Νέα

Νεκρός ο 34χρονος Παύλος Φύσσας στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Σε δυσαρεστεί οτι ωφεληθηκε η κυβερνηση?
Εχεις περασει στην αντιπολιτευση?

αυτο εννοουσε; εγω καταλαβα να εννοει πως ωφεληθηκαν οι εκπαιδευτικοι για να μην ακουστει η απεργια τους.
βλακεια ε; φαινεται με τοσα σεναρια που εχω ακουσει χαζεψα.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
πως το λέμε αυτό? συμψηφισμό? θα πας για μάρτυρας υπεράσπισης στη δίκη του δολοφόνου?
Οχι αγαπητε...
Αυτη ειναι η ποιοτικη διαφορα αριστερων-δεξιων...
Οι αριστεροι πανε μαρτυρες υπερασπισης των ακροαριστερων φονιαδων (βλ. 17 Ν).
Οι δεξιοι δεν πανε μαρτυρες υπερασπισης των ακροδεξιων φονιαδων.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Εντωμεταξυ για να καταλαβεται ποιοι ψηφιζουν χρυση αυγη. Τον πηρανε, ειπε ο μαλακας τηλεφωνο, για να παει να σκοτωσει. Μα ποσο μαλακας μπορει να ειναι καποιος μεροκαματιαρης με δυο παιδια που φευγει μεσανυχτα απο το σπιτι του για να παει να σκοτωσει για τη συμμορια του Μιχαλολιακου ?
Σαν να λέμε,τον πήρανε τηλέφωνο,να παέι να τους ανοίξει,που είχανε κλειστεί απ' έξω.....
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Σε δυσαρεστεί οτι ωφεληθηκε η κυβερνηση?
Εχεις περασει στην αντιπολιτευση?
Δεν είπα αν με δυσαρεστεί η όχι.Απλώς απορώ με τη νοημοσύνη των αριστερών που είναι τόσο χαμηλή ωστε έπεσαν στη φάκα.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Oχι, δεν ειναι καθολου η ιδια λογικη.
Και δεν καταδικαζεις τον συγκεκριμενο πολιτικο φορεα για την ενεργεια ενος μελους του.
Τον καταδικαζεις γιατι η συνεχης ρητορικη (και οχι μονο) μισους και μισανθρωπιας που ασκει, οδηγησε σε αυτην την ενεργεια. Και θα οδηγησει και σε αλλες. Και δεν θα περιοριστουν μονο σε μεταναστες (οπως και απεδειχθη). Αρκει να υπαρχουν τα πιονα. Ο Χιτλερ π.χ δεν σκοτωσε με τα χερια του κανεναν εβραιο, ρομα, πολωνο ή μαρτυρα του ιεχωβα. Αυτο σημαινει οτι ηταν αμοιρος ευθυνων; Το εντελως αντιθετο φυσικα

Για τον ίδιο λόγο θα έπρεπε να έχουν αποκλειστεί από το κοινοβούλιο ΚΚΕ & ΣΥΡΙΖΑ πρωτομάστορες στα πολιτικά κυρήγματα μίσους και μισανθρωπίας ...

Στην δημοκρατία τα πολιτικά και ιδεολογικά ζητήματα ΔΕΝ λύνονται με απαγορεύσεις και υπουργικά φιρμάνια ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν είπα αν με δυσαρεστεί η όχι.Απλώς απορώ με τη νοημοσύνη των αριστερών που είναι τόσο χαμηλή ωστε έπεσαν στη φάκα.
Τι λες παιδι μου?
Δεν εχεις μαθει οτι οι αριστεροι εχουν εμμονη στο να περιφερουν τα φερετρα των νεκρων τους εδω και δεκαετιες?
Αυτοι τωρα βρηκαν θεμα για μια δεκαετια τουλαχιστον. Ο νεος Λαμπρακης βρεθηκε.
 

Επισκέπτης
μαλακας; πιο μολυ με πληρωμενος φονιας μου κανει.

Ετσι ειναι οι πληρωμενοι φονιαδες ? Πανε με το αμαξι τους μπροστα σε τοσο κοσμο και μαχαιρωνουν και παραδιπλα να ειναι οι μπατσοι ?
Για πορωμενος μαλακας μου κανει που εχει υποστει πλυση εγκεφαλου. Του ειπαν : Ετσι ξηγιονται οι μαγκες και τους πιστεψε. Δεν του ειπαν ομως πως οταν γινει η στραβη θα τον αδειαζαν. Και το αποτελεσμα. Ενας νεος νεκρος, η οικογενεια του διαλυμενη, αυτος φυλακα να τον γλεντανε αλλοδαποι κωλομπαραδες και οι "συναγνωνιστες" του να σφυριζουν αδιαφορα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ετσι ειναι οι πληρωμενοι φονιαδες ? Πανε με το αμαξι τους μπροστα σε τοσο κοσμο και μαχαιρωνουν και παραδιπλα να ειναι οι μπατσοι ?
Για πορωμενος μαλακας μου κανει που εχει υποστει πλυση εγκεφαλου. Του ειπαν : Ετσι ξηγιονται οι μαγκες και τους πιστεψε. Δεν το ειπαν ομως πως οταν γινει η στραβη θα τον αδειαζαν. Και το αποτελεσμα. Ενας νεος νεκρος, η οικογενεια του διαλυμενη, αυτος φυλακα να τον γλεντανε αλλοδαποι κωλομπαραδες και οι "συναγνωνιστες" του να σφυριζουν αδιαφορα.
Τα ειπες ολα.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
η Κανελλη δεν μενει στο Περαμα ή Κερατσινι για να φοβαται να κυκλοφορησει το παιδι της αυτες τις μερες  :think:
κι εκτος αυτου ο κανελλος εχει στειλει το ''παιδι του'' να σπουδασει στο εξωτερικο σε ακριβο φυσικα σχολειο...αριστερα του κωλου!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Ετσι ειναι οι πληρωμενοι φονιαδες ? Πανε με το αμαξι τους μπροστα σε τοσο κοσμο και μαχαιρωνουν και παραδιπλα να ειναι οι μπατσοι ?
Για πορωμενος μαλακας μου κανει που εχει υποστει πλυση εγκεφαλου. Του ειπαν : Ετσι ξηγιονται οι μαγκες και τους πιστεψε. Δεν του ειπαν ομως πως οταν γινει η στραβη θα τον αδειαζαν. Και το αποτελεσμα. Ενας νεος νεκρος, η οικογενεια του διαλυμενη, αυτος φυλακα να τον γλεντανε αλλοδαποι κωλομπαραδες και οι "συναγνωνιστες" του να σφυριζουν αδιαφορα.

διορθωνω τοτε. πληρωμενος χρυσαυγιτης φονιας.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Για τον ίδιο λόγο θα έπρεπε να έχουν αποκλειστεί από το κοινοβούλιο ΚΚΕ & ΣΥΡΙΖΑ πρωτομάστορες στα πολιτικά κυρήγματα μίσους και μισανθρωπίας ...

Στην δημοκρατία τα πολιτικά και ιδεολογικά ζητήματα ΔΕΝ λύνονται με απαγορεύσεις και υπουργικά φιρμάνια ...

εδώ που τα λέμε το ΚΚΕ μόνο κίνδυνο δεν αποτελεί, έχει περιέλθει σε αφασία, καμμία σχέση με την δυναμική της ΧΑ

ο ΣΥΡΙΖΑ επίσης πολύ πιο λάιτ, δεν υπάρχει σύγκριση
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Ετσι ειναι οι πληρωμενοι φονιαδες ? Πανε με το αμαξι τους μπροστα σε τοσο κοσμο και μαχαιρωνουν και παραδιπλα να ειναι οι μπατσοι ?
Για πορωμενος μαλακας μου κανει που εχει υποστει πλυση εγκεφαλου. Του ειπαν : Ετσι ξηγιονται οι μαγκες και τους πιστεψε. Δεν το ειπαν ομως πως οταν γινει η στραβη θα τον αδειαζαν. Και το αποτελεσμα. Ενας νεος νεκρος, η οικογενεια του διαλυμενη, αυτος φυλακα να τον γλεντανε αλλοδαποι κωλομπαραδες και οι "συναγνωνιστες" του να σφυριζουν αδιαφορα.

Όντως ώς τρόπος δράσης ήταν παράλογος. Βέβαια υπάρχει και η εκδοχή να συνεπλάκησαν και να μαχαίρωσε τον πεθαμένο για να γλυτώσει το ξύλο και τον διασυρμό (από τις φωτογραφίες ο πεθαμένος φαίνεται ψιλοσφίχτης ο δε φονιάς μάλλον λαπάς).
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
ας προσεχαν τα πρωτοδικια φιλε που ενεκρινα το 1993 τον πολιτικο φορεα...τωρα ειναι απλα για δακρυα

κι ειδικα οσο βγαινουν ρεπουσιδες κιαι κανουν μυστηριες δηλωσεις τοσο θα εκκολαπτετε το αυγο του φιδιου
και καλα να γεννησει φιδακια διαμαντης
αν γεννησει βοες και κροταλιες τι γινετε;;;;

Τώρα τό μπαλάκι είναι στήν κοινωνία. Άς κρίνει αυτή τί θά γεννήσει, πνίξει, κρίνει, κριθεί. Ή περίοδος φλέρτ καί ερμηνείας τελείωσε. Ό καθένας τό στοίχημα του, τό δελτίο του, καί κουβά ή ταμείο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αυτο εννοουσε; εγω καταλαβα να εννοει πως ωφεληθηκαν οι εκπαιδευτικοι για να μην ακουστει η απεργια τους.
βλακεια ε; φαινεται με τοσα σεναρια που εχω ακουσει χαζεψα.
Ωφεληθηκαν οι εκπαιδετικοι για μην ακουστει η απεργεια τους;
Τι εννοεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγω ξερω οτι δυο μερες ελειψε ο Geo Dol στην Αθηνα και ειδατε τι εγινε.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ετσι ειναι οι πληρωμενοι φονιαδες ? Πανε με το αμαξι τους μπροστα σε τοσο κοσμο και μαχαιρωνουν και παραδιπλα να ειναι οι μπατσοι ?
Για πορωμενος μαλακας μου κανει που εχει υποστει πλυση εγκεφαλου. Του ειπαν : Ετσι ξηγιονται οι μαγκες και τους πιστεψε. Δεν του ειπαν ομως πως οταν γινει η στραβη θα τον αδειαζαν. Και το αποτελεσμα. Ενας νεος νεκρος, η οικογενεια του διαλυμενη, αυτος φυλακα να τον γλεντανε αλλοδαποι κωλομπαραδες και οι "συναγνωνιστες" του να σφυριζουν αδιαφορα.
Ε για πληρωμενο φονια μιλησε οχι για επαγγελματικο χτυπημα.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι λες παιδι μου?
Δεν εχεις μαθει οτι οι αριστεροι εχουν εμμονη στο να περιφερουν τα φερετρα των νεκρων τους εδω και δεκαετιες?
Αυτοι τωρα βρηκαν θεμα για μια δεκαετια τουλαχιστον. Ο νεος Λαμπρακης βρεθηκε.

έτσι... ο Αλέξης ξεθώριασε... σειρά του Παύλου...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Όντως ώς τρόπος δράσης ήταν παράλογος. Βέβαια υπάρχει και η εκδοχή να συνεπλάκησαν και να μαχαίρωσε τον πεθαμένο για να γλυτώσει το ξύλο και τον διασυρμό (από τις φωτογραφίες ο πεθαμένος φαίνεται ψιλοσφίχτης ο δε φονιάς μάλλον λαπάς).
Μην ψαχνεις λογικες εξηγησεις στην μισαλλοδοξια.
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
Ωφεληθηκαν οι εκπαιδετικοι για μην ακουστει η απεργεια τους;
Τι εννοεις;

εδω εχουμε ακουσει πως το μαχαιρωμα εγινε για το ματς, αυτο σου εκανε εντυπωση εσενα;
φυσικα και δεν σοβαρολογουσα αγαπητε.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom