαζιά...να μην πηγαίνει κόσμος εκεί...δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να είναι η καλύτερη λύση...αλλά για να την προτείνουν οι γνώστες...κάτι παραπάνω θα ξέρουν...
Τέσπα...καλά να είμαστε κ δεν θέλω να προκαλέσω πάλι το κοινό αίσθημα...γιατί προβλέπω πάλι γλέντια...λόγω διαφορετικής άποψης....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ώπα.....
σκάσανε μύτη και τα στρουμφάκια.......... :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

Επισκέπτης
Δεν μου αρέσει ο λαϊκισμός φίλε...
Εντάξει...έγινε μαλακία...κάποιος πέθανε...αν είναι να πληρώσει ο υπεύθυνος καλώς...αν όχι...πάλι καλώς,αφού εγώ δεν εμπλέκομαι δεν μ'απασχολεί...
Όμως οι κατηγορίες...ανώνυμα...χωρίς αποδείξεις...χωρίς...χωρίς...χωρίς...νομίζω δεν έχουν κάποια αξία...
Το να κλείσουν μαγαζιά...να μην πηγαίνει κόσμος εκεί...δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να είναι η καλύτερη λύση...αλλά για να την προτείνουν οι γνώστες...κάτι παραπάνω θα ξέρουν...
Τέσπα...καλά να είμαστε κ δεν θέλω να προκαλέσω πάλι το κοινό αίσθημα...γιατί προβλέπω πάλι γλέντια...λόγω διαφορετικής άποψης....
οπως θα προσεξες εχω γραψει το ονομα του μπραβου,ενω ολα τα Μ.Μ.Ε δεν το λεγαν!επισης εγραψα και το ονομα του μαγαζιου!αν δεν ισχυουν τα ονοματα που ειπα πες το!!
ενα παιδι 20 χρονων σκοτωθηκε απο εναν φουσκωτο,ο οποιος ΟΛΟΙ στην πιατσα γνωριζαν οτι δεν βαζει ορια στη δουλεια του!οταν λοιπον ο ιδιοκτητης του εδωσε δουλεια του εξηγησε τι να κανει σε περιπτωση φασαριας?επισης απο ποτε εργαζομενος μαγαζιου σηκωνεται και φευγει απο τη δουλεια για να παρακολουθησει παιδακια επειδη νομιζε οτι κλεψαν μια τσαντα?γιατι δεν καλεσαν την αστυνομια?
θες να σου πω τι θα γινει??θα κλεισουν τον μπραβο φυλακη και θα του δωσουν και ενα καλο ποστο!π.χ το κυλικειο!θα δειξει καλη διαγωγη και με διαφορα τηλεφωνηματα απο διοικητες αστυνομικων τμηματων θα αφεθει ελευθερος σε μερικα χρονια!αυτο γινεται καθε φορα.....
αυτο εγινε και στην πελλοπονησο..... ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom