Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Παιδια ηθελα να ρωτησω το εξης. Εχω να κανω σεξ χρονια. Και θα τελειωσω λογικα σχεδον αμεσως. Αν χυσω στην πιπα ή στο γαμησι σε δευτερολεπτα θα μ αφησει η κοπελα για δευτερη φορα ή θα με χρεωσει επιπλεον ? Υπαρχει καποια καταλληλη για την περιπτωση μου ?
Εμενα μόνο μια φορά μου είχε τυχει να χυσω στην πίπα , στον βαρδάρη πριν χρόνια , και απο οτι θυμάμαι δεν υπήρξε συνέχεια .... τωρα δεν ξέρω αν κάνεις κάποια συννενόηση απο πριν και συμφωνησει η κοπέλα , γιατί αλλιώς η δεύτερη φορά χρεώνεται όπως λες.

Σαν εναλλακτικη θα μπορούσες να βαρέσεις καμιά μαλακία πριν πας , οπότε θα είσαι πιο ανετος.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Παιδια ηθελα να ρωτησω το εξης. Εχω να κανω σεξ χρονια. Και θα τελειωσω λογικα σχεδον αμεσως. Αν χυσω στην πιπα ή στο γαμησι σε δευτερολεπτα θα μ αφησει η κοπελα για δευτερη φορα ή θα με χρεωσει επιπλεον ? Υπαρχει καποια καταλληλη για την περιπτωση μου ?

εγω και σε πουτανα που πηγαινα χρονια μου ετυχε να χυσω πριν καν την γαμησω σε πουτσοτριψιμο στην μουναρα της. εννοειτε δεν ειχε συνεχεια. αλλα να ξες και ενα αλλο. μου εχει τυχει π.χ να παρω τζακουζι με πουτανα να χυσω μεσα στο νερο χωρις να το καταλαβει και να συνεχιζουμε κανονικα στο κρεβατι.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Παιδια ηθελα να ρωτησω το εξης. Εχω να κανω σεξ χρονια. Και θα τελειωσω λογικα σχεδον αμεσως. Αν χυσω στην πιπα ή στο γαμησι σε δευτερολεπτα θα μ αφησει η κοπελα για δευτερη φορα ή θα με χρεωσει επιπλεον ? Υπαρχει καποια καταλληλη για την περιπτωση μου ?
Επίσης μπορείς να πάρεις εξ' αρχής διπλό πρόγραμμα ώστε να μην το έχεις και άγχος!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Επίσης μπορείς να πάρεις εξ' αρχής διπλό πρόγραμμα ώστε να μην το έχεις και άγχος!
Ακριβώς!  Μπορείς ας πούμε πρόγραμμα 30 και 30 οπότε θα σου βγει 60 και θα έχεις κάνα μισάωρο χρόνο!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Επίσης μπορείς να πάρεις εξ' αρχής διπλό πρόγραμμα ώστε να μην το έχεις και άγχος!

μέχρι τώρα μόνο για διπλή πίτα στο γυρόνι ήξερα...
πάρτι θα κανει η τσατσα που θα τσεπώσει ενα 30αρι και δεν θα πει πουθενά τπτ  :rockon:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
μέχρι τώρα μόνο για διπλή πίτα στο γυρόνι ήξερα...
πάρτι θα κανει η τσατσα που θα τσεπώσει ενα 30αρι και δεν θα πει πουθενά τπτ  :rockon:
Παίζει και διπλό σουβλάκι! ;)
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Συνεύρεση με Ιωάννα στο Las Vegas εχθές.  Πολύ καλό μωρό, αδυνάτισε κιόλας με πολύ ωραία τούρμπο!
Πρόγραμμα με 40€ ελεύθερο στοματικό.  Χρόνος μέσα στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά και αυτό γιατί έχυσα.
Αρκετά ανεκτική κοπέλα, εγώ τουλάχιστον όσες φορές πήγα είχαμε χημεία.  Πολύ καλή πίπα με προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι.  Γενικά παιχνιδιάρα και αρκετά διαχυτική σαν συμπεριφορά.  Φατσούλα συμπαθητική, τέλος πάντων περί ορέξεως που λένε...  Στο τέλος μου ζήτησε να χύσει αυτή το έπαιζε και εγώ ταυτόχρονα και αφού έχυσε μου ζήτησε αμέσως να την πηδήξω.  Έτσι ήρθε το τέλος της μίας ακόμη Κυριακής!
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Συνεύρεση με Ιωάννα στο Las Vegas εχθές.  Πολύ καλό μωρό, αδυνάτισε κιόλας με πολύ ωραία τούρμπο!
Πρόγραμμα με 40€ ελεύθερο στοματικό.  Χρόνος μέσα στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά και αυτό γιατί έχυσα.
Αρκετά ανεκτική κοπέλα, εγώ τουλάχιστον όσες φορές πήγα είχαμε χημεία.  Πολύ καλή πίπα με προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι.  Γενικά παιχνιδιάρα και αρκετά διαχυτική σαν συμπεριφορά.  Φατσούλα συμπαθητική, τέλος πάντων περί ορέξεως που λένε...  Στο τέλος μου ζήτησε να χύσει αυτή το έπαιζε και εγώ ταυτόχρονα και αφού έχυσε μου ζήτησε αμέσως να την πηδήξω.  Έτσι ήρθε το τέλος της μίας ακόμη Κυριακής!
Νικήτα για πες μας, πρωινή ήταν και σε ποιο από τα τρία;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Παιδια ηθελα να ρωτησω το εξης. Εχω να κανω σεξ χρονια. Και θα τελειωσω λογικα σχεδον αμεσως. Αν χυσω στην πιπα ή στο γαμησι σε δευτερολεπτα θα μ αφησει η κοπελα για δευτερη φορα ή θα με χρεωσει επιπλεον ? Υπαρχει καποια καταλληλη για την περιπτωση μου ?
Θα παρεις προγραμμα με δυο εκτονωσεις.Δεν το κανουν αλλοιως.Διπλη χαρα,αναλογακαι τα εξοδα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Συνεύρεση με Ιωάννα στο Las Vegas εχθές.  Πολύ καλό μωρό, αδυνάτισε κιόλας με πολύ ωραία τούρμπο!
Πρόγραμμα με 40€ ελεύθερο στοματικό.  Χρόνος μέσα στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά και αυτό γιατί έχυσα.
Αρκετά ανεκτική κοπέλα, εγώ τουλάχιστον όσες φορές πήγα είχαμε χημεία.  Πολύ καλή πίπα με προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι.  Γενικά παιχνιδιάρα και αρκετά διαχυτική σαν συμπεριφορά.  Φατσούλα συμπαθητική, τέλος πάντων περί ορέξεως που λένε...  Στο τέλος μου ζήτησε να χύσει αυτή το έπαιζε και εγώ ταυτόχρονα και αφού έχυσε μου ζήτησε αμέσως να την πηδήξω.  Έτσι ήρθε το τέλος της μίας ακόμη Κυριακής!

Αυτη ειναι που ειχε εναν τσατσο στο σπιτακι που ειναι? Μια μελαχροινη μικρουλα με ωραιο στηθος? Και τα δωματια αθλια? Οπως μπαινεις στο δεξι τελευταιο σπιτακι?
 

Del_Geo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά καμιά καλή πρόταση για σεξ για βίζιτα μπουρδέλο κάτι??
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Συνεύρεση με Ιωάννα στο Las Vegas εχθές.  Πολύ καλό μωρό, αδυνάτισε κιόλας με πολύ ωραία τούρμπο!
Πρόγραμμα με 40€ ελεύθερο στοματικό.  Χρόνος μέσα στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά και αυτό γιατί έχυσα.
Αρκετά ανεκτική κοπέλα, εγώ τουλάχιστον όσες φορές πήγα είχαμε χημεία.  Πολύ καλή πίπα με προσπάθεια για βαθύ λαρύγγι.  Γενικά παιχνιδιάρα και αρκετά διαχυτική σαν συμπεριφορά.  Φατσούλα συμπαθητική, τέλος πάντων περί ορέξεως που λένε...  Στο τέλος μου ζήτησε να χύσει αυτή το έπαιζε και εγώ ταυτόχρονα και αφού έχυσε μου ζήτησε αμέσως να την πηδήξω.  Έτσι ήρθε το τέλος της μίας ακόμη Κυριακής!

:2funny: :2funny: :2funny:

Αυτη χυνει με ολους τυπε...!!!!!!!  :2funny:

Την πηρα Παρασκευη βραδυ και μαζι μου εχυσε, οπως και με τον προηγουμενο, μην τρωτε παπα που θελουν να πιστευετε οτι σας πασαρουν...
Αδυνατησμενη, σε σχεση που την ειχα πηδηξει πριν κανα χρονο στο Αχελωου, δεν θα την ελεγα, παντως τουμπανακι καλο ειναι, με φατσουλα καυλιαρικη, δενει και τα μαλια κοτσο και ειναι καυλα...

Πηδηξα και την Ανια πριν κανα 2 βδομαδες, ουτε κρυο ουτε ζεστη, δεν θα ελεγα οτι με τρελανε οπως παλια, μαλιστα η τσατσα δεν με αφησε να μπω μεσα στο δωματιο, ενω η Ανια ηταν με αλλον συναθλητη, παρα μονο λεει να με δει πρωτα, δηλαδη.??? face control.??? διαλεγει μαλλον η γκομενα ποιος θα μπει, ευτηχως δεν εφαγα πορτα, αν ετρωγα πορτα απο πουτανα δεν θα το αντεχα.!!!!!!!!  :2funny:

Σημερα εχω λιγουρες, κανενας καμια πρωταση.????  :grin:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
:2funny: :2funny: :2funny:

Αυτη χυνει με ολους τυπε...!!!!!!!  :2funny:

Την πηρα Παρασκευη βραδυ και μαζι μου εχυσε, οπως και με τον προηγουμενο, μην τρωτε παπα που θελουν να πιστευετε οτι σας πασαρουν...
Αδυνατησμενη, σε σχεση που την ειχα πηδηξει πριν κανα χρονο στο Αχελωου, δεν θα την ελεγα, παντως τουμπανακι καλο ειναι, με φατσουλα καυλιαρικη, δενει και τα μαλια κοτσο και ειναι καυλα...

Πηδηξα και την Ανια πριν κανα 2 βδομαδες, ουτε κρυο ουτε ζεστη, δεν θα ελεγα οτι με τρελανε οπως παλια, μαλιστα η τσατσα δεν με αφησε να μπω μεσα στο δωματιο, ενω η Ανια ηταν με αλλον συναθλητη, παρα μονο λεει να με δει πρωτα, δηλαδη.??? face control.??? διαλεγει μαλλον η γκομενα ποιος θα μπει, ευτηχως δεν εφαγα πορτα, αν ετρωγα πορτα απο πουτανα δεν θα το αντεχα.!!!!!!!!  :2funny:

Σημερα εχω λιγουρες, κανενας καμια πρωταση.????  :grin:
Φιλιά δίνει?
Είναι σε καθημερινή βάση?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Πήρε κανενός το μάτι τη μοντελισια την Μιρελα?Γνωριζει κανένας εάν δουλεύει άλλο?

Ευχαριστώ.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πήρε κανενός το μάτι τη μοντελισια την Μιρελα?Γνωριζει κανένας εάν δουλεύει άλλο?

Ευχαριστώ.
Βρίσκεται στο τελευταίο σπιτάκι Νικηφόρου ουρανού το πράσινο βραδινή βάρδια αλλά το έχω πετύχει και κάποιες φορές κλειστό.
 

christ13ac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ακριβώς!  Μπορείς ας πούμε πρόγραμμα 30 και 30 οπότε θα σου βγει 60 και θα έχεις κάνα μισάωρο χρόνο!
Δεν πολυ αξιζει....εξαλλ
Εμενα μόνο μια φορά μου είχε τυχει να χυσω στην πίπα , στον βαρδάρη πριν χρόνια , και απο οτι θυμάμαι δεν υπήρξε συνέχεια .... τωρα δεν ξέρω αν κάνεις κάποια συννενόηση απο πριν και συμφωνησει η κοπέλα , γιατί αλλιώς η δεύτερη φορά χρεώνεται όπως λες.

Σαν εναλλακτικη θα μπορούσες να βαρέσεις καμιά μαλακία πριν πας , οπότε θα είσαι πιο ανετος.
Δεν θελω να τραβηξω πριν παω...θελω να χω καυλες πριν παω αλλιως δε λεει...διπλο προγραμμα δε λεει γιατι και τη δευτερη θα χυσω γρηγορα...θα παω μαλλον κανα le cabaret θα κανω δυο χορους (10 ο πρωτος, 20 δευτερος 40 συνολο) και θα χυσω (εχει τυχει να χυσω και απ τον πρωτο χορο  πριν κανα μηνα και η στριπτιτζου ελιωσε στα γελια αλλα απο το να τη βγαζω μονο με τσοντες καλυτερα)
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Δηλαδή ρε τύπε μας λες ότι χύνεις μόνο που χορεύει η στριπτιτζου? Μας κάνεις πλάκα κανονικά..
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Δηλαδή ρε τύπε μας λες ότι χύνεις μόνο που χορεύει η στριπτιτζου? Μας κάνεις πλάκα κανονικά..
Λογικό μου ακούγεται, κι εγώ σε πιο μικρή ηλικία με το που τριβόταν καμιά πάνω μου έχυνα. Τελευταία έχω πρόβλημα στύσης. Να το ψάξω με γιατρό ή να περιμένω μήπως είναι κάτι προσωρινό?
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Λογικό μου ακούγεται, κι εγώ σε πιο μικρή ηλικία με το που τριβόταν καμιά πάνω μου έχυνα. Τελευταία έχω πρόβλημα στύσης. Να το ψάξω με γιατρό ή να περιμένω μήπως είναι κάτι προσωρινό?
ψυχολογικό ίσως είναι φίλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom