Νέα

Να διώκονται οι πορνοπελάτες στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εσύ τι αντάλλαξες ρε παίχτη; Καρτ ποστάλ με την Ακρόπολη, ή κανένα μπουκάλι ούζο σε καμιά αλκοόλα; :grin:

μερικά ποτά στο μπαρ και μετα γευσιγνωσία τσιπουρου στο ξενοδοχείο  ;)
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Στις σημερινές εποχές όπου με το σύστημα του νεοφιλελευθερισμού όλα πωλούνται και όλα αγοράζονται,


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πριν την Θατσερ και τον Ρηγκαν δεν υπηρχε εμπορευματοποιηση των παντων και πορνεια μετα την ανακαλυψαν

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Να διωκονται οι αληταμπουρες! Εκμεταλλευονται τα καημενα τα κοριτσακια!


Για να σοβαρευτουμε. Αν γινει κατι τετοιο δε γα γινει επειδη το θελουν μερικοι/φρενοβλαβεις. Αυτοι ειναι μονο για να μπαινουν μπροστα.  Αλλα για να εξυπηρετηθουν συμφεροντα παραγωγη μαυρου χρηματος ξεπλυμα κλπ κλπ. Σαν πραξη ειναι το ιδιο ηλιθια με την ποτοαπαγορευση στις ΗΠΑ τη δεκαετια του 20. Αλλα καποιοι κερδισαν πολλα απο αυτη την ιστορια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
οι γυναικες απο το σοι σου βοηθανε;

Οι γυναικες απο το σοι του ουτε αναλογο προβληματισμο εξεφρασαν ουτε ειναι γραμμενες και ποσταρουν σε τετοιο σαιτ. Προσεχε πως μιλας για αλλα μελη
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Οι γυναικες απο το σοι του ουτε αναλογο προβληματισμο εξεφρασαν ουτε ειναι γραμμενες και ποσταρουν σε τετοιο σαιτ. Προσεχε πως μιλας για αλλα μελη

Σ' ευχαριστώ που απάντησες για μένα στην ηλίθια!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Σ' ευχαριστώ που απάντησες για μένα στην ηλίθια!

Δεν ειναι προσωπικο το θεμα. Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις , το ιδιο και με το εν λογω μελος. Αλλα αν μη τι αλλο ενα μινιμουμ αλληλοσεβασμου πρεπει να υπαρχει. Και μη μου πει το μελος erinal αλλοι βριζουν και εγω τι ειπα. Τσιγκλαει και σφαζει με το γαντι για να προκαλεσει. Πιο υπουλο και πουστικο απο τα χυδαιοτερα μπινελικια.
Απλα σε οποιον δεν αρεσει και δε κανει κεφι τα μελη του ας μη γραφει
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Οι γυναικες απο το σοι του ουτε αναλογο προβληματισμο εξεφρασαν ουτε ειναι γραμμενες και ποσταρουν σε τετοιο σαιτ. Προσεχε πως μιλας για αλλα μελη

δεν μιλησα για μελη το λες και ο ιδιος .. Θίχτηκε ο γκαβουλιακας; Η νοιωθεις την αναγκη  μικρε μου σεβαλιε, "να προστατευσεις" καθε  μελος που προτρέπει και εξωθει σε πορνεία μελη κατι που ειναι και ποινικο αδικημα..Το σαιτ επικροτει τετοιες συμπεριφορες ; :)  Ελπίζω οχι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εσυ τι πιστευεις για το θεμα, να ποινικοποιηθει η οχι ο πελατης?  :think:

συμφωνω με τον μικρο μου σεβαλιε πανω στο θεμα. Το ιδιο και οι νομοπαρασκευαστικες επιτροπες. Δεν ξέρω όμως τελευταίως τι τάσεις υπαρχουν λογω τροικας
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
δεν μιλησα για μελη το λες και ο ιδιος .. Θίχτηκε ο γκαβουλιακας; Η νοιωθεις την αναγκη  μικρε μου σεβαλιε, "να προστατευσεις" καθε  μελος που προτρέπει και εξωθει σε πορνεία μελη κατι που ειναι και ποινικο αδικημα..Το σαιτ επικροτει τετοιες συμπεριφορες ; :)  Ελπίζω οχι

Γιατί αν πω σε κάποια ότι θα πρέπει να γίνει πουτάνα είναι ποινικό αδίκημα ???  :S
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δεν μιλησα για μελη το λες και ο ιδιος .. Θίχτηκε ο γκαβουλιακας; Η νοιωθεις την αναγκη  μικρε μου σεβαλιε, "να προστατευσεις" καθε  μελος που προτρέπει και εξωθει σε πορνεία μελη κατι που ειναι και ποινικο αδικημα..Το σαιτ επικροτει τετοιες συμπεριφορες ; :)  Ελπίζω οχι


Καντου μυνηση αν προετρεψε μελος σε πορνεια. Η ας κανει το ιδιο το μελος αν κρινει οτι ετσι εγινε. Εσυ την ειδες μπατσος του σαιτ η εισαγγελεας για πες μας?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
συμφωνω με τον μικρο μου σεβαλιε πανω στο θεμα. Το ιδιο και οι νομοπαρασκευαστικες επιτροπες. Δεν ξέρω όμως τελευταίως τι τάσεις υπαρχουν λογω τροικας

Να ασχοληθει με την ποινικοιηση των πελατων της πορνειας η τροικα λιγο δυσκολο  :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Γιατί αν πω σε κάποια ότι θα πρέπει να γίνει πουτάνα είναι ποινικό αδίκημα ???  :S

οχι, αλλα αν την προτρεψεις για να σωθει το κοινωνικο συνολο  και να μειωθουν οι βιασμοί ειναι. Και φανταστηκα οτι δεν το επικροτει ο ιδιος απλα μαλλον το βλεπει γυρω τους στην οικογενεια του οποτε το θεωρει φυσιολογικο. Ποτε δεν πιστεψα οτι ο ιδιος θα προετρεπε κατι τετοιο στο σαι που σεβεται και αγαπα θέτοντας το σε κινδυνο. Τελικα μας κοροιδεψε ολους απο οτι φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom