Νέα

Mundobasket 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 869
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πουστης θα το σηκωσει;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Για κανα μαγαζι με κουρεματα και ραστα τερμα κατω Ευριπιδου που θα ειναι προκάλυψη και απο πισω θα ειχε κλεμμενα κινητα και μαιμου φουλαρια και τσαντες

Καλυτερος πελάτης μαντεψε ποιος ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ναι πολυ σωστα

Ο ΠΑΠΑΡΟΤΡΙΦΤΟΥΛΑΣ :rockon::rockon::rockon::rockon:
εγω ξερω γιατι εχεις σκαλωσει κατα βαθος με τον θαναση...

Βαραει σουτ με 50 μοιρες κλιση αντι για 45 και σου χαλαει την γεωμετρικη αρμονια :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.144
Κριτικές
8
Like
32.314
Πόντοι
6.536
Για κανα μαγαζι με κουρεματα και ραστα τερμα κατω Ευριπιδου που θα ειναι προκάλυψη και απο πισω θα ειχε κλεμμενα κινητα και μαιμου φουλαρια και τσαντες

Καλυτερος πελάτης μαντεψε ποιος ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ναι πολυ σωστα

Ο ΠΑΠΑΡΟΤΡΙΦΤΟΥΛΑΣ :rockon::rockon::rockon::rockon:
Εντάξει τον απαξίωσες τελείως.
Είναι έξυπνος και κάνει λάθος δουλειά.....

:sunglasses::coffee:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.912
Κριτικές
20
Like
26.878
Πόντοι
8.346
επιτελους μετα απο 3 ωρες πηρα μια απαντηση.
Σε λιγο θα εσκαγαν και οι ιεροδουλες του σαιτ να μου λεγανε για τον θαναση
Να πουν τι για τον Θανάση? Ότι βγήκε ο κωλος από το μενού?! Βέβαια ξέρω μια που θα άντεχε
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.034
Πόντοι
3.836
Θανάσης και Κώστας Αντετοκούμπο βγάζουν το ψωμί τους χάρη στο Γιάννη. Αν ήταν καλοί θα είχαν κάνει δική τους καριέρα. Υπάρχει και ο Άλεξ που πήγε Ισπανία αλλά δεν έχει παίξει ακόμη εθνική.

Αντικειμενικά τώρα: Κώστας Αντετοκούμπο ή Χατζηδάκης; Εγώ λέω Κώστας ,πολύ καλύτερος στην άμυνα, στα ριμπάουντ, σίγουρα πιο αθλητικός αν και εξίσου άμπαλος.
Αν έπαιζει ο Μήτογλου δε θα είχε χρόνο συμμετοχής ο Θανάσης. Έχουμε άλλους ψηλούς Έλληνες να βάλουμε;

Κριάρι ο Θανάσης αλλά δεν υπάρχουν ψηλοί στην Ελλάδα να παίξουν, πώς θα γίνει τώρα;

Με το Γιάννη στο Ευρωμπάσκετ είχαμε γίνει τσίρκο, εγώ πιστεύω ότι αυτός θέλει να παίζει στην Εθνική αλλά δεν τον αφήνουν οι Μπακς για να μην τραυματιστεί. Συμβαίνει πολύ συχνά με παίκτες που είναι βασικοί στο ΝΒΑ. Πού είναι ο Γιόκιτς οεο;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.050
Like
72.106
Πόντοι
12.756
Δεν είπα πουθενά ότι δεν ήταν καλός παίκτης(για τα Ελληνικά δεδομένα)και ψυχάρα,γεμάτος ενέργεια κτλ.
Αλλά δυστυχώς είναι πρώην αθλητής....
Έχει άλλες προτεραιότητες στο μυαλό τώρα.....
Επιχειρηματικές.....
Εκεί τα πάει πολύ καλά.
Τον πήρε να ξέρεις για να έχει ανοιχτή την πόρτα για τον αδερφό του.....
Ο Θανάσης είναι κέντρο επιρροής στον Γιάννη....

:hi:
Να δεις αυτος θα τον καταστρεψει
Εχει μουρη μουνόπανου πονηρίδη , ο αλλος ειναι αγνος βλαμμένος , χαζοβιολης
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.144
Κριτικές
8
Like
32.314
Πόντοι
6.536
Οι οπαδοί των Μπάκς λένε πάντως ότι έχουν την καλύτερη,πιο ακριβοπληρωμένη και ψηλότερη cheerleader.....
Μάντεψε....

:coffee:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.912
Κριτικές
20
Like
26.878
Πόντοι
8.346
Θανάσης και Κώστας Αντετοκούμπο βγάζουν το ψωμί τους χάρη στο Γιάννη. Αν ήταν καλοί θα είχαν κάνει δική τους καριέρα. Υπάρχει και ο Άλεξ που πήγε Ισπανία αλλά δεν έχει παίξει ακόμη εθνική.

Αντικειμενικά τώρα: Κώστας Αντετοκούμπο ή Χατζηδάκης; Εγώ λέω Κώστας ,πολύ καλύτερος στην άμυνα, στα ριμπάουντ, σίγουρα πιο αθλητικός αν και εξίσου άμπαλος.
Αν έπαιζει ο Μήτογλου δε θα είχε χρόνο συμμετοχής ο Θανάσης. Έχουμε άλλους ψηλούς Έλληνες να βάλουμε;

Κριάρι ο Θανάσης αλλά δεν υπάρχουν ψηλοί στην Ελλάδα να παίξουν, πώς θα γίνει τώρα;

Με το Γιάννη στο Ευρωμπάσκετ είχαμε γίνει τσίρκο, εγώ πιστεύω ότι αυτός θέλει να παίζει στην Εθνική αλλά δεν τον αφήνουν οι Μπακς για να μην τραυματιστεί. Συμβαίνει πολύ συχνά με παίκτες που είναι βασικοί στο ΝΒΑ. Πού είναι ο Γιόκιτς οεο;
Ο γιοκιτς πήγε τελικό κ το σήκωσε. Ο Γιάννης κάνει διακοπές από Μάιο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.050
Like
72.106
Πόντοι
12.756
Οι οπαδοί των Μπάκς λένε πάντως ότι έχουν την καλύτερη,πιο ακριβοπληρωμένη και ψηλότερη cheerleader.....
Μάντεψε....

:coffee:

Μην μου πεις ο Θανασης ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ela-den-to-pistevo-%CF%84%CE%B9%CF%88%CF%85%CF%87%CE%B7%CE%B8%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CF%89%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%B7.gif
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Με το Γιάννη στο Ευρωμπάσκετ είχαμε γίνει τσίρκο, εγώ πιστεύω ότι αυτός θέλει να παίζει στην Εθνική αλλά δεν τον αφήνουν οι Μπακς για να μην τραυματιστεί. Συμβαίνει πολύ συχνά με παίκτες που είναι βασικοί στο ΝΒΑ. Πού είναι ο Γιόκιτς οεο;
αμα ηθελε να παιξει ο γιαννης θα επαιζε. Δεν ηθελε να ρισκαρει, ή δεν γουσταρε να κατεβει να παιξει χωρις σοβαρη ομαδα, και δεν κατεβηκε. Ειναι ωραιο το παραμυθακι με τους Μπακς, αλλα αυτοι εχουν αναγκη τον γιαννη και οχι ο γιαννης αυτους.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.034
Πόντοι
3.836
παίκτη οι Σέρβοι έχουν αρρώστεια με το μπάσκετ. Και ο Ντίβατς ήταν βασικός στου Λέικερς αλλά δεν έχανε αγώνα με Σερβία. Πιστεύω ότι του το είπαν από τους Νάγκετς να μην πάει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.144
Κριτικές
8
Like
32.314
Πόντοι
6.536
Θανάσης και Κώστας Αντετοκούμπο βγάζουν το ψωμί τους χάρη στο Γιάννη. Αν ήταν καλοί θα είχαν κάνει δική τους καριέρα. Υπάρχει και ο Άλεξ που πήγε Ισπανία αλλά δεν έχει παίξει ακόμη εθνική.

Αντικειμενικά τώρα: Κώστας Αντετοκούμπο ή Χατζηδάκης; Εγώ λέω Κώστας ,πολύ καλύτερος στην άμυνα, στα ριμπάουντ, σίγουρα πιο αθλητικός αν και εξίσου άμπαλος.
Αν έπαιζει ο Μήτογλου δε θα είχε χρόνο συμμετοχής ο Θανάσης. Έχουμε άλλους ψηλούς Έλληνες να βάλουμε;

Κριάρι ο Θανάσης αλλά δεν υπάρχουν ψηλοί στην Ελλάδα να παίξουν, πώς θα γίνει τώρα;

Με το Γιάννη στο Ευρωμπάσκετ είχαμε γίνει τσίρκο, εγώ πιστεύω ότι αυτός θέλει να παίζει στην Εθνική αλλά δεν τον αφήνουν οι Μπακς για να μην τραυματιστεί. Συμβαίνει πολύ συχνά με παίκτες που είναι βασικοί στο ΝΒΑ. Πού είναι ο Γιόκιτς οεο;
Και ο Κασελάκης Ψυχάρη και πολυ έμπειρος....
Και παίζει 2 θέσεις....
Και ο Αβδάλας πολλά υποσχόμενος....
Διάβαζα χθες αυτό τον γνωστό Λιθουανό δημοσιογράφο και αφορούσε που δεν παίζει ο Αβδάλας....
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Δυστυχώς άλλες εποχές βγάζαμε φουρνιές παικτών σε όλες τις θέσεις.. Τώρα πλέον τους ψάχνουμε με το τουφέκι...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.050
Like
72.106
Πόντοι
12.756
Και ο Κασελάκης Ψυχάρη και πολυ έμπειρος....
Και παίζει 2 θέσεις....
Και ο Αβδάλας πολλά υποσχόμενος....
Διάβαζα χθες αυτό τον γνωστό Λιθουανό δημοσιογράφο και αφορούσε που δεν παίζει ο Αβδάλας....

Πες του να γραφτει εδω μελος του Λιθουανου και να ψαξει καποιον paparotriftoula να του εξηγησει το ονειρο :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.144
Κριτικές
8
Like
32.314
Πόντοι
6.536
παίκτη οι Σέρβοι έχουν αρρώστεια με το μπάσκετ. Και ο Ντίβατς ήταν βασικός στου Λέικερς αλλά δεν έχανε αγώνα με Σερβία. Πιστεύω ότι του το είπαν από τους Νάγκετς να μην πάει.
Άλλες εποχές....
Σαμπονις,Κουκοτς,Πέτροβιτς,Ρατζα,Πέτζα τα ίδια...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.034
Πόντοι
3.836
Ο Κασελάκης είχε παίξει μόνο σε κάτι προολυμπιακά που πήγαιναν όσοι μπορούσαν. Για κάποιο λόγο δεν τον θέλουν στην Εθνική. Τώρα ρε παίκτη πιστεύεις ότι αν ήταν καλοί δε θα τους έπαιρναν με τα χάλια που έχουμε;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.050
Like
72.106
Πόντοι
12.756

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406

Συνημμένα

  • 2023-09-02 (2).png
    2023-09-02 (2).png
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom