Νέα

Nayomi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Από ότι έχω καταλάβει η Έλενα λειτουργεί με έναν συγκεκριμένο και ξεκάθαρο τρόπο.

Της στέλνεις paysafe €25 για τα έξοδά της και μετά έρχεται σε συγκεκριμένους χώρους που η ίδια έχει αναφέρει στο παρελθόν.

Τα €25 αφαιρούνται από το κόστος της συνάντησης.

Κατ' εμένα είναι δίκαιο και απολύτως αποδεκτό.

Αυτό το κάνει μόνο και μόνο για να εξασφαλίσει τα έξοδα της μετάβασης καθότι διαμένει μακριά στο Λαγονήσι.

Το κάνει επίσης για να ξεχωρίσει τους πραγματικούς πελάτες από τους κατά φαντασίαν πελάτες ...

Όποιος συμφωνεί με τους όρους της προχωράει σε συνάντηση.

Όποιος δεν συμφωνεί απλά δεν την ενοχλεί.

Όποιος δεν συμφωνεί και την κουράζει με ανούσιες και επαναλαμβανόμενες κλήσεις λογικό είναι να τα ακούσει στο τέλος καθότι από ότι καταλαβαίνω την έχει κουράσει όλο αυτό.

Είναι ξεκάθαροι οι όροι λειτουργίας της.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Από ότι έχω καταλάβει η Έλενα λειτουργεί με έναν συγκεκριμένο και ξεκάθαρο τρόπο.

Της στέλνεις paysafe €25 για τα έξοδά της και μετά έρχεται σε συγκεκριμένους χώρους που η ίδια έχει αναφέρει στο παρελθόν.

Τα €25 αφαιρούνται από το κόστος της συνάντησης.

Κατ' εμένα είναι δίκαιο και απολύτως αποδεκτό.

Αυτό το κάνει μόνο και μόνο για να εξασφαλίσει τα έξοδα της μετάβασης καθότι διαμένει μακριά στο Λαγονήσι.

Το κάνει επίσης για να ξεχωρίσει τους πραγματικούς πελάτες από τους κατά φαντασίαν πελάτες ...

Όποιος συμφωνεί με τους όρους της προχωράει σε συνάντηση.

Όποιος δεν συμφωνεί απλά δεν την ενοχλεί.

Όποιος δεν συμφωνεί και την κουράζει με ανούσιες και επαναλαμβανόμενες κλήσεις λογικό είναι να τα ακούσει στο τέλος καθότι από ότι καταλαβαίνω την έχει κουράσει όλο αυτό.

Είναι ξεκάθαροι οι όροι λειτουργίας της.
Για να φτάσει κάποιος εκεί, πρέπει πρώτα να σηκώσει το τηλέφωνό της για πρώτη φορά ώστε να γίνει η συνεννόηση!!! Πράγμα το οποίο δυστυχώς δε γίνεται!!!
σ.σ Είχα σκεφτεί να μην ασχοληθώ ξανά αλλά απαντώ σε εσένα που είσαι σοβαρός παίχτης. :hi:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Για να φτάσει κάποιος εκεί, πρέπει πρώτα να σηκώσει το τηλέφωνό της για πρώτη φορά ώστε να γίνει η συνεννόηση!!! Πράγμα το οποίο δυστυχώς δε γίνεται!!!
σ.σ Είχα σκεφτεί να μην ασχοληθώ ξανά αλλά απαντώ σε εσένα που είσαι σοβαρός παίχτης. :hi:

Έχεις και εσύ το δίκιο σου.

Ισως όμως τώρα σου απαντήσει, για να δούμε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Αν και κατά την ταπεινή μου γνώμη όταν ένα κορίτσι δεν απαντάει σε μια κλήση μας είναι επειδή δεν θέλει να απαντήσει.

Αν ήθελε θα σου έστελνε κάποιο μήνυμα.

Σε μια τέτοια περίπτωση το αποδεχόμαστε και προχωράμε παρακάτω.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Έχεις και εσύ το δίκιο σου.

Ισως όμως τώρα σου απαντήσει, για να δούμε.
Δεν ενδιαφέρομαι πια αδερφέ.
Αν και κατά την ταπεινή μου γνώμη όταν ένα κορίτσι δεν απαντάει σε μια κλήση μας είναι επειδή δεν θέλει να απαντήσει.

Αν ήθελε θα σου έστελνε κάποιο μήνυμα.

Σε μια τέτοια περίπτωση το αποδεχόμαστε και προχωράμε παρακάτω.
Έχω ήδη πάει παρακάτω, το νήμα το παρακολουθώ για εγκυκλοπαιδικούς λόγους, απλά όπως σου είπα, απάντησα σε εσένα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Δεν ενδιαφέρομαι πια αδερφέ.

Έχω ήδη πάει παρακάτω, το νήμα το παρακολουθώ για εγκυκλοπαιδικούς λόγους, απλά όπως σου είπα, απάντησα σε εσένα.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Απλώς για να μη νομίζεις ότι δεν συμβαίνει σε όλους μας αυτό και για εγκυκλοπαιδικούς λόγους θα αναφέρω μια δικιά μου περίπτωση με ένα ανεξάρτητο κορίτσι από το εξωτερικό.

Της έστειλα μήνυμα.

Δεν μου απάντησε καθόλου.

Μετα απο 2 μέρες της ξαναστέλνω και τελικά ορίζουμε ραντεβού.

Λίγο πριν το ραντεβού εξαφανίζεται από το τηλέφωνο και δεν απαντάει.

Την επόμενη μέρα πάλι τα ίδια.

Στο τέλος δεν ξανασχολήθηκα.

Βαρέθηκα και έχασα το ενδιαφέρον μου.
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Γι αυτό όμως δεν είδα καμιά απάντηση. Λέει η κοπέλα πως δεν την κάλεσε κανείς, παρά μόνο το απόγευμα για την άλλη εβδομάδα. Και ο alexakoss13 ποσταρε screenshot με την κλήση στο (σωστό) νούμερο της κοπέλας με διάρκεια, δείχνοντας πως μίλησε την ίδια μέρα που η κοπέλα ισχυρίζεται ότι δεν την πήρε. Μήπως πάει κι η κοπέλα να βγάλει τους άλλους τρελούς; Γιατί κι εμένα με έλεγε νταβατζή...




screenshot_20221103-233111_phone-jpg.904609
Αλλη μια φορα μοστρα το τηλεφωνο για μερικους που δεν το ειδαν. Ασχετο αν εχουμε πει οτι ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
86
Πόντοι
0
Ρε είστε σίγουρα άνω των 15 εδώ??

Ο ένας λέει ότι για να μην το σηκώνει κάποιο λόγο θα έχει.Εν τω μεταξύ την έπαιρνα τόσες φορές όχι γιατί δεν το συκωνε,αλλά γιατί το είχε ΚΛΕΙΣΤΟ!

Ο αλλος λέει ότι δεν βγάζουμε τα τηλέφωνα δημόσια ενώ είναι το επαγγελματικό της κοπέλας που και η ίδια έχει στο προφίλ της.

Ο άλλος λέει ότι τα 58 δευτερόλεπτα δεν αποδεικνύει κλήση αλλά μπορεί να ήταν ο τηλεφωνητής.

Ο άλλος με είπε γύφτο για τα 25 ευρώ ενώ θα πλήρωνα 100!!

Βγαίνει ο κάθε βλαμμένος και γράφει την αρλούμπα του,λες και γω θέλω να αποδείξω στον κάθε στοκο το τι έγινε.Εγραψα απλά την εμπειρία μου και τίποτα παραπάνω. Τώρα δικηγόροι της κακιάς ώρας κατεβείτε από το δέντρο και ενταχθείτε στον πολιτισμό.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
...το λοιπον μαγκες, η κυρια ειναι ο ορισμος του call girl, μιας εικονας που πιστευω εχουμε οι περισσοτεροι στο μυαλο μας! Γυναικαρα, ξανθο μαλλι, γαλανο ματι, χειλαρες, σιλικονατο τουμπανο στηθος, σωματαρα χωρις περιττα, κωλαρα απιστευτη! Υψος γυρω στο 1,70 , ηλικια την εκοψα εκει γυρω στα 36-38. Ηρθε στο ραντεβου εξαιρετικα προσεγμενη, πεντακαθαρη, με τα βαλιτσακια της για την "εμφανιση" της κ τα ειδη περιποιησης της.
Προσχαρη, με χαμογελο, ορεξη για κουβεντα κ ανετη σε ολα! Στα του αγωνα τωρα η κοπελα δν υπαρχει, πιπα απιστευτη, υγρη, βαθια κ δν αφηνει τπτ που δεν περναει με την γλωσσα της κ τις χειλαρες της. Την αφησα να παρει πρωτοβουλιες και ανεβηκε απο πανω μου, ο τροπος στις στασεις της κ ο ρυθμος ηταν αυτος που επρεπε! Δν την αφησα πολυ να συνεχισει για να μην τελειωσω κ την γυρισα ανασκελα, οπου την πηρα βαθια κ δυνατα κ φανηκε να το απολαμβανει παρα το λιιιιιιιγο μεγαλυτερο εργαλειο μου! Συνεχισα οπως ηταν ανασκελα λιγο παιχνιδι με το κωλαρακι της κ αφου χαλαρωσε λιγο μπηκα μεσα της, στην αρχη προσεκτικα κ μετα δυνατα κ τερματισα! Στενη, την ενοχλουσε λιγο το μέγεθος αλλα γουσταρε κ τελειωσα με ενα επικο χυσιμο! Διαλλειμα με ντουζακι κ κουβεντουλα οπου με κρατουσε απασχολημενο με χαιδεματα κ ξαναρχισε την πιπα της οπου μετα απο λιγη ωρα ξανατελειωσα! Να μην ξεχασω απο την αρχη ως το τελος, σε ολες τις στασεις με ταραξε στα βαθια γλωσοφιλα που γουσταρει τρελα!
Σαν χαρακτηρας, γατουλα, ψυχαρα, να σε προσεξει κ να σ εχει αρχοντα οσο ειναι μαζι σου.
Στα της επικοινωνιας τωρα, με τα μνμ δν τα παει καλα κ δουλευει με τηλεφωνο καλυτερα. Παρτε την μετα τις 13:00 κ αν δν απαντησει δοκιμαστε ξανα ανα μισαωρο (γτ αν δν μπορει να μιλησει η αν ειναι με πελατη δν το κοιταει καθολου κ δν καλει πισω). Εγω την πετυχα στην τριτη προσπαθεια (παιζει να μν εχει κ παντα σημα εκει που μενει γτ μ εκανε ψιλοδιακοπες το τηλεφωνο) την ρωτησα για διαθεσιμοτητα (ωρα κ περιοχη), πηγα πηρα μια paysafe κ την ξαναπηρα για να το φιξαρω. Κοστος 100 ευρω μ δυο τελειωματα, αναλ μεσα κ χωρις μη το ενα κ οχι το αλλο κ χωρις να κοιταει ρολοι (καθησε πολυ περισσοτερο απο την συμφωνημενη ωρα).
Τελικη εκτιμηση, μαγκες η κυρια αξιζει καθε λεπτο μαζι της!
@Helena - Nayomi σ ευχαριστω για την καβλα που μου προσφερες!
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.259
Like
14.080
...το λοιπον μαγκες, η κυρια ειναι ο ορισμος του call girl, μιας εικονας που πιστευω εχουμε οι περισσοτεροι στο μυαλο μας! Γυναικαρα, ξανθο μαλλι, γαλανο ματι, χειλαρες, σιλικονατο τουμπανο στηθος, σωματαρα χωρις περιττα, κωλαρα απιστευτη! Υψος γυρω στο 1,70 , ηλικια την εκοψα εκει γυρω στα 36-38. Ηρθε στο ραντεβου εξαιρετικα προσεγμενη, πεντακαθαρη, με τα βαλιτσακια της για την "εμφανιση" της κ τα ειδη περιποιησης της.
Προσχαρη, με χαμογελο, ορεξη για κουβεντα κ ανετη σε ολα! Στα του αγωνα τωρα η κοπελα δν υπαρχει, πιπα απιστευτη, υγρη, βαθια κ δν αφηνει τπτ που δεν περναει με την γλωσσα της κ τις χειλαρες της. Την αφησα να παρει πρωτοβουλιες και ανεβηκε απο πανω μου, ο τροπος στις στασεις της κ ο ρυθμος ηταν αυτος που επρεπε! Δν την αφησα πολυ να συνεχισει για να μην τελειωσω κ την γυρισα ανασκελα, οπου την πηρα βαθια κ δυνατα κ φανηκε να το απολαμβανει παρα το λιιιιιιιγο μεγαλυτερο εργαλειο μου! Συνεχισα οπως ηταν ανασκελα λιγο παιχνιδι με το κωλαρακι της κ αφου χαλαρωσε λιγο μπηκα μεσα της, στην αρχη προσεκτικα κ μετα δυνατα κ τερματισα! Στενη, την ενοχλουσε λιγο το μέγεθος αλλα γουσταρε κ τελειωσα με ενα επικο χυσιμο! Διαλλειμα με ντουζακι κ κουβεντουλα οπου με κρατουσε απασχολημενο με χαιδεματα κ ξαναρχισε την πιπα της οπου μετα απο λιγη ωρα ξανατελειωσα! Να μην ξεχασω απο την αρχη ως το τελος, σε ολες τις στασεις με ταραξε στα βαθια γλωσοφιλα που γουσταρει τρελα!
Σαν χαρακτηρας, γατουλα, ψυχαρα, να σε προσεξει κ να σ εχει αρχοντα οσο ειναι μαζι σου.
Στα της επικοινωνιας τωρα, με τα μνμ δν τα παει καλα κ δουλευει με τηλεφωνο καλυτερα. Παρτε την μετα τις 13:00 κ αν δν απαντησει δοκιμαστε ξανα ανα μισαωρο (γτ αν δν μπορει να μιλησει η αν ειναι με πελατη δν το κοιταει καθολου κ δν καλει πισω). Εγω την πετυχα στην τριτη προσπαθεια (παιζει να μν εχει κ παντα σημα εκει που μενει γτ μ εκανε ψιλοδιακοπες το τηλεφωνο) την ρωτησα για διαθεσιμοτητα (ωρα κ περιοχη), πηγα πηρα μια paysafe κ την ξαναπηρα για να το φιξαρω. Κοστος 100 ευρω μ δυο τελειωματα, αναλ μεσα κ χωρις μη το ενα κ οχι το αλλο κ χωρις να κοιταει ρολοι (καθησε πολυ περισσοτερο απο την συμφωνημενη ωρα).
Τελικη εκτιμηση, μαγκες η κυρια αξιζει καθε λεπτο μαζι της!
@Helena - Nayomi σ ευχαριστω για την καβλα που μου προσφερες!
Καλημέρα! Τί γλυκός κι ευγενής κύριος και τί όμορφα λόγια. Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση, είσαι ένας από τα άτομα που με βοήθησαν πολύ τις προάλλες με το boosting με την καλή σου καρδιά και σας ευχαριστώ όλους. Δεν ξέρετε τί καλό κάνατε πραγματικά.
Λοιπόν, θέλω να πώ ότι ο Odin - θεός των Βίκινγκς και αρχηγός τους, έχει ένα πολύυυυυ μεγάλλοοοο μόριο, αλλά καλαίσθητο, λείο, ίσο κλπ.. μέτρο σύγκρισης, .κατάλληλο για τσόντα επικών διαστάσεων. Έχω να σου πω ότι με γαργαλάει ακόμη η μήτρα και νομίζω από το μασάζ θα μου έρθει και νωρίτερα η περίοδος,,,,,χι χι καύλα.
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.804
Κριτικές
30
Like
20.695
Πόντοι
8.815
Οι περισσοτεροι κανουν παραπονα οτι δεν το σηκωνεις η οτι δεν πιανει. Φτιαξτο λοιπον,τι περιμενεις ακριβως? Να κλαψουριζεις οτι δεν εχεις δουλεια παλι?
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.259
Like
14.080
Οι περισσοτεροι κανουν παραπονα οτι δεν το σηκωνεις η οτι δεν πιανει. Φτιαξτο λοιπον,τι περιμενεις ακριβως? Να κλαψουριζεις οτι δεν εχεις δουλεια παλι?
έχω μια παλιά συσκευή smart phone σπασμένη, μερικές φορές δείχνει λίγες γραμμές ή χ, ότι δεν πιάνει. Όταν μαζέψω χρήματα θα κοιτάξω να πάρω μία άλλη. Επίσης αν οφείλεται στον cosmote και στο σήμα στο χωριό τί να κάνω? Tωρα, ανοίγει το τηλ στις 13.00, Έπειτα, αν δεν το σηκώνω σημαίνει ότι έω δουλειά. Τώρα αν με καλέσουν μετά τις 20.00 ή 21.00 και είμαι κουρασμένη, πώς ν απαντήσω, το έχω κλειστό.
Λοιπόν, θα κάνω το εξής, θ ανοίγει μετά τις 13.00, έπειτα έχω δεν έχω δουλειά, θα είναι ανοικτό, αν δεν απαντώ, σημαίνει ότι έχω κάποια δουλειά ή να μαι πελάτη, οπότε, καλέστε έπειτα από 1 ώρα πάλι. Αυτό θα κάνω.
 

Pipis1541

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
234
Like
886
Πόντοι
81
Μια χαρα είναι η κοπέλα και οι υπηρεσίες τις είναι αυτές που πρέπει.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
...το λοιπον μαγκες, η κυρια ειναι ο ορισμος του call girl, μιας εικονας που πιστευω εχουμε οι περισσοτεροι στο μυαλο μας! Γυναικαρα, ξανθο μαλλι, γαλανο ματι, χειλαρες, σιλικονατο τουμπανο στηθος, σωματαρα χωρις περιττα, κωλαρα απιστευτη! Υψος γυρω στο 1,70 , ηλικια την εκοψα εκει γυρω στα 36-38. Ηρθε στο ραντεβου εξαιρετικα προσεγμενη, πεντακαθαρη, με τα βαλιτσακια της για την "εμφανιση" της κ τα ειδη περιποιησης της.
Προσχαρη, με χαμογελο, ορεξη για κουβεντα κ ανετη σε ολα! Στα του αγωνα τωρα η κοπελα δν υπαρχει, πιπα απιστευτη, υγρη, βαθια κ δν αφηνει τπτ που δεν περναει με την γλωσσα της κ τις χειλαρες της. Την αφησα να παρει πρωτοβουλιες και ανεβηκε απο πανω μου, ο τροπος στις στασεις της κ ο ρυθμος ηταν αυτος που επρεπε! Δν την αφησα πολυ να συνεχισει για να μην τελειωσω κ την γυρισα ανασκελα, οπου την πηρα βαθια κ δυνατα κ φανηκε να το απολαμβανει παρα το λιιιιιιιγο μεγαλυτερο εργαλειο μου! Συνεχισα οπως ηταν ανασκελα λιγο παιχνιδι με το κωλαρακι της κ αφου χαλαρωσε λιγο μπηκα μεσα της, στην αρχη προσεκτικα κ μετα δυνατα κ τερματισα! Στενη, την ενοχλουσε λιγο το μέγεθος αλλα γουσταρε κ τελειωσα με ενα επικο χυσιμο! Διαλλειμα με ντουζακι κ κουβεντουλα οπου με κρατουσε απασχολημενο με χαιδεματα κ ξαναρχισε την πιπα της οπου μετα απο λιγη ωρα ξανατελειωσα! Να μην ξεχασω απο την αρχη ως το τελος, σε ολες τις στασεις με ταραξε στα βαθια γλωσοφιλα που γουσταρει τρελα!
Σαν χαρακτηρας, γατουλα, ψυχαρα, να σε προσεξει κ να σ εχει αρχοντα οσο ειναι μαζι σου.
Στα της επικοινωνιας τωρα, με τα μνμ δν τα παει καλα κ δουλευει με τηλεφωνο καλυτερα. Παρτε την μετα τις 13:00 κ αν δν απαντησει δοκιμαστε ξανα ανα μισαωρο (γτ αν δν μπορει να μιλησει η αν ειναι με πελατη δν το κοιταει καθολου κ δν καλει πισω). Εγω την πετυχα στην τριτη προσπαθεια (παιζει να μν εχει κ παντα σημα εκει που μενει γτ μ εκανε ψιλοδιακοπες το τηλεφωνο) την ρωτησα για διαθεσιμοτητα (ωρα κ περιοχη), πηγα πηρα μια paysafe κ την ξαναπηρα για να το φιξαρω. Κοστος 100 ευρω μ δυο τελειωματα, αναλ μεσα κ χωρις μη το ενα κ οχι το αλλο κ χωρις να κοιταει ρολοι (καθησε πολυ περισσοτερο απο την συμφωνημενη ωρα).
Τελικη εκτιμηση, μαγκες η κυρια αξιζει καθε λεπτο μαζι της!
@Helena - Nayomi σ ευχαριστω για την καβλα που μου προσφερες!

:thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.459
Κριτικές
171
Like
91.224
Πόντοι
46.423
Καλημέρα! Τί γλυκός κι ευγενής κύριος και τί όμορφα λόγια. Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση, είσαι ένας από τα άτομα που με βοήθησαν πολύ τις προάλλες με το boosting με την καλή σου καρδιά και σας ευχαριστώ όλους. Δεν ξέρετε τί καλό κάνατε πραγματικά.
Λοιπόν, θέλω να πώ ότι ο Odin - θεός των Βίκινγκς και αρχηγός τους, έχει ένα πολύυυυυ μεγάλλοοοο μόριο, αλλά καλαίσθητο, λείο, ίσο κλπ.. μέτρο σύγκρισης, .κατάλληλο για τσόντα επικών διαστάσεων. Έχω να σου πω ότι με γαργαλάει ακόμη η μήτρα και νομίζω από το μασάζ θα μου έρθει και νωρίτερα η περίοδος,,,,,χι χι καύλα.
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!

Με λίγα λόγια ο φίλος κυκλοφορεί με ένα ... ρ ό π α λ ο ...

:tooth: :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.259
Like
14.080
σήμερα όμως, έχω μία φιλική υποχρεώση και θ ανοίξω το τηλ μετά τις 17.00, αν τύχει και θέλει κάποιος ραντεβού μετά τις 18.00 ας πούμε. Εκτός κι αν βρέχει πολύ κι έχει κακοκαιρία, καλύτερα να μείνουμε μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με λίγα λόγια ο φίλος κυκλοφορεί με ένα ... ρ ό π α λ ο ...

:tooth: :tooth:
Ξεκάθαρα ναι. Είναι μεγάλοςκαι σκληρός!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.804
Κριτικές
30
Like
20.695
Πόντοι
8.815
έχω μια παλιά συσκευή smart phone σπασμένη, μερικές φορές δείχνει λίγες γραμμές ή χ, ότι δεν πιάνει. Όταν μαζέψω χρήματα θα κοιτάξω να πάρω μία άλλη. Επίσης αν οφείλεται στον cosmote και στο σήμα στο χωριό τί να κάνω? Tωρα, ανοίγει το τηλ στις 13.00, Έπειτα, αν δεν το σηκώνω σημαίνει ότι έω δουλειά. Τώρα αν με καλέσουν μετά τις 20.00 ή 21.00 και είμαι κουρασμένη, πώς ν απαντήσω, το έχω κλειστό.
Λοιπόν, θα κάνω το εξής, θ ανοίγει μετά τις 13.00, έπειτα έχω δεν έχω δουλειά, θα είναι ανοικτό, αν δεν απαντώ, σημαίνει ότι έχω κάποια δουλειά ή να μαι πελάτη, οπότε, καλέστε έπειτα από 1 ώρα πάλι. Αυτό θα κάνω.
Οριστε! Λοιπον οσοι ενδιαφερονται ας το διαβασουν καλα λοιπον. Η γνωμη μου ειναι να κανεις ενα edit στο προφιλ σου στο ''σχετικα'' και να γραψεις ακριβως ωρες και τροπο για να κλεισει καποιος ραντεβου μαζι σου. Οταν λεω τροπο εννοω την paysafe των 25 που ζητας πριν το ραντεβου. Ετσι δεν θα υπαρχουν παραπονα ουτε αρνητικα σχολια. Θα ανεβεις σιγα σιγα πιστευω.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
...το λοιπον μαγκες, η κυρια ειναι ο ορισμος του call girl, μιας εικονας που πιστευω εχουμε οι περισσοτεροι στο μυαλο μας! Γυναικαρα, ξανθο μαλλι, γαλανο ματι, χειλαρες, σιλικονατο τουμπανο στηθος, σωματαρα χωρις περιττα, κωλαρα απιστευτη! Υψος γυρω στο 1,70 , ηλικια την εκοψα εκει γυρω στα 36-38. Ηρθε στο ραντεβου εξαιρετικα προσεγμενη, πεντακαθαρη, με τα βαλιτσακια της για την "εμφανιση" της κ τα ειδη περιποιησης της.
Προσχαρη, με χαμογελο, ορεξη για κουβεντα κ ανετη σε ολα! Στα του αγωνα τωρα η κοπελα δν υπαρχει, πιπα απιστευτη, υγρη, βαθια κ δν αφηνει τπτ που δεν περναει με την γλωσσα της κ τις χειλαρες της. Την αφησα να παρει πρωτοβουλιες και ανεβηκε απο πανω μου, ο τροπος στις στασεις της κ ο ρυθμος ηταν αυτος που επρεπε! Δν την αφησα πολυ να συνεχισει για να μην τελειωσω κ την γυρισα ανασκελα, οπου την πηρα βαθια κ δυνατα κ φανηκε να το απολαμβανει παρα το λιιιιιιιγο μεγαλυτερο εργαλειο μου! Συνεχισα οπως ηταν ανασκελα λιγο παιχνιδι με το κωλαρακι της κ αφου χαλαρωσε λιγο μπηκα μεσα της, στην αρχη προσεκτικα κ μετα δυνατα κ τερματισα! Στενη, την ενοχλουσε λιγο το μέγεθος αλλα γουσταρε κ τελειωσα με ενα επικο χυσιμο! Διαλλειμα με ντουζακι κ κουβεντουλα οπου με κρατουσε απασχολημενο με χαιδεματα κ ξαναρχισε την πιπα της οπου μετα απο λιγη ωρα ξανατελειωσα! Να μην ξεχασω απο την αρχη ως το τελος, σε ολες τις στασεις με ταραξε στα βαθια γλωσοφιλα που γουσταρει τρελα!
Σαν χαρακτηρας, γατουλα, ψυχαρα, να σε προσεξει κ να σ εχει αρχοντα οσο ειναι μαζι σου.
Στα της επικοινωνιας τωρα, με τα μνμ δν τα παει καλα κ δουλευει με τηλεφωνο καλυτερα. Παρτε την μετα τις 13:00 κ αν δν απαντησει δοκιμαστε ξανα ανα μισαωρο (γτ αν δν μπορει να μιλησει η αν ειναι με πελατη δν το κοιταει καθολου κ δν καλει πισω). Εγω την πετυχα στην τριτη προσπαθεια (παιζει να μν εχει κ παντα σημα εκει που μενει γτ μ εκανε ψιλοδιακοπες το τηλεφωνο) την ρωτησα για διαθεσιμοτητα (ωρα κ περιοχη), πηγα πηρα μια paysafe κ την ξαναπηρα για να το φιξαρω. Κοστος 100 ευρω μ δυο τελειωματα, αναλ μεσα κ χωρις μη το ενα κ οχι το αλλο κ χωρις να κοιταει ρολοι (καθησε πολυ περισσοτερο απο την συμφωνημενη ωρα).
Τελικη εκτιμηση, μαγκες η κυρια αξιζει καθε λεπτο μαζι της!
@Helena - Nayomi σ ευχαριστω για την καβλα που μου προσφερες!
Μπράβο τυπάρα Odin!!!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
Καλημέρα! Τί γλυκός κι ευγενής κύριος και τί όμορφα λόγια. Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση, είσαι ένας από τα άτομα που με βοήθησαν πολύ τις προάλλες με το boosting με την καλή σου καρδιά και σας ευχαριστώ όλους. Δεν ξέρετε τί καλό κάνατε πραγματικά.
Λοιπόν, θέλω να πώ ότι ο Odin - θεός των Βίκινγκς και αρχηγός τους, έχει ένα πολύυυυυ μεγάλλοοοο μόριο, αλλά καλαίσθητο, λείο, ίσο κλπ.. μέτρο σύγκρισης, .κατάλληλο για τσόντα επικών διαστάσεων. Έχω να σου πω ότι με γαργαλάει ακόμη η μήτρα και νομίζω από το μασάζ θα μου έρθει και νωρίτερα η περίοδος,,,,,χι χι καύλα.
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ
Ξεκάθαρα ναι. Είναι μεγάλοςκαι σκληρός!
...κοριτσαρα μου λες να κανω καινουρια καριερα :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.259
Like
14.080
...κοριτσαρα μου λες να κανω καινουρια καριερα :cheesy::cheesy::cheesy:
εγώ στο είπα, αλλά καλύτερα In private ...δεν είναι να γινόμαστε ρόμπα...χιχι, πάντως για τσόντα είσαι ότι πρέπει χιχι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom