Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Σε λιγο καιρό θα λέμε Φρίξου και Πέτρου Ερημίτη και θα κλαίμε :confused:
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.802
Πόντοι
456
Η Αμάντα ειναι η Μαριζα αν βλεπω καλα απο τις φωτο στο φαϊντ γκιρλς.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγω παντως κλαιω τα 150 στην τζουλια μπουχαχαχαχ: :) :confused:
Σου είπα αδερφέ γούστα είναι αυτά :sunglasses:


Τυπε τι γουστα?Στα 150 ευρω η αλλη θα πρεπει να οργιαζει.Μη το ενα μη το αλλο,τον εχεις μεγαλο κανε πιο σιγα κλπ κλπ.:confused::confused::confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Τα σπιτακια στο λιανικο εμποριο-παροχη υπηρεσιων δεν υπαγονται?
Αρα ανοιγουν και αυτα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: PL(2)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Ειναι αλλος κωδικος μαν...κι εγω χαρηκα οταν ακουσα οτι ανοιγουν οι "υπηρεσιες σωματος" αλλα δυστυχως εννοουν την ερμηνεια για τις γκομενες ...οχι για εμας:(
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ειναι αλλος κωδικος μαν...κι εγω χαρηκα οταν ακουσα οτι ανοιγουν οι "υπηρεσιες σωματος" αλλα δυστυχως εννοουν την ερμηνεια για τις γκομενες ...οχι για εμας:(

Εισαι σιγουρος οτι δεν ανοιγουν?Αν ανοιγουν τα γυμναστηρια ισως ανοιγουν και αυτα.:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Εξαιρουνται τα αγαπημενα μας ιδρυματα ρε τσακαλακια...δυστυχως...οπως και τα ΠΡΟΠΟτζηδικα.Αν ακουστει οτι ανοιγουν τα γυμναστηρια ισως να πλησιαζει και η δικια μας σειρα για ...γυμναστικη.Λιγη υπομονη ακομα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Δλδ οτι μας ενδιαφερει,σπιτακια και προπατζιδικα κλειστα...

Μαλιστα...

:vomit:
 

Kevlar

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Η Αμάντα ειναι η Μαριζα αν βλεπω καλα απο τις φωτο στο φαϊντ γκιρλς.
Yeap 100% επιβεβαιωμένο απο τα tatoo ειναι η κοπελα των φωτο. Θα σας πει οχι και μη αλλά εχει φιλότιμο. Δε συμφωνω με τον κυριο κλαψα. Βεβαια οταν δινεις 150 σε κοπελα των σπιτιων λογικό ειναι να περιμένεις να ξεσκίσεις.Ειναι τσιμπημένες Σαλόνικα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Δυστυχως Φακιρη οι γελοιοι δεν εχουν τα ιδια ενδιαφεροντα με εμας...λιγη υπομονη ακομα.
 

AcesHigh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
Η Αμάντα ειναι η Μαριζα αν βλεπω καλα απο τις φωτο στο φαϊντ γκιρλς.
Yeap 100% επιβεβαιωμένο απο τα tatoo ειναι η κοπελα των φωτο. Θα σας πει οχι και μη αλλά εχει φιλότιμο. Δε συμφωνω με τον κυριο κλαψα. Βεβαια οταν δινεις 150 σε κοπελα των σπιτιων λογικό ειναι να περιμένεις να ξεσκίσεις.Ειναι τσιμπημένες Σαλόνικα.
Εμφάνιση είναι τόσο ωραίο μουνι όσο στις φώτο?
 

AcesHigh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
Εγω παντως κλαιω τα 150 στην τζουλια μπουχαχαχαχ: :) :confused:
Σου είπα αδερφέ γούστα είναι αυτά :sunglasses:


Τυπε τι γουστα?Στα 150 ευρω η αλλη θα πρεπει να οργιαζει.Μη το ενα μη το αλλο,τον εχεις μεγαλο κανε πιο σιγα κλπ κλπ.:confused::confused::confused:
Είπες ότι την πήρες πριν κάτι χρόνια στις βίλες. Εκεί δηλαδή άλλο γαμήσι έκανε? :think:
Σίγουρα στα 150 πρέπει και καλά κάνεις να έχεις υψηλές απαιτήσεις, αλλά μίλησα βάση της κατάστασης και των επιλογών πάντα.
Κι εγω χθες βρέθηκα με μια που συναγωνιστής σε προηγούμενες σελίδες ανέφερε ότι προσφέρει σχετικά καλές υπηρεσίες αλλά εγώ δεν πέρασα καλά. Oι απόψεις διίστανται μερικές φορές.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
132
Like
158
Πόντοι
1
Κανα νεο για τα studio υπαρχει?
Ξερει κανεις ποτε θα ανοιξουν?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Θυμιζω οτι στον εγκλεισμο Α' το διαστημα αναμεσα στο ανοιγμα εστιασης και στο ανοιγμα των αγαπημενων μας ιδρυματων ηταν 3 εβδομαδες.Αν επιβεβαιωθει το σεναριο για ανοιγμα εστιασης αρχες Φεβρουαριου ας υπολογισουμε Μαρτιο για τα ιδρυματα.Αχνοφαινεται φως στο τουνελ...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εγω παντως κλαιω τα 150 στην τζουλια μπουχαχαχαχ: :) :confused:
Σου είπα αδερφέ γούστα είναι αυτά :sunglasses:


Τυπε τι γουστα?Στα 150 ευρω η αλλη θα πρεπει να οργιαζει.Μη το ενα μη το αλλο,τον εχεις μεγαλο κανε πιο σιγα κλπ κλπ.:confused::confused::confused:
Είπες ότι την πήρες πριν κάτι χρόνια στις βίλες. Εκεί δηλαδή άλλο γαμήσι έκανε? :think:
Σίγουρα στα 150 πρέπει και καλά κάνεις να έχεις υψηλές απαιτήσεις, αλλά μίλησα βάση της κατάστασης και των επιλογών πάντα.
Κι εγω χθες βρέθηκα με μια που συναγωνιστής σε προηγούμενες σελίδες ανέφερε ότι προσφέρει σχετικά καλές υπηρεσίες αλλά εγώ δεν πέρασα καλά. Oι απόψεις διίστανται μερικές φορές.


Tυπε στα στουντιο εχει κατι χρονια που την πηρα.Ηταν σχετικα νορμαλ φαση για το απλο που ειχα παρει.Τα 150 παντως δεν τα τιμαει,τουλαχιστον απο οτι ειδα με εμενα.Ειναι καλη σε τσιμπουκι,δινει φιλακια,γενικα αφηνει να πιασεις αλλα απο θεμα σεξ δεν λεει πολλα.Εμενα μου βρηκε και καλα την διακαιολογια οτι εχω και καλα μεγαλη πουτσα.Μην κανεις δυνατα,οχι τοσο γρηγορα,πιο αργα,χαλαρωσε κλπ μαλακιες.Γενικοτερα δεν την πολυ ιδρωνει την φανελα αλλα γουστα ειναι αυτα.Παντως τα ρδελα τα κοβω κατα πασχα μερια.Μονο αν ανοιξουν εστιαστη και γυμναστηρια υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να ανοιξουν και αυτα.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
228
Like
547
Πόντοι
81
Να ρωτησω η Αλεξανδρα μια με βυζαρες και τατουαζ με ράστα τα μαλλια που δουλευε και λάρισα καποια στιγμη εδω που δουλευει ή που δουλευε προ λοκντάουν ;
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Εφόσον σφυριχτικε οτι θα ανοίξουν τα καφε κ τα, προπατζιδικα θα ανοίξουν και τα στουντιο.. Αθηνα παρεμπιπτόντως εχουν ανοίξει ειδη 5-6 στούντιο.. Οπως και στο πρωτο lockdown ετσι και τωρα με την σειρα..καλα γαμησια συναδελφοι τσολιαδες!!!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εφόσον σφυριχτικε οτι θα ανοίξουν τα καφε κ τα, προπατζιδικα θα ανοίξουν και τα στουντιο.. Αθηνα παρεμπιπτόντως εχουν ανοίξει ειδη 5-6 στούντιο.. Οπως και στο πρωτο lockdown ετσι και τωρα με την σειρα..καλα γαμησια συναδελφοι τσολιαδες!!!

Για ποτε ακουγεται τυπε?
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Είδη αρχισαν και πιεζουν τα γυμναστηρια να ανοιξουν.. Οποτε οταν ανοιξουν και τ γυμναστήρια ανοιγουν και τα σπιτακια..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom