Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ντερβισια εθεαθη η χαμενη τζουλια του 52...στο 52 προφανως....εγινε καταθεση..χωρις βολτα δυστυχως...ανωτερα βια...νοστιμη κοπελιτσα με αφυσικα μεγαλα βυζια .αρκετουτσικα προκαταρκτικα αλλα στο θεμα μας δεν...ουτε απο πανω ηθελε...στο ιεραποστολικο ταχα με αγκαλιαζε κ με εσφιγκε για να μην μπορω να την καρφωσω κααλα...και στα 4 παλι το ιδιο...το γνωστο κοπλο...τερμα πισω για να μην μπορω να μπω κ να βγω καλα...αυτο ειναι οτι χειροτερο για μενα...πουτανα εισαι κοπελα μου..να στον βαλω ηρθα...αν πονας πανε σπιτι σου.τεσπα....χρωσταω κ μια κριτικη για εμμα...θα ανεβουν κ οι δυο οσο πιο συντομα...καλα γαμησιαααααααααααα
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • h gria h kota.jpg
    h gria h kota.jpg
    55,6 KB · Εμφανίσεις: 24

Durocell

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολα τα αλανια  :sunglasses:
λοιπον αυτοι που βγηκαν εχθες βραδι στη γυρα τι προτεινουν????
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.492
Πόντοι
34.538

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Δεύτερη επιεκεψη στην Τζούλια στο 52. Δυστυχως, καμια σχεση με την πρωτη φορα :( βαριόταν που ζουσε σημερα. Ενω την πρωτη φορα ηταν μες στην τρελη χαρά, σημερα με το ζορι της έπαιρνες κανα χαμογελο. Αρνηθηκε ν ανεβει πανω,
-Only doggy please- ενω την προηγουμενη φορα φωναζε I am a cow boy, you're my horse! Αλλαξαμε προτίμησεις στα ζωα δηλαδη :)
Ααα..και το στηθος της θελει επειγόντως σμίκρυνση και ανόρθωση. Κακιες?
Τι να κανω, πόνεσε! Η φατσουλα της βεβαια παραμενει γλυκυτατη, για να πουμε και κατι καλο.
Προμηθέως 14 ηταν οντως η Σονια τελικά, καμια δεκαρια κιλα βαρύτερη και λιγότερο χαμογελαστη.
Κατεχακη 13 η Ερρίκα. Ψηλη, αδυνατη, μοντελε σωμα. Μου θυμησε την Μιρελλα. Δεν φαινοταν και ιδιαίτερα ευδιαθετη. Ομορφη ομως.
Αει καληνυχτα!!!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.348
Πόντοι
266
Δεύτερη επιεκεψη στην Τζούλια στο 52. Δυστυχως, καμια σχεση με την πρωτη φορα :( βαριόταν που ζουσε σημερα. Ενω την πρωτη φορα ηταν μες στην τρελη χαρά, σημερα με το ζορι της έπαιρνες κανα χαμογελο. Αρνηθηκε ν ανεβει πανω,
-Only doggy please- ενω την προηγουμενη φορα φωναζε I am a cow boy, you're my horse! Αλλαξαμε προτίμησεις στα ζωα δηλαδη :)
Ααα..και το στηθος της θελει επειγόντως σμίκρυνση και ανόρθωση. Κακιες?
Τι να κανω, πόνεσε! Η φατσουλα της βεβαια παραμενει γλυκυτατη, για να πουμε και κατι καλο.
Προμηθέως 14 ηταν οντως η Σονια τελικά, καμια δεκαρια κιλα βαρύτερη και λιγότερο χαμογελαστη.
Κατεχακη 13 η Ερρίκα. Ψηλη, αδυνατη, μοντελε σωμα. Μου θυμησε την Μιρελλα. Δεν φαινοταν και ιδιαίτερα ευδιαθετη. Ομορφη ομως.
Αει καληνυχτα!!!
η τζουλια γουσταρει μονο ΑΡΕΙΝΑΟΥΣ
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Δεν ξέρω τι έχει γίνει άλλα μου το χάλασε χθες η Τζούλια στο 52. Μαζί της έκανα 3 συνεχόμενες καταθέσεις η οποίες ήταν special μόνο στην τρίτη φορά λίγο προς το τέλος δεν έκατσε να μιλήσουμε και έφυγε βιαστικά. Όμως χτες μπαίνω με το απλό (2 καταθέσεις με 50 και μια με 30) και μόλις μπαίνει αρχίζω να την φιλάω μου λέει "Only 10 minutes babe"(δηλαδή στα ελληνικά : μόνο 10 λεπτά μωρό μου). Μέσα μου είπα ελαα?? τι λέει πάμε καλά? :huh: :huh:. Τελος πάντων ήταν μια χαλιά κατάσταση χωρίς πολλά-πολλα ούτε και προκαταρκτικά ούτε σημετοχη απο την δικια της μερια. άπλα μου έδινε κατι φίλια στο σώμα καθώς την γαμούσα. Στο τελος εφυγα απογοητευμένος γιατι νομιζα πως θα ήταν το νεο μου στανταρακι (οπου για εμενα στανταρακι ειναι η κοπελα που θα παω καθε σαββατο για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα μεχρι να βρω κατι καινουργιο). Τελος λοιπον η κυρια Τζουλια για εμενα. :tickedoff: :tickedoff:

Τωρα οσο για τη μοντελισια που τωρα ολοι την ανακάλυψαν εγω την ξερω απο τις πρωτες μερες μου στο επάγγελμα και παντα περνουσα νορμαλ και μερικες φορες special αναλογα τις διαθεσεις αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα :dancing:.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Δεν ξέρω τι έχει γίνει άλλα μου το χάλασε χθες η Τζούλια στο 52. Μαζί της έκανα 3 συνεχόμενες καταθέσεις η οποίες ήταν special μόνο στην τρίτη φορά λίγο προς το τέλος δεν έκατσε να μιλήσουμε και έφυγε βιαστικά. Όμως χτες μπαίνω με το απλό (2 καταθέσεις με 50 και μια με 30) και μόλις μπαίνει αρχίζω να την φιλάω μου λέει "Only 10 minutes babe"(δηλαδή στα ελληνικά : μόνο 10 λεπτά μωρό μου). Μέσα μου είπα ελαα?? τι λέει πάμε καλά? :huh: :huh:. Τελος πάντων ήταν μια χαλιά κατάσταση χωρίς πολλά-πολλα ούτε και προκαταρκτικά ούτε σημετοχη απο την δικια της μερια. άπλα μου έδινε κατι φίλια στο σώμα καθώς την γαμούσα. Στο τελος εφυγα απογοητευμένος γιατι νομιζα πως θα ήταν το νεο μου στανταρακι (οπου για εμενα στανταρακι ειναι η κοπελα που θα παω καθε σαββατο για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα μεχρι να βρω κατι καινουργιο). Τελος λοιπον η κυρια Τζουλια για εμενα. :tickedoff: :tickedoff:

Τωρα οσο για τη μοντελισια που τωρα ολοι την ανακάλυψαν εγω την ξερω απο τις πρωτες μερες μου στο επάγγελμα και παντα περνουσα νορμαλ και μερικες φορες special αναλογα τις διαθεσεις αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα :dancing:.
Κι αλλος ομοιοπαθης! Οσον αφορα το χρονο, κατι μου λεει οτι ειναι θεμα των αφεντικω, και οχι της ιδιας. Χθες, δυο μπραβοι, ο ενας γνωστη φατσα απ το βαρδαρη, στεκοταν απ εξω. Καλα τοσο ηλιθιοι ειναι?????
Κριμα, γιατι ειναι πολυ γλυκο κοριτσι!

Για την Μιρελλα μιλας?
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ρωτησε κανεις την τσατσα για την τζουλια και σας ειπε οτι σταματησε και δεν θα ξαναδουλεψει?

Τη Τζούλια την πήρα τη προηγούμενη Παρασκευή ή Πέμπτη αν θυμάμαι καλά δούλευε πρωί μέχρι 7 βράδυ και την επόμενη το ίδιο...
Όπως πάντα τέλεια... Σα να είσαι με τη κοπέλα σου.. Φιλιόμασταν συνέχεια...
Τέλη Ιουλίου θα γυρίσει πίσω στη πατρίδα της από ότι είπε...
Βασικά η κοπέλα ήρθε για διακοπές και βγάζει και μεροκάμματο..
Δεν είναι επαγγελματίας αλλά η απόδοσή της είναι άπίστευτη...
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Παιδια  η Τζούλια στο 52 τωρα τι ωρες μπορω να την βρω ?Θυμαμαι απογευμα δουλευε τωρα ?
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Δεύτερη επιεκεψη στην Τζούλια στο 52. Δυστυχως, καμια σχεση με την πρωτη φορα :( βαριόταν που ζουσε σημερα. Ενω την πρωτη φορα ηταν μες στην τρελη χαρά, σημερα με το ζορι της έπαιρνες κανα χαμογελο. Αρνηθηκε ν ανεβει πανω,
-Only doggy please- ενω την προηγουμενη φορα φωναζε I am a cow boy, you're my horse! Αλλαξαμε προτίμησεις στα ζωα δηλαδη :)
Ααα..και το στηθος της θελει επειγόντως σμίκρυνση και ανόρθωση. Κακιες?
Τι να κανω, πόνεσε! Η φατσουλα της βεβαια παραμενει γλυκυτατη, για να πουμε και κατι καλο.
Προμηθέως 14 ηταν οντως η Σονια τελικά, καμια δεκαρια κιλα βαρύτερη και λιγότερο χαμογελαστη.
Κατεχακη 13 η Ερρίκα. Ψηλη, αδυνατη, μοντελε σωμα. Μου θυμησε την Μιρελλα. Δεν φαινοταν και ιδιαίτερα ευδιαθετη. Ομορφη ομως.
Αει καληνυχτα!!!
Τι ωρα περιπου την πετυχες ?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
ελπιζω σημερα να την πετυχω  :boobies:  τρεις αποτυχημενες προσπαθειες μεχρι τωρα και σε ολες πετυχα μια τινα μπαζο απο τα λιγα  :S
Μην κρατας και μεγαλο καλαθι παντως. Ειναι με τις μερες της. Μια κρυο - μια ζεστη
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλησπέρα ρεμάλια.
Κατάθεση χθές το μεσημέρι στην Νατάσσα την Τσαρίνα.
Πρηγήθηκε μικρή βόλτα στα μαγαζάκια μέχρι το Λα Φάμ... Χάλι μαύρο...
Με την Νατάσσα, είχα ίσως την πιό επιτυχυμένη συνεύρεση της καριέρας μου...
Τι να πώ... Της βγάζω το καπέλο... :)
Με έστειλε αδιάβαστο για πολλούς λόγους που θα διαβάσετε στην κριτική που μόλις ανέβασα.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Στα διπλανά μαγαζιά κόντεψα να βάλω τα γέλια...
Στο ένα μια Άντζελα μινιόν από τη μέση κι επάνω και θεριό από τη μέση και κάτω με αγελαδίσιο βλέμμα... λές και κάποιος μαλάκας είχε κολήσει δύο γυναίκες στη μέση.... :headbang:
Στο άλλο, δεν θυμάμαι όνομα μια μελαχροινή με καλούτσικο κορμί αλλά φάτσα τελείως βλαχέ και απωθητικά αραιά δόντια... :headbang:
Τελικά δεν είναι τυχαίο που δεν έχει γραφτεί τίποτε γι αυτά τα δύο μαγαζιά εδώ και μήνες.
Είδα και την Αναστασία στο Λα Φάμ αλλά δεν είναι του γούστου μου. Παρ όλα αυτά, για αυτούς που γουστάρουν κολάρες και βυζάρες σίγουρα θα αρέσει... :tits:
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Κι αλλος ομοιοπαθης! Οσον αφορα το χρονο, κατι μου λεει οτι ειναι θεμα των αφεντικω, και οχι της ιδιας. Χθες, δυο μπραβοι, ο ενας γνωστη φατσα απ το βαρδαρη, στεκοταν απ εξω. Καλα τοσο ηλιθιοι ειναι?????
Κριμα, γιατι ειναι πολυ γλυκο κοριτσι!

Για την Μιρελλα μιλας?

δεν ξερω για του μπραβους αλλα εγω θα αργησω να ξαναπαω και οσο για το αλλο ναι την Μιρελλα ενοω . δεν ξερω για εσας αλλα η τυπισα ειναι πολυ ομορφη και εχει και σκύλε φατσα για μεγαλα γουστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom