Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ακριβως οπως τα περιεγραψε ο φιλος για την καρλα .αμετοχη απαθης ξινισμενη αλλα για τα δικα μου γουστα ισως η πιο ομορφη .αυτο τωρα για τα βογγητα οσες φορες την εχω παρει δεν θυμαμαι κατι τοσο extreme κατι που συμβαινει με την εβελινα απο την ιδια αλυσιδα.για οποιον αρκειται στη εμφανιση η  καρλα ειναι μια καλη επιλογη.θα ηθελα βεβαια και την καταταξη της εν λογω κορασιδος απο τον menathor .  
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Φίλε Pitsiliari το καλήψατε πλήρως το θέμα. Είσασταν και οι δύο spot on. :rockon:
Η λεγάμενη είναι η μόνη που ξέρω και μπορώ να εκφέρω άποψη από τα Τρίδυμα. Μια από τα ίδια το service της κυρίας. Μου έκανε μια πίπα τόσο της πλάκας, μόνο το κεφαλάκι, που αναγκάστικα να της πω αυτό που κάνεις δεν είναι πίπα, και μου απάντησε κάτι του στυλ "μόνο έτσι μπορώ". Αν δεν ήταν η ελεεινή πίπα θα έλεγα Β, με αυτό το αίσχος να το κάνουμε Class C? Τουτέστιν δεν είναι αδύνατο να περάσει κανείς καλά μαζί της, αλλά οι πιθανότητες είναι εναντίον του.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
επεστρεψε η έλενα ;
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Πήρα χτες τη Ζανέτ στο villo-diamont μιας και άκουσα καλά λόγια. Στο στούντιο δεν είχε καθόλου αναμονή. Σώμα κάτω του μετρίου με κοιλίτσα κ γαμωλαβές και πολύ μέτριο κώλο. Πρόσωπο ωραίο και βυζί φυσικό ΟΚ και πολλά tattoo (μόνο αυτό της πλάτης προσωπικά μάρεσε).

26 χρονών κατά δήλωση της ιδίας από Γερμανία-Ιταλία-Τσεχία και κάτοικος γερμανίας. Ελλήνικος γιοκ αλλά καλά αγγλικά για τάνα, θα μείνει 20 μέρες είπε για δουλειά.

Στα του αγώνα πέρασμα καπότας με μαραμένο τον πούτσο χωρίς αρχιδογλυψίματα κόλπα και στησίματα, στην πίπα γενικά το χει και κάνει ωραίο eye contact με τον πούτσο στο στόμα. Αφήνει λίγο δακτύλιασμα αλλά πολύ επιφυλακτική την είδα. Μουνάκι ζεστό σε άψογη κατάσταση (άμα μου κανε κανένα στήσιμο στην πίπα θα το τιμούσα σίγουρα  :kissass:) Ανέβηκε από πάνω, λίγο ασυντόνιστο γαμήσι και γύρισμα στα 4 όπου ψιλοαπέφυγε το δυνατό γαμήσι δυσανασχετόντας στα πιασίματα της μέσης. Καμία σχέση με τζέσυ(αδύνατη-άβυζη) και βικτώρια που είναι τρελιάρες και έχουμε κάνει επικά γαμήσια.     
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Πήρα χτες τη Ζανέτ στο villo-diamont μιας και άκουσα καλά λόγια. Στο στούντιο δεν είχε καθόλου αναμονή. Σώμα κάτω του μετρίου με κοιλίτσα κ γαμωλαβές και πολύ μέτριο κώλο. Πρόσωπο ωραίο και βυζί φυσικό ΟΚ και πολλά tattoo (μόνο αυτό της πλάτης προσωπικά μάρεσε).

26 χρονών κατά δήλωση της ιδίας από Γερμανία-Ιταλία-Τσεχία και κάτοικος γερμανίας. Ελλήνικος γιοκ αλλά καλά αγγλικά για τάνα, θα μείνει 20 μέρες είπε για δουλειά.

Στα του αγώνα πέρασμα καπότας με μαραμένο τον πούτσο χωρίς αρχιδογλυψίματα κόλπα και στησίματα, στην πίπα γενικά το χει και κάνει ωραίο eye contact με τον πούτσο στο στόμα. Αφήνει λίγο δακτύλιασμα αλλά πολύ επιφυλακτική την είδα. Μουνάκι ζεστό σε άψογη κατάσταση (άμα μου κανε κανένα στήσιμο στην πίπα θα το τιμούσα σίγουρα  :kissass:) Ανέβηκε από πάνω, λίγο ασυντόνιστο γαμήσι και γύρισμα στα 4 όπου ψιλοαπέφυγε το δυνατό γαμήσι δυσανασχετόντας στα πιασίματα της μέσης. Καμία σχέση με τζέσυ(αδύνατη-άβυζη) και βικτώρια που είναι τρελιάρες και έχουμε κάνει επικά γαμήσια.     
Aβυζη η οχι μαν εγω προτιμο τη τζεσυ απο τη βικυ
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
ναι φίλος συμφωνώ, το άβυζη το είπα ποιο πολύ σαν αναγνωριστικό για να μην γίνει μπέρδεμα. Πραγματικά μετά τα επικά γαμήσια με τη τζέσυ το βυζί είναι το τελευταίο που με νοιάζει πάνω της.
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Τζεσαρα δυναμη  :knockinb:  :rockon: ποτε θα γυρισει........
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
χμμμμ αυτη η Εμμανουελα στις Βιλλες φαινεται δυνατο... πηγε κανεις να τη δει απο κοντα;
  Δεν είναι ακριβως όπως στις φωτο φιλε ,εχει λιγες καμπύλες ,μα είναι ένα κορμι ομορφο κι ερωτικο.Σε προδιαθετει για να το σκισεις.Ακομη δεν εχω μπει.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
χμμμμ αυτη η Εμμανουελα στις Βιλλες φαινεται δυνατο... πηγε κανεις να τη δει απο κοντα;

Το κορμι καμια σχεση με τις φωτογραφιες(εγω θα την ελεγα τσουβαλα,η κοιλια της ειναι ποιο μεγαλη απο τη δικια μου  :S )
Πιπα για ενα λεπτο και μουνι πηγαδι(βαρας και παλαμακια μεσα αμα θελεις  :grin: )
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Το κορμι καμια σχεση με τις φωτογραφιες(εγω θα την ελεγα τσουβαλα,η κοιλια της ειναι ποιο μεγαλη απο τη δικια μου  :S )
Πιπα για ενα λεπτο και μουνι πηγαδι(βαρας και παλαμακια μεσα αμα θελεις  :grin: )

Azazel τι προκαταρκτικά σου έκανε η Εμμανουέλα? Αποκλείεται να μη σου άρεσαν. Μ' εμένα είχε θεϊκή συμμετοχή και φιλήματα, η γλωσσίτσα της πέρασε κυριολεκτικά από ΠΑΝΤΟΥ, δε μου έχει ξανασυμβεί.

Η Janet, τη δοκίμασα χθες, δεν έκανε τίποτα από προκαταρκτικά. Ήταν απαράδεκτη. Το ποσοστό των κοριτσιών που δεν κάνουν προκαταρκτικά τίνει να γίνει αμελητέο, σχεδόν όλες έστω κάτι θα κάνουν... Ήταν κάκιστη στο επικοινωνιακό/ερωτικό με αποτέλεσμα να μην προχωρήσουμε πέρα από πίπα. Η πίπα της ήταν φανταστική, αλλά τι να το κάνεις όταν έχουν ήδη δημιουργηθεί απίστευτα αρνητικά συναισθήματα και άγχος. Τι έγινε ακριβώς: Μπαίνει στο δωμάτιο μου συστήνεται με χειραψία θαρρείς και θα της έπαιρνα συνέντευξη. Κουβέντα για άσχετα μέχρι να ξεντυθούμε. Μετά κατευθείαν παίρνει το προφυλακτικό και πάει να μου το φορέσει. Φυσικά της λέω μην ξεκινάς έτσι, λέει OK και κάθεται σαν παγοκολόνα και με κοιτούσε. :o Πήγα να δοκιμάσω χάδια/φιλάκια μπας και ξυπνίσει και πριν ξεκινήσω οτιδήποτε μου πετάει το θεϊκό "You can kiss here and here, but not here and here." Λέω από μέσα μου τι λέει το ΟΥΦΟ, αυτό είναι που είναι έμπειρη? Δεν είναι καν μοντέλα σε σώμα και πρόσωπο, πως θα μας σηκωθεί. Δεν το καταλαβαίνει και η ίδια? Ξέρει τι ανταγωνισμός υπάρχει? Της λέω είμαι κουρασμένος σήμερα, θέλω να το πάρουμε λίγο χαλαρά. Μου λέει ΟΚ, δεν με φίλησε πουθενά, δεν μου έσκασε ούτε ένα χαμόγελο (!), και ξαναπήρε το προφυλακτικό (!!!). Πάω να το πάρω από τα χέρια της και το έβαλε στο στόμα της! :tickedoff: Εκεί εγκατέληψα την προσπάθεια συνενόησης. Την άφησα να μου πάρει πίπα, είναι όντως πολύ καλή και έμπειρη με ματιές και τα πάντα. Αλλά είχα ξενερώσει, δεν υπήρχε επιστροφή. Μετά την τελική ήττα που έφαγα, μιλήσαμε στο δωμάτιο πολύ ώρα σχετικά με το σεξ στα ελληνικά μπουρδέλα και άλλα. Της λέω στη Γερμανία οι άντρες δε ζητάνε τέτοια? Μου λέει όχι κατευθείαν πίπα σεξ και γειά. Καλά δεν περίμενα τπτ καλύτερο από αυτούς. Έχει δουλέψει επίσης στο Ντουμπάι και αναφέρει ότι εκεί οι άντρες ντρεπόντουσαν να τη φιλήσουν και της έλεγαν πχ σίγουρα μπορώ να σε φιλήσω και στο χέρι? :2funny: :2funny: :2funny: Έλεγε 3 μέρες μόνο δουλεύω εδώ και δεν ξέρω πως είναι και τι θέλει ο κόσμος, και ότι δεν είδε πολλούς ακόμα να της ζητάνε τέτοια. Ζητήστε ρε μάγκες, μην ντρέπεστε. Αυτή νομίζει ότι έτσι είναι το νορμάλ, έτσι τη μάθανε στη Γερμανία οι απολίτιστοι.
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Εμμανουέλα  από βίλες......  με άλλο όνομα. ..... ;)

προχθες που περασα απο εκει μου την συστησαν για βικη απο ρουμανια ηταν μαζι και ενα καινουργιο  που εκανε την τσατσα ωραια θα μπορουσα να πω (νεαρας ηλικιας) :fuck2: :fuck2: ηταν η πρωτη της μερα και τα μπερδεψε λιγακι στα προγραμματα και  καθως εβγαινε εξω το μωρο  :tits: :tits: :zfuck: :zfuck: :zfuck: γελουσε με τα σαρδαν που εκανε η τσατσα και ετσι πιασαμε λιγακι την κουβεντα σε φαση γελωτα.Το μωρο  :wanker: :wanker: πρεπει να αξιζει  και δειχνει προσχαρω πρεπει να εκανα μαλακια που δεν περασα μαζι της αλλα η τιμη που ειναι στα 40 σκαλωσα!
 

charlie winters

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Βολτα χτες το βραδυ για να δω τα νεα φρουτα Εμμανουελα και Ζανετ,τελικα δοκιμασα και τις δυο πιο πολυ απο περιεργια για να διαπιστωσω το τι μπορουνε να κανουν μεσα στο δωματιο,γιατι εμφανησιακα οι φωτογραφιες στο αλλο σαιτ δε συμβαδιζουν με τη πραγματικοτητα που αντικριζεις,εχει πεσει αρκετο φωτοσοπ και στις δυο περιπτωσεις.
Εμμανουελα,ψηλο κοριτσι εκ ρουμανιας με καστανο μαλλι, σιλικονατο στηθος,γεματη κωλαρα και λιγη κοιλιτσα (κοινως μπαμπατσικη-νταρντανα)
Επικοινωνια ελαχιστη αν και τα μιλαει καλα τα ελληνικα.προκαταρτικα παρα πολυ καλα με φοβερο χειρισμο της γλωσσας,τσιμπουκι μετριο χωρις γλυψιμο των αρχιδιων,αντεχει εντονο και δυνατο σφυροκοπημα χωρις καποια γκρινια αν και το μουνι πηγαδι και δεν νιωθεις την αισθηση που θα ηθελες,τη χαρακτηριζω μια μετριοτητα που δευτερη ευκαιρια παντως απο εμενα δε θα παρει.....
Ζανετ,εκ Ιταλιας-Τσεχιας-Γερμανιας  :S κανονικου αναστηματος με μαυρο μαλλι,2αρακι στηθος,κωλαρακι που περνει τη κατοιουσα και φυσικα πολλα τατοο που κοσμουν το κορμι της.Στα του αγωνα τωρα συννενοηση στα αγγλικα,σαν συνολο η κοπελα ειναι απλα απαραδεκτη πλην τις πιπας οπου εκει το κατεχει,μη φιλισεις εδω μη εκει,πιο σιγα και οχι δυνατα γιατι με πονας,οχι ετσι αλλα γιουβετσι,με ξενερωσε απιστευτα οτι προσπαθουσα να κανω με εκοβε και με εκανε παρατηρησεις για το πως πρεπει να γινει,τη ρωτησα ποσα χρονια κανει αυτη τη δουλεια και μου απαντησε η απιστευτη 5 μερες :dancing:,της ειπα σταματα αυτη τη δουλεια τωρα γιατι δε το κατεχεις το αθλημα και ασχολησου με κατι αλλο.φυσικα και εφυγα χωρις να τελειωσω,πεταμενα λεφτα ειναι δε τη συνηστω σε κανεναν.
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Azazel τι προκαταρκτικά σου έκανε η Εμμανουέλα? Αποκλείεται να μη σου άρεσαν. Μ' εμένα είχε θεϊκή συμμετοχή και φιλήματα, η γλωσσίτσα της πέρασε κυριολεκτικά από ΠΑΝΤΟΥ, δε μου έχει ξανασυμβεί.

Η Janet, τη δοκίμασα χθες, δεν έκανε τίποτα από προκαταρκτικά. Ήταν απαράδεκτη. Το ποσοστό των κοριτσιών που δεν κάνουν προκαταρκτικά τίνει να γίνει αμελητέο, σχεδόν όλες έστω κάτι θα κάνουν... Ήταν κάκιστη στο επικοινωνιακό/ερωτικό με αποτέλεσμα να μην προχωρήσουμε πέρα από πίπα. Η πίπα της ήταν φανταστική, αλλά τι να το κάνεις όταν έχουν ήδη δημιουργηθεί απίστευτα αρνητικά συναισθήματα και άγχος. Τι έγινε ακριβώς: Μπαίνει στο δωμάτιο μου συστήνεται με χειραψία θαρρείς και θα της έπαιρνα συνέντευξη. Κουβέντα για άσχετα μέχρι να ξεντυθούμε. Μετά κατευθείαν παίρνει το προφυλακτικό και πάει να μου το φορέσει. Φυσικά της λέω μην ξεκινάς έτσι, λέει OK και κάθεται σαν παγοκολόνα και με κοιτούσε. :o Πήγα να δοκιμάσω χάδια/φιλάκια μπας και ξυπνίσει και πριν ξεκινήσω οτιδήποτε μου πετάει το θεϊκό "You can kiss here and here, but not here and here." Λέω από μέσα μου τι λέει το ΟΥΦΟ, αυτό είναι που είναι έμπειρη? Δεν είναι καν μοντέλα σε σώμα και πρόσωπο, πως θα μας σηκωθεί. Δεν το καταλαβαίνει και η ίδια? Ξέρει τι ανταγωνισμός υπάρχει? Της λέω είμαι κουρασμένος σήμερα, θέλω να το πάρουμε λίγο χαλαρά. Μου λέει ΟΚ, δεν με φίλησε πουθενά, δεν μου έσκασε ούτε ένα χαμόγελο (!), και ξαναπήρε το προφυλακτικό (!!!). Πάω να το πάρω από τα χέρια της και το έβαλε στο στόμα της! :tickedoff: Εκεί εγκατέληψα την προσπάθεια συνενόησης. Την άφησα να μου πάρει πίπα, είναι όντως πολύ καλή και έμπειρη με ματιές και τα πάντα. Αλλά είχα ξενερώσει, δεν υπήρχε επιστροφή. Μετά την τελική ήττα που έφαγα, μιλήσαμε στο δωμάτιο πολύ ώρα σχετικά με το σεξ στα ελληνικά μπουρδέλα και άλλα. Της λέω στη Γερμανία οι άντρες δε ζητάνε τέτοια? Μου λέει όχι κατευθείαν πίπα σεξ και γειά. Καλά δεν περίμενα τπτ καλύτερο από αυτούς. Έχει δουλέψει επίσης στο Ντουμπάι και αναφέρει ότι εκεί οι άντρες ντρεπόντουσαν να τη φιλήσουν και της έλεγαν πχ σίγουρα μπορώ να σε φιλήσω και στο χέρι? :2funny: :2funny: :2funny: Έλεγε 3 μέρες μόνο δουλεύω εδώ και δεν ξέρω πως είναι και τι θέλει ο κόσμος, και ότι δεν είδε πολλούς ακόμα να της ζητάνε τέτοια. Ζητήστε ρε μάγκες, μην ντρέπεστε. Αυτή νομίζει ότι έτσι είναι το νορμάλ, έτσι τη μάθανε στη Γερμανία οι απολίτιστοι.


+1
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ημουν πριν απο λιγο στην περιοχη σε ενα συνεργιο και για να περασει λιγο η ωρα μου εκανα μια βολτιτσα-τσαρκα, μπαινοντας στο βιλλα εροτικα πετυχα την κοπελα στο σαλονι,εμοιαζε αρκετα με την Καντυ που δουλευε παλιοτερα σε αυτο το στουντιο πριν χωριστει στα δυο..δυστυχως δεν ρωτησα αν ειναι σιγουρα αυτη γιατι εφυγα και στο δρομο μετα σκεφτομουνα οτι μαλλον θα ηταν αυτη γιατι σιγουρα μονο στις βιλλες θα δουλευε αυτη στην επιστροφη της.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ημουν πριν απο λιγο στην περιοχη σε ενα συνεργιο και για να περασει λιγο η ωρα μου εκανα μια βολτιτσα-τσαρκα, μπαινοντας στο βιλλα εροτικα πετυχα την κοπελα στο σαλονι,εμοιαζε αρκετα με την Καντυ που δουλευε παλιοτερα σε αυτο το στουντιο πριν χωριστει στα δυο..δυστυχως δεν ρωτησα αν ειναι σιγουρα αυτη γιατι εφυγα και στο δρομο μετα σκεφτομουνα οτι μαλλον θα ηταν αυτη γιατι σιγουρα μονο στις βιλλες θα δουλευε αυτη στην επιστροφη της.
Μονο απο Βίλλες πέρασες τώρα πρωί??δέν πήγες και γύρω να δείς εκεί στα κοντά ε??
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Μονο απο Βίλλες πέρασες τώρα πρωί??δέν πήγες και γύρω να δείς εκεί στα κοντά ε??
Ε ναι εκει γυρω πηγα, γιατι δεν ειχα και πολυ χρονο...απλα το αναφερω γιατι καποτε αυτη ηταν πολυ καλη..θυμαμαι πριν απο 3-4 χρονια δεν εκλεινε μπουτι...για τοσο καλη μιλαμε  ;)
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ε ναι εκει γυρω πηγα, γιατι δεν ειχα και πολυ χρονο...απλα το αναφερω γιατι καποτε αυτη ηταν πολυ καλη..θυμαμαι πριν απο 3-4 χρονια δεν εκλεινε μπουτι...για τοσο καλη μιλαμε  ;)
OK!! :thumbsup: Ναί την ξέρω την Κάντυ,είχα περάσει 2 φορές μαζί της καλή σάν υπηρεσία ήταν δέν λέω,αλλά υπήρχαν και καλύτερες τότε για εμένα.... οπότε προτιμουσα εκείνες,τους παλιούς καλούς καιρούς όταν τα μπουρδέλα μας ήταν αξιόλογα ακόμα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
OK!! :thumbsup: Ναί την ξέρω την Κάντυ,είχα περάσει 2 φορές μαζί της καλή σάν υπηρεσία ήταν δέν λέω,αλλά υπήρχαν και καλύτερες τότε για εμένα.... οπότε προτιμουσα εκείνες,τους παλιούς καλούς καιρούς όταν τα μπουρδέλα μας ήταν αξιόλογα ακόμα.
Ουτε εγω ημουν φαν,δεν ειναι του γουστου μου αλλα την ειχα δοκιμασει απο περιεργεια και ειχα περασει καλα. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom