Νέα

Μπουρδέλο Θηλέων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pristine
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια είναι η πιο γκαύλα εδώ μέσα?

  • Άλι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Boobie

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σίλβα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λουκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Έρι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ροχάλα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Οχιά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Η Bite? Άστην αυτή - πήρε σύνταξη.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • βαλβιδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κλώνα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νίτσα (a.k.a. Μουνίτσα)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΆνναΜαρία88 - Μαριάννα - Catwoman κλπ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σεξούλα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0
OP
OP
P

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μπα - ούτε και νομίζω να διαβάσω ποτέ. Σου βγάζει γούστα S/M η Μαριάννα για κάποιο λόγο? :think:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • ma3.jpg
    ma3.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
P

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Γουστάρεις βλέπω κουφαλίτσα ε? :cheesy: :boobies:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Μπα - ούτε και νομίζω να διαβάσω ποτέ. Σου βγάζει γούστα S/M η Μαριάννα για κάποιο λόγο? :think:

Το καθαρό S/M δεν μου αρέσει ... Ο Ντε Σαντ έχει πολύ ενδιαφέρον . Τα βιβλία του είναι κυρίως φιλοσοφικά που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όχημα . Η Άννα Ναρία θα μ' άρεσε στην αντίθετη διαδρομή , απο το σεξ στη φιλοσοφία . Εκείνο που μ' αρέσει σ' αυτήν είναι ότι έχει σεξουαλικότητα και καθαρό αναλυτικό μυαλό . Είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσε να κάνει διατριβή στον Ντε Σαντ ... Δεν υπάρχει τίποτα πιο διεγερτικό απο μια σεξουαλική γυναίκα να μιλάει για υψηλά νοήματα . Για μένα , βέβαια ...
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Αναρωτιέσαι κ τον λόγo;! :grin: :think:

Δες!!! :boobies:
Πες μου και συ μικρέ , δεν θα σου άρεσε της ρίξεις μερικές δυνατές ξυλιές στο πισινό και έπειτα να πλησιάσεις απειλητικά το τσιγάρο σου σ' αυτόν ...
 
OP
OP
P

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Το καθαρό S/M δεν μου αρέσει ... Ο Ντε Σαντ έχει πολύ ενδιαφέρον . Τα βιβλία του είναι κυρίως φιλοσοφικά που χρησιμοποιούν το σεξ σαν όχημα . Η Άννα Ναρία θα μ' άρεσε στην αντίθετη διαδρομή , απο το σεξ στη φιλοσοφία . Εκείνο που μ' αρέσει σ' αυτήν είναι ότι έχει σεξουαλικότητα και καθαρό αναλυτικό μυαλό . Είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσε να κάνει διατριβή στον Ντε Σαντ ... Δεν υπάρχει τίποτα πιο διεγερτικό απο μια σεξουαλική γυναίκα να μιλάει για υψηλά νοήματα . Για μένα , βέβαια ...
Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται. Μια τέτοια προσέγγιση είχε και η τελευταία ταινία του Κιούμπρικ - το άτομο εντάξει δεν παίζεται, αλλά και η Νικόλ Κίντμαν έχει τρομερή εσωτερική σεξουαλικότητα και ήταν ιδανική για το ρόλο. ;)

Τώρα αν η Μαριάννα μπορεί να ακολουθήσει τέτοιες διαδρομές, θα σε γελάσω. Φαντάζομαι όμως ότι παρακολουθεί τα δρώμενα, οπότε πιθανόν να βρίσκει τα λεγόμενά σου εξίσου ενδιαφέροντα. :rolleyes:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται. Μια τέτοια προσέγγιση είχε και η τελευταία ταινία του Κιούμπρικ - το άτομο εντάξει δεν παίζεται, αλλά και η Νικόλ Κίντμαν έχει τρομερή εσωτερική σεξουαλικότητα και ήταν ιδανική για το ρόλο. ;)

Τώρα αν η Μαριάννα μπορεί να ακολουθήσει τέτοιες διαδρομές, θα σε γελάσω. Φαντάζομαι όμως ότι παρακολουθεί τα δρώμενα, οπότε πιθανόν να βρίσκει τα λεγόμενά σου εξίσου ενδιαφέροντα. :rolleyes:

Το "Μάτια ερμητικά κλειστά" λες . Για μένα μεγάλη ταινία . Όπως όλες του Κιούμπρικ άλλωστε : "2001 - Οδύσσεια του Διαστήματος" , άλλη φοβερή ταινία .
Αν σου άρεσαν τα "Μάτια ερμητικά κλειστά" , δες και την ταινία του Λ. ΜΠουνιουέλ "Το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου" . Κύκνειο άσμα κι' αυτή και επίσης μεγάλη ταινία ...
 
OP
OP
P

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Την είχα δει άπειρα χρόνια πριν με Φερνάντο Ρέυ νομίζω, δεν τη θυμάμαι καθόλου όμως - έπαιζε η Ντενέβ όπως στην Ωραία της Ημέρας? :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
OP
OP
P

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ζαλίστηκες από το μπάσκετ gl? Την ήπιανε πάλι οι γαύροι και αυτή τη φορά η πούτσα είναι βαριά, γιατί ήταν μπροστά +14. :rolleyes:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Την είχα δει άπειρα χρόνια πριν με Φερνάντο Ρέυ νομίζω, δεν τη θυμάμαι καθόλου όμως - έπαιζε η Ντενέβ όπως στην Ωραία της Ημέρας? :think:

Όχι η Καρόλ Μπουκέ (έτσι δεν λέγεται;)και μια άλλη . Τελευταία την μοίρασαν δύο (!) εφημερίδες σε dvd . Μπορείς να τη βρείς ...
H "Ωραία της ημέρας" μου έχει αρέσει πολύ . Την έχω δει δύο φορές σε θερινό και άλλες δύο σε dvd . Αν η Κατρίν Ντενέβ ή μια παρόμοια της δούλευε σε μπουρδέλο ...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom