Νέα

Να γαμάμε fleshlight...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα garoxas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.419
Like
2.223
Πόντοι
456
Εδώ μιλάμε για τεχνητή νοημοσύνη παιδιά...Όχι για απλές κούκλες. Συν του ότι τα υλικά που θα κατασκευάζεται, θα μοιάζουν πολύ με την ανθρώπινη σάρκα.
Θα της λες "μωρό μου στήσου στα 4", αυτή θα στήνεται, θα βογκάει, θα σου λέει "τι μου κάνεις μπήχτη μου" και τέτοια...Πιστεύω σε 5-10 χρόνια θα είναι πραγματικότητα όλο αυτό που περιγράφω.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.419
Like
2.223
Πόντοι
456
καποιος που να εχει fleshlight κι γουσταρει να τα πηδαμε παρεα απο σκαιπ?
υπαρχει η δυνατοτητα να φταιχτει κι αυτοσχεδιο αν επιθυμει καποιος.
Αν και δεν είμαι του σπορ, έχω απορία για το αυτοσχέδιο...
Τι είναι; Κανένα ωμό κομμάτι από χοιρινό, χαραγμένο με μαχαίρι;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.642
Like
7.590
Πόντοι
1.056
Εδώ μιλάμε για τεχνητή νοημοσύνη παιδιά...Όχι για απλές κούκλες. Συν του ότι τα υλικά που θα κατασκευάζεται, θα μοιάζουν πολύ με την ανθρώπινη σάρκα.
Θα της λες "μωρό μου στήσου στα 4", αυτή θα στήνεται, θα βογκάει, θα σου λέει "τι μου κάνεις μπήχτη μου" και τέτοια...Πιστεύω σε 5-10 χρόνια θα είναι πραγματικότητα όλο αυτό που περιγρ


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Αυτοσχέδιο λες όπως στην ταινία American pie 1;
Πού τον χωνανε σε μηλοπιτες κλπ;
Εσύ φίλε πού αλλού έχεις βρει ευκαιρία να τον χωσεις;
Κάτι ακούω ότι καλή φάση με εξατμίσεις. Ξέρεις τίποτα;
ΜΗΛΟΠΙΤΕΣ ΜΑΛΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Σαχλαμας γαμαει και προβατα το γιδι:confused::confused::confused:
ΣΚΑΛΤΣΟΝΕ ΒΑΡΑ ΤΟΝ ΑΛΥΠΗΤΑ ΤΟΝ ΓΕΡΟΠΟΥΣΤΑ:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εδώ μιλάμε για τεχνητή νοημοσύνη παιδιά...Όχι για απλές κούκλες. Συν του ότι τα υλικά που θα κατασκευάζεται, θα μοιάζουν πολύ με την ανθρώπινη σάρκα.
Θα της λες "μωρό μου στήσου στα 4", αυτή θα στήνεται, θα βογκάει, θα σου λέει "τι μου κάνεις μπήχτη μου" και τέτοια...Πιστεύω σε 5-10 χρόνια θα είναι πραγματικότητα όλο αυτό που περιγράφω.
Χεστηκαμε ακόμα και να γίνει εμείς οι κλασσικοί είμαστε υπέρ της πραγματικής επαφής άρα πάλι στα μπουρδέλα θα πηγαίνουμε και άσε τους αυνανες να γαμανε ψεύτικες κούκλες.
 
OP
OP
G

garoxas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
59
Like
121
Πόντοι
0
Αν και δεν είμαι του σπορ, έχω απορία για το αυτοσχέδιο...
Τι είναι; Κανένα ωμό κομμάτι από χοιρινό, χαραγμένο με μαχαίρι;
2 σφουγγάρια κι ένα γάντι φτιάχνεις πολύ καλό πράγμα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.953
Κριτικές
5
Like
8.049
Πόντοι
2.306
Εύχομαι οι πόροι της επιστήμης να κατευθυνθούν σε κατασκευές που θα βελτιώσουν τη ζωή ασθενών και ανήμπορων συνανθρώπων μας και όχι σε κατασκευές που θα ευχαριστήσουν μαλάκες, αντικοινωνικούς και αγάμητους συνανθρώπους μας.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
885
Πόντοι
81
Αν δεν μπορειτε να γαμησετε κανονικη γυναικα και χωρις να την πληρωσετε να σας κανει και ολα τα βιτσια, δεν ειναι μονο γιατι το εχετε χασει απο εμφανιση και καθαριοτητα, αλλα γιατι πετατε και κατι τετοια.
Δεν είχα ποτέ εμφάνιση. Το να με κράζεις για εμφάνιση είναι εξίσου δόκιμο με το να βγαίνεις να φωνάζεις στον ουρανό "καριόλη, σταμάτα να'σαι μπλε" ξερωγω.
Κι η συμπεριφορά μου είναι αποτέλεσμα 54 χρόνων συναναστροφής με γυναίκες, οι οποίες για να φιλοξενήσουν το μόριό μου σε καμιά τρύπα για κάποια ώρα μονίμως ζητάνε λεφτά, με πρόφαση την εμφάνιση. Κι εγώ προσπαθώ να γλυτώσω κάνα φράγκο.
Κι εσένα σε καταλαβαίνω επίσης, το να χέζεις πάνω στον ανταγωνισμό σου για να φανείς καλύτερος σε σύγκριση ήταν από τις βασικές στρατηγικές ανταγωνισμού για το μουνί.
Αλλά επίσης θα'πρεπε να καταλάβεις πως όσο περισσότεροι από μας εγκαταλείψουν τα εγκόσμια και κλειστούν στο σπίτι με χαρέμι από sex bots, τόσο περισσότερες οργανικές γκόμενες θ'αντιστοιχούν σε σένα. Κοινώς, θα'πρεπε να μας χειροκροτείς καθώς φεύγουμε.
Επίσης, καλή δύναμη και καλό κουράγιο με τις ψυχωτικές οργανικές όταν φύγουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Είναι το σχέδιο της παγκόσμια τάξης πραγμάτων για έλεγχο του λευκού πληθυσμού.

Κάνε τις γυναίκες ανυπόφορες και με στανταρ στο θεο, καθώς και λεσβίες.

Κάνε τους άντρες πούστηδες , και όσους δεν είναι Τσαντ δωστους τις επιλογές να αυτοκτονήσουν , η να πάνε στον τρίτο κόσμο η να γαμάνε κάνα ρομπότ βλέποντας τσόντες και να λένε και ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εύχομαι οι πόροι της επιστήμης να κατευθυνθούν σε κατασκευές που θα βελτιώσουν τη ζωή ασθενών και ανήμπορων συνανθρώπων μας και όχι σε κατασκευές που θα ευχαριστήσουν μαλάκες, αντικοινωνικούς και αγάμητους συνανθρώπους μας.
Συμφωνώ και επαυξάνω αγαπητέ να βγουν καταστευασματα που θα βελτιώσουν την υγεία των ανθρώπων όπως να βγει φάρμακο για τον καρκίνο.Τωρα η φυσιολογική επαφή είναι η κανονική και αυτή θα είναι πάντα όποιος θέλει να βγούνε κούκλες να γαμαει είναι μεγάλο ναυάγιο και αυνανας.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.953
Κριτικές
5
Like
8.049
Πόντοι
2.306
Τύπε @oreos24 , συμφωνώ για τα φάρμακα. Στο μυαλό μου βέβαια είχα ρομπότ και "εξωσκελετούς", δηλαδή κάτι σαν smart πανοπλίες, που θα βοηθήσουν ανάπηρους και κατάκοιτους συνανθρώπους μας να ανακτήσουν τόσο την αυτονομία τους όσο και τη χαρά της κίνησης.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
885
Πόντοι
81
Είναι το σχέδιο της παγκόσμια τάξης πραγμάτων για έλεγχο του λευκού πληθυσμού.

Κάνε τις γυναίκες ανυπόφορες και με στανταρ στο θεο, καθώς και λεσβίες.

Κάνε τους άντρες πούστηδες , και όσους δεν είναι Τσαντ δωστους τις επιλογές να αυτοκτονήσουν , η να πάνε στον τρίτο κόσμο η να γαμάνε κάνα ρομπότ βλέποντας τσόντες και να λένε και ευχαριστώ
Και τι σε πειράζει εσένα τι θα κάνουν με τους λευκούς? Τους έχεις καμιά υποχρέωση?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τύπε @oreos24 , συμφωνώ για τα φάρμακα. Στο μυαλό μου βέβαια είχα ρομπότ και "εξωσκελετούς", δηλαδή κάτι σαν smart πανοπλίες, που θα βοηθήσουν ανάπηρους και κατάκοιτους συνανθρώπους μας να ανακτήσουν τόσο την αυτονομία τους όσο και τη χαρά της κίνησης.
Ακόμα πιο ωραίο αυτό που λες μπράβο σου συμφωνώ απόλυτα έχουν και οι ανάπηροι δικαίωμα να έχουν την υγεία τους με διάφορους τρόπους τεχνολογίας.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.419
Like
2.223
Πόντοι
456
Συμφωνώ και επαυξάνω αγαπητέ να βγουν καταστευασματα που θα βελτιώσουν την υγεία των ανθρώπων όπως να βγει φάρμακο για τον καρκίνο.Τωρα η φυσιολογική επαφή είναι η κανονική και αυτή θα είναι πάντα όποιος θέλει να βγούνε κούκλες να γαμαει είναι μεγάλο ναυάγιο και αυνανας.
Υπάρχουν άνθρωποι με σοβαρά προβλήματα στην εμφάνιση, δυσμορφία, ακμή σε ακραίο επίπεδο, πολύ στραβές μύτες, αναπηρίες σε χέρια, πόδια κλπ. που δημιουργούν ψυχολογικό θέμα σε αυτόν που το έχει και αισθάνεται άσχημα ακόμα και σε πουτάνες.
Δε μπορείς εσύ να απαγορεύσεις τις κούκλες με νοημοσύνη, επειδή θα έρθουν και μερικοί ψυχάκηδες να αγοράσουν και επειδή εσύ ως αρτιμελής και χωρίς προβλήματα, μπορείς να χτυπάς όποιο μουνί θες.
Έγινα κατανοητός;
Πάρε και μία εικόνα τώρα:

 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.419
Like
2.223
Πόντοι
456
Είναι το σχέδιο της παγκόσμια τάξης πραγμάτων για έλεγχο του λευκού πληθυσμού.

Κάνε τις γυναίκες ανυπόφορες και με στανταρ στο θεο, καθώς και λεσβίες.

Κάνε τους άντρες πούστηδες , και όσους δεν είναι Τσαντ δωστους τις επιλογές να αυτοκτονήσουν , η να πάνε στον τρίτο κόσμο η να γαμάνε κάνα ρομπότ βλέποντας τσόντες και να λένε και ευχαριστώ
Θα συμφωνήσω, αλλά θα προσθέσω το εξής:
Για να φτάσεις το φυσιολογικό λευκό άντρα να πάει με ρομπότ, πάει να πει ότι του έχεις γαμήσει το περιβάλλον που ζει και κατά συνέπεια και τον ψυχολογικό του κόσμο.
Στα άλλα, συμφωνώ...Λίγοι βέβαια τα ξέρουν αυτά που γράφεις.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.192
Like
15.931
Πόντοι
2.256
Υπάρχουν άνθρωποι με σοβαρά προβλήματα στην εμφάνιση, δυσμορφία, ακμή σε ακραίο επίπεδο, πολύ στραβές μύτες, αναπηρίες σε χέρια, πόδια κλπ. που δημιουργούν ψυχολογικό θέμα σε αυτόν που το έχει και αισθάνεται άσχημα ακόμα και σε πουτάνες.
Δε μπορείς εσύ να απαγορεύσεις τις κούκλες με νοημοσύνη, επειδή θα έρθουν και μερικοί ψυχάκηδες να αγοράσουν και επειδή εσύ ως αρτιμελής και χωρίς προβλήματα, μπορείς να χτυπάς όποιο μουνί θες.
Έγινα κατανοητός;
Πάρε και μία εικόνα τώρα:

Άντε και στα δικά μας!!! Έτσι για την εμπειρία, θα πήγαινα!!
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.258
Πόντοι
14.936
Και τι σε πειράζει εσένα τι θα κάνουν με τους λευκούς? Τους έχεις καμιά υποχρέωση?
Ίσως να τον πειράζει επειδή μάλλον είχε την ατυχία να γεννηθεί λευκός...
Υποχρέωση πλέον έτσι όπως έχει γίνει το πράγμα δεν έχουμε πουθενά αλλά να μην έχουμε
ούτε και απέναντι στον εαυτό μας να επιβιώσουμε?
Οι λευκοί εννοώ έτσι?

Από έναν λευκό...
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
885
Πόντοι
81
Θα συμφωνήσω, αλλά θα προσθέσω το εξής:
Για να φτάσεις το φυσιολογικό λευκό άντρα να πάει με ρομπότ, πάει να πει ότι του έχεις γαμήσει το περιβάλλον που ζει και κατά συνέπεια και τον ψυχολογικό του κόσμο.
Στα άλλα, συμφωνώ...Λίγοι βέβαια τα ξέρουν αυτά που γράφεις.
Ξανά. Εξήγησε μου γιατί τόση αγάπη για τους λευκούς τώρα μη τυχόν και εκλείψουν? Οι λευκοί μας έφαγαν μισό μύριο κόσμο στην κατοχή εδώ.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
885
Πόντοι
81
Ίσως να τον πειράζει επειδή μάλλον είχε την ατυχία να γεννηθεί λευκός...
Υποχρέωση πλέον έτσι όπως έχει γίνει το πράγμα δεν έχουμε πουθενά αλλά να μην έχουμε
ούτε και απέναντι στον εαυτό μας να επιβιώσουμε?
Οι λευκοί εννοώ έτσι?

Από έναν λευκό...
Οι λευκοί το ξέρουν ότι είστε λευκοί εδώ?
Γιατί άμα πάτε πουθενά παραέξω και το πείτε, θα σας κοιτάνε λίγο περίεργα.
Δηλαδή, έχω κάπου 15 φορές απ'το 1990 που με είχαν πάει για booking στο τμήμα. Για μαλακίες. Speeding, DUI που'μουν μικροποσοστά πάνω απ'το όριο και τέτοια. Όλες τις φορές στο Race μου γράφανε Hispanic/Latino, εκτός από 2 που'ταν καλοκαίρι και το'χα παραχέσει με τα μπάνια και βγήκα Middle Eastern. Κι έχω σχετικά τυπική νησιώτικη μάπα.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.419
Like
2.223
Πόντοι
456
Ξανά. Εξήγησε μου γιατί τόση αγάπη για τους λευκούς τώρα μη τυχόν και εκλείψουν? Οι λευκοί μας έφαγαν μισό μύριο κόσμο στην κατοχή εδώ.
Δύο σκυλιά, ακόμα κι αν τσακώνονται, θα συνεννοηθούν ευκολότερα απ' ότι ένας σκύλος με ένα λύκο.
Κατανοητό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom