Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγω λεω οτι αμα πειραξουν λιγο προς τα κατω τις τιμες και φερουν καμια δεκαρια καινουργια πιπινια θα ξεχασουμε γρηγορα την αθηνα.  :grin:
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
εγινα λοχαγος στο μπουρδελα κομ πηρα προαγωγη μετα απο τοσα σχολια και ομως ακομα καμια αλλαγη παλι μ113 θα πηδαμε θελουμε μπραντλεη απο αθηνα
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Γτ γουσταρει η ουκρανη γλυφομουνια τοσο πολυ ???
 

toxotis123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τις εχω παρει αμπαριζα το τελευταίο διαστημα και χθες την αντζελα και τεστάρω τον εαυτο μου να δω που μπορω να χυσω στο sex και οχι δια χειρος μια και ειμαι δύσκολος.... ενω ειχα ωραια προκατακτικα με διαφορες οπως μονικα, ειρηνη, εφη κ.α.  τελικα δια χειρος.... και οι μονες που δεν μπορουσα να κρατηθω ήταν η λαρα, η daniela, και ιδιαιτερως η μπαρμπαρα που ειναι κομοδινα.... καμια προταση για κατι αναλογο?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
χθες στις βιλες εμφανιστηκε καινουργιο μωρακι μελαχρινο...σωμα αναλογιες μιρελας σε λιγο πιο κοντο με κολαρακι πεταχτο-δερματακι τρυφερο!!!φατσα αδιαφορη!!!δεν την εχει το αλλο σαιτ ονομα δε θυμαμαι!!!
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
χθες στις βιλες εμφανιστηκε καινουργιο μωρακι μελαχρινο...σωμα αναλογιες μιρελας σε λιγο πιο κοντο με κολαρακι πεταχτο-δερματακι τρυφερο!!!φατσα αδιαφορη!!!δεν την εχει το αλλο σαιτ ονομα δε θυμαμαι!!!

Εγω την ειδα την παρασκευη,την λενε Σασα ειναι ρωσοποντια.Μολις την ειδα μου καυλοσε και εδωσα το 60αρι για 69. Δεν ειναι και τιποτα το σπουδεο μεσα ΑΛΛΑ ειχε ενα φυσικο στηθος θεεικο,μιλαμε αλλο πραμα. δεν ξερω αν πρεπει να γραψω κριτικη ή οχι.
Επισης στην γυρα μου ειδα ενα ωραιο μουνακι στης μελλισες την ελεγαν αλεξανδρα δεν χερω αν κανεις εχει καποια πληροφορια για αυτην.
και τελος ελπιζω στον κυριο που συστησα την Εφη να περασε καλα.Το γραφω εδω γιατι πιστευω οτ ιειναι μελος και θα το διαβασει!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Παιδια αλλαζω δουλεια και παω αθηνα απο μαρτιο για 2 εβδομαδες. Γνωριζει κανεις τιποτα καλο εκει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδια αλλαζω δουλεια και παω αθηνα απο μαρτιο για 2 εβδομαδες. Γνωριζει κανεις τιποτα καλο εκει?
γνωριζω την αννα μαρια την πατριωτισα μας,να την δωσεις χαιρετισματα απο τον gl
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Για όλους αυτούς που μου λέγανε οτι ειναι παράνομο να εχει 2 κοπέλες μαζι παρτε το παρακάτω  λινκ κ δειτε ποσο παρανομο ειναι:


Απλα στη Σαλονικα μας δουλεύουν κανονικά !!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Για όλους αυτούς που μου λέγανε οτι ειναι παράνομο να εχει 2 κοπέλες μαζι παρτε το παρακάτω  λινκ κ δειτε ποσο παρανομο ειναι:


Απλα στη Σαλονικα μας δουλεύουν κανονικά !!
Δε μας δουλεύουν, απλά είναι παράνομο. Όσα σπίτια το κάνουν στην Αθήνα, το κάνουν γιατί είτε είναι παράνομα, είτε θέλουν να παρανομήσουν και να πάρουν κανένα φράγκο παραπάνω, οπότε σε έλεγχο, θα το κλείσουν. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Διαφορετικά, νομίζω πρώτες οι Βίλες θα το ξεκινούσαν το σπορ, αν ήταν νόμιμο, γιατί κι αυτοί λεφτά θέλουν να βγάλουν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δε μας δουλεύουν, απλά είναι παράνομο. Όσα σπίτια το κάνουν στην Αθήνα, το κάνουν γιατί είτε είναι παράνομα, είτε θέλουν να παρανομήσουν και να πάρουν κανένα φράγκο παραπάνω, οπότε σε έλεγχο, θα το κλείσουν. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Διαφορετικά, νομίζω πρώτες οι Βίλες θα το ξεκινούσαν το σπορ, αν ήταν νόμιμο, γιατί κι αυτοί λεφτά θέλουν να βγάλουν.
ρε φιλε παμε παλι.....αν οι βιλες που χωρισαν και ειναι δυο μαγαζια πλεον- στην φριξου 9 λεω -βαζαν μια εσωτερικη πορτα και σαλοναριζαν και τις δυο κοπελες μαζι ποιος θα τις εκανε ελεγχο;οι μπατσοι σε ελεγχο χαρτια και αδειες κοιταζουν....τι κοιταζουν αμα κανουν ακαποτα τσιμπουκια και παρτουζες;

το νομιμο ειναι νομιμο αλλα καποια πραγματα γινονται και δεν λεγονται.....πολυ απλα

εγω πχ εχω πηδηξει τρεις τσατσαδες και με δυο μαλιστα παιχτηκε παρτουζα με την κοπελα στην επαρχια.εκατσα να τα κανω βουκινο αυτα;πληρωνεις και βλεπεις αν μπορει να γινει αυτο που ζητας :uglystupid: ;)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
ρε φιλε παμε παλι.....αν οι βιλες που χωρισαν και ειναι δυο μαγαζια πλεον- στην φριξου 9 λεω -βαζαν μια εσωτερικη πορτα και σαλοναριζαν και τις δυο κοπελες μαζι ποιος θα τις εκανε ελεγχο;οι μπατσοι σε ελεγχο χαρτια και αδειες κοιταζουν....τι κοιταζουν αμα κανουν ακαποτα τσιμπουκια και παρτουζες;

το νομιμο ειναι νομιμο αλλα καποια πραγματα γινονται και δεν λεγονται.....πολυ απλα

εγω πχ εχω πηδηξει τρεις τσατσαδες και με δυο μαλιστα παιχτηκε παρτουζα με την κοπελα στην επαρχια.εκατσα να τα κανω βουκινο αυτα;πληρωνεις και βλεπεις αν μπορει να γινει αυτο που ζητας :uglystupid: ;)
Άλλο τι κάνεις ρε gl εσύ στα μουλωχτά, κι άλλο τι φαίνεται στο μαγαζί. Πολλά πράγματα είναι παράνομα (μασατζίδικα, cg, ct, κλπ.), και δεν ασχολούνται γιατί δεν ενοχλούν, αυτό όμως θα ενοχλήσει κάποιους και στο εγγυώμαι. Δεν είναι κάποια πριβέ κατάσταση, οπότε αν δεν μπεις με γνωστό, απλά δεν μπαίνεις, είναι κάτι που θα διαφημιστεί και θα γίνει γνωστό στο άψε σβήσε. Και μη νομίζεις ότι αυτά δεν τα ξέρουν. Εγώ σου λέω ότι οκ, κάνουν οι βίλες τη μαμουνιά και κάνουν εσωτερική σκάλα, και σε έλεγχο ανοίγει η πόρτα και βγαίνει άλλη κοπέλα από αυτήν που πρέπει να δουλεύει εκεί, φαντάζεσαι τι έχει να γίνει; Δεν παίζει ο άλλος με την επιχείρησή του για να βγάλει 200-300-400 ευρώ παραπάνω, και μετά να μείνει κλειστός.

Κι εγώ θέλω να τελειώνει αυτή η ιστορία, και να έρθει η επανάσταση στον ερωτικό τομέα, γιατί κάποια πράγματα τα θεωρώ ηλίθια (μεταξύ των οποίων κι αυτό) αλλά μέχρι τα 300 χαϊβάνια που πληρώνουμε εκεί στο Σύνταγμα, να αποφασίσουν να αλλάξουν την κατάσταση, φασκελοκουκούλωστα φίλε μου. Το ξέρεις άλλωστε, το έχουμε συζητήσει ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα, το θέμα είναι καθαρά νομικό...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ελα μαλακες τωρα στην Αθηνα ολα ετσι δουλευουν και δεν εχουν κλεισει κανενα!! ας παρανομησουν τοτε και Σαλονικα ποιος χεστηκε απτη στιγμη που εχουν χαρτια και αδεια μπουρδελου ?? απλα επειδη τα κονομανε τα φραγκα τους και οπως εχει η δουλεια στα αρχιδια τους απλα! άσε που με τοσες λιγες κοπελες που εχουν αμα βαζουν κ διπλες βαρδυες δε θα βγαίνουν στο τελος οι αχρηστοι.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Ελα μαλακες τωρα στην Αθηνα ολα ετσι δουλευουν και δεν εχουν κλεισει κανενα!! ας παρανομησουν τοτε και Σαλονικα ποιος χεστηκε απτη στιγμη που εχουν χαρτια και αδεια μπουρδελου ?? απλα επειδη τα κονομανε τα φραγκα τους και οπως εχει η δουλεια στα αρχιδια τους απλα! άσε που με τοσες λιγες κοπελες που εχουν αμα βαζουν κ διπλες βαρδυες δε θα βγαίνουν στο τελος οι αχρηστοι.
:thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom