Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Αυτό το μήνυμα είναι προειδοποιητικό!
Golden Lips Katerina (αυτή με τα τατουάζ)
Πέρασα εχθές Παρασκευή με 50 Ευρώ. Εμφανισιακά γούσταρα πολύ αυτό το κοπροσκυλέ στυλ με τα τατουάζ!
Πάω να γλύψω μουνί και πως πάω να ανέβω να γλείψω και άλλες περιοχές μου λέει:  πλήρωσες μόνο για γλειφομούνι!  Τέλος πάντων λέω. Μου λέει μετά να σου περάσω καπότα. Την λέω πως θα γίνει αφού είναι πεσμένη, τουλάχιστον άσε με να σε γλείψω λίγο ακόμα για να μου σηκωθεί. Μου λέει όχι αυτό το έκανες ήδη!  Τότε έγινα έξαλλος πετάχτηκα πάνω και της λέω fuck you then! Φεύγω!  Άρχισε να με βρίζει ενώ ντυνόμουν!  Λέω από μέσα μου θα σε φτιάξω εγώ παλιοπουτάνα!  Βγαίνω έξω και λέω την τσατσά φωνάζω τώρα Αστυνομία!  Θα σας γαμήσω τώρα ομαδικά!  Η Ρουμάνα  έπαιρνε κάποιον τηλέφωνο, λέω την τσατσά μην τολμήσει και πάρει κάνα νταβά θα σας γαμήσω όλους μαζί και δε πάω πουθενά τώρα αν δεν με δώσεις πίσω έστω τα μισά!  Πήρα πίσω 20 Ευρώ και έφυγα!  Η τσατσά με ξεπροβόδισε μέχρι έξω ζητώντας συγγνώμη. Μπορώ να πω ό,τι το έσωσε με την ευγένεια και διπλωματία της!
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Αυτό το μήνυμα είναι προειδοποιητικό!
Golden Lips Katerina (αυτή με τα τατουάζ)
Πέρασα εχθές Παρασκευή με 50 Ευρώ. Εμφανισιακά γούσταρα πολύ αυτό το κοπροσκυλέ στυλ με τα τατουάζ!
Πάω να γλύψω μουνί και πως πάω να ανέβω να γλείψω και άλλες περιοχές μου λέει:  πλήρωσες μόνο για γλειφομούνι!  Τέλος πάντων λέω. Μου λέει μετά να σου περάσω καπότα. Την λέω πως θα γίνει αφού είναι πεσμένη, τουλάχιστον άσε με να σε γλείψω λίγο ακόμα για να μου σηκωθεί. Μου λέει όχι αυτό το έκανες ήδη!  Τότε έγινα έξαλλος πετάχτηκα πάνω και της λέω fuck you then! Φεύγω!  Άρχισε να με βρίζει ενώ ντυνόμουν!  Λέω από μέσα μου θα σε φτιάξω εγώ παλιοπουτάνα!  Βγαίνω έξω και λέω την τσατσά φωνάζω τώρα Αστυνομία!  Θα σας γαμήσω τώρα ομαδικά!  Η Ρουμάνα  έπαιρνε κάποιον τηλέφωνο, λέω την τσατσά μην τολμήσει και πάρει κάνα νταβά θα σας γαμήσω όλους μαζί και δε πάω πουθενά τώρα αν δεν με δώσεις πίσω έστω τα μισά!  Πήρα πίσω 20 Ευρώ και έφυγα!  Η τσατσά με ξεπροβόδισε μέχρι έξω ζητώντας συγγνώμη. Μπορώ να πω ό,τι το έσωσε με την ευγένεια και διπλωματία της!
    Φιλε, με εσωσες. Ημουν ετοιμος αποψε να παω σε αυτην. Κριμα κ ειναι ωραια.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αυτό το μήνυμα είναι προειδοποιητικό!
Golden Lips Katerina (αυτή με τα τατουάζ)
Πέρασα εχθές Παρασκευή με 50 Ευρώ. Εμφανισιακά γούσταρα πολύ αυτό το κοπροσκυλέ στυλ με τα τατουάζ!
Πάω να γλύψω μουνί και πως πάω να ανέβω να γλείψω και άλλες περιοχές μου λέει:  πλήρωσες μόνο για γλειφομούνι!  Τέλος πάντων λέω. Μου λέει μετά να σου περάσω καπότα. Την λέω πως θα γίνει αφού είναι πεσμένη, τουλάχιστον άσε με να σε γλείψω λίγο ακόμα για να μου σηκωθεί. Μου λέει όχι αυτό το έκανες ήδη!  Τότε έγινα έξαλλος πετάχτηκα πάνω και της λέω fuck you then! Φεύγω!  Άρχισε να με βρίζει ενώ ντυνόμουν!  Λέω από μέσα μου θα σε φτιάξω εγώ παλιοπουτάνα!  Βγαίνω έξω και λέω την τσατσά φωνάζω τώρα Αστυνομία!  Θα σας γαμήσω τώρα ομαδικά!  Η Ρουμάνα  έπαιρνε κάποιον τηλέφωνο, λέω την τσατσά μην τολμήσει και πάρει κάνα νταβά θα σας γαμήσω όλους μαζί και δε πάω πουθενά τώρα αν δεν με δώσεις πίσω έστω τα μισά!  Πήρα πίσω 20 Ευρώ και έφυγα!  Η τσατσά με ξεπροβόδισε μέχρι έξω ζητώντας συγγνώμη. Μπορώ να πω ό,τι το έσωσε με την ευγένεια και διπλωματία της!

Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί να πληρώσει κάποιος για γλυφομούνι. Εδώ στη Θεσσαλονίκη κάποιοι δίνουν 30-40 μέχρι και 50 γιουρο και είναι ευχαριστημένοι από ένα τυπικό έως ψυχρό και ανούσιο πήδημα. Από μας ξεκινάει το πρόβλημα μύστες. Γι αυτό και κατεβαίνουμε Αθήνα για ένα πήδημα της προκοπής. Όχι για ένα αλλά 3 και 4. Για να κάνεις τα πάντα,με όσα λεφτά θα δώσεις εδώ για ένα 69 ή κωλαράκι. Με 30 ξεκινάει εδώ και στα 40 ''χαλαρά''
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Η πρωτη καταθεση μετα κορονοιου ειναι γεγονος.
Πωλινα ρωσιδα στο φριξου το καινουργιο που ανεβαινεις τα σκαλια..μακρια η κοπελα αν και εμφανισιακα λεει,μεσα ειναι σχεδον ξεπετα!
Δεν μιλαει Ελληνικα,λιγα αγγλικα και ολοι την ωρα παραμιλαει κατι ρωσικα μαλλον, μιας και ειπε οτι ειναι απο κει.
Στα του αγωνα,δεν αφηνει δαχτυλο ουτε προκαταρκτικα κανει..μονο κανα δυο φιλακια στα μαγουλα  :grin: η πιπα μονο σωνει την ολη φαση αλλα @@ δεν γλυφει..στο σεξ μονο απο μπροστα αξιζει..πισω στηνετε πολυ ψηλα και στην αρχη βαζει πολυ κρεμα..ειναι λες και πηδας πηγαδι!  :S
και τελος εχει το κινητο διπλα και το κορυφαιο που στα τοσα χρονια πρωτη φορα το ειδα..εβαλε να χτυπισει στο δεκαλεπτο και μαλιστα το πηρε στα χερια να κοιταξει αν συμπληρωθηκε η ωρα..και μου ειπε ακομα δυο λεπτα και φευγω. οτι να ναι..μακρια απο αυτην..μην σας ξεγελαει στην υποδοχη..μεσα δεν τραβαει.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Μπράβο ρε μάγκα έχωσε πράμα!  Και ήμουν έτοιμος να πάω καθότι μούναρος!  Παιδιά πρέπει να ξυπνήσουμε και να Ρους τη λέμε στα ίσια και ειδικά στις τσατσάδες που τα μεταφέρουν στα αφεντικά τους!  Μόνο έτσι θα στρώσουν!  Φανταστείτε στο χθεσινό σκηνικό η τσατσά με παρακαλούσε μετά ειδικά όταν της είπα θα τα γράψω όλα στο ίντερνετ!  Παιδιά έχουμε δύναμη τελικά!  Μιλήστε στα ίσια και φοβάστε τίποτα!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Που είσαι ρε Αλ να γράψεις καμία κριτική που οι κριτικές σου είναι ευαγγέλια!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κάποιες είναι όπως π.χ. η Κάρλα παλιά από τα 3δυμα που εμφανίζεται που και που , που όσο κράξιμο και να έφαγε δεν έστριβε
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Αυτό το μήνυμα είναι προειδοποιητικό!
Golden Lips Katerina (αυτή με τα τατουάζ)
Πέρασα εχθές Παρασκευή με 50 Ευρώ. Εμφανισιακά γούσταρα πολύ αυτό το κοπροσκυλέ στυλ με τα τατουάζ!
Πάω να γλύψω μουνί και πως πάω να ανέβω να γλείψω και άλλες περιοχές μου λέει:  πλήρωσες μόνο για γλειφομούνι!  Τέλος πάντων λέω. Μου λέει μετά να σου περάσω καπότα. Την λέω πως θα γίνει αφού είναι πεσμένη, τουλάχιστον άσε με να σε γλείψω λίγο ακόμα για να μου σηκωθεί. Μου λέει όχι αυτό το έκανες ήδη!  Τότε έγινα έξαλλος πετάχτηκα πάνω και της λέω fuck you then! Φεύγω!  Άρχισε να με βρίζει ενώ ντυνόμουν!  Λέω από μέσα μου θα σε φτιάξω εγώ παλιοπουτάνα!  Βγαίνω έξω και λέω την τσατσά φωνάζω τώρα Αστυνομία!  Θα σας γαμήσω τώρα ομαδικά!  Η Ρουμάνα  έπαιρνε κάποιον τηλέφωνο, λέω την τσατσά μην τολμήσει και πάρει κάνα νταβά θα σας γαμήσω όλους μαζί και δε πάω πουθενά τώρα αν δεν με δώσεις πίσω έστω τα μισά!  Πήρα πίσω 20 Ευρώ και έφυγα!  Η τσατσά με ξεπροβόδισε μέχρι έξω ζητώντας συγγνώμη. Μπορώ να πω ό,τι το έσωσε με την ευγένεια και διπλωματία της!


Βιλες δεν είναι αυτή? Ε αφού πάτε και τους τα ακουμπάτε. Οι άνθρωποι κοροϊδεύουν τον κόσμο.. από υπηρεσίες θες,τιμές, προγράμματα, κοπέλες. Μια Αντριανα είχαν και απο τότε το χάος..
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Μετα την Αντριαννα το χαος σωστος ο συναδελφος!! Η Αντριαννα τον καταπινε τον εκανε γαργαρα τον εφτυνε και τον άφηνε να ξερασει στο στομα μεσα της!!!! ΣΚΥΛΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!! Μακαρι ν ερθει παλι!!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Μετα την Αντριαννα το χαος σωστος ο συναδελφος!! Η Αντριαννα τον καταπινε τον εκανε γαργαρα τον εφτυνε και τον άφηνε να ξερασει στο στομα μεσα της!!!! ΣΚΥΛΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!! Μακαρι ν ερθει παλι!!

Το καλυτερο τσιμπουκι που εχει περασει ποτε απο βιλες.Ο ορισμος του deep fucking mouth.Αν εκανε και CIM τοτε θα μιλαγαμε για κανονικη πορνοσταρ...
 

Pastry chef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Μία Λάρα και μία σοφία σώζουν την κατάσταση εγώ αυτό ξέρω άντε να γυρίσουνε να δούμε καμιά άσπρη μέρα
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
Η κίνηση έπεσε. Την γαλήνη δεν την πέτυχα μεσημέρι που βολταρα. Τα μέτρα που προβλέπονται φυσικά και είναι αδύνατο να εφαρμοστούν όπως είπε ο ασκητής.

αν διατρεφεσαι σωστα και καλα δεν εχεις φοβο απο κορονοιο,αν το ανοσοποιητικο σου συστημα ειναι δυνατο δεν εχεις φοβο απο καμια αρρωστια ειδικα απο κορονοιο και για να σου πω και μια πληροφορια για μενα εχει 10 χρονια που τελειωσα με τον στρατο,εκανα 3 εμβολια 2 στο κεντρο και 1 στη μοναδα κι απο τοτε δε ξερω τι θα πει πυρετος..δεν ειμαι σιγουρος οτι παιζουν ρολο τα εμβολια του στρατου,καποιοι ομως λενε οτι παιζουν ρολο για να εχεις δυνατο ανοσοποιητικο συστημα για αρκετα χρονια...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
αν διατρεφεσαι σωστα και καλα δεν εχεις φοβο απο κορονοιο,αν το ανοσοποιητικο σου συστημα ειναι δυνατο δεν εχεις φοβο απο καμια αρρωστια ειδικα απο κορονοιο και για να σου πω και μια πληροφορια για μενα εχει 10 χρονια που τελειωσα με τον στρατο,εκανα 3 εμβολια 2 στο κεντρο και 1 στη μοναδα κι απο τοτε δε ξερω τι θα πει πυρετος..δεν ειμαι σιγουρος οτι παιζουν ρολο τα εμβολια του στρατου,καποιοι ομως λενε οτι παιζουν ρολο για να εχεις δυνατο ανοσοποιητικο συστημα για αρκετα χρονια...
οχι παραπανω απο 15 χρονια....μολις περνας 35 και πας για τα δευτερα αντα η ζακετουλα θα σε αρχιζει να σε σωζει!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
"Aφιξη στον οικο οπου ακουγοταν κατι φημες για λατινο-κωλαρες..
Στο σαλονι εμφανιστηκε η 20χρονη Καρολινα.
Η δεσποινις ειναι μια μετριου προς ψηλου αναστηματος κορασιδα με μακρια σκουρα καστανα σπαστα μαλλια.
Το προσωπο της εχει Βενεζουελανικα χαρακτηριστικα ωστοσο δεν το βρηκα πολυ ομορφο η σεξι. Δεν το λες ασκημο παντως.
Το κορμι της ειναι σκουροχρωμο καλοσμιλεμενο
με αδυνατη μεση επιπεδη κοιλια μικρο 1,5αρι στηθος και τουμπανο ολοστρογγυλο πεταχτο κωλο.
Η κωλαρα της που λετε ειναι πολυ ερωτευσιμη θα μπορουσα να τη γλειφω ολη μερα.
Το προγραμμα της απλο στα 15ε."
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-27a/#jr_review_80179]https://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-27a/#jr_review_80179[/url]

[size=40pt]πορνομεταναστευση[/size]
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Σωστός ο μετανάστης συνάδελφος!!εύγε!!μακάρι να υπήρχαν και 15ρια στην Σαλόνικα!!
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Φιλε σε λαθος σαιτ εισαι
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
αν διατρεφεσαι σωστα και καλα δεν εχεις φοβο απο κορονοιο,αν το ανοσοποιητικο σου συστημα ειναι δυνατο δεν εχεις φοβο απο καμια αρρωστια ειδικα απο κορονοιο και για να σου πω και μια πληροφορια για μενα εχει 10 χρονια που τελειωσα με τον στρατο,εκανα 3 εμβολια 2 στο κεντρο και 1 στη μοναδα κι απο τοτε δε ξερω τι θα πει πυρετος..δεν ειμαι σιγουρος οτι παιζουν ρολο τα εμβολια του στρατου,καποιοι ομως λενε οτι παιζουν ρολο για να εχεις δυνατο ανοσοποιητικο συστημα για αρκετα χρονια...

Άσχετο οταν μπηκα φανταρος δεν εκανα τα εμβόλια , μπηκα μόνος και δν περασα απο το ιατρείο οργανωμένα μονο ενα απλο τσεκ απ , είχε αρρωστήσει ενα μηνα μετα ολος ο θάλαμος και με πηγαινε εμπλοκή στα κολιομενα νουμερα σκοπιάς ετρωγα απο τα κουταλια τους να αρρωστησω κιεγω και δε κολλούσα , δν πιστεύω απο τοτε οτι το εμβόλιο οτι ειναι για το ανοσοποιητικό , ισως για συγκεκριμένες μολύνσεις .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom