Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Εκτός από όρθια κουράδα και κουτοπόνηρος, είσαι και αδιόρθωτος. Συνεχίζεις να εμπλέκεις νικ (και μάλιστα αυτή την φορά σαν φυσικό πρόσωπο και όχι σαν περσόνα στο Bourdela) , προκειμένου να δείξεις σε ένα φόρουμ (που κατά τα άλλα το έχεις χεσμένο γιατί , αντιθέτως με εμάς τα ναυάγια, εσύ έχεις πραγματική ζωή). Και όλο αυτό προκειμένου να διαφημίσεις στο φόρουμ το πόσο σωστός και "γαμάτος" είσαι (πράγμα που κατά τα άλλα γραφόμενα σου δεν σε απασχολεί καθόλου γιατί έχεις την γνώμη των άλλων χεσμένη και δεν σε ενδιαφέρει η εικόνα της περσόνας σου).

Τύπε!

Όταν κατασταλάξεις στο τι ακριβώς είσαι και στο τι πραγματικά σε ενδιαφέρει, ενημέρωσε με για να ξαναρχίσουμε να συζητάμε.

Μέχρι τότε, φιλάκια.

Υ.Γ.

Αναμένω με λαχτάρα τα περί πίκρας που φύγατε από το νήμα μου, τα περί κωλοτούμπας και τις υπόλοιπες μισαλλόδοξες ομορφιές της εντελώς μονοδιάστατα οπαδικής σκέψης σου (που στο μόνο που διαφέρει από την σκέψη του Αλεξ είναι το πεδίο αναφοράς και δράσης).
Πουτσες,πουτσες,πουτσες....ο μονος που εχει πραγματικα αγωνια για το αν φαινεται γαματος σε ενα φορουμ για πουτανες εισαι εσυ που απο το πρωι μεχρι το βραδυ,αργιες,εορτες εισαι εδω μεσα προσπαθωντας να λαβεις λιγη αποδοχη.

Στο ξαναλεω γιατι εκτος απο αναρχιδος εισαι και φανερα ηλιθιος οτι με τον Αντζελο ειμαστε φιλοι....λες να μας πεισεις με τις πιπες σου;

Τραβα τωρα να πετας γελαστες φατσουλες κατω απο ποστ του Σεσκουλα ξεφτιλα.....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656
Πουτσες,πουτσες,πουτσες....ο μονος που εχει πραγματικα αγωνια για το αν φαινεται γαματος σε ενα φορουμ για πουτανες εισαι εσυ που απο το πρωι μεχρι το βραδυ,αργιες,εορτες εισαι εδω μεσα προσπαθωντας να λαβεις λιγη αποδοχη.
Τυπάρα ... τα posts προς τον άγιο ... έχουν ποινική ρήτρα ... δεν το ήξερες ;
Αν το 2007 είχες πει ότι δεν πίνεις μαύρες μπύρες και σήμερα δηλώσεις ότι ήπιες μία .... παίζει ποινική ρήτρα.
Είναι δυνατόν ρε αλήτη το 2007 να δήλωνες ευθαρσώς και ανερυθρίαστα ότι δεν πίνεις μαύρες μπύρες
και σήμερα να πίνεις ;;;

Πως την έχετε δει έτσι ρε γαμιόλες ;
Ο άλλος θεωρεί τις δηλώσεις σας δεσμευτικές. Λόγο συμβόλαιο.
Χτίζονται ζωές πάνω σε τέτοιες δηλώσεις. Κρέμονται οικονομίες από αυτές.
Δεν είναι απλά τα πράγματα.

Και έρχεται το κάθε αρχίδι και τις αλλάζει , έτσι στο πιτς φυτίλι .

Δεν έχει μείνει τίποτε πια.
Παίζουν όλοι με σοβαρά ζητήματα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Πουτσες,πουτσες,πουτσες....ο μονος που εχει πραγματικα αγωνια για το αν φαινεται γαματος σε ενα φορουμ για πουτανες εισαι εσυ που απο το πρωι μεχρι το βραδυ,αργιες,εορτες εισαι εδω μεσα προσπαθωντας να λαβεις λιγη αποδοχη.

Στο ξαναλεω γιατι εκτος απο αναρχιδος εισαι και φανερα ηλιθιος οτι με τον Αντζελο ειμαστε φιλοι....λες να μας πεισεις με τις πιπες σου;

Τραβα τωρα να πετας γελαστες φατσουλες κατω απο ποστ του Σεσκουλα ξεφτιλα.....

Έλα...

Μην ντρέπεσαι...

Μεταξύ μας θα μείνει...

Γράψε εδώ στα παιδιά και ποιόν άλλον έχεις φίλο για να μας πείσεις πως είσαι κοινωνικός και ότι έχεις και ζωή έξω από Bourdela. :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Έλα...

Μην ντρέπεσαι...

Μεταξύ μας θα μείνει...

Γράψε εδώ στα παιδιά και ποιόν άλλον έχεις φίλο για να μας πείσεις πως είσαι κοινωνικός και ότι έχεις και ζωή έξω από Bourdela. :2funny::2funny::2funny:
Ρε ναυαγιο σοβαρα τωρα....εγω πρεπει να πεισω οτι εχω ζωη που ησουν Χριστουγεννα μεσανυχτα εδω μεσα;:2funny:

Εκτος απο κοντος εισαι και τριμαλακας ετσι;:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε δεν πιστευω η φιλια με τον ατζελο να ειναι οπως της κλαουντια με την τεα και να αρχισετε κι εσεις υπονοουμενα με στραπ-ατσαδες σφουγγαρισματα κλπ.:confused:
Μπα τυπε πιο επιφοβος ειναι ο κοντοπιθαρος με τον Σεσκουλα για κατι τετοια...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.934
Πόντοι
3.556
Ρε ναυαγιο σοβαρα τωρα....εγω πρεπει να πεισω οτι εχω ζωη που ησουν Χριστουγεννα μεσανυχτα εδω μεσα ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΕΒΑΤΖΙΟ ΚΑΙ ΣΕΣΚΟΥΛΑ; ;:2funny:
:wanker::wanker::wanker: τα καλυτερα χριστουγεννα εβερ τύπε. μιλαμε για ρεβεγιόν ντριμ τιμ :zombie::zombie::zombie:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
:wanker::wanker::wanker: τα καλυτερα χριστουγεννα εβερ τύπε. μιλαμε για ρεβεγιόν ντριμ τιμ :zombie::zombie::zombie:
Κριμα τυπε που δεν βγαλανε και μια φωτογραφια μαζι να τη βαλουμε στο λεξικο διπλα απο τη καταθλιψη....:tooth:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Κριμα τυπε που δεν βγαλανε και μια φωτογραφια μαζι να τη βαλουμε στο λεξικο διπλα απο τη καταθλιψη....:tooth:

Ενώ εσένα η φωτογραφία σου μπαίνει δίπλα στη λέξη:

1703966489743.png






























ΠΟΥΣΤΑΡΔΕΛΑ!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Ρε ναυαγιο σοβαρα τωρα....εγω πρεπει να πεισω οτι εχω ζωη που ησουν Χριστουγεννα μεσανυχτα εδω μεσα;:2funny:

Εκτος απο κοντος εισαι και τριμαλακας ετσι;:2funny:

Εγώ αντιθέτως με εσένα δεν βλέπω να βαυκαλίζομαι να πείσω κανέναν πως εκτός των ωρών εργασίας έχω και υπόλοιπη ζωή έξω απο εδώ.

Μόνο εσένα από τους δύο μας απασχολεί αυτό το θέμα. Κι αυτό είναι ενδεικτικό της μεγάλης αγωνίας και ανάγκης που έχεις να πείσεις του άλλους ότι είσαι ανώτερος.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Εγώ αντιθέτως με εσένα δεν βλέπω να βαυκαλίζομαι να πείσω κανέναν πως εκτός των ωρών εργασίας έχω και υπόλοιπη ζωή έξω απο εδώ.

Μόνο εσένα από τους δύο μας απασχολεί αυτό το θέμα. Κι αυτό είναι ενδεικτικό της μεγάλης αγωνίας και ανάγκης που έχεις να πείσεις του άλλους ότι είσαι ανώτερος.
Δεν χρειαζεται να προσπαθεις να πεισεις για κατι τετοιο τυπε...δεν εχεις ζωη εισαι ναυαγιο.:confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Εσυ μωρή τρελή, τι πανηγυρίζεις.


Και εσυ εδώ ήσουν.
Δεν μετράει. Αυτός μπήκε για να κάνει τον επόπτη. Είναι ανώτερο άτομο με Θεσμικό ρόλο στο Bourdela. Καταγράφει το νηολόγιο.

Nα μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Ναυάγια και Θεσμικοί παράγοντες ίσα κι όμοια... Ντροπή!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Ποιος άφησε πάλι τον κουβά με τα σκατά μέσ' τη μέση;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Λοιπον τωρα που μπηκε και ο τραβελογαμημενος με τη γυναικεια φωνη και ο αμορφωτος ρουφιανος κανονιστε ρε για αυριο να βρεθειτε οπως τα Χριστουγεννα!!!Κριμα ειναι να τη βγαλετε μονοι σας!!!

Ραντεβου λιγο πριν την αλλαγη στο σαιτ!!!:confused:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656
Εκτος απο κοντος εισαι και τριμαλακας ετσι;:2funny:

Μπα τυπε πιο επιφοβος ειναι ο κοντοπιθαρος με τον Σεσκουλα για κατι τετοια...


Μαλάκα μας ξέσκισες τώρα.
Με το κόμπλεξ του περί σπουδών και επαγγελμάτων .... έχει κάνει 20.000posts για την πάρτη μου
και καμιά 200ρια ψηφοφορίες (όπως με το που μένω τώρα, που έμενα όταν ήμουν 20 , που έμενα όταν έβγαλα τη φωτογραφία μου με το ποδήλατό μου όταν ήμουν 3
il_570xN.1944526892_obap.jpg



Τώρα που τον λες κοντό θα κάνει άλλες 150.000 posts και 1650 ψηφοφορίες.


Θα βάλει ψηφοφορία για το αν όταν γαμούσα στα μπουρδέλα στα 90s
φορούσα διάφανες καπότες ή ροζ και αν είχαν γεύση τσιχλόφουσκα, φράουλα ή σάπιο μήλο .


Μας ξεκώλιασες τελείως.
Μας γάμησες.

Κατάλαβα και γιατί με έχει και τόσο άχτι . ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ .... ΚΟΝΤΟΣ !
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656
Κράτα καμιά μαλακία και για αυριο πρωι πρωι που θα μπεις, μην τις πεις ολες μαζι τωρα


Γιατί που κολλάει να βάλει 7 ψηφοφορίες αύριο ;
Τι είναι για αυτόν ;;;

Βάζει άμα λάχει και τώρα μία ψηφοφορία .........

Σε ποιανού μπουρδέλου νιπτήρα πιστεύετε έχει κατουρήσει περισσότερες φορές ο tellys ;;;
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.939
Like
18.252
Πόντοι
3.656
Δείτε ψηφοφορία που έβαλε το άτομο !!!

Δεν πρέπει να είναι 3 χλμ πιο κάτω από το πηδάλιο του Τιτανικού ;;;;

στο υπέδαφους του βυθού του ατλαντικού ;;;




την έβαλε 20/8 !!!!!!!!!

Είχα δηλαδή προσωπικά να γράψω πάνω από 25 μέρες, αφού είχα φύγει τέλη Ιουλίου ... αλλά η σκέψη του ήταν κολλημένη σε εμένα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Δεν μετράει. Αυτός μπήκε για να κάνει τον επόπτη. Είναι ανώτερο άτομο με Θεσμικό ρόλο στο Bourdela. Καταγράφει το νηολόγιο.

Nα μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Ναυάγια και Θεσμικοί παράγοντες ίσα κι όμοια... Ντροπή!

Ανώτερος μαλακας είναι.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Λοιπον τωρα που μπηκε και ο τραβελογαμημενος με τη γυναικεια φωνη και ο αμορφωτος ρουφιανος κανονιστε ρε για αυριο να βρεθειτε οπως τα Χριστουγεννα!!!Κριμα ειναι να τη βγαλετε μονοι σας!!!

Ραντεβου λιγο πριν την αλλαγη στο σαιτ!!!:confused:

Σκάσε ρε μουνόπανο.

Και εσυ εδώ ήσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom