Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Χίστες μου,
το ντάμπλ παίζει απο 140 έως 120 ευρέοι ! Εξαρτιέται απο το ποσοστό γνωριμίας και συμμετοχής στο μαγαζί.
Το Μαράκι το έχω πάρει 2 φορές . Μία μόνο του και μία με συνοδεία την καυλο-Τζένη.
Μόνο του ήταν καλό, φιλότιμο, εργατικό και με καλή συμμετοχή. (7/10)
Με παρέα ήταν κορυφή (9/10)!

Το 2πλό είναι μεσα στις παροχές του μαγαζού και απλά άμα σε ξέρουν καπως, σου κανουν μια εκπτωσούλα τα κορίτσα (βλ. Κα Βούλα). Αμα θέτε και εντελώς hard κατάσταση, προσφέρεται απ ότι ξέρω, αλλά σίγουρα στα 140 ! Τώρα για ακά- κι αυτό παίζει στο 120άρι ή 140 άρι αλλά εγώ προσπαθώ να μην παίρνω. (Θέλει προσπάθεια παίδες μου, να πείς όχι,...!)
:o :o :o
Κριση εχουμε δεν κανουν καμμια εκπτοσουλα? :grin:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
πολυ σωστός  το μελος  tsiboukios  και  η ενημερωσή του :)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ξαναλέω οτι η περιγραφή του ΡIATSAS, για το κορίτσια είναι γκαραντί, απλά για το Μαράκι το αδικεί λίγο ! Μπορεί να δέιχνει-ίσως- ξυνό, αλλά είναι γλυκό και εργατικό (και με κολαράκι σφιχτό και ανθεκτικό στο κομπρεσέρ) :grin:

Αυτά μέχρι στιγμής απο εκεί ! Η αναζήτηση της Θεάς μου συνεχίζεται !

 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
δεν  ρωτάς  και Δευκαλίωνος ? ! :think:
 

bafdoc

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Eχω παρει στο παρελθον Τζενη με αλλη σε ντουετο και περασα φινα (δεν θυμαμαι ποια).Ανεβαινω Αθηνα τη Δευτερα. Γνωριζει κανεις συναθλητης αν παιζει αυτη τη περιοδο ντουετο Τζενη- Μαρια. Μου κινησατε την περιέργεια.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αγωνιζονται τωρα..
Παμελα..μαλλον μπαζο για να μην το θυμαμαι
Λαρισσα..χοντρο μπαζο!Αυτη την θυμαμαι!!
Ναταλι..ξανθο με αγορε μαλλι και γιοματη πατουρα!Χωρις να ειναι ιδιαιτερα ομορφη βγαζει μια πουτανια!Στα υποψιν
Τζενη κλασσικα
Μαρια...πολυ σεξυ μελαχρινο με τσαμπουκαλεμενο τατου στην κοιλια του στυλ Βατος λοκος φορεβερ
Τινα..μινιον γλυκουλα μιγαδα με εξωτικα χαρακτηριστικα!Ισχυριζεται οτι ειναι Ισπανιδα αλλα για γυφτορουμανακι την εκοψα
Πιανω το λοιπον την κυρα Β και την ρωταω τι να προτιμησω για διπλο με την ερωτηση..Ποιες ειναι ΠΙΟ φιλες μεταξυ τους :grin: Μου λεει το Μαρακι σου αρεσει?Ερωτηση κι αυτη!!Ωραια μου κανει τοτε να στην στειλω με την Τινα!Κανω την καρδια μου πετρα :cheesy: και κλεινει η συμφωνια στα 100 ευρω χωρις παζαρια κλπ!Απλα και ομορφα..
Μπαινουν τα κοριτσοπουλα ξεκιναμε με τις απαραιτητες συστασεις κι αρχιζουν να γλειφονται μεταξυ τους..στηθος,κοιλια και να χαιδευονται ενω παραλληλα ασχολιομουν κι εγω μαζι τους!Πηγαινε εναλλαξ το ολο σκηνικο!Φορεμα καποτας ενω μου εχει γινει πετρα και ξεκινημα ταυτοχρονης πιπας απο τις κορασιδες!Λιγο καλυτερη πιπουλα το μικρο η Τινα!Σε γενικες γραμμες τιποτα το σουπερ παρα μου εφτανε που εβλεπα δυο γλωσσιτσες να μου τον γλειφουν ταυτογχρονα!
Ωραιο συναισθημα το γαμημενο!!
Κι ηρθε η στιγμη να κανω την ερωτηση κρισεως?!Κοριτσια λεω για να δω ποσο ΠΟΣΟ φιλες ειστε?!Και πεταει την στολισμενη με μπαρα γλωσσαρα της το Μαρακι και ξεκιναει τα γλωσσοφιλα με το Τινακι κι εχω μεινει βλακας!!Με συνοπτικες διαδικασιες..γιατι ημουνα στο αμην.. στηνω το μικρο στα 4(πολυ στενο και την ακουγε)οπου και κανω την δουλεια μου ενω η Μαρια εχει ξαπλωσει διπλα της και συνεχιζουν να φιλιουνται!Ποσο να αντεξω ο ερμος!Αδειασα οτι ειχα και δεν ειχα!
Δεν μπορω να πω οτι περασα απιστευτα..σαν κατι να ελειπε απο το γλυκο..αλλα και παλι αν αυτο το κανεις μια στο τοσο ειναι value for money για το σκηνικο και μονο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Ξαναλέω οτι η περιγραφή του ΡIATSAS, για το κορίτσια είναι γκαραντί, απλά για το Μαράκι το αδικεί λίγο ! Μπορεί να δέιχνει-ίσως- ξυνό, αλλά είναι γλυκό και εργατικό (και με κολαράκι σφιχτό και ανθεκτικό στο κομπρεσέρ) :grin:

Αυτά μέχρι στιγμής απο εκεί ! Η αναζήτηση της Θεάς μου συνεχίζεται !
Ειχες δικιο!Μια χαρα ειναι το Μαρακι κι ας μην προλαβα να το παρω ;)
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
14
Like
4.597
Πόντοι
3.715
Αγωνιζονται τωρα..
Παμελα..μαλλον μπαζο για να μην το θυμαμαι
Λαρισσα..χοντρο μπαζο!Αυτη την θυμαμαι!!
Ναταλι..ξανθο με αγορε μαλλι και γιοματη πατουρα!Χωρις να ειναι ιδιαιτερα ομορφη βγαζει μια πουτανια!Στα υποψιν
Τζενη κλασσικα
Μαρια...πολυ σεξυ μελαχρινο με τσαμπουκαλεμενο τατου στην κοιλια του στυλ Βατος λοκος φορεβερ
Τινα..μινιον γλυκουλα μιγαδα με εξωτικα χαρακτηριστικα!Ισχυριζεται οτι ειναι Ισπανιδα αλλα για γυφτορουμανακι την εκοψα
Πιανω το λοιπον την κυρα Β και την ρωταω τι να προτιμησω για διπλο με την ερωτηση..Ποιες ειναι ΠΙΟ φιλες μεταξυ τους :grin: Μου λεει το Μαρακι σου αρεσει?Ερωτηση κι αυτη!!Ωραια μου κανει τοτε να στην στειλω με την Τινα!Κανω την καρδια μου πετρα :cheesy: και κλεινει η συμφωνια στα 100 ευρω χωρις παζαρια κλπ!Απλα και ομορφα..
Μπαινουν τα κοριτσοπουλα ξεκιναμε με τις απαραιτητες συστασεις κι αρχιζουν να γλειφονται μεταξυ τους..στηθος,κοιλια και να χαιδευονται ενω παραλληλα ασχολιομουν κι εγω μαζι τους!Πηγαινε εναλλαξ το ολο σκηνικο!Φορεμα καποτας ενω μου εχει γινει πετρα και ξεκινημα ταυτοχρονης πιπας απο τις κορασιδες!Λιγο καλυτερη πιπουλα το μικρο η Τινα!Σε γενικες γραμμες τιποτα το σουπερ παρα μου εφτανε που εβλεπα δυο γλωσσιτσες να μου τον γλειφουν ταυτογχρονα!
Ωραιο συναισθημα το γαμημενο!!
Κι ηρθε η στιγμη να κανω την ερωτηση κρισεως?!Κοριτσια λεω για να δω ποσο ΠΟΣΟ φιλες ειστε?!Και πεταει την στολισμενη με μπαρα γλωσσαρα της το Μαρακι και ξεκιναει τα γλωσσοφιλα με το Τινακι κι εχω μεινει βλακας!!Με συνοπτικες διαδικασιες..γιατι ημουνα στο αμην.. στηνω το μικρο στα 4(πολυ στενο και την ακουγε)οπου και κανω την δουλεια μου ενω η Μαρια εχει ξαπλωσει διπλα της και συνεχιζουν να φιλιουνται!Ποσο να αντεξω ο ερμος!Αδειασα οτι ειχα και δεν ειχα!
Δεν μπορω να πω οτι περασα απιστευτα..σαν κατι να ελειπε απο το γλυκο..αλλα και παλι αν αυτο το κανεις μια στο τοσο ειναι value for money για το σκηνικο και μονο

κι εγώ στο ίδιο περιήλθα κύριε Πιατσας...είναι καλή επιλογή 1 στις τόσες το ντουέτο.
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Συναγωνιστες κανα νεο απο το εν λογο ιδρυμα??
Τελευταια φορα οι ιδιες κ οι ιδιες ηταν....πηρα ναταλι αφου δεν υπηρχε κατι αλλο καινουργιο,χαλαρο προγραμμα με ελαφρως τα σημαδια βαρεμαρας κ κουρασης!! :think:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
14
Like
4.597
Πόντοι
3.715
Συναγωνιστες κανα νεο απο το εν λογο ιδρυμα??
Τελευταια φορα οι ιδιες κ οι ιδιες ηταν....πηρα ναταλι αφου δεν υπηρχε κατι αλλο καινουργιο,χαλαρο προγραμμα με ελαφρως τα σημαδια βαρεμαρας κ κουρασης!! :think:

Τίνα το έκοψε μάλλον (κατά την τσατσά) και Μαράκι σε 2 εβδομάδες.
Παίζει μια Αντζελίνα...αλλά μου έκανε κάτι σε ανορέξικ και Νόου Κούκου δεν μπήκα στον κόπο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Τίνα το έκοψε μάλλον (κατά την τσατσά) και Μαράκι σε 2 εβδομάδες.
Παίζει μια Αντζελίνα...αλλά μου έκανε κάτι σε ανορέξικ και Νόου Κούκου δεν μπήκα στον κόπο.
Eμενα η κυρα Β μου τα ειπε ακριβως αναποδα!
Μαρια τελος απο το ιδρυμα και η Τινα σε κανα 20ημερο μαλλον!
Μεγαλη γυναικα ειναι μπορει και να μπερδευτηκε :dunno:
Σημερα το ροστερ ειχε
Αντζελινα..αδυνατη μαυρομαλλα με σκασμενο προσωπο!Μου θυμισε τις σαπιες που κυκλοφορουν στην πλατεια Λαυριου
Ναταλι κλασσικα
Εναν παλαιστη με μαυρη βρακα και καστανο μακρυ μαλλι
Τατιανα...ψηλο ξανθο με καλο κορμι και πολυ σεξυ φατσα!Ωραιοτατο τεμαχιο!!
Αλικη..κοντοπουτανο με καρεδακι και πολυ ξυπνια φατσουλα!Αξιογαμευτο κι αυτο
Υ.Γ Οποιος ξερει κατι για Τατιανα ας ενημερωσει :helpplea:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οποιος παει για Τατιανα ας μου κρατηση και την μαυρη βρακα !! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
one way of the other το μαγαζι ειναι cult και το μονο που κανεις παρτουζα με 100€. αν σου δωσει και η γιαγια τον κατω οροφο να εχεις και την ησυχια σου και δεν συχαινεσαι να γαμας σε σεντονι που ειχε γαμησει ο αλλος πριν μια χαρα ειναι.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
one way of the other το μαγαζι ειναι cult και το μονο που κανεις παρτουζα με 100€. αν σου δωσει και η γιαγια τον κατω οροφο να εχεις και την ησυχια σου και δεν συχαινεσαι να γαμας σε σεντονι που ειχε γαμησει ο αλλος πριν μια χαρα ειναι.

One way or another ,....μήπως ?  :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
PIATSAS

- Η Τζένη απουσίαζε ?
- Θα μάθω περί Τατιάνα, απο τη Τζένη ! Δηλαδή αμα μου τη συστήσει το Τζενάκι (που την εμπιστεύομαι) θα πάρω Νταμπλ φυσικά και θα σε πω !

- Για Μαράκι. Την έκανε οριστικά (έγκυρη πλεροφορία απο μέσα)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
PIATSAS

- Η Τζένη απουσίαζε ?
- Θα μάθω περί Τατιάνα, απο τη Τζένη ! Δηλαδή αμα μου τη συστήσει το Τζενάκι (που την εμπιστεύομαι) θα πάρω Νταμπλ φυσικά και θα σε πω !

- Για Μαράκι. Την έκανε οριστικά (έγκυρη πλεροφορία απο μέσα)
H Tζενη ειχε ρεπο!
Αν μαθεις και τιποτα για την Αλικη καλοδεχουμενο θα ηταν :thumbsup:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Eτσι  την είχε κανει  το Μαράκι και από πρόπερσι  προς πέρσι,
και τελικά γύρισε.. Με.. μακρύ μαλλί και .. τσαμπουκαλεμένο, απ όσο θυμάμαι  :) :o
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τατιάνα : Τσεχίας (?)- Νταρντανομούναρος - Ψηλή - Ξανθιά - Ποδάρες ατελείωτες - Κορμάρα - Καυλιάρα -
                Αγριο μπουκιτσί (δεν σταμάταγε απ τις καύλες) - Για PSE εντελώς- !
         
          Μειονέκτημα : Βυζάρα 3άρα αλλά κρεμασμένη
        (Αμα τούτο το μουνί σιλικονιαστεί, θα παραμιλάει όλο το Νότιο Προάστιο)

          Εμφάνιση : 7,5/10
          Συμμετοχή : 11/10
          Προκαταρτικά : 10/10
          Πίπα : 11/10
          Θα ξαναπάω : Φυσικά και γρήγορα, γιατί αμα παραμαθευτεί, μπορεί και ν αρχίσει να βαριέται...!
                      (αμα μπουχτίσει η  μούνα της χρήμα και σπέρμα)


Αλίκη : Ναί, είναι εδώ και παίζει τη μπάλα που ξέρει (κυρίως Τετ. & Παρ.)
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
14
Like
4.597
Πόντοι
3.715
7 Ιουλίου Τίνα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom