Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Ταλαιπωριθηκα στην σκεψη πως να γραψω αυτην την κριτικη..................

Φανταζομαι μερικοι θα θυμαστε τους στιχους "είμαι παιδερας κ ο πουτσος μου το τερας γουσταρει να χτυπα τα κοριτσακια τα μικρα"

Εεεε λοιπον σε συτον τον τιτλο κατεληξα μιας κ οσοι καταλάβατε προκειτε για πιπινι που σε εμενα όταν το ειχα πρωτοδει μου ειχε κανει το κλικ αλλα δεν περνουσα γιατι δεν προσφερει τιποτα παρα μονο την φρεσκαδα της ηλικιας της κ την ομορφια της!!!
Ας τα παρουμε τα πραγματα από την αρχη..........
Γκαυλομενος κ από της πολλες τσαρκες βαρεθηκα να βλεπω μπαζα κ επρεπε καπου να ξεδωσω!!
Μπενω βλεπω το μικρο κουκλι ομορφο κ παλι με σηκωθηκε η  :erection:
Περναω με το απλο στα 30 κ ξεντύνομαι στα γρηγορα.........
ΜΠενει το μικρο μεσα κ βγαζει τα εσώρουχα..............οπτασια!!!
Περνει την ξενερωτη σταση για τσιμπουκι γονατα στο κατω μερος του κρεβατιου ώστε να μην φτανω τιποτα.......
Αλλα ως εμπειρος :grin: την ψιλιαστικα κ της λεω..........Κουκλι σε παρακαλω ξαπλωσε δεν θελω τσιμπουκι!! χαδακια θα κανουμε κ θελω να τον παιζεις!!
Παιρνει μια χαρα το μικρο κ ξαπλωνει στο κρεβατι"γλυτωσε την αγγαρια"..........εεεε εδώ εισαι λεω από μεσα μου
Ξαπλαρω κ εγω αναποδα προς αυτην με θεα τα ποδαράκια κ κολαρακι της κ την αρχιζω στα χαδια κ αυτή δειλα δειλα τον εποιασε κ αρχισε να τον παιζει με χαμογελο......
Παιδια τα ομορφοτερα πατουσακια που εχω ποιασει στην ζωη μου......πιπινο μινιόν με φανταστικο κωλαρακι.....
Οποτε για να κερδισω χρονο την επιασα στην κουβεντα "τι ομορφα πατουσακι εχεις,αφηνεις να στα γλύψουνε?,κανεις τετοια πραγματα?"την αραδιαζα μαλακιες κ χαμογελουσε αυτή βεβαια.........κ εγω χουφτωνα κωλαρακι τα ποδια της τα πατουσακια της..........την κωλοτριπιδουλα της......να μου τον παιζει αυτή οποτε η  πουτσα καγκελο!!
Στο κυριος εργο....βαζει καποτα κ ερχετε από πανω.....ποιανω τα ομορφα βυζάκια της παω να της τα φιλισω κ τραβιετε......χαμογελαω γιατι ξερω ότι είναι κομοδινο.....οποτε της λεω "γιατι καλε ασε με να σε φιλισω δεν θα σε γλυψω μονο φιλακι θα σε δωσω" κ μου κανει κ την χαρη κ μου τα δινει στο στομα  :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλαξαμε σταση στα πλαγια να την καρφωνω ξαπλωτος από πισω,παω να την φιλισω τραβιετε......σιγα μην δε τραβιότανε :cheesy:!!!
Χαμογελουσε όμως το μικρο κ εγω το χούφτωμα χουφτωμα :grin:.....της λεω "πως θα γινει να τελιωσω κ να ποιανω τα ποδαράκια σου?"
Κ το βαζω μαγκες το μικρο ξαπλα πλαγια.....την λυγιζω τα ποδια κ μπενω από κατω ετσι ώστε να κραταω τα πατουσακια με τα ποδια της ανοιχτα κ με θεα το μικρο μουνακι της να το καρφωνω!!! την ριχνω ένα σφυροκόπημα χουφτωνωντας τα παντα με δυναμη βυζια κωλια κ ότι άλλο ειχε κ επιτελους ηρθε πανηγυρικα το τελος..............
Με αυτην την κριτικη αισθανομαι σαν τον πολύ καλο συμφορουμιτη gameover που τον εχω για πολύ επιεική στις κριτικες του στα χειροτερα κομοδινα ;)!! Για σου ρε game.......
Παιδια αυτά...το μικρο είναι κομοδινο!! GRANDE κομοδινο!! Αν εισαι γκαυλομενος καργα κ σου αρεσουνε τα πιπίνια γνωρίζοντας ότι θα τα κανεις όλα μονος σου........τοτε να πας!! Είναι πραγματικα κουκλι με πανέμορφα πατουσακια ωραιο σωματακι πιπινι μινιόν!! Από τα ομορφοτερα μετα την παλια σιμονα φυσικα που ητανε τιμη που περασε από την πολη μας!!
Τωρα πως κατεληξα εγω ορκισμένος βυζο μιλφακιας να παω σε πιπινι κομοδινο ακομα δεν ξερω  :rolleyes: :rolleyes:
Ητανε μια στιγμη αδυναμίας αφου πραγματικα δεν κυκλοφορει τιποτα εξω που να με αρεσει!!
Ισως κ να ηθελα μια αλλαγη μιας που δεν βρισκω αυτό που θελω!!

Λαρα λα φαμ


 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Ρε τυπε για ξυλο πας στα μπουρδελα η για να γαμησεις?
Και σε μενα τετοιες μαλακιες εκανε με ξυλο αλλα τις εμασε και εκανε τουμπεκι,πραγματικα τα γουστα του καθ'ενος δεν ειναι ιδια αλλα στα μπουρδελα πρωτη φορα ακουω ανθρωπο να πηγαινει για να παιξει ξυλο!!!
Υπαρχει και το γηπεδο και τα στενα για ξυλο οποιος θελει...
εισαι εκτος θεματος...οταν υπαρχει οικειοτητα με ενα ατομο τα πειραγματα μεταξυ τους γινονται πιο εντονα...ασε τι κανω εγω...εγω ξερω!!φιλικα παντα!!
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Συναγωνιστες εχετε να προτεινετε κανενα ωριμο κομματι (ανω των 40) για κατα τις 5-5μιση??  :kissass:  :fuck1:
 

Επισκέπτης
Τζιμιαδι αμα ψαχνεις κουμπαρο εγω ειμαι διαθεσιμος.  :grin:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Συναγωνιστες εχετε να προτεινετε κανενα ωριμο κομματι (ανω των 40) για κατα τις 5-5μιση??  :kissass:  :fuck1:

βρε σαλονικιε δεν διαβαζεις τι γραφουμε ολοι λιγες σελιδες πισω..........
Θα μας τρελανεις παναθεμα σε..........!!!!!?????

Τες πα...........
Να σε απαντησω ειρηνη στο ανδρ.γεωργιου 38
που μαλλον ετσι όπως το βλεπω θα είμαι κ εγω εκει κατά τις 4
Διψασα για κωλαρακι :grin: :grin:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
βρε σαλονικιε δεν διαβαζεις τι γραφουμε ολοι λιγες σελιδες πισω..........
Θα μας τρελανεις παναθεμα σε..........!!!!!?????

Τες πα...........
Να σε απαντησω ειρηνη στο ανδρ.γεωργιου 38
που μαλλον ετσι όπως το βλεπω θα είμαι κ εγω εκει κατά τις 4
Διψασα για κωλαρακι :grin: :grin:
αδερφε σε αυτο το ιδρυμα δεν εχει καπια κριτικη για ειρηνη...μπορουμε καπου να δουμε κριτικες??
 

Επισκέπτης
βρε σαλονικιε δεν διαβαζεις τι γραφουμε ολοι λιγες σελιδες πισω..........
Θα μας τρελανεις παναθεμα σε..........!!!!!?????

Τες πα...........
Να σε απαντησω ειρηνη στο ανδρ.γεωργιου 38
που μαλλον ετσι όπως το βλεπω θα είμαι κ εγω εκει κατά τις 4
Διψασα για κωλαρακι :grin: :grin:
Αφου μονικα περιμενει να ακουσει το παιδι, τι δεν καταλαβαινεις κι εσυ  :grin:
 

Επισκέπτης
και νταιανα παιζει εκεινη την ωρα αλλα δεν ειμαι σιγουρος εαν εχει γυρισει.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Αφου μονικα περιμενει να ακουσει το παιδι, τι δεν καταλαβαινεις κι εσυ  :grin:
χαχαχαχα πως με ξερεις!! την καριολαρα την μονικα την ψαχνω μηνες και δεν μπορω να την πετυχω με τιποτα ρε !!!  :headbang:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τελικα τι εγινε με την νατασσα επεστρεψε η όχι??
βαρεθικα να ξαναπαω στο 16 γιατι στο τελος η τσατσα θα με εβριζε..... :grin:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
τελικα αναθερωρησα...οικονομια για ξεμουνιασμα στο αμστερνταμ!! 22 μερουλες μεινανε
 

Επισκέπτης
Του α.βαλεντινου αυριο, για πειτε ρε παιδια ποσοι θα σκασετε με γλυκα αυριο να μαθουμε κι εμεις ποιοι ειναι οι αγαπουληδες της πολης μας.  :grin: εγω ξερω εναν,βασικα αυτος με το ειπε...αν θελει μπορει να μας πει και τι γλυκα θα τις παει αυριο  :P
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Του α.βαλεντινου αυριο, για πειτε ρε παιδια ποσοι θα σκασετε με γλυκα αυριο να μαθουμε κι εμεις ποιοι ειναι οι αγαπουληδες της πολης μας.  :grin: εγω ξερω εναν,βασικα αυτος με το ειπε...αν θελει μπορει να μας πει και τι γλυκα θα τις παει αυριο  :P
χαχαχα εισαι ποταπος!!!χαχαχα!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
και νταιανα παιζει εκεινη την ωρα αλλα δεν ειμαι σιγουρος εαν εχει γυρισει.
ασε γιατι τελευταια φορα βγηκε με διχτυ για καλσον και νομιζα ητανε ρολο κοτοπουλο!!!παραπαχυνε!!!
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, η Φλωριτα που δουλευει ξερει κανεις?
 

Επισκέπτης
ασε γιατι τελευταια φορα βγηκε με διχτυ για καλσον και νομιζα ητανε ρολο κοτοπουλο!!!παραπαχυνε!!!
Για να πανε μαζι της τοσα χρονια και να γραφουν οτι περνανε καλα... μαλλον δεν τους ενδιαφερουν τα παχηκαλλη της  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom