Νέα

Νέος από την Αυστραλία νεκρός από χτυπήματα μπράβων στη Μύκονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imaginas.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 370
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί αντίστοιχο θέμα,αλλά πριν λίγες ημέρες έγινε ένα απαράδεκτο γεγονός,με νεκρό έναν Αυστραλό τουρίστα 20 ετών από χτυπήματα που προήλθαν από έναν πορτιέρη μαγαζιού.Ο πατέρας του ήρθε στην Ελλάδα να πάρει το γιο του,και ευτυχώς αυτός δίδαξε πολιτισμό και αξιοπρέπεια,και δεν είπε τίποτα για τη χώρα.Έστειλε το γιο του να περάσει καλοκαίρι στην Ελλάδα,και θα τον πάρει στο φέρετρο...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί αντίστοιχο θέμα,αλλά πριν λίγες ημέρες έγινε ένα απαράδεκτο γεγονός,με νεκρό έναν Αυστραλό τουρίστα 20 ετών από χτυπήματα που προήλθαν από έναν πορτιέρη μαγαζιού.Ο πατέρας του ήρθε στην Ελλάδα να πάρει το γιο του,και ευτυχώς αυτός δίδαξε πολιτισμό και αξιοπρέπεια,και δεν είπε τίποτα για τη χώρα.Έστειλε το γιο του να περάσει καλοκαίρι στην Ελλάδα,και θα τον πάρει στο φέρετρο...
κοίτα φίλε το έχω γράψει εγω στο θρεντ ελλάδα και καλοκαιρινοί προορισμοί
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
προσωπικά ντρέπομαι.....

αλλά για κάποιους.... αυτό είναι κάτι αρνητικό επειδή μπορεί να χάσουν πελατεία και τουρίστες...

Γαμώ τα λεφτά τους....

κανονικά δεν θα πρέπει να τιμωρηθούν οι υπεύθηνοι και να κλείσουν κάποια μαγαζιά;;;
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
εχω την εντυπωση οτι ειναι σκοπιανοαυστραλος αν εχει σημασια........
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Συγγνώμη φίλε,αλλά τέτοια θέματα θα έπρεπε να ήταν μεμονωμένα ώστε να μη χάνονται.Εδώ ανοίγουν θέμα για το αν μπορείς να αυτοτσιμπουκωθείς,δε θα πείραζε ένα τέτοιο θέμα ανεξάρτητο.Προσωπικά δεν το είδα...
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
εχω την εντυπωση οτι ειναι σκοπιανοαυστραλος αν εχει σημασια........

Δεν έχει απολύτως καμία σημασία.Ακόμα και πανό να σήκωσαν οι μπράβοι δεν είναι αρμόδιοι,αλλά η ΕΛ.ΑΣ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
δεν πειράζει, ούτε κι εγώ το είδα...

ας μείνει το θέμα... ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Συγγνώμη φίλε,αλλά τέτοια θέματα θα έπρεπε να ήταν μεμονωμένα ώστε να μη χάνονται.Εδώ ανοίγουν θέμα για το αν μπορείς να αυτοτσιμπουκωθείς,δε θα πείραζε ένα τέτοιο θέμα ανεξάρτητο.Προσωπικά δεν το είδα...
και τι σχέση έχει το αυτοτσιμπούκομα με τον άλλο που έσπασε στο ξύλο τον αυστραλό .
 
OP
OP
I

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
και τι σχέση έχει το αυτοτσιμπούκομα με τον άλλο που έσπασε στο ξύλο τον αυστραλό .

Δεν κατάλαβες.Είπα ότι θα έπρεπε να ήταν αυτόνομο θέμα,δε βαραίνει το φόρουμ από αυτό.Από τις βλακείες που ανοίγουν βαραίνει.Εσύ καλά έκανες και το σχολίασες σε άλλο θέμα,αλλά πόσοι το είδαν;Και πόσοι προβληματίστηκαν;
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Δεν κατάλαβες.Είπα ότι θα έπρεπε να ήταν αυτόνομο θέμα,δε βαραίνει το φόρουμ από αυτό.Από τις βλακείες που ανοίγουν βαραίνει.Εσύ καλά έκανες και το σχολίασες σε άλλο θέμα,αλλά πόσοι το είδαν;Και πόσοι προβληματίστηκαν;
εκείνη την ώρα που το πόσταρα το είδε μόνο ο φέθρυ και το σχολίασε με μαλακιες η άλλη απλός κοίταγαν .     
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
κανονικά δεν θα πρέπει να τιμωρηθούν οι υπεύθηνοι και να κλείσουν κάποια μαγαζιά;;;
Έχω μάθει ότι θα πέσει βαριά τιμωρία!Θα τα κλείσουν από τον Οκτώβρη μέχρι τον Μάρτιο!Απορώ που βρήκε το κουράγιο ο πατέρας και εκθειάζει κάθε τι Ελληνικό! :huh:
 

Επισκέπτης
Το θεμα δεν εχει να κανει με πολιτικα ουτε με εθνικα ζητηματα. Οποτε μην γραφετε μαλακιες. Καποια διποδα ζωα κατασπαραξαν ενα παιδι που βρεθηκε στο δρομο τους. Τους ευχομε ολοψυχα να σαπισουν στη φυλακη. Να μην βγουν ποτε εξω. Γιατι τετοια καθαρματα ειναι επικινδυνα για ολους μας.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Φαντασου καποιος απο εμας να παει σε καποια χωρα διακοπες και να παθει κατι αντιστοιχο....

 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
για δειτε εδω ζημια που εκαναν οι "μαγκες" της μυκονου.......... :jerking: :jerking: :jerking:



ρομπα σε ΟΛΟ τον πλανητη γιναμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ηδη υπαρχουν περιπου 1500 μελη.........
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι αδικοχαμενος επρεπε να αυτοκτονησει το παλικαρι τοτε τα λογια περιττα αφου δεν θα το μαθαινε κανεις.αντε βρε χαζο :idiot: που θελετε και δημοσιοτητα.

γεια σου civic111 :sunglasses: still pathcing οι μαγκες δεν περνα η ωρα και σκοτωνω μυγες.και μυγακια.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom