Νέα

Να τρως κέρατο και στο τέλος να σ' αρέσει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 199
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Θά τό πάρει μόνος τού; :think:
Ε και αν την ξεκωλιάζει και άλλος τι έγινε?

Ζμπούτσα του

Αφού το γράφει και στον τίτλο του νήματος : να τρώς κέρατο και στο τέλος να σου αρέσει :coffee:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Καλημερα σε ολους και σε ολες θα ηθελα να δω αν υπαρχουν και αλλοι συναγωνιστες που εχουν παθει κατι παρομοιο η καποια τετοια εμπειρια και γιατι συμβαινει αυτο...
ημουν σε σχεση κανονικα με την πρωην μου απο την αρχη ηταν περιεργη η φαση καπως στους πρωτους 2 μηνες πηγε με αλλον μου το ειπε μετανιωμενη και οτι ηταν αρχη κλπ κλπ την συγχωρεσα συνεχιζουμε και ολα καλα για καποιο διαστημα μεχρι που με πιανει σε καποια φαση και εχω υποψιες ψαχνω το κινητο της και ψιλοκαυλαντιζε με 2 χωρις να εχει κανει κατι σε καποια περιοδο και πλεον στα 2χρονια μαζι ανακαλυψα οτι παιζει με εναν απο την δουλεια της και οτι την εχει παρει κανονικα στις αποθηκες του καταστηματος δεν ειπα κατι απλως εβλεπα μηνυματα της και ηξερα και ποτε παει σπιτι του ολα εκει περα απο τα νευρα την ξενερα και ολα τα αλλα μολις αρχισα να την σκεφτομαι να το κανει καυλωνα εφτασα σε σημειο να τον παιζω για παρτι της μεχρι που μου το αποκαλυψε μονη της αλλα εγω ειχα καυλωσει τοσο μεντην παρτι της που την επιασα την φιλαγα και της ελεγα σε γαμαγε καλα σαρεσε σαρεσει να κερατωνεις; Ξαφνιαστηκε φουλ στην αρχη αλλα οσο συνεχιζαμε και αρχισαμε να πηδιομαστε ανοιχτηκε καυλωνε και μου τα ελεγε ολα εν τελη η σχεση μας κατεληξε στο να πηγαινει με αλλους και εγω να τα ξερω τρελενοταν καυλωνε η πουτανα να το κανει και να ερχεται μετα σε εμενα η να την βρισκω ετσι πηδηγμενη.... δεν ηταν λιγες οι φορες που εστελνε και φωτο της η καποιο μικρο βιντεακι... μεχρι και ολοκληρο βιντεο ειχα που το εκανε με αλλον στο σπιτι μου ενω δουλευα εγω και με εβαζε να χυσω στην δουλεια για παρτι της.... εν τελη να μην μακρυγορω δυστηχως δεν καναμε τιποτα με αλλον καποιο τριο η να το δω λαιβ και οταν της ειπα να χωρισουμε τελειως και οτι δεν θελω επαφες γιατι ολο αυτο ειναι αρρωστο σπαστικε και μου ειπε οπως νομιζεις αλλα θα το ξαναζητησεις ειτε απο εμενα ειτε απο αλλη σου εβαλα για τα καλα το μικροβιο μεσα θελω να ζησεις με αυτο.... και οσο ναναι η πουτανα ειχε δικιο.. τι γνωμη εχετε για ολο αυτο εχετε κατι παρομοιο;
Μαν , μπορείς να δώσεις όνομα και φωτό κωλοτρυπίδας γιατί θέλω να δώ κάτι ? :coffee:
 
OP
OP
N

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
114
Like
698
Πόντοι
81
θα κερατωσεις την νυν με την πρωην και η πρωην σου τον νυν με εσενα!!!
Καθολου απιθανοο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και γιατι να γίνει μια παρτούζα με νυν και πρώην .. χα χα χα χα
Ονειροοο χαχαχα :2funny:
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
αστους να λενε. Αν σου αρεσε ειχε δικιο η πρωην πως θα το ξαναζητησεις. σου αφησε ομως ανοιχτη την πορτα να ξαναγυρισεις σε αυτην
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.555
Κριτικές
40
Like
24.820
Πόντοι
11.096
Τυπε νηματοθετη ακόμα δεν έχουν μπει όι σκληροί μύστες τού bou com, περίμενε μέχρι τό απόγευμα καί θά σού έχουν ζητήσει να την παρουσιάσεις για ιερά εξέταση :knockinb: απλά εσύ θά βλέπεις ή θά στα λένε .....:tooth:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Τυπε νηματοθετη ακόμα δεν έχουν μπει όι σκληροί μύστες τού bou com, περίμενε μέχρι τό απόγευμα καί θά σού έχουν ζητήσει να την παρουσιάσεις για ιερά εξέταση :knockinb: απλά εσύ θά βλέπεις ή θά στα λένε .....:tooth:
Ναι
Εμείς είμαστε οι soft
Οι πρωϊνοι :coffee:

Μία απλή φωτό κωλοτρυπίδας ζητήσαμε μόνο
:angel::angel:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.088
Κριτικές
8
Like
32.172
Πόντοι
6.536
Τυπε νηματοθετη ακόμα δεν έχουν μπει όι σκληροί μύστες τού bou com, περίμενε μέχρι τό απόγευμα καί θά σού έχουν ζητήσει να την παρουσιάσεις για ιερά εξέταση :knockinb: απλά εσύ θά βλέπεις ή θά στα λένε .....:tooth:
Περιμένουμε τον νο1 σκληρό,τον τύπο @RETRO

:coffee:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom