Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (8 μέλη και 43 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.418
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015
Bizoholik παμε μαζι νατασσα παρασκευη ρε χαχαχσ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
νικολ,η ειρηνη,Νατάσα,...μαλλον για αυτες η δουλεια εχει γινει συνειδηση και ισως απολαυση, αλλιως ισως ειχαν αποσυρθει αν εχουν κανει κομποδεμα, δεν ξερω ...ειναι και θεμα ταλεντου πολλοι παιζουν μπαλα λιγοι ξεχωριζουν...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.149
Κριτικές
10
Like
6.104
Πόντοι
7.095
Μου αρεσε μαζι με τον τακη στο λας βεγκας στο πρωτο που μπηκαμε ενα μιλφονι ψηλό οταν ρωτησα για κωλο έκανε σαν να το ακουσε για πρωτη φορά.......χαχαχαχ

Τα μουτρα στο πάτωμα....... Εεεεε τοτε παρε ταρχιδια μας να δουμε ποιος θα χαμογελασει στο τέλος που δεν θα κλαίει τα λεφτα του!!
Η μαλακισμένη η Αφροδίτη...το ίδιο έκανε και σ'εμένα
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
νικολ,η ειρηνη,Νατάσα,...μαλλον για αυτες η δουλεια εχει γινει συνειδηση και ισως απολαυση, αλλιως ισως ειχαν αποσυρθει αν εχουν κανει κομποδεμα, δεν ξερω ...ειναι και θεμα ταλεντου πολλοι παιζουν μπαλα λιγοι ξεχωριζουν...
Ξεχνας την θεα Μονικα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.418
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015
Μαγκια κλανια κ'εξατμιση
 

argyropelekanos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
541
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
Ρε παιδια... δεν θυμαμαι σε ποιον οικο... αλλα υπήρχε πριν κανα 2 εβδομαδες μια beatrice... ξερει κανεις κατι? θελω να γραψω κριτικη... αλλα δεν θυμαμαι που "κατοικεί"
στο paradise αν δεν κανο λαθος αλλα δεν εχει καπου να γραψεις απο οσο ξερω
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
νικολ,η ειρηνη,Νατάσα,...μαλλον για αυτες η δουλεια εχει γινει συνειδηση και ισως απολαυση, αλλιως ισως ειχαν αποσυρθει αν εχουν κανει κομποδεμα, δεν ξερω ...ειναι και θεμα ταλεντου πολλοι παιζουν μπαλα λιγοι ξεχωριζουν...
Και η μεγαλη Μονικα
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
Ρε μαγκες καποιος ειχε πει οτι η ιωαννα αρχες του μηνα εφευγε. Πηγε κανενας τσαρκα αυτες τις μερες να ξερει;;;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ρε μαγκες καποιος ειχε πει οτι η ιωαννα αρχες του μηνα εφευγε. Πηγε κανενας τσαρκα αυτες τις μερες να ξερει;;;
Χθες την πέτυχα βράδυ στο πρώτο του Las Vegas.Τσάρκα χθες βράδυ με sex volcano-Βραζιλιάνο.Πρώτη στάση στο καινούριο της Ν.ουρανού δίπλα στο Α2 Lux.Εκεί δούλευε η Αλεξάνδρα μια μινιον Ρουμανα με μαύρο μαλλί,ώραιο σωματακι κ βυζακι σταφίδα.Κάνει σαλοναρισμα κ έρχεται κ κάθεται πάνω μου,μου πιάνει τον πούτσο κ με γλωσσοφιλαει.Μου τον έκανε κάγκελο κ ενεδωσα στον πουτανοπειρασμο!Ήταν μια καλή συνεδρία αναψυχής!(DSK)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Χθες την πέτυχα βράδυ στο πρώτο του Las Vegas.Τσάρκα χθες βράδυ με sex volcano-Βραζιλιάνο.Πρώτη στάση στο καινούριο της Ν.ουρανού δίπλα στο Α2 Lux.Εκεί δούλευε η Αλεξάνδρα μια μινιον Ρουμανα με μαύρο μαλλί,ώραιο σωματακι κ βυζακι σταφίδα.Κάνει σαλοναρισμα κ έρχεται κ κάθεται πάνω μου,μου πιάνει τον πούτσο κ με γλωσσοφιλαει.Μου τον έκανε κάγκελο κ ενεδωσα στον πουτανοπειρασμο!Ήταν μια καλή συνεδρία αναψυχής!(DSK)
τακη λωκο δινει;;
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Ρε μαγκες καποιος ειχε πει οτι η ιωαννα αρχες του μηνα εφευγε. Πηγε κανενας τσαρκα αυτες τις μερες να ξερει;;;

λογικά για μένα λες. εγώ το ανέφερα. έτσι μου έιχε πει τη προηγούμενη εβδομάδα. αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν είμαι σίγουρος. μπορεί να κατάλαβα λάθος. αξίζει μια βόλτα να το μάθεις. εγώ δε μπορώ αυτες τις μέρες, δουλεύω βραδυ. αν τη δεις ακόμα εκεί ενημέρωσε γιατί της χρωστάω κάτι.
 

Jorge Dantes

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
192
Πόντοι
280

Ξέρει κανείς τί απέγινε η Βαλεντίνα, που ήταν παλιά στα τρίδυμα;
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
,παιδες μια ερώτηση .γνωριζεται καμια που να κάνει και να δέχεται golden shower?ευχαριστώ
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
βραδυνη βαρδια ειχε αρκετες σκινι με κοιλίτσες σαν αυτές που αρεσουν στο μελος απολωνας. από τις κανονικες εντυπωσιακοτερς μου φανηκαν η αφροδιτη δηλωνει κυπρια στο λας βεγκας, και η καρινα στην ουρανου. στην φριξου καλο δυναμικο πρόγραμμα θυμαμαι που την ειχα παρει η χριστινα ρουμανα που λενε για χειρουργημενη με βυζαρες. και ειδα μετα από καιρο την νικολ ντεμεκ γαλλιδα πισω από το λας βεγκας. στο καινουριο που πηρε την θεση της παλιας "εκκλησιας" μια σκινι ημιαιμη σκουρη τριβότανε και χουφτωνε πελατες μου θυμισε την ροναλντινια γιατι ειχε και το ιδιο ονομα αλεξανδρα. αυτά.
Συναγωνιστή, η Χριστίνα είναι εγχειρισμένη; Αν ναι, μεγάλο ξενέρωμα έφαγα τώρα.  :o :(
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά. Ξέρετε που και πότε μπορώ να βρω Νικόλ, Ειρήνη, Νατάσσα, Μόνικα? Αναφέρονται συχνά ως στανταρακια και στη προηγούμενη σελίδα μιλούσανε γι αυτές. Και Αφροδίτη και Ιωάννα έχω ακούσει πολύ.

Νικόλ είναι μία bimbo milf κάπως φάση? Ξανθιά μαλλιά, ωραία πλαστικά βιζια, και πλαστικά χείλη κι όλας νομίζω? Δεν θυμαμαι που την είχα δει, ή αν είναι όντως αυτή.

Ίσως θα έπρεπε να κάνουμε ένα thread για τα στανταρακια, να αναγνωρίζεται η δουλειά τους, να ξέρουν όλοι ποιες και που είναι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
,παιδες μια ερώτηση .γνωριζεται καμια που να κάνει και να δέχεται golden shower?ευχαριστώ
Ξέρω οτι η Αθηνά η ελληνίδα κάνει , τωρα για να βρείς να δέχεται πιστεύω δύσκολα. Τελευταία την αθηνά την είχα πετύχει στο νικηφόρου ουρανου 8 βραδυνή αλλά ήτανε νομίζω κυριακή βράδυ, τις άλλες μέρες πέζει να δουλεύει πρωινή και ίσως είναι σε άλλο στουντιο.
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
λογικά για μένα λες. εγώ το ανέφερα. έτσι μου έιχε πει τη προηγούμενη εβδομάδα. αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν είμαι σίγουρος. μπορεί να κατάλαβα λάθος. αξίζει μια βόλτα να το μάθεις. εγώ δε μπορώ αυτες τις μέρες, δουλεύω βραδυ. αν τη δεις ακόμα εκεί ενημέρωσε γιατί της χρωστάω κάτι.
Δυστυχως δεν τα καταφερα να παω. Ημουν θεσ/νικη για λιγες μερες. Ας πουμε οτι δεν θα φυγει και θα ειναι μεχρι την επομενη που θα κατεβω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom