Νέα

Μr MALAKAS 2022-1ος Ημιτελικός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kyriakos29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος μαλάκας του σάιτ για το έτος 2022

  • px75

    Ψήφοι: 89 63,1%
  • kalogero

    Ψήφοι: 52 36,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    141
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
0928A4D0-7C1F-410D-807E-CFC2BF7C2F86.png
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Εδώ Κάπτεν Κέι από τον "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΟΥΤΣΟ". Θα ήθελα να ρωτήσω τους πολιτικούς αρχηγούς:
Όπως γνωρίζετε, υπάρχει αύξηση του πληθωρισμού με αποτέλεσμα να βλέπουμε μια ανοδική τάση και στις τιμές της βίζιτας. Σκοπεύετε να βάλετε πλαφόν στην τιμή/ώρα και εάν ναι σε ποιό ποσό θα κυμανθεί ή είστε υπέρ της πλήρως ελεύθερης αγοράς; Ευχαριστώ.
Eλα ντε....αρκεί να μην βγει κανας έξυπνος και προτείνει το "Καλάθι του μπουρδελιαρη"...αυτό είναι το βρωμο Μετάξι..η Θεσσαλονίκη είναι αποκλεισμένη.Υπηρχε ο Βαρδάρης για πιο λούμπεν καταστάσεις αλλά τώρα είναι ανάμνηση.Που θα πάει ο χειμαζομενος Βόρειος συναγωνιστής;
 
OP
OP
Kyriakos29

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τυπε σε γειωσε κανονικα η διαχειριση.....ουτε τη ψηφοφορια δεν σε αφησαν να αλλαξεις.:confused:
Άστα να πάνε..Η ελάχιστη προσδοκία μου ήταν να γίνει μια συγχώνευση αλλά μάλλον είναι στον αυτόματο το σάιτ…
Δείχνει πως 1-2 μέρες μπορούμε να μπούμε στο νήμα της εισβολής και να βρίσουμε τον Ζελενσκι χωρίς να μπανταριστούμε :springsmile:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
Άστα να πάνε..Η ελάχιστη προσδοκία μου ήταν να γίνει μια συγχώνευση αλλά μάλλον είναι στον αυτόματο το σάιτ…
Δείχνει πως 1-2 μέρες μπορούμε να μπούμε στο νήμα της εισβολής και να βρίσουμε τον Ζελενσκι χωρίς να μπανταριστούμε :springsmile:
Εμενα με εχουν μιουταρει να μην γραφω γιατι ζοριζοταν ο τερατομορφος χοντροκουραδας νο1 μαλακας του σαι.....:wanker:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Να κάνει διαγωνισμό ο κλώνος του κλώνου τον κλώνο Ω κλωνε και να μην βάζει τον εαυτό του μέσα; kyriakos29 glock aravotourkos να ζήσει η Θεσσαλία μας
Τυπε δεν νομίζω πως υπάρχει σχέση με aravotourko και λοιπούς, ο Κυριάκος είναι αυθεντικός πρωτότυπος χρήστης που απλά τύχαινε να διαβάζει το σάιτ ως επισκέπτης...
 
OP
OP
Kyriakos29

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τυπε δεν νομίζω πως υπάρχει σχέση με aravotourko και λοιπούς, ο Κυριάκος είναι αυθεντικός πρωτότυπος χρήστης που απλά τύχαινε να διαβάζει το σάιτ ως επισκέπτης για πολλά χρόνια...
ξέχασες να γράψεις:confused:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
ξέχασες να γράψεις:confused:
Ε με τα νιαμου...τον clock δεν τον είχα προλάβει αλλα aravotourko που τον ξεφτιλιζα συνέχεια ήταν ίδια περίοδο με σένα άρα δεν παίζει να είσαι κλώνος του...
 
OP
OP
Kyriakos29

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Ε με τα νιαμου...τον clock δεν τον είχα προλάβει αλλα aravotourko που τον ξεφτιλιζα συνέχεια ήταν ίδια περίοδο με σένα άρα δεν παίζει να είσαι κλώνος του...
Ασε τους κλώνους στην υσηχία τους και στήριξε καλόγερο να μην χάσει από νωρίς τις ελπίδες πρόκρισης
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Ασε τους κλώνους στην υσηχία τους και στήριξε καλόγερο να μην χάσει από νωρίς τις ελπίδες πρόκρισης
Καλογερο έχει κερδίσει ήδη τίτλο, άδικο είναι να πάρει και 2ο...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ε με τα νιαμου...τον clock δεν τον είχα προλάβει αλλα aravotourko που τον ξεφτιλιζα συνέχεια ήταν ίδια περίοδο με σένα άρα δεν παίζει να είσαι κλώνος του...
Που χάθηκε ο Αραβοτουρκος?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εχει και το μειον οτι δεν έχει ματώσει τη φανέλα σε νήματα ξεπουπουλιάσματος τυπου πολιτικά,μπόλια,ουκρανορωσίες κλπ. Γνώμη μου είναι οτι εκεί ξεχωρίζουν οι μεγάλοι παίκτες.
Τύπε μου αν έγραφε σε αυτά τα νήματα,λες να κέρδιζε τον διαγωνισμό ?
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Δηλαδή Ψήφισες πιεξ?
Κανέναν
Που χάθηκε ο Αραβοτουρκος?
Παντρεύτηκε έναν Πακιστανό και πήγε πίσω στην Καμπούλ.

ΥΓ.το προτελευταίο μου μπαν το κέρασε ο ζερο επειδή έγραψα κάτι "κακό" για τους Ρώσους...:confused:
 
OP
OP
Kyriakos29

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
ΥΓ.το προτελευταίο μου μπαν το κέρασε ο ζερο επειδή έγραψα κάτι "κακό" για τους Ρώσους...:confused:
Δεν θα έπρεπε να γράφεις τίποτα «κακό» για ανθρώπους από χώρα που ο μέγας άρχοντας κμαν έχει γράψει ιστορία. Σεβόμαστε και Ουκρανία και Ρωσία :hi:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Δεν θα έπρεπε να γράφεις τίποτα «κακό» για ανθρώπους από χώρα που ο μέγας άρχοντας κμαν έχει γράψει ιστορία. Σεβόμαστε και Ουκρανία και Ρωσία :hi:
Ευχόμαστε την καταστροφή και των 2 χωρών ώστε να γαμαμε τις γυναίκες και τις κόρες τους με 2 ευρώ...:tooth::tooth::tooth:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
έλα ρε παίκτη χρονιάρες μέρες, οι κατάρες από αύριο
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
Ασε τους κλώνους στην υσηχία τους και στήριξε καλόγερο να μην χάσει από νωρίς τις ελπίδες πρόκρισης
Τίποτα δεν έχει κριθεί. Η νεολαία που τον στηρίζει ψηφίζει πάντα λίγο πριν κλείσουν οι κάλπες. Επίσης δεν έχει ψηφίσει ακόμα το λόμπι των κτηνοτρόφων που πίνει νερό στο όνομα του
 
OP
OP
Kyriakos29

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τίποτα δεν έχει κριθεί. Η νεολαία που τον στηρίζει ψηφίζει πάντα λίγο πριν κλείσουν οι κάλπες. Επίσης δεν έχει ψηφίσει ακόμα το λόμπι των κτηνοτρόφων που πίνει νερό στο όνομα του
Περιμένουμε τον κ.Άγιο να του δώσει ένα boost γιατί ο άλλος έχει στάνταρ δύναμη και είναι πολυσυλλεκτικός στις προτιμήσεις του κοινού!

Θα θέλαμε επίσης κάποια εμφάνιση ή δηλώσεις από τους παίκτες μας, έστω και τις γιορτινές τους ευχές :rockon::rockon::rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom