Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Και για να μιλησω σοβαρα...πιο αναρχιδο σκουπιδι απο τον Αγιο δεν υπαρχει εδω μεσα.Ο ορισμος του θλιβερου κωλοτουμπα που εβριζε χυδαια κατι αναρχιδα σκουπιδια σαν τον Σεσκουλα και την Κλαουντια και τωρα τους μιλαει με το σεις και το σας.

Εχει και το θρασος αυτο το σκουπιδι να μιλαει για Τριο Στουτζες....ο μαλακας ο Αντζελο να τα βλεπει αυτα.
Μωρη πουτανα γιατί περί πουτανας επρόκειτο χωρίς κιλότα,που είδες ότι ο τύπος μου μιλάει με το σεις και με το σας που είσαι ένα ανδρείκελο χωρίς ζωή και αυτό φαίνεται ότι προσπαθείς ανεπιτυχώς να δείξεις κάτι με της φαντασιες σου εγώ δεν έχω στρατόπεδο εσείς έχετε χωριστεί σε στρατόπεδο,εγώ το μόνο που κάνω είναι σας τρολαρο
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.934
Πόντοι
3.556
Μωρη πουτανα γιατί περί πουτανας επρόκειτο χωρίς κιλότα,που είδες ότι ο τύπος μου μιλάει με το σεις και με το σας που είσαι ένα ανδρείκελο χωρίς ζωή και αυτό φαίνεται ότι προσπαθείς ανεπιτυχώς να δείξεις κάτι με της φαντασιες σου εγώ δεν έχω στρατόπεδο εσείς έχετε χωριστεί σε στρατόπεδο,εγώ το μόνο που κάνω είναι σας τρολαρο
ελα ρε μαν σιγα που τρολαρεις χαλαρωσε . μη κοροϊδευόμαστε και μεταξυ μας. τα πιο άκυρα πόστ εχεις στις πιο άκυρες στιγμές. χιουμορ μηδεν. αναλατος εισαι. και μελατοσ. με αγαπη στα λεω. ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ :grouphug:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
ελα ρε μαν σιγα που τρολαρεις χαλαρωσε . μη κοροϊδευόμαστε και μεταξυ μας. τα πιο άκυρα πόστ εχεις στις πιο άκυρες στιγμές. χιουμορ μηδεν. αναλατος εισαι. και μελατοσ. με αγαπη στα λεω. ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ :grouphug:
Μπορεί να μην έχω καλό χιούμορ , αλλά η πραγματικότητα αυτή είναι ούτε ξέρω κάποιον από εδώ ούτε με ενδιαφέρει...ο σκοπός μου είναι να τρολαρο καί όχι να βρίσω,καλή πρωτοχρονιά και σε εσένα!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Παντως καταθλιπτικε ψευτομπαρμπα λογκαρισμενους στο μπορντελα ντοτ κομ δεν θα μας βρεις τα μεσανυχτα οπως εσυ....ψιτ και να σου πω αυτα τα ψευτομαγκικα με τις κοπελιες στους ανοικους σου στο μνημα σου.:tooth:

Για ποιόν λόγο μου απαντάς εσύ, και όχι ο οποιοσδήποτε άλλος; Εκτός του ότι αγνώρισες στις "κοπελιές" τον εαυτό σου;
:2funny::2funny::2funny:

Αυτό και μόνο μου φτάνει. :2funny::2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Μωρη πουτανα γιατί περί πουτανας επρόκειτο χωρίς κιλότα,που είδες ότι ο τύπος μου μιλάει με το σεις και με το σας που είσαι ένα ανδρείκελο χωρίς ζωή και αυτό φαίνεται ότι προσπαθείς ανεπιτυχώς να δείξεις κάτι με της φαντασιες σου εγώ δεν έχω στρατόπεδο εσείς έχετε χωριστεί σε στρατόπεδο,εγώ το μόνο που κάνω είναι σας τρολαρο
Μια ασημαντη πουτσοτριχα εισαι εσυ αμορφωτη κουραδα....και ρουφιανος.Στο εχω ξαναπει και ισχυει.Δεν σε θελει κανεις εδω μεσα.Οπως και στη πραγματικη ζωη ενας παριας εισαι που κλασσικα παει και κολλαει σαν τη βδελα οπου βρει για να του δωσουν λιγη σημασια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Για ποιόν λόγο μου απαντάς εσύ, και όχι ο οποιοσδήποτε άλλος; Εκτός του ότι αγνώρισες στις "κοπελιές" τον εαυτό σου;
:2funny::2funny::2funny:

Αυτό και μόνο μου φτάνει. :2funny::2funny:
Βαλε οσα γελακια θελεις....εισαι θλιβερος πραγματικα ετσι οπως καταντησες.Εκτος και αν ησουν παντα ετσι και απλα ξεμπροστιαστηκες.Αν σου εχει μεινει λιγη αξιοπρεπεια κανε λιγο αυτοκριτικη....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
ελα ρε μαν σιγα που τρολαρεις χαλαρωσε . μη κοροϊδευόμαστε και μεταξυ μας. τα πιο άκυρα πόστ εχεις στις πιο άκυρες στιγμές. χιουμορ μηδεν. αναλατος εισαι. και μελατοσ. με αγαπη στα λεω. ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ :grouphug:
Τυπε του εγραψα του αμορφωτου Αλβανου οτι ειναι Παριας και πρεπει να του εκαψα τη κουραδα που αποκαλει εγκεφαλο.....:confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Μια ασημαντη πουτσοτριχα εισαι εσυ αμορφωτη κουραδα....και ρουφιανος.Στο εχω ξαναπει και ισχυει.Δεν σε θελει κανεις εδω μεσα.Οπως και στη πραγματικη ζωη ενας παριας εισαι που κλασσικα παει και κολλαει σαν τη βδελα οπου βρει για να του δωσουν λιγη σημασια.
Καλά άσε εμένα και κοίτα πως θα βγάλεις κάνα μεροκάματο από τα πακιστανα αδέλφια σου που σου έχουν κάνει τον κωλο σουρωτηρι ,ένα σκουπίδι που το παίρνει ο αέρας από εδώ και εκεί αυτή είναι η αλήθεια και αυτό φαίνεται
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.108
Κριτικές
124
Like
51.161
Πόντοι
27.261
Suvivor.gif
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Και για να μιλησω σοβαρα...πιο αναρχιδο σκουπιδι απο τον Αγιο δεν υπαρχει εδω μεσα.Ο ορισμος του θλιβερου κωλοτουμπα που εβριζε χυδαια κατι αναρχιδα σκουπιδια σαν τον Σεσκουλα και την Κλαουντια και τωρα τους μιλαει με το σεις και το σας.

Εχει και το θρασος αυτο το σκουπιδι να μιλαει για Τριο Στουτζες....ο μαλακας ο Αντζελο να τα βλεπει αυτα.
μεγαλο μουνοπανο ο τυπος
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Για ποιόν λόγο μου απαντάς εσύ, και όχι ο οποιοσδήποτε άλλος; Εκτός του ότι αγνώρισες στις "κοπελιές" τον εαυτό σου;
:2funny::2funny::2funny:

Αυτό και μόνο μου φτάνει. :2funny::2funny:

γαμησετονα τον πουστη τον βαζελογαυρο...εδω εβριζε τον προεδρο τοτε που σαρωναμε τα πρωταθληματα....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Παλικάρια!!!

Μην αρχίσετε πάλι να τραβάτε τα πλαστικά βυζιά η μια της άλλης, και να ψάχνετε να βρείτε ποια είναι η πιο ξεκωλιάρα.

Δεν θα αντέξουμε τόση πρωτοτυπία.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.540
Πόντοι
10.411
Παντως καταθλιπτικε ψευτομπαρμπα λογκαρισμενους στο μπορντελα ντοτ κομ δεν θα μας βρεις τα μεσανυχτα οπως εσυ....ψιτ και να σου πω αυτα τα ψευτομαγκικα με τις κοπελιες στους ανοικους σου στο μνημα σου.:tooth:
Λύσε μου μια απορία αν γίνεται....
Από το μηδέν φύγατε μόνοι σας ή σας έδιωξε κάποιος?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
barock !
Άπειρα χρόνια στο σαη μπου.κομ ,
ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ, ούτε 1 ενημέρωση για στρέίτ σεξ,
Με τις μπουρδίτσες του γελάμε καθημερινά ! :2funny:
Είναι ο γελωτοποιός του σαη
barock ο μαλακάκος
Πηγαινε στο νημα : sexyjoanna ,σελιδα: 2393 -παραγραφος: 3 , που ιδιος παραδεχεται οτι ειναι γερος και εχει μικρο πουλι.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.934
Πόντοι
3.556
Τα ειπαμε στο viber τις προαλλες...ελπιζω να καταλαβες για τι φιδια κολοβα μιλαμε.
μη μασας με το ναυαγιο τον αμάραντο.

αρχικα το παει ρελαντί, οσο μπορει τελοσπαντων. καθως δεν το εχει με το τρολαρισμα. μονο καμια φωτο μπόμπ ο μαστορας η’ κανα πικαπ με ποστ ιτ στην καλυτερη.

μολις φαει αρκετο σκουπιδιασμα τελειωνει το χιουμορ, και αρχίζει τα επι προσωπικού αναρχιδοι , κοπελιές, ξεκωλιαρες κλπ

παρατήρησε τον και θα το καταλαβεις. :tooth::tooth::tooth:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.339
Πόντοι
2.606
ελα ρε μαν σιγα που τρολαρεις χαλαρωσε . μη κοροϊδευόμαστε και μεταξυ μας. τα πιο άκυρα πόστ εχεις στις πιο άκυρες στιγμές. χιουμορ μηδεν. αναλατος εισαι. και μελατοσ. με αγαπη στα λεω. ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ :grouphug:
ωρε πουστη μου τι σαη ειναι αυτο χρονιαρες μερες....ξεχειλιζει αγαπη....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Και για να μιλησω σοβαρα...πιο αναρχιδο σκουπιδι απο τον Αγιο δεν υπαρχει εδω μεσα.Ο ορισμος του θλιβερου κωλοτουμπα που εβριζε χυδαια κατι αναρχιδα σκουπιδια σαν τον Σεσκουλα και την Κλαουντια και τωρα τους μιλαει με το σεις και το σας.

Εχει και το θρασος αυτο το σκουπιδι να μιλαει για Τριο Στουτζες....ο μαλακας ο Αντζελο να τα βλεπει αυτα.

Δηλαδή πριν έκανες πλάκα;

Δεν βλέπω καμιά διαφορά.

:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
μη μασας με το ναυαγιο τον αμάραντο.

αρχικα το παει ρελαντί, οσο μπορει τελοσπαντων. καθως δεν το εχει με το τρολαρισμα. μονο καμια φωτο μπόμπ ο μαστορας η’ κανα πικαπ με ποστ ιτ στην καλυτερη.

μολις φαει αρκετο σκουπιδιασμα τελειωνει το χιουμορ, και αρχίζει τα επι προσωπικού αναρχιδοι , κοπελιές, ξεκωλιαρες κλπ

παρατήρησε τον και θα το καταλαβεις. :tooth::tooth:
Σιγα μην μασαω ρε....εγω χεσμενο τον εχω απλα επειδη βλεπω εχει το θρασος να μιλαει για συμπεριφορες ο επαγγελματιας κατουρογλυφτης γιαυτο τα εγραψα.Η καταδικη του ειναι να μιλαει με ξεμωραμενους και αρχιδια τυπου Σεσκουλα.:tooth:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Λύσε μου μια απορία αν γίνεται....
Από το μηδέν φύγατε μόνοι σας ή σας έδιωξε κάποιος?
Αν και δεν καταλαβαινω που κολλαει η ερωτηση με την ολη συζητηση οπως δεν καταλαβα και την ερωτηση που ειχες κανει πριν για το ποιος ελεγε οτι εχω πτυχιο απο Βουλγαρια ας σε διασκεδασω....μονοι μας φυγαμε.Και;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ερχεται troll mode off, ετοιμασου
Α τα προηγουμενα ηταν troll mode on;Δεν το καταλαβα....:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom