Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290

Καλα το πρωι δεν ειχε ψυχη πουθενα εκει γυρο και εκανα μονος μου βολτα, οχι πως ειχε τιποτα το αξιολογο αλλα ναχαμε να λεγαμε.
εκανα μια στοχευμενη επισκεψη στην Αννα. τωρα εχει βαλει νεους βυζους και εκανε ενα σωμα γαματο μαλλον απο γυμαστικη.
θα γραψω και μια κριτικη ετσι για να μεινη στα αρχεια.

Ηθελα να μαθω αν εχει κανεις καποια προσφατη εμπειρια με αυτην την βερα απο της βιλες γιατι η τελευταια κριτικη της ειναι απο το 2015 και ειναι 2 προς 2(δυο καλες και δυο χαλια)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Καλα το πρωι δεν ειχε ψυχη πουθενα εκει γυρο και εκανα μονος μου βολτα, οχι πως ειχε τιποτα το αξιολογο αλλα ναχαμε να λεγαμε.
εκανα μια στοχευμενη επισκεψη στην Αννα. τωρα εχει βαλει νεους βυζους και εκανε ενα σωμα γαματο μαλλον απο γυμαστικη.
θα γραψω και μια κριτικη ετσι για να μεινη στα αρχεια.

Ηθελα να μαθω αν εχει κανεις καποια προσφατη εμπειρια με αυτην την βερα απο της βιλες γιατι η τελευταια κριτικη της ειναι απο το 2015 και ειναι 2 προς 2(δυο καλες και δυο χαλια)
η βερα τιποτα το ιδιαιτερο να θυμασαι..απλα ενα καλο τυπικο κρεβατι!!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Καλα το πρωι δεν ειχε ψυχη πουθενα εκει γυρο και εκανα μονος μου βολτα, οχι πως ειχε τιποτα το αξιολογο αλλα ναχαμε να λεγαμε.
εκανα μια στοχευμενη επισκεψη στην Αννα. τωρα εχει βαλει νεους βυζους και εκανε ενα σωμα γαματο μαλλον απο γυμαστικη.
θα γραψω και μια κριτικη ετσι για να μεινη στα αρχεια.

Ηθελα να μαθω αν εχει κανεις καποια προσφατη εμπειρια με αυτην την βερα απο της βιλες γιατι η τελευταια κριτικη της ειναι απο το 2015 και ειναι 2 προς 2(δυο καλες και δυο χαλια)

Να πας και νομίζω δε θα το μετανιώσεις. Όμορφη και πολύ εξυπηρετική. Δε βρήκα τίποτα κακό πάνω της. Βέβαια θα μπορούσες να πεις ότι υπάρχουν καλύτεροι κώλοι και βύζοι στην πιάτσα, όχι ότι της Βέρας με χάλασαν φυσικά. Δες την από κοντά αν σου αρέσει όρμα. Εγώ μπορώ να σου πω πόσο εξυπηρετεί: όσο θα 'πρεπε να εξυπηρετούν και οι υπόλοιπες και συνήθως δεν το κάνουν.
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Χελοου παιδες μηπως ειδε κανεις την Τζεσυ στις βιλλες τωρα που ξαναγυρισε να μου πει αν εβαλε βυζακια οπως ελεγε?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με Vikings τι θα γίνει ρε μαλάκα θα βρούμε τον καινούργιο Μπουχο να γράφει καμία Τσαρκα! :grin:

Ανδρ.24: Λιζα. Ή ξανθιά Μιλφαρα με το ψιλοσπασμενο πρόσωπο ,αλλά οι βυζαρες βυζαρες τι να λέμε! :tits: είναι ή πρώην Σαμανθα που δούλευε κάτι βράδια στο Πέτρου Ερημίτη 2! :grin:
Villa prive: Σελένα. Από την Ουγγαρία το μωρό βγήκε με τις βυζαρες τόπλες ,μπαμπατσικο το μωρό αλλά δεν λέει τίποτα μεσα ! :s&m_1:
Bad girls: Λαρα.  :kissass2:... :kissass:
Red diamond: Γαλήνη. Βγήκε το μωρό με τα Μποτικα της και τις! :tits:
Νικ.8: Αθήνα. Σε πρόγραμμα ήταν το μωρό με τις βυζαρες ως το πάτωμα! :grin:
Νικ.20( vis9): Αλικη. Και αυτή με τα  :tits: φορά παρτίδα. Της ξέφυγε της τσατσάς στο σαλοναρισμα το όνομα Αντριάννα! :grin:
Φρίξου 13: Νικόλ.Τζιλφοκαταστασεις! :tits:
Φρίξου 13α: Βικτωρία. Ωραίο ξανθό προμιλφακι με τα πεταχτα  :boobies:,η μόνη που με Γκαβλωσε λίγο για να μπω αλλά δεν! Τον viking τον έλεγε η τρελοτσατσα η Ρωσσοποντια " πάλι εδώ είσαι μωρό μου" και του τόνιζε τα χείλια της! :2funny:
Φρίξου 15: Μόνικα. Αυτή η ΚΩΛΑΡΑ οπότε την βλέπω με κολαζει,βρε λες? :rolleyes:
Φρίξου 14: Χριστίνα. Ή γνωστη Ρουμάνα βυζαρου!
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα. Από το ταξί που την έφερε την είδα! :grin:
Τρίδυμο Νο3: Φλωριτα. Ή τσατσά έλεγε "φρεσκοτατο το μωρό ότι θέλετε το κάνετε με τα χέρια σας"! :2funny:
Godiva: Τζούλια. Μαυρομαλα νεανικό κοριτσάκι που δεν λέει και πολλά μεσα !
Νικ.26: Αλινα. Με τις γοβουλες το μωρό,είχε τα κέφια του στο σαλοναρισμα! :kissass2:
Νικ.28: Έμμα.Στα κόκκινα ηταν ντυμένο το μιλφακι! :pipa2:
Μινώταυρου 14: Ελένη. Το ουκρανικό μωρό με το μαύρο καρέ μαλλακι  . Ήρθε για χειραψία και στους 2 μας και την έλεγα " άντε διάλεξε καλε ποιον θέλεις να περάσει!"  και χαζογελουσε. Καλή ήταν στο Ανδρ. 19 πάντως! :cum:
Πέτρου Ερημίτη 2: Τζάστιν. :kissass2: Μόνο αυτο !
Las vegas: Χριστίνα. Σε πρόγραμμα μάλλον η Μινιόν ήταν! :grin:
Las vegas: Καρίνα. Με την χοντροκωλαρα της! :grin:
Κεφαλληνίας 8: Νεφέλη. Ή ξανθιά Μιλφαρα με την αφρατη κωλαρα! :kissass2:
Villa erotika: Βέρα. Μαυρομαλα μιλφ για άγρια Γούστα ! :lheel:
Red light: Ζαννετ. Μέτρια παρουσία με πολλά ταττου ,γυφτιζει πολύ το μωρό αλλά του viking του άρεσε επειδή ήταν πιασμένο το μαλλί της! :birdman: και χειραψία σε όλους το μωρό στο σαλοναρισμα! :rockon:

Καθώς φευγαμε είδαμε και την Κάρλα από τα τρίδυμα πιασμένοι χερι- χέρι με τον γκομενο της! :smitten:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα ΞαναΜελε
! :rockon: :rockon: :rockon:

Αποψε το βραδυ εκανα κι εγω την πρωτη μου τσαρκα για φετος, ψαχνοντας κυριως να μαθω πληροφοριες για το τουμπανο την Μαρια που αναφερατε πριν ενα μηνα στο Λας Βεγκας... Δυστυχως η τσατσα μ' ενημερωσε οτι εχει σταματησει...
Αν καποιος εχει αλλη πληροφορηση ας το πει...
Κατα τ' αλλα η κατασταση ειναι πανω-κατω οπως αναφερει ο Μπουχος, οποτε να μην επαναλαμβανω...
Εμενα μ' ενδιαφερουν μονο οι γκομενες με βυζαρες γι' αυτο θ' αναφερθω μονο σ' αυτες απ 'αυτες που ειδα... Οι αλλες μ' αφησαν αδιαφορο...

Την Εμμα στο Νικ.28 δεν την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο, αλλα θυμαμαι οτι εχει ενισχυμενο στηθος... Πληροφοριες λενε οτι ειναι πολλη καλη στο δωματιο, αλλα μεχρι τωρα δε μ' εχει ψησει να τη δοκιμασω...

Το μονο στουντιο στο οποιο γινοταν χαμος στο σαλονι ηταν το Νικ.20 για την Αλικη - Αντριανα.. Σχεδον 10 ατομα περιμεναμε, καθως μαλλον ειχε αργησει να βγει απ' το δωματιο... Καλο αυτο γιατι δειχνει οτι την ιδρωνει την φανελα..! Βεβαια, η τσατσα στο τελος δυναμωσε την μουσικη για να βγει... Την εχω δοκιμασει πριν ενα χρονο κι εγραψα κ κριτικη... Θα θελα να την ξαναδοκιμασω, καθως ειναι απ' τις ομορφοτερες παρουσιες στον χωρο κατα τη γνωμη μου..
Εντυπωσιακο, οτι στο σαλονι επαιζε τζαζ μουσικη οση ωρα περιμεναμε, πραγμα που πρωτη φορα ακουω σε στουντιο, που συνηθως παιζουν μουσικη απο ραδιοφωνο, ειτε σκυλαδικα, ειτε ποπ χιτακια κ μπιτακια επιτυχιες της εποχης...
Ελπιζω κ το εσωτερικο των δωματιων να 'ναι εξισου ποιοτικο κ προσεγμενο, γιατι το σαλονακι κατα τ' αλλα ηταν πολυ στεναχωρο κ λιτο...

Ειδα επισης την Αθηνα στο Νικ.8 κ πραγματικα εντυπωσιαστηκα απ' το μεγεθος των βυζαρων της (απ' οσο ειδα γιατι βγηκε με σουτιεν κι οχι τοπλες)..! Υπαρχει καμια κριτικη ή αποψη γι' αυτην..; Ή εστω το τηλεφωνο απ' το Νικ.8 για να μαθαινω το προγραμμα της... Παντα βραδυ ειναι..;

Ειδα κ στο Φριζου 14 την Χριστινα τη βυζαρου απ' την Ρουμανια, αλλα δεν ενθουσιαστηκα τοσο πολυ, γιατι κ το στηθος της ειναι καπως πεσμενο, κ δε μ' αρεσε τοσο πολυ γενικα...

Κ στο Φριξου 13 τη γνωστη απ' τα (πολυ) παλια Νικολ..! Πολλη επιμονη κι η τσατσα κι η ιδια στο να περασω εκεινη τη στιγμη, κι οτι δε θα βρω πουθενα αναλογες υπηρεσιες..! Δεν αμφιβαλλω, μου 'χε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις εκεινο τον παλιο καιρο κ θα θελα να την ξαναδοκιμασω... Αλλα η τσαρκα ηταν αναγνωριστικη κυριως... Μου 'πε οτι δουλευει βραδυ 19:00-03:00 εκτος απο Τριτη-Τεταρτη...

Η Γαληνη δεν ηταν σημερα, που επισης εχει ωραιες βυζαρες κι ειναι καλη επιλογη κατα τη γνωμη μου...

Προς Κοροβαγκου δεν πηγα, καθως η Νικολ που θα θελα να ξαναδω δεν ηταν στο προγραμμα... Αν κι απο στηθος δεν μου φανηκε πολυ μεγαλο, αλλα μου αρεσε γενικα ως κορμι την πρωτη φορα που την ειχα δει...

Καλο βραδυ κι αν μου 'χει διαφυγει καποια αλλη με βυζαρες προσθεστε αν θελετε...

Για οσους εχουμε τα ιδια γουστα σχετικα με βυζαρες, υπαρχει κι αυτο το παλιο θρεντ, που δεν ανανεωνεται εδω κ χρονια...


Ειπα να το αναστησω για να μην ξεκινησω καινουριο δικο μου...
Αν υπαρχουν κι αλλοι ομοιοπαθεις ας γραφουν κι εκει, γιατι εδω η πληροφορια για κατι καινουριο χανεται μεσα στα πολλα μηνυματα, κι εγω ετσι δεν προλαβα να δοκιμασω την Μαρια, που απ' οτι φαινεται ηταν πολλη καλη περιπτωση...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Αποψε το βραδυ εκανα κι εγω την πρωτη μου τσαρκα για φετος, ψαχνοντας κυριως να μαθω πληροφοριες για το τουμπανο την Μαρια που αναφερατε πριν ενα μηνα στο Λας Βεγκας... Δυστυχως η τσατσα μ' ενημερωσε οτι εχει σταματησει...
Αν καποιος εχει αλλη πληροφορηση ας το πει...

Κατα τ' αλλα η κατασταση ειναι πανω-κατω οπως αναφερει ο Μπουχος, οποτε να μην επαναλαμβανω...
Εμενα μ' ενδιαφερουν μονο οι γκομενες με βυζαρες γι' αυτο θ' αναφερθω μονο σ' αυτες απ 'αυτες που ειδα... Οι αλλες μ' αφησαν αδιαφορο...

Την Εμμα στο Νικ.28 δεν την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο, αλλα θυμαμαι οτι εχει ενισχυμενο στηθος... Πληροφοριες λενε οτι ειναι πολλη καλη στο δωματιο, αλλα μεχρι τωρα δε μ' εχει ψησει να τη δοκιμασω...

Το μονο στουντιο στο οποιο γινοταν χαμος στο σαλονι ηταν το Νικ.20 για την Αλικη - Αντριανα.. Σχεδον 10 ατομα περιμεναμε, καθως μαλλον ειχε αργησει να βγει απ' το δωματιο... Καλο αυτο γιατι δειχνει οτι την ιδρωνει την φανελα..! Βεβαια, η τσατσα στο τελος δυναμωσε την μουσικη για να βγει... Την εχω δοκιμασει πριν ενα χρονο κι εγραψα κ κριτικη... Θα θελα να την ξαναδοκιμασω, καθως ειναι απ' τις ομορφοτερες παρουσιες στον χωρο κατα τη γνωμη μου..
Εντυπωσιακο, οτι στο σαλονι επαιζε τζαζ μουσικη οση ωρα περιμεναμε, πραγμα που πρωτη φορα ακουω σε στουντιο, που συνηθως παιζουν μουσικη απο ραδιοφωνο, ειτε σκυλαδικα, ειτε ποπ χιτακια κ μπιτακια επιτυχιες της εποχης...
Ελπιζω κ το εσωτερικο των δωματιων να 'ναι εξισου ποιοτικο κ προσεγμενο, γιατι το σαλονακι κατα τ' αλλα ηταν πολυ στεναχωρο κ λιτο...

Ειδα επισης την Αθηνα στο Νικ.8 κ πραγματικα εντυπωσιαστηκα απ' το μεγεθος των βυζαρων της (απ' οσο ειδα γιατι βγηκε με σουτιεν κι οχι τοπλες)..! Υπαρχει καμια κριτικη ή αποψη γι' αυτην..; Ή εστω το τηλεφωνο απ' το Νικ.8 για να μαθαινω το προγραμμα της... Παντα βραδυ ειναι..;

Ειδα κ στο Φριζου 14 την Χριστινα τη βυζαρου απ' την Ρουμανια, αλλα δεν ενθουσιαστηκα τοσο πολυ, γιατι κ το στηθος της ειναι καπως πεσμενο, κ δε μ' αρεσε τοσο πολυ γενικα...

Κ στο Φριξου 13 τη γνωστη απ' τα (πολυ) παλια Νικολ..! Πολλη επιμονη κι η τσατσα κι η ιδια στο να περασω εκεινη τη στιγμη, κι οτι δε θα βρω πουθενα αναλογες υπηρεσιες..! Δεν αμφιβαλλω, μου 'χε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις εκεινο τον παλιο καιρο κ θα θελα να την ξαναδοκιμασω... Αλλα η τσαρκα ηταν αναγνωριστικη κυριως... Μου 'πε οτι δουλευει βραδυ 19:00-03:00 εκτος απο Τριτη-Τεταρτη...

Η Γαληνη δεν ηταν σημερα, που επισης εχει ωραιες βυζαρες κι ειναι καλη επιλογη κατα τη γνωμη μου...

Προς Κοροβαγκου δεν πηγα, καθως η Νικολ που θα θελα να ξαναδω δεν ηταν στο προγραμμα... Αν κι απο στηθος δεν μου φανηκε πολυ μεγαλο, αλλα μου αρεσε γενικα ως κορμι την πρωτη φορα που την ειχα δει...

Καλο βραδυ κι αν μου 'χει διαφυγει καποια αλλη με βυζαρες προσθεστε αν θελετε...

Για οσους εχουμε τα ιδια γουστα σχετικα με βυζαρες, υπαρχει κι αυτο το παλιο θρεντ, που δεν ανανεωνεται εδω κ χρονια...


Ειπα να το αναστησω για να μην ξεκινησω καινουριο δικο μου...
Αν υπαρχουν κι αλλοι ομοιοπαθεις ας γραφουν κι εκει, γιατι εδω η πληροφορια για κατι καινουριο χανεται μεσα στα πολλα μηνυματα, κι εγω ετσι δεν προλαβα να δοκιμασω την Μαρια, που απ' οτι φαινεται ηταν πολλη καλη περιπτωση...

Τελος η Μαρια  :-
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Φιλαρακια μου μια απο τις μεγαλυετερες φολες που εχω φαει στα τοσα χρονια και με τοσες διαφορετικες τανες ηταν η αθηνα.δεν ξερω αν ειναι αυτη που λετε.βραδυ την ειχα παει(τροπος του λεγειν) στο ξυλινο στην μινωταυρου.με τεραστια βυζια φατσα οχι καλη.και αν θυμαμαι καλα ειχε και καποια τατουαζ.ειχα δςσει 50 ευρω.δεν ειχα μπει με το απλο.τερααααααστια φολα. Αντιθετως πολυ καλο γαμησι εκανα χθες με μια αλικη στην νικηφορου ουρανου!!
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
αυτη ειναι φιλε η αθηνα με τα μεγαλα κρεμαστα βυζια.τα λεμε σε προηγουμενες σελιδες οτι ειναι φολαρα.σε χαμογελαει στο σαλοναρισμα μεχρι να σε κανει να περασεις και μετα μεσα στο δωματιο ειναι αδιαφορη σα να σε λεει αντε τελειωνε να φευγω.και εσυ ρε φιλε με την πρωτη πενηνταρικο παρτην με 30 να δεις τι γινεται.
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
823
Κριτικές
106
Like
5.565
Πόντοι
17.806
Μάγκες καλημερα , είχα προσφάτως δουλειά στην Θεσσαλονικη και είπα να κάνω μια βόλτα στα στούντιο που είχα πολλά χρόνια να πάω...
Τι παρακμή ήταν αυτη που ειδα αδέρφια .... Που ειναι οι παλιές καλές εποχές ...
Πήγα απόγευμα και γύρισα καμία δεκαριά οτι έβρισκα ανοιχτό
Τέτοια χάλια τι να πω
Καλα να περνάτε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μάγκες καλημερα , είχα προσφάτως δουλειά στην Θεσσαλονικη και είπα να κάνω μια βόλτα στα στούντιο που είχα πολλά χρόνια να πάω...
Τι παρακμή ήταν αυτη που ειδα αδέρφια .... Που ειναι οι παλιές καλές εποχές ...
Πήγα απόγευμα και γύρισα καμία δεκαριά οτι έβρισκα ανοιχτό
Τέτοια χάλια τι να πω
Καλα να περνάτε
ποια ηταν τα πουλεν σου απο τις παλιες καλες εποχες φιλε;
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ολοκληρωμένη βόλτα από όλα τα μαγαζιά εκτός βιλών και Κεφαλληνίας, χθες 3/4 μεταμεσονύχτια, μόνος μου αφού κανένας δεν προσφέρθηκε εκτός του pame gia alla (thanks!) που και πάλι δεν έκατσε γιατί δε βόλευαν οι μέρες.
Διαβάστε τι είδαν τα ματάκια μου και κλάφτε.. :dancing:

Πέτρου Ερημίτη 2: Λύδια, καινούριο μωρό απ' ότι μου είπαν, ξανθιά σγουρομάλλα. Με λίγα παραπανίσια κιλά και πιασηματάκια, όχι και πολύ ψιλή. Λογικά πηδεύσιμη.
Πέτρου Ερημίτη 1: Πόρτα. Πιθανότατα η Γκαμπρι.
Vegas δεξιά 1: Χριστίνα the miniature lady.
Vegas δεξιά 2: Μισέλ.
Vegas αριστερά: Καρίνα. Αυτές τις 2 δεν έκατσα να τις δω..
Ν. Ουρανού 28: Εμμανουέλα.
Ν. Ουρανού 26: Αλίνα, η πρώτη που ήταν στο δωμάτιο και δεν βαρούσε μύγες. Λογικό.
Ν. Ουρανού 20: Αλίκη, η οποία είναι πραγματικά όμορφη παρουσία αλλά δεν κάνει για αγαπούλιδες, τα 'χουμε πει.
Ν. Ουρανού 8: Η Αθηνά.
Godiva: Τζούλια Τσέχα. Όμορφη, πολύ όμορφη. Δεν με τραβάει να μπω όμως. Πιθανόν να είναι μια φόλα που είχα πάρει παλιότερα, αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουριά, δεν έχω συγκρατήσει και όνομα οπότε....
Φρίξου 13: Η Νικόλ η βυζομιλφ, στο δωμάτιο.
Φρίξου 13Α: Η Τζούλια. Πάλι αλλαγμένη με ξανθό μαλί. Πιπινάκι. Πρέπει να είναι λίγο τρελοκομείο (με την καλή έννοια).
Φρίξου 15: Τάνια.
Φρίξου 14: Χριστίνα βυζαρού αλλά αδιάφορη παρουσία.
Τρίδυμα 1: Η Βαλεντίνα, όμορφη κοπελίτσα, αλλά λίγο φόλα.
Τρίδυμα 2: Εβελίνα, ψιλή ξανθιά.
Τρίδυμα 3: Φλωρίτα, μόλις είχε βγει από το μπάνιο και φαινόταν πολύ φρέσκια και λαχταριστή! Δεν το περίμενα. Δυστυχώς για αυτήν και για 'μένα δεν προτιμώ τις μικρούλες (σε ανάστημα).
Μινωταύρου: Η Καμέλια η ψιλή. Όχι αυτή από Vegas. Πάντα κρύα και μαζεμένη. Έλεος! Πως να μπεις έτσι.

Αυτά ήταν όλα!!!!!!!!! :tickedoff: Tragic.
Στο τέλος έκανα μια πολύ επιτυχημένη φορτωτική με δύο εκτονώσεις και γουστάρισα. Αστα διάλα! :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
αυτη ειναι φιλε η αθηνα με τα μεγαλα κρεμαστα βυζια.τα λεμε σε προηγουμενες σελιδες οτι ειναι φολαρα.σε χαμογελαει στο σαλοναρισμα μεχρι να σε κανει να περασεις και μετα μεσα στο δωματιο ειναι αδιαφορη σα να σε λεει αντε τελειωνε να φευγω.και εσυ ρε φιλε με την πρωτη πενηνταρικο παρτην με 30 να δεις τι γινεται.

Σημερα ειχε μεσα στο στουντιο(διπλα απο το φιδι-τζακι)2 γιουφτους και ενα σφιχτη καραφλα.
Πηγαμε να δουμε τι παιζει και την καναμε ολοι με τη μια μολις την ειδαμε,τρομερη βρομα μεσα στο χωρο,οπως φευγαμε λεει ο καραφλας,καλα δλδ τι ψαχνουν αυτοι και πεθανα στα γελια...
Ποσο μαλακας μπορει να ειναι ο ανθρωπος...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
[size=50pt]Οπως Παλια![/size] :rockon:

Βραδυνη τσαρκα μαζι με Azazel :grin:
Scorpiosstelios μλκ μου ηρθες επιτελους! :rockon:
Alladalla η Νικολ τι ελεγε μλκ μου? :grin:
pame gia alla δεν αλλαζουμε νικ ρε μλκ .? Ετσι κι αλλιως παω για αλλα! :grin:
ΦΑΚΙΡΗΣ ξυριστηκε ο γαμπρος για μια παντσεττα! :2funny:

2z6dsi0.jpg
:grin:

Και το Μπακαγιοσκυλο! :kneel: :kneel:

δεν βαρεθηκατε μαλακες μου να σας τσαρκαρει ο πιτσιρικας! :grin:

Ανδρ.24: Μιρελλα. Το μωρο που Βανδιζει πολυ και φορουσε κι ενα μαυρο κορδονακι! :kissass2:
Villa prive: Σονια. Καινουργιο μωρο απο Τσεχια και καλα. Ωραιο προσωπακι με πολλες υποσχεσεις για μεσα, μικρα βυζακια και προς τα κατω ειναι ψιλοαρστουμπαλο το σωματακι της ειδικα η κωλαρα της! :grin:
Bad girls: Νικολ. Ξανθο ουκρανικο μωρο με υπεροχο κωλαρακι που πρεπει να εχει συγγενεια με την Αντζελα των βιλλων! :orchestra:
Red diamond: Γαλήνη. Βγήκε το μωρό με τα Μποτικα της και τις! :tits:
Νικ.8: Ντονα. Μου ελειψε το κωλαρακι της σε αυτο  :kissass: και μπηκα! :grin:
Νικ.20( vis9): Αλικη. Και αυτή με τα  :tits: φορά παρτίδα. Της ξέφυγε της τσατσάς στο σαλοναρισμα το όνομα Αντριάννα! :grin:
Φρίξου 13: Νικόλ.Τζιλφοκαταστασεις! :tits:
Φρίξου 13α: Βικτωρία. Ωραίο ξανθό προμιλφακι με τα πεταχτα  :boobies:,η μόνη που με Γκαβλωσε λίγο για να μπω αλλά δεν! Τον viking τον έλεγε η τρελοτσατσα η Ρωσσοποντια " πάλι εδώ είσαι μωρό μου" και του τόνιζε τα χείλια της! :2funny:
Φρίξου 15: Τζουλια. Το κωλαροπουτανο σε ξανθια αποχρωση! :grin:
Φρίξου 14: Χριστίνα. Ή γνωστη Ρουμάνα βυζαρου!
Τριδυμο Νο1: Καρλα. με την χωριστρα στη μεση το μωρο και ωραιο σωματακι,σε ξεγελαει σαν εμφανιση αλλα δεν! :s&m_1:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα. Από το ταξί που την έφερε την είδα! :grin:
Τρίδυμο Νο3: Φλωριτα. Ή τσατσά έλεγε "φρεσκοτατο το μωρό ότι θέλετε το κάνετε με τα χέρια σας"! :2funny:
Godiva: Τζούλια. Μαυρομαλα νεανικό κοριτσάκι που δεν λέει και πολλά μεσα !
Νικ.26: Αλινα. Με τις γοβουλες το μωρό,είχε τα κέφια του στο σαλοναρισμα! :kissass2:
Νικ.28: Έμμα.Στα κόκκινα ηταν ντυμένο το μιλφακι! :pipa2:
Μινώταυρου 14: Αθηνα. Hi η αθηνουλα ειμαι! :2funny: Οι βυζαρες ακομα ξεγελανε! :tits:
Πέτρου Ερημίτη 2: Λιζα. Η ξανθια μιλφαρα με τα ωραια ! :tits:
Las vegas: Χριστίνα. Σε πρόγραμμα μάλλον η Μινιόν ήταν! :grin:
Las vegas: Καρίνα. Με την χοντροκωλαρα της! :grin:
Las vegas: Μισελ. Ωραιο μωρακι και παντα χαμογελαστο! :boobies:

Villa erotika: Nταιζυ. Ξανθια τσουβαλα που ηταν βαμμενη σημερα και ηθελε να μπει ο Φακιρης! :grin:
Red light: Ζαννετ. Μέτρια παρουσία με πολλά ταττου ,γυφτιζει πολύ το μωρό αλλά του Αzazel του άρεσε επειδή ήταν πιασμένο το μαλλί της! :birdman: και χειραψία σε όλους το μωρό στο σαλοναρισμα! :rockon:

Υ.γ1: 1η Συναντηση :17/11/2014........14η Συναντηση:04/04/2016!
:kneel:

Υ.γ2: Ξαναγυρισα στην
[size=40pt]Θρησκεια![/size] ως Διοργανωτης! :grin:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Καλυτερα ΞαναΕρχονται! τα Μελε.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
1zwiy36.jpg
:smitten:

στο Δωματιο με την Ντονα ηταν καυτο τελικα! :grin:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Την Αλικη στο αλλο site  την εχουν με ονομα  emanouella  ε?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Φρίξου 13α: Βικτωρία. Ωραίο ξανθό προμιλφακι με τα πεταχτα  :boobies:,η μόνη που με Γκαβλωσε λίγο για να μπω αλλά δεν! Τον viking τον έλεγε η τρελοτσατσα η Ρωσσοποντια " πάλι εδώ είσαι μωρό μου" και του τόνιζε τα χείλια της! :2funny:
Ρε μλκ τι πινεις και δεν μας δινεις!  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πηγα χθες τη νυχτα κατα τις 2 στην Αλικη γιατι μια περιεργεια την ειχα...
Δε την ειχα ξαναδει μαλλον,ομορφο και συμπαθητικο γκομενακι με ωραιο κορμι και βυζακια και λαχταριτο κωλοτρυπιδι για γλειψιμο.
Τρομερα επικοινωνιακη,σε κανει να νιωσεις ανετα και δε την απασχολει καθολου η ωρα στο δωματιο και δειχνει οτι ευχαριστιεται κι αυτη.

Ομως μουνι και κωλο να τη χαϊδεψεις δεν αφηνει,τα βυζια της ελαχιστα τα γλειφεις και στα παιρνει γιατι ποναει λεει,στο λαιμο να τη φιλησεις δε θελει γιατι γαργαλιεται λεει,φιλια δε δινει και για πουτσοτριψιμο ουτε λογος  :think: :think:

Με δυο λογια σε παει με τα νερα της και δε μπορεις να κανεις καθολου παιχνιδι ομως ειναι τοσο καλη η συμπεριφορα της που το προσπερνας.
Αρα ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση,τυπικα καλη αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom