Νέα

Να πυροβολούμε όσους μπουκάρουν σπίτι μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

να πυροβολουμε?

  • ναι

    Ψήφοι: 202 80,5%
  • οχι

    Ψήφοι: 49 19,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    251

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Να πυροβολούμε όποιον μπει στο σπίτι μας.Εμένα χθες προχθες μπηκαν κατι βενιζελοι κατι παπανδρεοι κατι σαμαραδες κατι καρατζαφερηδες κατι ντορες κτλ.. με πολυ μεγαλη χαρα θα τους πυροβολουσα.

Πολύ όμορφη απάντηση. Γεμάτη νοήματα  :jerking:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Να πυροβολούμε όποιον μπει στο σπίτι μας.Εμένα χθες προχθες μπηκαν κατι βενιζελοι κατι παπανδρεοι κατι σαμαραδες κατι καρατζαφερηδες κατι ντορες κτλ.. με πολυ μεγαλη χαρα θα τους πυροβολουσα.
πες οτι σε γαμησανε και παρα φυση οχι απλα μπηκανε!!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε ένα θέμα που ειναι αυτονόητο.

Απο τότε που έγιναν τα δικαστήρια και οι δικηγόροι, χάθηκε η δικαιοσύνη. Καιρός να επιστρέψουμε στις σωστές βάσεις
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε ένα θέμα που ειναι αυτονόητο.

Απο τότε που έγιναν τα δικαστήρια και οι δικηγόροι, χάθηκε η δικαιοσύνη. Καιρός να επιστρέψουμε στις σωστές βάσεις
Η σωστη βαση ειναι η αυτοδικια?
Μπροστα, πισω.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Θα μπαζοθουν ΠΟΛΛΑ ΠΗΓΑΔΙΑ στην επαρχια..(Οσα ακομα βεβαια δεν εχουν ηδη)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πες οτι σε γαμησανε και παρα φυση οχι απλα μπηκανε!!!!

Δεν θελω να το πω αυτο. Μπορει να παρεξηγηθεί καποιος με τα λεγομενα μου και να νοιωσει την αναγκη να με πυροβολησει :grin: 
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν θελω καν να το σκεφτομαι....Αν ειναι να ληστεψουν το σπιτι καλυτερα να λειπω η ν ακοιμαμαι κ να μου ριξουν σπρεϋ.....Ουτε εχω ορεξη να τα βαλω με κανεναν ουτε ξερω αν ειμαι σε θεση να το κανω αυτο......
Πολυ σωστα σκεφτεσαι ....  Ρωτα και δυο κοπελες γνωστες μου που αντιδρασαν τι επαθαν ....

Κι οταν λεω αντιδραση μην φανταστεις τιποτα κλωτσοπατιναδες .... απλα φωναξαν ΒΟΗΘΕΙΑ....

Η μια με σπασιματα στο κατ για τρεις εβδομαδες και η αλλη λιποθυμισε απο το ξυλο  :S
 

Επισκέπτης
Πολυ σωστα σκεφτεσαι ....  Ρωτα και δυο κοπελες γνωστες μου που αντιδρασαν τι επαθαν ....

Κι οταν λεω αντιδραση μην φανταστεις τιποτα κλωτσοπατιναδες .... απλα φωναξαν ΒΟΗΘΕΙΑ....

Η μια με σπασιματα στο κατ για τρεις εβδομαδες και η αλλη λιποθυμισε απο το ξυλο  :S



Και με το "βοήθεια" ο άλλος θα τρέξει νομίζεις;


Κατά τα άλλα μια γκόμενα μπροστά σε έναν άντρα με πιστόλι,δε μπορεί να κάνει πολλά-πολλά παρά μόνο να χρησιμοποιείσει τα.....προσόντα της....


Να πιάσει τον κλέφτη και να του πει "ψιτ μεγάλε,θα σε αφήσω να με γαμήσεις για καμιά ώρα,αλλά μη με κλέψεις...στ'ορκίζομαι δε θα σε καταγγείλω"....αν είναι η άλλη ωραίο μουνί ίσως πιάσει
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Και με το "βοήθεια" ο άλλος θα τρέξει νομίζεις;


Κατά τα άλλα μια γκόμενα μπροστά σε έναν άντρα με πιστόλι,δε μπορεί να κάνει πολλά-πολλά παρά μόνο να χρησιμοποιείσει τα.....προσόντα της....


Να πιάσει τον κλέφτη και να του πει "ψιτ μεγάλε,θα σε αφήσω να με γαμήσεις για καμιά ώρα,αλλά μη με κλέψεις...στ'ορκίζομαι δε θα σε καταγγείλω"....αν είναι η άλλη ωραίο μουνί ίσως πιάσει

τι συμβαινει στο μυαλο σου;;
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
κυνηγετικη χλαπα χλουπα καραμπινα ρε παιδια, βγαλτε και αδεια κυνηγιου και ολα νομιμα, οι πιο προχωρημενοι κοψτε και την κανη, και σφαιρες για αγριογουρουνο!
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
αν μπουν αυτα τι κανεις?
 

Συνημμένα

  • κοριτσια.jpg
    κοριτσια.jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 19

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Η σωστη βαση ειναι η αυτοδικια?
Μπροστα, πισω.

Σωστή η ερώτησή σου. Η πρότασή μου ειναι η αυτοδικία ναι. Απο τη στιγμή που το παρόν σύστημα "δικαιοσύνης" δε λειτουργεί, δεν έχει λόγο ύπαρξης. Εχεις κάποια άλλη ρεαλιστική πρόταση;
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Για σένα πάντως η παραπάνω δικαιολογία δεν ισχύει....εκτός αν πέσεις σε βιτσιόζο κλέφτη ;)


Ε ναι αλιμονο....Εγω μια μπαζογκομενα ειμαι...Τ απαμε αυτα μην επαναλαμβανεσαι...

Διδαξε μας τροπους αυτοαμυνας και αποφυγης σφαιρων......    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Εγω δεν εχω δίλημμα....Και όπλο φερω και άδεια έχω.Και θα τον καθαρίσω στεγνα..και θα συννενοηθώ και με τον αστυνομικό που θα έρθει να τον ρίξω στον Κηφισο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom