Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Λογικό μου ακούγεται, κι εγώ σε πιο μικρή ηλικία με το που τριβόταν καμιά πάνω μου έχυνα. Τελευταία έχω πρόβλημα στύσης. Να το ψάξω με γιατρό ή να περιμένω μήπως είναι κάτι προσωρινό?
Αυτό είναι καθαρά θέμα άγχους.. Και εγώ το περνάω δηλαδή άλλες φορές κρατιέμαι να μην τελειώσω γρήγορα και άλλες φορές αργώ να "φτιαχτω" ..όταν πηγαίνω πιο χαλαρός πχ όταν δεν έχω παίξει στοιχήματα και όλα όσα με αγχώνουν γίνονται όλα κανονικά όπως είναι το φυσιολογικό.
 

christ13ac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό είναι καθαρά θέμα άγχους.. Και εγώ το περνάω δηλαδή άλλες φορές κρατιέμαι να μην τελειώσω γρήγορα και άλλες φορές αργώ να "φτιαχτω" ..όταν πηγαίνω πιο χαλαρός πχ όταν δεν έχω παίξει στοιχήματα και όλα όσα με αγχώνουν γίνονται όλα κανονικά όπως είναι το φυσιολογικό.
Παιδες απλα ειμαι 24...με εχει φαει η αγαμια..εχω κανει σεξ μονο δυο φορες σε στουντιο και τη μια τελειωσα στην πιπα επειδη δεν τον ειχα παιξει πιο πριν...και επισης δεν την παιζω δυο μερες πριν παω στριπ γιατι θελω να χω καυλες οταν παω σε τετοια αλλιως δε λεει τοσο.
 

christ13ac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες απλα ειμαι 24...με εχει φαει η αγαμια..εχω κανει σεξ μονο δυο φορες σε στουντιο και τη μια τελειωσα στην πιπα επειδη δεν τον ειχα παιξει πιο πριν...και επισης δεν την παιζω δυο μερες πριν παω στριπ γιατι θελω να χω καυλες οταν παω σε τετοια αλλιως δε λεει τοσο.
 

BigΜΟΥΤΡΟ

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Αυτό είναι καθαρά θέμα άγχους.. Και εγώ το περνάω δηλαδή άλλες φορές κρατιέμαι να μην τελειώσω γρήγορα και άλλες φορές αργώ να "φτιαχτω" ..όταν πηγαίνω πιο χαλαρός πχ όταν δεν έχω παίξει στοιχήματα και όλα όσα με αγχώνουν γίνονται όλα κανονικά όπως είναι το φυσιολογικό.

Μονα αποδεκτά για πολυ πιο ευκολο κέρδος να παιζεις φιλε κ αποδόσεις απο 1,40 κ πανω μεχρι 1,70 θα πονταρεις
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Καλημέρα

1 Ξέρει κανείς αν και πότε δουλεύει η Αξία στο freehouse (έχει κανείς το τηλ του μαγαζιού)



2 έχει περάσει κανείς με την Δανάη στο venus να μας πει γνώμη
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Καλημέρα

1 Ξέρει κανείς αν και πότε δουλεύει η Αξία στο freehouse (έχει κανείς το τηλ του μαγαζιού)



2 έχει περάσει κανείς με την Δανάη στο venus να μας πει γνώμη

το τηλ 6946709280

επισης η νατασσα τσαρινα καπου βρισκεται σε κατι παραλιες και κατι τετοια. οποτε αγνωστο ποτε θα γυρισει.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Σήμερα θα είναι η Άφρο στο στουντιό της ή η Μαρία η Μολδαβή στο Λας μεσημέρι?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Συναγωνιστες,απευθυνομαι στους πελατες της Ειρηνης της ρουμανας απο Νικ.Ουρανου 26,αλλα και σε αυτους που θα γουσταραν παρτουζα με αυτο το σκυλι του σεξ,επειδη θελω να πραγματοποιησω αυτη τη φαντασιωση μου,και λογω του οτι ειμαι δεσμευμενος δεν μπορω να απευθυνθω στο φιλικο μου περιβαλλον,οποιος σαν και μενα θελει να κανει παρτουζα,ας στειλει πμ.
Αναφερω την Ειρηνη γιατι πρωτον ειναι εμπειρη παρτουζιαρα,ανωμαλιαρα,και μου βγαζει την αγριαδα που γουσταρω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Σήμερα θα είναι η Άφρο στο στουντιό της ή η Μαρία η Μολδαβή στο Λας μεσημέρι?

η αφροδιτη εχει τα προγραμματα της στο αλλο σαιτ και μπορεις να ενημερωνεσαι. δουλευε σημερα ναι και αυριο δουλευει απο 9 εως 7.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
η αφροδιτη εχει τα προγραμματα της στο αλλο σαιτ και μπορεις να ενημερωνεσαι. δουλευε σημερα ναι και αυριο δουλευει απο 9 εως 7.

Ποιο άλλο σάιτ ρε παιδιά? Έχει και άλλο σάιτ?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Τώρα είδα στο άλλο site στο venus έχεις περίπτωση να πετύχεις 3 κοπέλες μαζί την ίδια ώρα λολ
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Τώρα είδα στο άλλο site στο venus έχεις περίπτωση να πετύχεις 3 κοπέλες μαζί την ίδια ώρα λολ
Όντως όμως ισχύει!  Στο Venus κάνουν άνετα δίπλα, αλλά για τριπλά δεν ξέρω. Ίσως είναι ευκαιρία τώρα που έχει τρεις!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Περασμα αποψε στην Εμμανουελα απο βενους μινωταυρου. Δεν τρελαθηκα. Ανεβασα κριτικη. Παντως μου εκανε εντυπωση εμφανισιακα η κοπελα, για 41 χρονων μια χαρα ειναι αλλα μου την εσπασαν πολυ αλλα πραματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom