Νέα

Νεκρός ο 34χρονος Παύλος Φύσσας στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ε λοιπον θα σας πω εγω την αληθεια. Για την γκομενα εγινε το φονικο.  :jerking:
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
29 στα 30 είμαι ρε βλαμμένε, με τι κόσμο νομίζεις ότι μιλάω; Το 70% ανεργία το προκάλεσε όχι το μνημόνιο αλλά Η ΠΤΩΧΕΥΣΗ ΤΟΥ 2010 ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΔΑΝΕΙΣΜΟΥ. Πες μου μια διαμαρτυρία που έκανες να μη δανείζεται το κράτος πριν το 2010. Αμάσητα τα έτρωγες και τώρα που κοπήκανε θυμήθηκες την ιδεολογία.

Παπαγάλακι του Πάγκαλου ξέρω καλά με τι κόσμο μιλάς. Με άλλους δικηγόρους που τα τρώνε μαύρα όπως και εσύ και τους συναπόφοιτους σου από το Κολλέγιο κ την Νομική Αθηνών.
Όλους τους Αστούς δηλαδή. Πες μας πάλι για την λαϊκή γειτονιά και τους λογικούς νοικοκυραίους και ετοιμάσου για την συγκυβέρνηση με τους άλλους προσκυνημένους του Σύριζα.
Για την προστασία της φαυλέστατης Δημοκρατίας σας από τον κίνδυνο των κακών ναζί.
 

Heinz W Guderian

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.563
Like
2
Πόντοι
16
Έτσι μοιράσου μαζί μας τις παραστάσεις σου κολλεγιόπαιδο βολεμένε ελαφροδεξιέ αστέ.

Και πες το σε καναν 20-25αρη ότι πρόλαβε τις μάσες να δεις τι έχεις να ακούσεις βλαμμένε

Με 70% ανεργία από τα χαϊρια του κόμματος σου και των συγκυβερνώντων σας λαμογιών.
ε όχι!
είσαι άδικος τώρα!
τα πρασινοκόκκινα τρωκτικά τα έκαναν ΟΛΑ!
μα ΟΛΑ!
η ΝΔ μάλλον διακοσμητικά ανέλαβε 2 φορές την εξουσία με τον Μητσοτάκη και τον Καραμανλή και τη ρίξανε τα ίδια πρασινοκόκκινα τρωκτικά που ξεπούλησαν την Ελλάδα στους αμερικάνους του ΔΝΤ.

Απλά αυτό που δεν μπορεί να δεχτεί ο πιντερ είναι ότι η σημερινή ΝΔ μετατράπηκε σε διάδοχο του ΓΑΠ για αυτό το ξεπούλημα....
Δεν ξέρω αν ήταν σκόπιμο και έγινε με εντολή εξάνωθεν ή αν έγινε από βλακεία για να χρεωθεί για άλλη μια φορά η δεξιά ευθύνες άλλων.
Θα δείξει σύντομα όμως...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το σκηνικο εχει στηθει μια χαρα απο τις μυστικες υππηρεσιες,το παρακρατος και τα μαντροσκυλα Δενδια,σαμαρακαι ντουτσε τουρκογλου!!!να βαλουμε με καθε τροπο να τσακωθουνε οι πολεμιοι των μνημονιων,χα συριζαιοι,αριστεροι,δεξιοι,οσοι ειναι εναντιον της πολιτικης της Γερμανιδας σκυλας και των εδω υπαλληλων τους!!!και φυσικα να ξεμπροβαλουμε ξαν και ΜΟΝΟ εμεις οι εγγυητες της ομαλοτητας της ασφαλειας της εθνικης συμφιλιωσης και αλλα ωραια τσιτατα!!!οτι ακριβως εκαναν οι πατεραδες τους δοσιλογοι χαφιεδς το 44 συνεργατες των Γερμανων,κανουν σημερα τα παιδια τους...οι πολιτικοι ΝΔ,τα λαμογια του πασοκ και σια...
το θεμα ειναι ως ποτε θα μασαει παραμυθα ο κοσμος και θα σκοτωνονται μεταξυ τους για μαλακιες και οι ΑΛΗΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ θα μας πινουν το αιμα???

Ναι ε; Θα έχεις αποδείξεις φαντάζομαι πως τους βλαμμένους τους έβαλε ο Δέδιας κι ο Σαμαράς να μαχαιρωθούν;
Κι αυτοί αλήθεια γιατί το κάνανε; Αφού λογικά έπρεπε να είναι "κολλητοί" ως εχθροί των "υπαλλήλων της Γερμανίδας σκύλας".

Κάτι δεν "κολλάει" ρε φίλε στο στόρυ, από κάπου μπάζει...
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
γιατί εσύ και ο κάθε εσύ το έλεγες ποστάροντας ελληνικές σημαίες που καίγονταν....
Ξέρεις τα πάντα είναι και λίγο....να το πω "μόδα"?
Δεν ήταν λοιπόν της μόδας το 2000 να βγει κάποιος στην τηλεόραση ή στο ίντερνετ και να πει τη λέξη "πατρίδα" ή "σημαία"....θα τον περνούσαν γενεές 14 και θα τον στιγμάτιζαν σαν χουντικό, ακροδεξιό, φασίστα κοκ
Ε τώρα ωρίμασαν οι καταστάσεις απ τη μια και τους γράφουν στα @@ τους απ την άλλη και το λένε!
Έγινε λίγο "μόδα" ας πούμε! Όπως αν δήλωνες αγωνιστής του...Πολυτεχνείου! :cheesy:

δυστηχώς ο λόγος που εθελοτυφλούσαν όλοι στη διαφθορά δεν ήταν οι καμένες σημαίες...
αλλά το γεγονός ότι υπήρχε ακόμα χρήμα και ζούσαν όλοι άνετα.
όταν λοιπόν χάθηκε η μάσα μου θυμήθηκαν όλοι την πατρίδα και τις Θερμοπύλες...
ειναι εντελώς ανόητο και υποκριτικό

αυτό είναι το θέμα.

και αναρωτιέμαι αν ένας τέτοιος λαός μπορεί να διεκδικήσει κάτι καλλίτερο από αυτό που παίρνει τώρα  ;)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παπαγάλακι του Πάγκαλου ξέρω καλά με τι κόσμο μιλάς. Με άλλους δικηγόρους που τα τρώνε μαύρα όπως και εσύ και τους συναπόφοιτους σου από το Κολλέγιο κ την Νομική Αθηνών.
Όλους τους Αστούς δηλαδή. Πες μας πάλι για την λαϊκή γειτονιά και τους λογικούς νοικοκυραίους και ετοιμάσου για την συγκυβέρνηση με τους άλλους προσκυνημένους του Σύριζα.
Για την προστασία της φαυλέστατης Δημοκρατίας σας από τον κίνδυνο των κακών ναζί.
Δε με ξέρεις τύπε, ούτε εμένα, ούτε την οικογένειά μου, ούτε τι ζωή έκανα πριν την πτώχευση και τι ζωή κάνω σήμερα. Θα μπορούσα να κάνω κι εγώ εικασίες για σένα και να πω ότι σε τρέφανε 2 γονείς βολεμένοι πρασινοφρουροί που δεν κατάφεραν να σε βολέψουν κι εσένα λόγω πτώχευσης και το γυρίσατε οικογενειακώς στο τσάμικο αλλά δεν θα το κάνω γιατί θα γίνω ίδιος. Σε κάθε περίπτωση εγώ θα συνεχίζω να ψηφίζω αστική δεξιά, ειδικά τη σημερινή αστική δεξιά που την ονειρευόμασταν 30 χρόνια, μέχρι να φτιάξουμε κανονικό κράτος και ν απαλλαγούμε από τους μυαλοφυγόδικους εκατέρωθεν.
 

Heinz W Guderian

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.563
Like
2
Πόντοι
16
Όλα καλά, αλλά για το τελευταίο μην βάζεις και στοίχημα! ;)

Το να γίνει ένα κόμμα από ασήμαντο, κάτω του 1% υπολογίσημη πολιτική δύναμη προϋπέθεται εκτός από την ανεπάρκεια του μέχρι τότε συστήματος και ευνοϊκές συγκυρίες, τις οποίες η Χ.Α. (όπως και ο Σύριζα εξ άλλου) τις πέτυχαν και τις εκμεταλλεύτηκαν στο έπακρο.
Με μια "στραβοτιμονιά" όμως το ποσοστό αρχίζει πολύ εύκολα να μικαραίνει και αν αρχίσει η κατρακύλα δεν έχει σταματημό.

Το θέμα εν προκειμένω δεν είναι αν ένας Χρυσαυγίτης σκότωσε πανω σε καυγά κάποιον Ανταρσυατζή, σιγά τ' αυγά!
Είναι όμως το αν ο φόνος διαπράχθη μέσω του κομματικού μηχανισμού της Χ.Α. δια της "μεταφοράς ενισχύσεων" και φαίνεται πως ΕΤΣΙ όντως έγινε.
Οπότε όχι μόνο ο δράστης αλλά και το "κίνημα" χρειάζονται πολύ καλούς δικηγόρους πλέον.


Και σε κάθε περίπτωση το εκλογικό ποσοστό (πόσο μάλλον το δημοσκοπικό) δεν είναι ιδιοκτησία κανενός! Ο ψηφοφόρος είναι πλέον πολύ "άπιστη γκόμενα". Για ρώτα και το ΠΑΣΟΚ που είχε 42% προ 4ετίας και τώρα παλεύει για το 8%!! 
μην είσαι τόσο σίγουρος....
πιστεύω ότι αυτή τη στιγμή η χα έχει μια δυναμική που δύσκολα ανακόπτεται.
Ο μόνος τρόπος νομίζω για να ανακοπεί είναι η φθορά της μέσω εξουσίας....δεν βρίσκω άλλο τρόπο και πιστεύω ότι δεν βρίσκουν ούτε και οι αντίπαλοι.
Για 2 λόγους
1.Η κοινή γνώμη έχει συνηθίσει πλέον με το που ανοίξει τις ειδήσεις να ακούει για κάτι "κακό" που έκανε η χα. Οπότε αυτή η "λεπτομέρεια" που αναφέρεις ως σημαντική, μπορεί να είναι όντως σημαντική για την αστυνομία, είναι όμως ασήμαντη για τον κόσμο.
2. Η κοινωνία έχει νωπές τις μνήμες από απεχθή εγκλήματα κατά απλών πολιτών και από αναρχοάπλυτους αλλά και από λαθροΟΥΓΚ τους οποίους η χα έχει βάλει στο στόχαστρο. Μην σου φανεί καθόλου παράξενο λοιπόν αν ακούσεις απόψεις του τύπου "καλά να πάθει", όπως όταν άκουγες την συντριπτική πλειοψηφία του λαού να λέει στην περίπτωση του μπάφλου του Κασιδιάρη στην Κανέλη, παρά τις καταδίκες και τα ανάθεμα των καναλιών.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εγω αναρωτιεμαι αυτος ο ''45χρονος που δηλωσε ΧΑ'' δολοφονος τι υποσχεσεις πηρε και απο που για να κανει αυτο που εκανε....
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Ναι ε; Θα έχεις αποδείξεις φαντάζομαι πως τους βλαμμένους τους έβαλε ο Δέδιας κι ο Σαμαράς να μαχαιρωθούν;
Κι αυτοί αλήθεια γιατί το κάνανε; Αφού λογικά έπρεπε να είναι "κολλητοί" ως εχθροί των "υπαλλήλων της Γερμανίδας σκύλας".

Κάτι δεν "κολλάει" ρε φίλε στο στόρυ, από κάπου μπάζει...
ρε συ εξυπνος αρκετα εισαι..αυτα δλδ καταλαβες τοσο ευκοαλ κι απλα??δεν βλεπεις οτι καλλιεργειται απο παντου,φερεφωνα ΜΜε,παπαγαλακια,κωλοφυλλαδες κτλ ενα κλιμα μεταξυ αριστερων και δεξιων ωστε να σκοτωνονται μεταξυ τους???δλδ ολοι αυτοι που επιτιθενται και καινε γραφεια και ΠΟΤΕ δεν εχει συλληφθει κανεις ειναι αγνα παιδακια καθημερινοι ανθρωποι???οι αυτοι που ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ τους εργαζομενους της Μαρφιν?στην προκειμενη περιπτωση δεν ξερω τι συνεβη και κριμα για το παλληκαρι..αλλα δεν βλεπεις ΠΟΙΟΙ εσπευσαννα καπηλευτουν την μνημη του και γιατι??δεν βλεπεις πως οι μπατσοι τα σκυλια του μασσονου δενδια σαν ετοιμα απο καιρο εκαναν συντονισμενες ενεργειες σ ολα τα γραφεια της ΧΑ μετα απο ενα παρομοι σκηνικο στο περαμα???μεσα σε 4 μερες μετα το Περαμα το Κερατσινι..ε ρε φιλε δεν με πειθει κανεις οτι ειναι τυχαια ολα αυτα!!!καλλιεργουν εντεχνως βια,μισος και σπρωχνουν τον κοσμο σε ακραια συμβαντα!!επισης ολως τυχαιως μετα και κατα τηνδιαρκεια μαζικων απεργειακων κινητοποιησεων ,αλλα κι επερχομενου νεου πιο  ανελεητου μνημονιου....
κι εμεις θα αλληλοσκοτωνομαστε γιατι εισαι δεξιος,αριστερος και αεκ,παοκ,οσφπ η βαζελος??ελεος!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
αλλά δεν θα το κάνω γιατί θα γίνω ίδιος. Σε κάθε περίπτωση εγώ θα συνεχίζω να ψηφίζω αστική δεξιά, ειδικά τη σημερινή αστική δεξιά που την ονειρευόμασταν 30 χρόνια, μέχρι να φτιάξουμε κανονικό κράτος και ν απαλλαγούμε από τους μυαλοφυγόδικους εκατέρωθεν.


Καταρχήν το κάνεις τώρα πόση ώρα ήδη παπαγαλίζοντας τα Παγκάλεια περι μάσας που κόπηκε.
Δεύτερον τα μαύρα ως δικηγόρος είναι βέβαια.
Τρίτον μπορείς να ψηφίζεις ότι θες. Μπορείς ακόμη και να θες να αυτοκτονήσεις. Ταυτίζονται άλλωστε με τέτοιες επιλογές. Αλλά ένα πράγμα δεν αλλάζει. Οι προσκυνημένοι ραγιάδες δεν δικαιούνται κράτος, αλλά καρπαζοεισπρακτικό προτεκτοράτο.
Και τέλος επειδη ξαφνικά σοβαρέψες, σε καταλαβαίνω απόλυτα που θα δυσκολευτείς να καταπιείς αμάσητη την συγκυβέρνηση του Συνταγματικού Τόξου, αλλά ξέρεις κάτι?
Αυτός είναι ο ραγιαδισμός. Μια καθημερινή καρπαζοείσπραξη ανευ αντιλογίας.
Λούσου τα λοιπόν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
...μεχρι και ο κασιδιαρης καταδικασε τη δολοφονια ,τους εχει παει ζουμι απ οτι φαινεται στη χρυση αυγη ,πανω που εβλεπαν τα ποσοστα τους να ανεβαινουν ...
παντα καταδικαζουν τυπε
εδω εχουν πει στην βουλη καταδικαζουμε καθε μορφη βιας
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εγω αναρωτιεμαι αυτος ο ''45χρονος που δηλωσε ΧΑ'' δολοφονος τι υποσχεσεις πηρε και απο που για να κανει αυτο που εκανε....
ελα μου ντε!!ολα πολυ ευκολα δεν εγιναν??αμεσα ο δραστης συνελληφθη,ομολογησε,οτι ακριβως βολευει καποιους ενοψει και δημοτικων εκλογων (μην ξεχνατε οτι ο μασσονος ειναι υποψηφιος για Δημο Αθηναιων)..αρα να του φτιαξουμε καποιες ''επιτυχιες''...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καταρχήν το κάνεις τώρα πόση ώρα ήδη παπαγαλίζοντας τα Παγκάλεια περι μάσας που κόπηκε.
Δεύτερον τα μαύρα ως δικηγόρος είναι βέβαια.
Τρίτον μπορείς να ψηφίζεις ότι θες. Μπορείς ακόμη και να θες να αυτοκτονήσεις. Ταυτίζονται άλλωστε με τέτοιες επιλογές. Αλλά ένα πράγμα δεν αλλάζει. Οι προσκυνημένοι ραγιάδες δεν δικαιούνται κράτος, αλλά καρπαζοεισπρακτικό προτεκτοράτο.
Και τέλος επειδη ξαφνικά σοβαρέψες, σε καταλαβαίνω απόλυτα που θα δυσκολευτείς να καταπιείς αμάσητη την συγκυβέρνηση του Συνταγματικού Τόξου, αλλά ξέρεις κάτι?
Αυτός είναι ο ραγιαδισμός. Μια καθημερινή καρπαζοείσπραξη ανευ αντιλογίας.
Λούσου τα λοιπόν.

εργαζεστε, κύριε?
 

Heinz W Guderian

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.563
Like
2
Πόντοι
16
δυστηχώς ο λόγος που εθελοτυφλούσαν όλοι στη διαφθορά δεν ήταν οι καμένες σημαίες...
αλλά το γεγονός ότι υπήρχε ακόμα χρήμα και ζούσαν όλοι άνετα.
όταν λοιπόν χάθηκε η μάσα μου θυμήθηκαν όλοι την πατρίδα και τις Θερμοπύλες...
ειναι εντελώς ανόητο και υποκριτικό

αυτό είναι το θέμα.

και αναρωτιέμαι αν ένας τέτοιος λαός μπορεί να διεκδικήσει κάτι καλλίτερο από αυτό που παίρνει τώρα  ;)
κάνεις λάθος γιατί ανήκεις στην "άλλη πλευρά"....το σύστημα ιδεολογικά ήταν "δικό σας". Απλά για κάποιους εσωτερικοκύς λόγους ήσασταν στην απέξω και ξεσπάγατε καίγοντας σημαίες!
Τίποτα άλλο δεν κάνατε!
Καίγατε το κωλόπανο και βρίζατε φασίστες!
Γι αυτό και τα όποια ελάχιστα ίσως σωστά που φωνάζατε δεν τα άκουγαν οι υπόλοιποι.

Τι άλλαξε τώρα?
Μα όπως ανάλυσα και πριν, οι υποστηρικτές της χα μεγάλωσαν ηλικιακά! Οι βολεμένοι του ΠΑΣΟΚ πήγαν στο σύριζα να τους βολέψει, όχι στη χα.
Τη χα τη στηρίζουν κυρίως οι νέοι που το αίμα τους βράζει και δε χαμπαριάζουν από τσαμπουκάδες και από ένα μικρότερο ποσοστό "εξορισμένων" που η φωνή τους πνίγονταν απ την παραπληροφόρηση, την προπαγάνδα και την αριστερή νοοτροπία που μέχρι και τώρα έχουν τα τσοντοκάναλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δε με ξέρεις τύπε, ούτε εμένα, ούτε την οικογένειά μου, ούτε τι ζωή έκανα πριν την πτώχευση και τι ζωή κάνω σήμερα. Θα μπορούσα να κάνω κι εγώ εικασίες για σένα και να πω ότι σε τρέφανε 2 γονείς βολεμένοι πρασινοφρουροί που δεν κατάφεραν να σε βολέψουν κι εσένα λόγω πτώχευσης και το γυρίσατε οικογενειακώς στο τσάμικο αλλά δεν θα το κάνω γιατί θα γίνω ίδιος. Σε κάθε περίπτωση εγώ θα συνεχίζω να ψηφίζω αστική δεξιά, ειδικά τη σημερινή αστική δεξιά που την ονειρευόμασταν 30 χρόνια, μέχρι να φτιάξουμε κανονικό κράτος και ν απαλλαγούμε από τους μυαλοφυγόδικους εκατέρωθεν.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
δεν βλεπεις πως οι μπατσοι τα σκυλια του μασσονου δενδια σαν ετοιμα απο καιρο εκαναν συντονισμενες ενεργειες σ ολα τα γραφεια της ΧΑ μετα απο ενα παρομοι σκηνικο στο περαμα???

Στο Πέραμα η Αστυνομία ήταν εκεί σε 2,5 λεπτά. Αν οποτεδήποτε χρειαστείτε την Αστυνομία για κάποιο σοβαρό λόγο να μας πείτε πόση ώρα έκανε να φτάσει. Άκου 2,5 λεπτά. Στις ληστείες των πυρήνων της φωτιάς εμφανίζονται μετά από 20 λεπτο κ αν...
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
...μεχρι και ο κασιδιαρης καταδικασε τη δολοφονια ,τους εχει παει ζουμι απ οτι φαινεται στη χρυση αυγη ,πανω που εβλεπαν τα ποσοστα τους να ανεβαινουν ...

Θα τα πούμε στις Ευρωκλογές αυτά. Προετοιμαστείτε από τώρα για το σοκ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Βλεπω οτι την αστυνομια την βριζουν πλεον και οι αριστεροι και οι χρυσαυγιτες.
Αρα ειναι σε καλο δρομο.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom