Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.532
Πόντοι
10.411
Αν και δεν καταλαβαινω που κολλαει η ερωτηση με την ολη συζητηση οπως δεν καταλαβα και την ερωτηση που ειχες κανει πριν για το ποιος ελεγε οτι εχω πτυχιο απο Βουλγαρια ας σε διασκεδασω....μονοι μας φυγαμε.Και;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
1) Είχε γίνει κουβέντα για πτυχία και θυμήθηκα το στορι με εσένα τότε αλλά δεν θυμόμουν ποιος το ξεκίνησε για αυτό και σε ρώτησα.

2) Η φαγωμάρα και οι μπηχτές έχουν ξεκινήσει από τότε που φύγατε ή κάνω λάθος?
Και αφού φύγατε μόνοι σας και δεν σας ανάγκασε κανείς,ποιος ο λόγος για το κράξιμο που ρίχνετε?
Έχει να κάνει με την διαφωνία ως προς ένα άτομο που άλλα θέλατε να κάνετε εσείς και άλλα είπαμε να γίνουν όπως και έγιναν?Ή έχω χάσει κάτι?
Πες μου να ξέρω,γιατί κάτι δεν μου κολλάει.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.532
Πόντοι
10.411
@LION7 ειλικρινά ρε μαν,δεν μπορώ να κατάλαβω γιατί σχολιάζεις και μετά από λίγο τα σβήνεις :confused::confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.108
Κριτικές
124
Like
51.161
Πόντοι
27.261

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Μωρη πουτανα γιατί περί πουτανας επρόκειτο χωρίς κιλότα,που είδες ότι ο τύπος μου μιλάει με το σεις και με το σας που είσαι ένα ανδρείκελο χωρίς ζωή και αυτό φαίνεται ότι προσπαθείς ανεπιτυχώς να δείξεις κάτι με της φαντασιες σου εγώ δεν έχω στρατόπεδο εσείς έχετε χωριστεί σε στρατόπεδο,εγώ το μόνο που κάνω είναι σας τρολαρο

Καλά! Αυτό παίζει να είναι και η μεγαλύτερη απάτη που προσπαθεί να περάσει. Μια ζωή πουστάρα σε ανέβαζα, ρουφιάνο σε κατέβαζα.

Τώρα το που είδε αυτός τις γλύκες... ο Θεός και η άρρωστη ψυχή του.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Και για να μιλησω σοβαρα...πιο αναρχιδο σκουπιδι απο τον Αγιο δεν υπαρχει εδω μεσα.Ο ορισμος του θλιβερου κωλοτουμπα που εβριζε χυδαια κατι αναρχιδα σκουπιδια σαν τον Σεσκουλα και την Κλαουντια και τωρα τους μιλαει με το σεις και το σας.

Εχει και το θρασος αυτο το σκουπιδι να μιλαει για Τριο Στουτζες....ο μαλακας ο Αντζελο να τα βλεπει αυτα.

Εφόσον παραδέχεσαι και μόνος σου ότι δεν τρολλάρεις, και όσα γράφεις σε αυτή την ανάρτηση σου τα εννοείς εκατό τοις εκατό και τα γράφεις σοβαρά, να σε ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου στα σοβαρά:

Πόσο όρθια κουράδα παίζει να είσαι που κάνεις αναφορά και εμπλέκεις ένα νικ, που όχι μόνο δεν συμμετείχε στα αλλήλοσκουπιδιάσματα, αλλά και δεν πήρε καμία θέση στην όλη εμπλοκή;

Πόσο αντρίκιο θεωρείς το γεγονός ότι με την αναφορά στον Κ. @ΑΝΤΖΕΛΟ προσπαθείς να περάσεις ως και κάλα ο αντικειμενικά σωστός της υπόθεσης, αλλά και να του χρεώσεις ύπουλα και με δόλο την ρετσινιά ότι διάλεξε την λάθος πλευρά, ενώ έχει μείνει εντελώς αμέτοχος;

Σε οικτίρω.

Υ.Γ.

Εύχομαι το νέο έτος να σου φέρει σωματική και ψυχική υγεία, προσωπικές επιτυχίες, και ευημερία.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.103
Κριτικές
2
Like
73.867
Πόντοι
12.056
αν εξαιρεσουμε τον μαλάκα τον Μπαρο που μπηκε σφηνα , το νημα παει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ,ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΑ, ΟΝΕΙΡΙΚΑ :coffee:
Θα το χρηματοδοτήσεις φίλε λεφτακια? αν είναι να το δηλώσουμε στους dragon's den
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom