Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Τεο1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες μπορεί κάποιος να με πει τιμές κ πρόγραμμα των μπορ;ευχαριστώ εκ των προτερων
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Φίλοι αυτη η σονια δτις βίλες λέει τίποτα? Δεν είδα κάπου κριτικη
Είχα ανεβάσει κριτική σχετικά πρόσφατα. Κλίκαρε πάνω στο όνομά μου να δεις. Για μένα σκέτη φόλα!  Όλο μη και μη!
 

Veteranos1971

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Μήπως κάποιος γνωρίζει εάν η θεία Μόνικα που δούλευε παλιά στο Πέτρου Ερημίτη 2, εξακολουθεί να εργάζεται, και αν ναι που την βρίσκουμε? Ευχαριστώ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Εχει κανεις καμια πληροφορια ποτε γυρναει η τσαρινα? Και αν καποιος ξερει που κοντα χαριλαου μενει
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα συναγωνιστές. Μήπως κάποιος γνωρίζει εάν η θεία Μόνικα που δούλευε παλιά στο Πέτρου Ερημίτη 2, εξακολουθεί να εργάζεται, και αν ναι που την βρίσκουμε? Ευχαριστώ
Δεν την έχω δει την Θεία στου Ερημιτη αλλά είδα την Ειρήνη μιλφ στο μεσαίο από τα τρία στη σειρά που έχει, όπου και κατέθεσα στο στομα της....
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει την Θεία στου Ερημιτη αλλά είδα την Ειρήνη μιλφ στο μεσαίο από τα τρία στη σειρά που έχει, όπου και κατέθεσα στο στομα της....

Εννοεις την ρουμανα Ειρηνη,απο νικηφορου ουρανου?
Και αν ναι,καταθεση στο στομα ανευ?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Εχει κανεις καμια πληροφορια ποτε γυρναει η τσαρινα? Και αν καποιος ξερει που κοντα χαριλαου μενει
Ακριβως δεν ξερω φιλε,την εχω δει ομως πολλες φορες παπαναστασιου,υψος απο το ιπποκρατειο μεχρι και μαρτιου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Εννοεις την ρουμανα Ειρηνη,απο νικηφορου ουρανου?
Και αν ναι,καταθεση στο στομα ανευ?
Για την γνωστή Ειρήνη που δούλευε πρωινή στο Ουρανού το πράσινο ή το δίπλα, δεν θυμάμαι καλα παρόλο που την έχω ξαναπάρει αλλη μια φορά και το ανέφερα στο νήμα. Λογικά είναι αυτή με τις πολλές κριτικές απο τον Αλ Πατσινο που δίνει και κωλο και προφανώς από τις περιγραφές του Αλ και άλλων θεώρησα ότι πήδηξα την Ειρήνη. Την πήρα με 40€ με γυμνό τσιμπούκι και τελειωτικό στο στόμα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Για την γνωστή Ειρήνη που δούλευε πρωινή στο Ουρανού το πράσινο ή το δίπλα, δεν θυμάμαι καλα παρόλο που την έχω ξαναπάρει αλλη μια φορά και το ανέφερα στο νήμα. Λογικά είναι αυτή με τις πολλές κριτικές απο τον Αλ Πατσινο που δίνει και κωλο και προφανώς από τις περιγραφές του Αλ και άλλων θεώρησα ότι πήδηξα την Ειρήνη. Την πήρα με 40€ με γυμνό τσιμπούκι και τελειωτικό στο στόμα
Και μένα μου'κανε εντύπωση αυτό που διάβασα γιατί η γνωστή Ειρήνη δε παίρνει χύσιμο στο στόμα,με μένα τουλάχιστον δεν έχει δεχτεί ποτέ στα τοσα χρονια απ'οσο θυμάμαι

Μήπως ήταν η διπλανή Ειρήνη επίσης μιλφ που δουλεύει στο 28?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Και μένα μου'κανε εντύπωση αυτό που διάβασα γιατί η γνωστή Ειρήνη δε παίρνει χύσιμο στο στόμα,με μένα τουλάχιστον δεν έχει δεχτεί ποτέ στα τοσα χρονια απ'οσο θυμάμαι

Μήπως ήταν η διπλανή Ειρήνη επίσης μιλφ που δουλεύει στο 28?
Πάντως Al και μένα τα χει πάρει στο στόμα κάνα 2 φορές (έχω πάει μαζί της άπειρες φορές βέβαια)
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
δηλαδή αν ήξερες ακριβώς θα το έγραφες ??

Δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις φιλος.
Το "ακριβως",αν δεεεν το καταλαβες,πηγαινε στην γειτονια,η περιοχη,και οχι στην διεύθυνση η την πολυκατοικια.
Μαλακες δεν ειμαστε,τα αυτονοητα παραλειπονται.......
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Πάντως Al και μένα τα χει πάρει στο στόμα κάνα 2 φορές (έχω πάει μαζί της άπειρες φορές βέβαια)

Φιλος,αυτο εγινε προσφατα και επι πληρωμη για χυσιμο στο στομα,η ετυχε σε καποιο πολυ ακριβο προγραμμα?
Και μενα μου κανει εντυπωση,γιατι επανειλημμένα μου εχει αναφερει οτι δεν το κανει,παλαιοτερα μονο τυχαινε μου λεει καποιος απροειδοποιητα να της τα δινει σε γυμνο στοματικο,παντως ποτε με την θεληση της.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Και μένα μου'κανε εντύπωση αυτό που διάβασα γιατί η γνωστή Ειρήνη δε παίρνει χύσιμο στο στόμα,με μένα τουλάχιστον δεν έχει δεχτεί ποτέ στα τοσα χρονια απ'οσο θυμάμαι

Μήπως ήταν η διπλανή Ειρήνη επίσης μιλφ που δουλεύει στο 28?
Αλ δεν ήξερα ότι υπάρχει κι άλλη Ειρήνη, όταν την πήρα πρώτη φορά πριν μήνες νόμιζα ότι ήταν η Ειρήνη που έχεις αναφέρει πάμπολλες φορές. Αυτή που πήγα είναι ξανθιά λίγο μακρύ μαλλί στα 1,70 γύρω στα 45 (38 μου είπε) και μάλλον Ρωσίδα από ότι κατάλαβα αν και μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Για διευκρίνισε την κατάσταση λοιπόν, εσύ ξέρεις καλύτερα, μην μπερδεύω τον κόσμο
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Αλ δεν ήξερα ότι υπάρχει κι άλλη Ειρήνη, όταν την πήρα πρώτη φορά πριν μήνες νόμιζα ότι ήταν η Ειρήνη που έχεις αναφέρει πάμπολλες φορές. Αυτή που πήγα είναι ξανθιά λίγο μακρύ μαλλί στα 1,70 γύρω στα 45 (38 μου είπε) και μάλλον Ρωσίδα από ότι κατάλαβα αν και μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Για διευκρίνισε την κατάσταση λοιπόν, εσύ ξέρεις καλύτερα, μην μπερδεύω τον κόσμο

Αυτη φιλε ειναι οπως ειπαμε ο Γιατσεκ Γκμοχ,δουλευε Νικ.Ουρανου 28,διπλα απο την original Ειρηνη την ρουμανα,και ειχε 40 με χυσιμο στο στομα.
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
8
Like
261
Πόντοι
280
Παίδες να ρωτήσω κάτι, επειδή γυρνάω από σεζόν σε νησί,η καρίνα δουλεύει? εκεί που είναι η Ειρήνη στη Νικηφόρου Ουρανού? λογικά βραδινή βάρδια!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Αλ δεν ήξερα ότι υπάρχει κι άλλη Ειρήνη, όταν την πήρα πρώτη φορά πριν μήνες νόμιζα ότι ήταν η Ειρήνη που έχεις αναφέρει πάμπολλες φορές. Αυτή που πήγα είναι ξανθιά λίγο μακρύ μαλλί στα 1,70 γύρω στα 45 (38 μου είπε) και μάλλον Ρωσίδα από ότι κατάλαβα αν και μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Για διευκρίνισε την κατάσταση λοιπόν, εσύ ξέρεις καλύτερα, μην μπερδεύω τον κόσμο
ε ναι εσύ πήρες τη διπλανή μάλλον, η κανονική Ειρήνη ήταν πάντα μελαχρινή και δουλεύει μόνο στο 26... Επίσης αν θυμάμαι το Ερημίτη 2 με το Νικ Ουρανου 28 είναι μαζί οπότε πιθανόν αυτή η ξανθιά, η οποία και μένα μου άρεσε στο σαλόνι, να δουλεύει και στα δύο σπίτια.
 

christ13ac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια ηθελα να ρωτησω το εξης. Εχω να κανω σεξ χρονια. Και θα τελειωσω λογικα σχεδον αμεσως. Αν χυσω στην πιπα ή στο γαμησι σε δευτερολεπτα θα μ αφησει η κοπελα για δευτερη φορα ή θα με χρεωσει επιπλεον ? Υπαρχει καποια καταλληλη για την περιπτωση μου ?
 

ny69

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Μια Καρμεν στο αλλο site, παιζει να ειναι η παλια καρμεν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom