Νέα

Να τρως κέρατο και στο τέλος να σ' αρέσει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 199
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
114
Like
698
Πόντοι
81
Μεταξύ ενηλίκων, και εφόσον υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και συγκατάθεση μπορεί κάποιος να εκφράζεται όπως θέλει.
Το cuckhold έτσι κ αλλιώς υπάρχει και σαν όρος και πλέον κερδίζει συνεχώς έδαφος στις αναζητήσεις στο internet.
Αν εσύ νιώθεις όμορφα με αυτό που μας περιέγραψες, αν σε γεμίζει, αν σε καυλώνει, κυνήγησέ το και στην επόμενη σχέση σου.
Δεν χρειάζεται ούτε να νιώθεις άσχημα ούτε τύψεις.
Άλλος φτιάχνεται γλύφοντας πατούσες.
Αλλος με το να του βάζει δάχτυλο η γκόμενα στη σούφρα του.
Αλλος με το να τον κατουράει η άλλη.
Άλλος με το να βλέπει τη γυναίκα του να γαμιέται με άλλον.
Άλλος με τίποτα απο τα παραπάνω, και ικανοποιείται απλά με το να κάνει ιεραποστολικό σεξ με τη γυναίκα του.
Τέλος, κάποιοι είναι παντρεμένοι, ντρέπονται να ζητήσουν απο τη γυναίκα τους πρωκτικό σεξ και το αναζητούν στις ιερόδουλες.

Ποιο απο τα παραπάνω μπορεί να έχει ταμπέλα "φυσιολογικό" και ποιο "αφύσικο"?
Κανένα!
Όλα είναι φυσιολογικά αν υπάρχει συγκατάθεση, σεβασμός και ειλικρίνεια μεταξύ ενηλίκων.
Απολυτα θα συμφωνησω οτι πιο σωστο ειδα εδω μεσα μαν και εγω αυτης της αποψης ειμαι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.141
Πόντοι
6.536

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Απολυτα θα συμφωνησω οτι πιο σωστο ειδα εδω μεσα μαν και εγω αυτης της αποψης ειμαι
Σου ΞΑΝΑΛΕΩ , κακως την χωρισες , υπαρχει αγαπη αναμεσα σας , πρεπει να ξαναγυρισεις :coffee:
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Παίχτη τέτοια γυναίκα δεν την αφήνεις το Σάββατο βρές εκλησσία και εγώ κουμπάρος.
Φως φανάρι ότι είναι έτοιμη για οικογένεια. Όλα τα έξοδα δικά μου,σαν κουμπάρος.
Θα περάσουμε ζωή και κότα ζωή και ζάχαρη,κερατ εεεε κουμπαράκο.
Φιλε μην πεσει ολο το οικονομικο βαρος πανω σου μπορουμε να ειμαστε δυο οι κουμπαροι και να μοιραστουμε βαρη και απολαυσεις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Ειναι κριμα τετοια ζευγαρια να χωριζουν , που ειναι δεμένα ψυχικα :coffee:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.225
Πόντοι
20.486
Καλό φαίνεται...
Δουλεμένο το σασί...

:coffee:
Ντάξει και εσύ ...
Έχει πάρει λίγο κολώνα από την μεριά του οδηγού αλλά δεν είναι για καλίμπρα .

Επμ1 με τα τσαρούχια λέμε :coffee:
( Συγνώμη και με το μπαρδόν δηλαδή τύπε @Nearozeugari )
:hi:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Ντάξει και εσύ ...
Έχει πάρει λίγο κολώνα από την μεριά του οδηγού αλλά δεν είναι για καλίμπρα .

Επμ1 με τα τσαρούχια λέμε :coffee:
( Συγνώμη και με το μπαρδόν δηλαδή τύπε @Nearozeugari )
:hi:
Λες να ζηλευει τυπε ; η του λες συγνωμη επειδη τον καυλωσες ; :coffee:
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
240
Like
881
Πόντοι
81
γιατι ; την σκοτωσες ; :coffee:
μαλλον παντρευτηκε
Chewing Gum Zoo GIF by Storyful
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.141
Πόντοι
6.536

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
40
Like
24.806
Πόντοι
11.096
Ντάξει και εσύ ...
Έχει πάρει λίγο κολώνα από την μεριά του οδηγού αλλά δεν είναι για καλίμπρα .

Επμ1 με τα τσαρούχια λέμε :coffee:
( Συγνώμη και με το μπαρδόν δηλαδή τύπε @Nearozeugari )
:hi:
Ίσα ίσα έτσι για ένα μεζεδάκι νά πάρεις :tooth::tooth:
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Καλημερα σε ολους και σε ολες θα ηθελα να δω αν υπαρχουν και αλλοι συναγωνιστες που εχουν παθει κατι παρομοιο η καποια τετοια εμπειρια και γιατι συμβαινει αυτο...
ημουν σε σχεση κανονικα με την πρωην μου απο την αρχη ηταν περιεργη η φαση καπως στους πρωτους 2 μηνες πηγε με αλλον μου το ειπε μετανιωμενη και οτι ηταν αρχη κλπ κλπ την συγχωρεσα συνεχιζουμε και ολα καλα για καποιο διαστημα μεχρι που με πιανει σε καποια φαση και εχω υποψιες ψαχνω το κινητο της και ψιλοκαυλαντιζε με 2 χωρις να εχει κανει κατι σε καποια περιοδο και πλεον στα 2χρονια μαζι ανακαλυψα οτι παιζει με εναν απο την δουλεια της και οτι την εχει παρει κανονικα στις αποθηκες του καταστηματος δεν ειπα κατι απλως εβλεπα μηνυματα της και ηξερα και ποτε παει σπιτι του ολα εκει περα απο τα νευρα την ξενερα και ολα τα αλλα μολις αρχισα να την σκεφτομαι να το κανει καυλωνα εφτασα σε σημειο να τον παιζω για παρτι της μεχρι που μου το αποκαλυψε μονη της αλλα εγω ειχα καυλωσει τοσο μεντην παρτι της που την επιασα την φιλαγα και της ελεγα σε γαμαγε καλα σαρεσε σαρεσει να κερατωνεις; Ξαφνιαστηκε φουλ στην αρχη αλλα οσο συνεχιζαμε και αρχισαμε να πηδιομαστε ανοιχτηκε καυλωνε και μου τα ελεγε ολα εν τελη η σχεση μας κατεληξε στο να πηγαινει με αλλους και εγω να τα ξερω τρελενοταν καυλωνε η πουτανα να το κανει και να ερχεται μετα σε εμενα η να την βρισκω ετσι πηδηγμενη.... δεν ηταν λιγες οι φορες που εστελνε και φωτο της η καποιο μικρο βιντεακι... μεχρι και ολοκληρο βιντεο ειχα που το εκανε με αλλον στο σπιτι μου ενω δουλευα εγω και με εβαζε να χυσω στην δουλεια για παρτι της.... εν τελη να μην μακρυγορω δυστηχως δεν καναμε τιποτα με αλλον καποιο τριο η να το δω λαιβ και οταν της ειπα να χωρισουμε τελειως και οτι δεν θελω επαφες γιατι ολο αυτο ειναι αρρωστο σπαστικε και μου ειπε οπως νομιζεις αλλα θα το ξαναζητησεις ειτε απο εμενα ειτε απο αλλη σου εβαλα για τα καλα το μικροβιο μεσα θελω να ζησεις με αυτο.... και οσο ναναι η πουτανα ειχε δικιο.. τι γνωμη εχετε για ολο αυτο εχετε κατι παρομοιο;
Ρε φίλε τόσο παρόλο για να μας πεις ότι είσαι κακολντακιας;;; Βρες μια τσουλα κ στείλε πμ να την βρούμε όλοι μαζί και αν θες κ τέταρτο θα σου φέρω @Johnny Red2 για παρτουζα
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Μεταξύ ενηλίκων, και εφόσον υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και συγκατάθεση μπορεί κάποιος να εκφράζεται όπως θέλει.
Το cuckhold έτσι κ αλλιώς υπάρχει και σαν όρος και πλέον κερδίζει συνεχώς έδαφος στις αναζητήσεις στο internet.
Αν εσύ νιώθεις όμορφα με αυτό που μας περιέγραψες, αν σε γεμίζει, αν σε καυλώνει, κυνήγησέ το και στην επόμενη σχέση σου.
Δεν χρειάζεται ούτε να νιώθεις άσχημα ούτε τύψεις.
Άλλος φτιάχνεται γλύφοντας πατούσες.
Αλλος με το να του βάζει δάχτυλο η γκόμενα στη σούφρα του.
Αλλος με το να τον κατουράει η άλλη.
Άλλος με το να βλέπει τη γυναίκα του να γαμιέται με άλλον.
Άλλος με τίποτα απο τα παραπάνω, και ικανοποιείται απλά με το να κάνει ιεραποστολικό σεξ με τη γυναίκα του.
Τέλος, κάποιοι είναι παντρεμένοι, ντρέπονται να ζητήσουν απο τη γυναίκα τους πρωκτικό σεξ και το αναζητούν στις ιερόδουλες.

Ποιο απο τα παραπάνω μπορεί να έχει ταμπέλα "φυσιολογικό" και ποιο "αφύσικο"?
Κανένα!
Όλα είναι φυσιολογικά αν υπάρχει συγκατάθεση, σεβασμός και ειλικρίνεια μεταξύ ενηλίκων.
Ξεχασες ενα.
Αλλος φτιαχνεται να ψηφιζει τον κλεφτη Τσοχατζοπουλο και τη γυαλινη κεφαλη Σημιτη. Και αυτο ιδιαιτεροτητα ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μεταξύ ενηλίκων, και εφόσον υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και συγκατάθεση μπορεί κάποιος να εκφράζεται όπως θέλει.
Το cuckhold έτσι κ αλλιώς υπάρχει και σαν όρος και πλέον κερδίζει συνεχώς έδαφος στις αναζητήσεις στο internet.
Αν εσύ νιώθεις όμορφα με αυτό που μας περιέγραψες, αν σε γεμίζει, αν σε καυλώνει, κυνήγησέ το και στην επόμενη σχέση σου.
Δεν χρειάζεται ούτε να νιώθεις άσχημα ούτε τύψεις.
Άλλος φτιάχνεται γλύφοντας πατούσες.
Αλλος με το να του βάζει δάχτυλο η γκόμενα στη σούφρα του.
Αλλος με το να τον κατουράει η άλλη.
Άλλος με το να βλέπει τη γυναίκα του να γαμιέται με άλλον.
Άλλος με τίποτα απο τα παραπάνω, και ικανοποιείται απλά με το να κάνει ιεραποστολικό σεξ με τη γυναίκα του.
Τέλος, κάποιοι είναι παντρεμένοι, ντρέπονται να ζητήσουν απο τη γυναίκα τους πρωκτικό σεξ και το αναζητούν στις ιερόδουλες.

Ποιο απο τα παραπάνω μπορεί να έχει ταμπέλα "φυσιολογικό" και ποιο "αφύσικο"?
Κανένα!
Όλα είναι φυσιολογικά αν υπάρχει συγκατάθεση, σεβασμός και ειλικρίνεια μεταξύ ενηλίκων.
Ξεχασες ενα.
Αλλος φτιαχνεται να ψηφιζει τον κλεφτη Τσοχατζοπουλο και τη γυαλινη κεφαλη Σημιτη. Και αυτο ιδιαιτεροτητα ειναι
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
114
Like
698
Πόντοι
81
Ρε φίλε τόσο παρόλο για να μας πεις ότι είσαι κακολντακιας;;; Βρες μια τσουλα κ στείλε πμ να την βρούμε όλοι μαζί και αν θες κ τέταρτο θα σου φέρω @Johnny Red2 για παρτουζα
Δηλαδη αν καποια το κανει αυτο ειναι τσουλα το βγαλαμε το συμπερασμα :think:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Δηλαδη αν καποια το κανει αυτο ειναι τσουλα το βγαλαμε το συμπερασμα :think:
μην τσιμπας τυπε , ηρθαν να μπαχαλεψουν το νημα σου , απο ζηλεια

Οι κοπελες αυτες ειναι οι καλυτερες , εκφραζουν την αμεριστη αγαπη τους με το να πραγματοποιηουν αυτα που σου αρεσουν :coffee:
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
114
Like
698
Πόντοι
81
μην τσιμπας τυπε , ηρθαν να μπαχαλεψουν το νημα σου , απο ζηλεια

Οι κοπελες αυτες ειναι οι καλυτερες , εκφραζουν την αμεριστη αγαπη τους με το να πραγματοποιηουν αυτα που σου αρεσουν :coffee:
Καλυτερα ετσι παρα κρυφα κερατα και παρτουζες :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom