Νέα

Να διώκονται οι πορνοπελάτες στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
οχι, αλλα αν την προτρεψεις για να σωθει το κοινωνικο συνολο  και να μειωθουν οι βιασμοί ειναι. Και φανταστηκα οτι δεν το επικροτει ο ιδιος απλα μαλλον το βλεπει γυρω τους στην οικογενεια του οποτε το θεωρει φυσιολογικο. Ποτε δεν πιστεψα οτι ο ιδιος θα προετρεπε κατι τετοιο στο σαι που σεβεται και αγαπα θέτοντας το σε κινδυνο. Τελικα μας κοροιδεψε ολους απο οτι φαινεται

που την ειδες την προτροπη? Ερωτηση της εκανε.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καντου μυνηση αν προετρεψε μελος σε πορνεια. Η ας κανει το ιδιο το μελος αν κρινει οτι ετσι εγινε. Εσυ την ειδες μπατσος του σαιτ η εισαγγελεας για πες μας?

Εσύ γιατί λες πως η ιδία στην οποία αναφέρθηκα δεν αντέρδασε;
Αυτή που αντέδρασε (και στη οποία απαξιώ ακόμα και να απαντήσω ευθέως) είναι η κομπλεξικιά που και νά 'βγαινε στη βίζιτα, άσεφτη θα πήγαινε! :grin:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
οχι, αλλα αν την προτρεψεις για να σωθει το κοινωνικο συνολο  και να μειωθουν οι βιασμοί ειναι. Και φανταστηκα οτι δεν το επικροτει ο ιδιος απλα μαλλον το βλεπει γυρω τους στην οικογενεια του οποτε το θεωρει φυσιολογικο. Ποτε δεν πιστεψα οτι ο ιδιος θα προετρεπε κατι τετοιο στο σαι που σεβεται και αγαπα θέτοντας το σε κινδυνο. Τελικα μας κοροιδεψε ολους απο οτι φαινεται

Για όποιο λόγο κι'αν την προτρέψει δεν είναι ποινικό αδίκημα.Ποινικό αδίκημα είναι ίσως αν προτρέψεις ανήλικη ή αν είσαι ο νταβατζής και της τα παίρνεις...
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
οχι, αλλα αν την προτρεψεις για να σωθει το κοινωνικο συνολο  και να μειωθουν οι βιασμοί ειναι. Και φανταστηκα οτι δεν το επικροτει ο ιδιος απλα μαλλον το βλεπει γυρω τους στην οικογενεια του οποτε το θεωρει φυσιολογικο. Ποτε δεν πιστεψα οτι ο ιδιος θα προετρεπε κατι τετοιο στο σαι που σεβεται και αγαπα θέτοντας το σε κινδυνο. Τελικα μας κοροιδεψε ολους απο οτι φαινεται
Το γεγονος οτι ειμαι γραμμενη εδω δε σημαινει αυτοματα πως σκοπευω να βγω στο επαγγελμα μπορει να γραφτηκα για
case study
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Καντου μυνηση αν προετρεψε μελος σε πορνεια. Η ας κανει το ιδιο το μελος αν κρινει οτι ετσι εγινε. Εσυ την ειδες μπατσος του σαιτ η εισαγγελεας για πες μας?

 το θεμα ειναι πως την ειδες εσυ οχι εγω, εγω ειμαι απλο μελος   :)
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Το γεγονος οτι ειμαι γραμμενη εδω δε σημαινει αυτοματα πως σκοπευω να βγω στο επαγγελμα μπορει να γραφτηκα για
case study

Κάπου σε θυμάμαι εσένα ! Είσαι η φίλη της Βαβάτση ή σε μπερδεύω με άλλη ???
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Το γεγονος οτι ειμαι γραμμενη εδω δε σημαινει αυτοματα πως σκοπευω να βγω στο επαγγελμα μπορει να γραφτηκα για
case study

Δεν ειπε κανεις σε σενα τιποτα ουτε τρεχει τιποτα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εσύ γιατί λες πως η ιδία στην οποία αναφέρθηκα δεν αντέρδασε;
Αυτή που αντέδρασε (και στη οποία απαξιώ ακόμα και να απαντήσω ευθέως) είναι η κομπλεξικιά που και νά 'βγαινε στη βίζιτα, άσεφτη θα πήγαινε! :grin:

Ακριβως γιατι ειναι κομπλεξικη αντιπαθητικη και σπαει αρχιδια.  Φυσικα ως γνωστον " διαφωνω με οσα λες - εν προκειμενω μου τη σπας- αλλα θα υπερασπιζομαι και με τη ζωη μου ακομη το δικαιωμα σου να τα λες". Και φυσικα δε παραβιαζει καποιον κανονα του φορουμ.
Τεσπα παμε στο θεμα...  :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το γεγονος οτι ειμαι γραμμενη εδω δε σημαινει αυτοματα πως σκοπευω να βγω στο επαγγελμα μπορει να γραφτηκα για
case study

Ούτε είπα πως κάνεις αυτή τη δουλειά, ούτε σε προέτρεψα να το κάνεις θα ομολογήσεις υποθέτω.
Επίσης υποθέτω πως θα παραδεχθείς πως διάφορες ερωτήσεις που δημόσια εχεις κάνει σε καθιστούν "ύποπτη ενδιαφέροντος" για την δουλειά αυτή.
To case study που λέγαμε.

Διότι με την ίδια λογική κι καθένας που ρωτάει για "κορίτσια" ενδέχεται να ρωτάει απλά για να μάθει, χωρίς να θέλει όντως να τις συναντήσει τελικά! ;)
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ούτε είπα πως κάνεις αυτή τη δουλειά, ούτε σε προέτρεψα να το κάνεις θα ομολογήσεις υποθέτω.
Επίσης υποθέτω πως θα παραδεχθείς πως διάφορες ερωτήσεις που δημόσια εχεις κάνει σε καθιστούν "ύποπτη ενδιαφέροντος" για την δουλειά αυτή.
To case study που λέγαμε.

Διότι με την ίδια λογική κι καθένας που ρωράει για "κορίτσια" ενδέχεται να ρωτάει απλά για να μάθει, χωρίς να θέλει όντως να τις συναντήσει τελικά! ;)

Απο το Nick name φαίνεται ατακτούλα πάντως ! :grin:
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
Ούτε είπα πως κάνεις αυτή τη δουλειά, ούτε σε προέτρεψα να το κάνεις θα ομολογήσεις υποθέτω.
Επίσης υποθέτω πως θα παραδεχθείς πως διάφορες ερωτήσεις που δημόσια εχεις κάνει σε καθιστούν "ύποπτη ενδιαφέροντος" για την δουλειά αυτή.
To case study που λέγαμε.

Διότι με την ίδια λογική κι καθένας που ρωράει για "κορίτσια" ενδέχεται να ρωτάει απλά για να μάθει, χωρίς να θέλει όντως να τις συναντήσει τελικά! ;)
Παραδεχομαι οτι με τη δημοσιες ερωτησεις-αποριες μου εφερα καποια αναστατωση αλλα δε το εκανα με κακο σκοπο.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
καλή χώνεψη Μεσαλινα.  :grin:

Οσο για την εριναλ , η ατάκα για το σόι καποιου ήταν προκλητικη.

Για το θέμα , ο πελάτης αγοραζει μια υπηρεσία. Αμα δεν θέλει η άλλη , ας μην την προσφέρει. Εννοιτε οτι οποιαδηποτε περιπτωση βιας , ανηλικης , εκμεταλευσης κλπ ειναι καταδικαστεα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom