Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από πολύ καιρό βρέθηκα στη θεσσαλονίκη πριν 2 μέρες και πέρασα μια βόλτα από τα παλιά λημέρια!!
Απογοήτευση μιας και όλα στην Α. Γεωργίου κλειστά. Από όσες είδα μόνο μια ξανθιά αδύνατη μου έκανε κλικ στη Νικ. Ουρανού λίγο μετά το Godiva δεν θυμάμαι όνομα ούτε σπίτι ακριβώς και φυσικά Έφη και θεία Μόνικα τα στανταράκια μας!!
Τελικά πέρασα στην Έφη μετά από πολύ σκέψη για το ποια από τις δυο θα προτιμήσω και φυσικά με δικαίωσε για ακόμα μια φορά.
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες μιας και πιστεύω ότι όλοι ξέρετε για την κοπέλα!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.636
Πόντοι
716
Παιδια καποιος που εχει δει απο κοντα τις καινουργιες στις Βιλλες μπορει να δωσει μια περιγραφη απο εμφανιση;

Ζανετ, Νικολ και Σελινα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Παιδια καποιος που εχει δει απο κοντα τις καινουργιες στις Βιλλες μπορει να δωσει μια περιγραφη απο εμφανιση;

Ζανετ, Νικολ και Σελινα

Η Ζανετ ειναι ωραια γκομενα και μεσα ειναι πολυ καλη,εχει εμπειρια απο FKK..
 

charlie winters

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Η Ζανετ ειναι ωραια γκομενα και μεσα ειναι πολυ καλη,εχει εμπειρια απο FKK..
Eχεις παρει δλδ ζανετ ή ετσι πιστευεις? αν εχεις παρει το βυζι ειναι 2.5αρι οπως φαινεται στο αλλο site ή πιο μικρο?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Eχεις παρει δλδ ζανετ ή ετσι πιστευεις? αν εχεις παρει το βυζι ειναι 2.5αρι οπως φαινεται στο αλλο site ή πιο μικρο?

Εχω παρει,το βυζι ειναι 2αρι και οχι οπως στις φωτο,αλλα κανει καλο κρεβατι το πουτανακι,ειπαμε εμπειρια απο FKK σε Γερμανια(Artemis) και Ολλανδια(Venlo)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Εχω παρει,το βυζι ειναι 2αρι και οχι οπως στις φωτο,αλλα κανει καλο κρεβατι το πουτανακι,ειπαμε εμπειρια απο FKK σε Γερμανια(Artemis) και Ολλανδια(Venlo)
πολλα ταττου ρε γαμωτο στις φωτο...χανεις την αισθηση του γυναικείου κορμιου, σαν να φοραει σεντονι...τωρα θα μου πεις περιεργειες, αλλα κανα μικρο ταττου καπου αιντε... αυτες που το εχουν κανει ταπετσαρια με χαλανε....anyway  Ρουμανα και αυτη;;; 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
πολλα ταττου ρε γαμωτο στις φωτο...χανεις την αισθηση του γυναικείου κορμιου, σαν να φοραει σεντονι...τωρα θα μου πεις περιεργειες, αλλα κανα μικρο ταττου καπου αιντε... αυτες που το εχουν κανει ταπετσαρια με χαλανε....anyway  Ρουμανα και αυτη;;; 

Τσεχα λεει οτι ειναι  :dunno:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Βόλτα εχθές στην περιοχή του Μύλου τα ξημερώματα τα ίδια σκατά κλασσικά,αλλά αυτές οι Βίλλες θέλουν πολύ ξύλο τελικά....το 40€ σταθερό και αμείωτο.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν είμαι ειδήμων στα μπουρδέλα και θα καταθεσω προσωπική εμπειρία και άποψη.

Πήγα σήμερα στο καινουριο στη Μινωταυρου.

Τη Βίκυ δεν την ήξερα...
Ούτε θυμάμαι κάτι έντονα αρνητικό ή θετικό στο παρελθόν για αυτή. Μου είπε οτι δούλευε κάπου στην ανδ. Γεωργιου αλλά προφανώς το ξέρετε και με λεπτομέρειες

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!
πεντακαθαρη , ενεργητικότατη , και με social time!!!

Βυζαρες και ωραίο ντύσιμο

Επαναλαμβάνω πως δεν την είχα ξανασυναντήσει και προσωπικά έμεινα άκρως ικανοποιημένος
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Ιωάννα η η εφη;
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Ιωάννα η η εφη;
Η εφη δεν δουλευει τετοια μερα,συνηθως την βρισκεις πεμπτη εως κυριακη εκτος και αν αλλαξε το προγραμμα της.Η ιωαννα λογικα εκει θα ειναι αλλα παρε κανα τηλ. πρωτα μην τραβιεσαι τσαμπα.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
detumx.jpg
:smitten:

το μονο που συγκρατησα ηταν αυτο το ρομαντικο στιχακι στην οδο Λημνου. :grin:

Εκανα μια γυρα ετσι για να νιωσω! :grin:
Χωρις κατι το εξαιρετικο. Ουτως η αλλως σε λιγες μερες τα Μελε! :rockon:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Τελευταία έχει πέσει η κίνηση, οι καταγεγραμμένες τσάρκες και επίσης η ψυχολογία πολλών. Συνέχεια αρνητικά σχόλια για τιμές και στασιμότητα. Για να δώσω μια θετική νότα σκέφτηκα να κάνω ένα post ανακεφαλαιωτικό και να δούμε ποιά είναι τα κορίτσια που κρατάνε τον ανδρικό πληθυσμό ψυχικά σώο και αποτρέπουν την μετανάστευση από τη Θεσσαλονίκη. Γιατί υπάρχουν πολλά. Όχι όσα θα θέλαμε ίσως, αλλά υπάρχουν και μας σώζουν.

Αυτές οι κριτικές μου είναι για τη συνολική εικόνα και όχι απαραίτητα από μία επίσκεψη. Θα δώσω βάση σε δύο πράγματα. 1ον στο πόσο αντικειμενικά όμορφη θεωρώ μια κοπέλα (πόσο πιστεύω ότι αρέσει γενικά και όχι σε εμένα) και 2ον στον χαρακτήρα της και στο πόσο νοιάζεται για το αν θα περάσει καλά ο πελάτης (πέραν του τυπικού). Με βάση κυρίως αυτά θα τις χωρίσω σε 4 κατηγορίες.
Class A: Σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσει καλά κάποιος, εκτός αν φταίει ο ίδιος. Στη χειρότερη σε κλίμακα του 10 η εμπειρία θα αξίζει για 8 και στην καλύτερη θα είναι εμπειρία αξέχαστη, για πάντα χαραγμένη στη μνήμη μας.
Class B: Παίζει πολύ ρόλο η χημεία και ανάλογα με το πως θα δέσει το γλυκό μπορεί να αξίζει από 6 ως 9, και σπανίως 10.
Class C: Υψηλός βαθμός επικινδυνότητας και κομοδινίασης. Ανάλογα με την χημεία, από 3 ως 8, πολύ σπανιότερα 9-10.
Class D: Δεν υπάρχει καμία ελπίδα, εκτός από την αλλαγή επαγγέλματος της κοπέλας. Από 0 ως 7 maximum για τους τυχερούς.

Ας ξεκινήσω λοιπόν, με σειρά πρώτα βίλες και μετά σπιτάκια από δυτικά.
Lara: Class C
Daisy: Class B
Elena: Class A
Emmanuela: Class A
Jeanette: Δεν ξέρω αλλά μάλλον A, ε Azazel?
Vera: Class A
Natasha: Δεν έχω ιδέα, όλοι σας τη θαυμάζετε αλλά πρέπει να κάνει θεϊκό κρεβάτι μέσα για να αντιστρέψει τα της εμφάνισης και να πάει A.
Vanessa: Class A
Angela: Δεν ξέρω, αλλά κάτι έχει πάρει το αυτί μου για επίπεδο A.
Nicole: Δεν ξέρω, αλλά για A το κόβω.
Selena: Class C
Galini: Class C, ή B για τους λάτρεις του γυναικείου στήθους.
Victoria: Class A
Adriana/Sara/Aphoditi: No idea, ας συμπληρώσει κάποιος.

Emmanuella στα Ν.Ουρανού: Class B, ή A για τους καταδρομείς.
Eleni στα Ν.Ουρανού: Class B
Alina στα Ν.Ουρανού: Class B, εντάξει πολύ καλή ήταν αλλά πρέπει να ξεχωρίσουμε και τις A από τις B. Sorry :/
Luiza στο Π.Ερημίτη 1: Class B, καθαρά από θέμα χαρακτήρα. Σε όλα τα άλλα είναι τέλεια. Με στεναχωρεί το θέμα αλλά τι να κάνουμε..
Gabriella στο Π.Ερημίτη 1: Class D μωρή κάμπια.
Justine στο Π.Ερημίτη 2: Class B, top model που αδικεί τον εαυτό της.
Ina στο Π.Ερημίτη 2: Class D γιατί έκανε κάποιες κινήσεις και είπε πράγματα που δε συγχωρούνται με τίποτα. Αντιεπαγγελματική.
Suzanna στο Π.Ερημίτη 2: Class A
Camelia στα Las Vegas: Class B, καθαρά από θέμα εμφάνισης. Σε όλα τα υπόλοιπα είναι τελειοτάτη. Άγνωστο ακόμα αν θα επιστρέψει.
Karina στα Las Vegas: Class B ή Class C, αναποφάσιστος εδώ.
Mariza στα Las Vegas: Class C, ίδια περίπτωση με Γαλήνη.
Ιωάννα στα Las Vegas: ψιλοχάλια η τελευταία επίσκεψη, αλλά εξ' αιτίας μου. Παραμένει καθαρά Class A στα μάτια μου.
Elena στο Μινωτάυρου: Class A
Αθηνά στο Μινωταύρου: Class C
Alina στο Vis9: Class B, ίσως A μόνο για όσους κάνουν σεξ χωρίς να βάζουν συναίσθημα αλλά και πάλι δύσκολα.
Efi στο Φρίξου 15: Class A
Monica στο Φρίξου 15: Class B, αλλά ίσως την αδικώ λίγο.
Tania στο Φρίξου 15: Class Α, με μικρή επιφύλαξη, έχω και πολύ καιρό να πάω.
Donna στο Ν.Ουρανού 8: Class B, top model που αδικεί τον εαυτό της.
Violetta στο Ν.Ουρανού 8: Class B, και πολύ της είναι. Top φάτσα όμως.
Aphroditi στην Κωλέττη: Class A

Φυσικά όσες είναι A δεν τις θεωρώ ισάξιες. Υπάρχει το Α, το Α με τόνο, το ΑΑΑ, το Α εις το άπειρον κτλ. Αυτό το βρίσκει ο καθένας για τον εαυτό του με αυτές που του ταιριάζουν. :cheesy:
Τι λέτε, έπεσα πολύ έξω? Έκανα καμιά πολύ λάθος εκτίμηση? Η δικιά σας elite ποιά είναι?
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Τελευταία έχει πέσει η κίνηση, οι καταγεγραμμένες τσάρκες και επίσης η ψυχολογία πολλών. Συνέχεια αρνητικά σχόλια για τιμές και στασιμότητα. Για να δώσω μια θετική νότα σκέφτηκα να κάνω ένα post ανακεφαλαιωτικό και να δούμε ποιά είναι τα κορίτσια που κρατάνε τον ανδρικό πληθυσμό ψυχικά σώο και αποτρέπουν την μετανάστευση από τη Θεσσαλονίκη. Γιατί υπάρχουν πολλά. Όχι όσα θα θέλαμε ίσως, αλλά υπάρχουν και μας σώζουν.

Αυτές οι κριτικές μου είναι για τη συνολική εικόνα και όχι απαραίτητα από μία επίσκεψη. Θα δώσω βάση σε δύο πράγματα. 1ον στο πόσο αντικειμενικά όμορφη θεωρώ μια κοπέλα (πόσο πιστεύω ότι αρέσει γενικά και όχι σε εμένα) και 2ον στον χαρακτήρα της και στο πόσο νοιάζεται για το αν θα περάσει καλά ο πελάτης (πέραν του τυπικού). Με βάση κυρίως αυτά θα τις χωρίσω σε 4 κατηγορίες.
Class A: Σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσει καλά κάποιος, εκτός αν φταίει ο ίδιος. Στη χειρότερη σε κλίμακα του 10 η εμπειρία θα αξίζει για 8 και στην καλύτερη θα είναι εμπειρία αξέχαστη, για πάντα χαραγμένη στη μνήμη μας.
Class B: Παίζει πολύ ρόλο η χημεία και ανάλογα με το πως θα δέσει το γλυκό μπορεί να αξίζει από 6 ως 9, και σπανίως 10.
Class C: Υψηλός βαθμός επικινδυνότητας και κομοδινίασης. Ανάλογα με την χημεία, από 3 ως 8, πολύ σπανιότερα 9-10.
Class D: Δεν υπάρχει καμία ελπίδα, εκτός από την αλλαγή επαγγέλματος της κοπέλας. Από 0 ως 7 maximum για τους τυχερούς.

Ας ξεκινήσω λοιπόν, με σειρά πρώτα βίλες και μετά σπιτάκια από δυτικά.
Lara: Class C
Daisy: Class B
Elena: Class A
Emmanuela: Class A
Jeanette: Δεν ξέρω αλλά μάλλον A, ε Azazel?
Vera: Class A
Natasha: Δεν έχω ιδέα, όλοι σας τη θαυμάζετε αλλά πρέπει να κάνει θεϊκό κρεβάτι μέσα για να αντιστρέψει τα της εμφάνισης και να πάει A.
Vanessa: Class A
Angela: Δεν ξέρω, αλλά κάτι έχει πάρει το αυτί μου για επίπεδο A.
Nicole: Δεν ξέρω, αλλά για A το κόβω.
Selena: Class C
Galini: Class C, ή B για τους λάτρεις του γυναικείου στήθους.
Victoria: Class A
Adriana/Sara/Aphoditi: No idea, ας συμπληρώσει κάποιος.

Emmanuella στα Ν.Ουρανού: Class B, ή A για τους καταδρομείς.
Eleni στα Ν.Ουρανού: Class B
Alina στα Ν.Ουρανού: Class B, εντάξει πολύ καλή ήταν αλλά πρέπει να ξεχωρίσουμε και τις A από τις B. Sorry :/
Luiza στο Π.Ερημίτη 1: Class B, καθαρά από θέμα χαρακτήρα. Σε όλα τα άλλα είναι τέλεια. Με στεναχωρεί το θέμα αλλά τι να κάνουμε..
Gabriella στο Π.Ερημίτη 1: Class D μωρή κάμπια.
Justine στο Π.Ερημίτη 2: Class B, top model που αδικεί τον εαυτό της.
Ina στο Π.Ερημίτη 2: Class D γιατί έκανε κάποιες κινήσεις και είπε πράγματα που δε συγχωρούνται με τίποτα. Αντιεπαγγελματική.
Suzanna στο Π.Ερημίτη 2: Class A
Camelia στα Las Vegas: Class B, καθαρά από θέμα εμφάνισης. Σε όλα τα υπόλοιπα είναι τελειοτάτη. Άγνωστο ακόμα αν θα επιστρέψει.
Karina στα Las Vegas: Class B ή Class C, αναποφάσιστος εδώ.
Mariza στα Las Vegas: Class C, ίδια περίπτωση με Γαλήνη.
Ιωάννα στα Las Vegas: ψιλοχάλια η τελευταία επίσκεψη, αλλά εξ' αιτίας μου. Παραμένει καθαρά Class A στα μάτια μου.
Elena στο Μινωτάυρου: Class A
Αθηνά στο Μινωταύρου: Class C
Alina στο Vis9: Class B, ίσως A μόνο για όσους κάνουν σεξ χωρίς να βάζουν συναίσθημα αλλά και πάλι δύσκολα.
Efi στο Φρίξου 15: Class A
Monica στο Φρίξου 15: Class B, αλλά ίσως την αδικώ λίγο.
Tania στο Φρίξου 15: Class Α, με μικρή επιφύλαξη, έχω και πολύ καιρό να πάω.
Donna στο Ν.Ουρανού 8: Class B, top model που αδικεί τον εαυτό της.
Violetta στο Ν.Ουρανού 8: Class B, και πολύ της είναι. Top φάτσα όμως.
Aphroditi στην Κωλέττη: Class A

Φυσικά όσες είναι A δεν τις θεωρώ ισάξιες. Υπάρχει το Α, το Α με τόνο, το ΑΑΑ, το Α εις το άπειρον κτλ. Αυτό το βρίσκει ο καθένας για τον εαυτό του με αυτές που του ταιριάζουν. :cheesy:
Τι λέτε, έπεσα πολύ έξω? Έκανα καμιά πολύ λάθος εκτίμηση? Η δικιά σας elite ποιά είναι?

Σωστός & Ενημερωτικός.
Μπράβο!!!!! :hi:
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Η Κάρλα είναι μια κοπέλα που την είχα δει άλλες 3-4 φορές σε τσάρκα και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Είναι μελαχρινή, με σκουρόχρωμη επιδερμίδα, ωραίο κορμί, αδύνατο και ωραίο καλοσχηματισμένο κωλαράκι, το οποίο προσφέρει κιόλας. Βρέθηκα νωρίς το απόγευμα στο συγκεκριμένο μαγαζί (τρίδυμα) και πλήρωσα το πορνοπαράβολο και εισήλθα στο δωμάτιο. Η υπηρεσία είχε καθαρίσει επιμελώς το δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα και περίμενα κανά 10λεπτο μέχρι να τελειώσει το χτένισμά της μιας και την άκουγα να κάνει πιστολάκι...

Έρχεται στο δωμάτιο, λίγες κουβέντες με τα λίγα Ελληνικά που ξέρει και βγάζει τα εσώρουχα της και γω το μποξεράκι μου...Ξεκίνησα να ασχολούμαι με το στήθος της, ωραίο και απαλό, αλλά καμιά αντίδραση από μέρους της. Ξάπλωσε εντελώς μηχανικά πίσω, άνοιξε τα πόδια της και περίμενε να τη γλείψω. Κάτι που έκανα, αλλά εντελώς μηχανικά μιας και η κοπέλα ούτε που κουνιόταν. Είχε κλείσει τα μάτια της και ίσα που ανέπνεε...Πάντως ήταν πεντακάθαρη και περιποιημένη χαμηλά. Για να μην αποκοιμηθεί εντελώς την έβαλα να ασχοληθεί μαζί μου. Η πίπα της χωρίς προφυλακτικό, ίσα που τον έπαιρνε στο στόμα της, πολύ ρηχή και με αρκετό δόντι σε σημείο που με πόνεσε.

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα σε στάση cowgirl με γρήγορους ρυθμούς και εντελώς ψεύτικους αναστεναγμούς. Γύρισμα σε ιεραποστολικό με καλή διείσδυση και λίγο καλύτερη συμμετοχή από μέρους της, με τα πόδια της ενωμένα και στη συνέχεια τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου. Στήσιμο στα 4, με θέα το ωραίο της κωλαράκι, μπήκα μέσα της  :fuck2: και ξαφνικά....λες και την ξέσχιζα....τέτοια βογγητά, τέτοια φωνή, στα όρια του κλάματος, δεν έχω ξαναντιμετωπίσει.....φυσικά η στύση πήγε περίπατο, προσπάθησα να τελειώσω με χειρομάλαξη, αλλά είπαμε, δεν είμαι και ρομπότ... :kneel:

:kneel: στο φίλο Κώστα Κάστορα!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.636
Πόντοι
716
χμμμμ αυτη η Εμμανουελα στις Βιλλες φαινεται δυνατο... πηγε κανεις να τη δει απο κοντα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom