Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.200
Πόντοι
486
μπερδεψες τα μπουτια σου. δεν ακουσες το φαλακρο αετο. Καρινα και οχι Καταλινα επρεπε να πας.
Σε αλλα νεα βλεπω στο προγραμμα μας ξαναρχεται η Σονια! ου λα λα.
Ποια Σόνια?
Η μελαχρινή Ρουμάνα καλλονή με τα τουμπανα βυζιά το στεγνό κορμί και την λαγνοια για βαθύ γαμησι από χοντρές πουτσιες ?

Στο δίπλα σάιτ δεν την έχει κάποια μέρα πάντως
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Ποια Σόνια?
Η μελαχρινή Ρουμάνα καλλονή με τα τουμπανα βυζιά το στεγνό κορμί και την λαγνοια για βαθύ γαμησι από χοντρές πουτσιες ?

Στο δίπλα σάιτ δεν την έχει κάποια μέρα πάντως
Ναι αυτην. Σαββατο και κυριακη την ειχε αλλα τωρα δεν ειναι.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.873
Πόντοι
1.436
Απο τι ωρα ξεκιναει?? Εγω 12:30 περασα και ηταν κλειστα....
Δεν είναι κάθε μέρα ανοιχτά. Κάνουν και κανένα ρεπό τα κορίτσια. Αν έχουν και περίοδο θα είναι κλειστά περισσότερες μέρες.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
498
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Παμε στην τσαρκα γρηγορα..μου φαγατε την ωρα με τις μλκιες σας!
εμ δεν ξερετε τι παιζει εμ επιμενετε λες και κατι θα κερδισετε ετσι.
Τεσπα, αν τα επαιρνα σοβαρα ολα αυτα ουτε ενα μνμ δεν θα εγραφα εδω μεσα, γιατι μερικοι ειναι οτι να ναι..και δεν αξιζει να ενημερωνονται.

1) κοροβαγκου.. μπατ γκερλ νομιζω ειναι εκει και ειχε μια Αλεξανδρα, γεματουλα ψιλοαδιαφορη για εμενα.
2) Στα 4 σπιτακια που ηταν η Εκκλησια..ολα ανοιχτα μπηκα μονο στο πρωτο δεξια...ειχε μια μαυρη Αννα, ωραιο σωμα αλλα δεν μ αρεσουν αυτες..40 απλο.
3) παρανταις τα δυο αριστερα ανοιχτα, μπηκα μονο στο πρωτο μπροστα..εδω ειχε μια πιτσιρικα αφροδιτη Ελληνιδα ειπε η τσα2 πρωτη φορα την βλεπω..ωραιο πετιτ πιπινι.. με μικρο βυζι και κωλαρακι, αλλα την ειδα καπως βαριοταν και δεν μπηκα. 40 εδω
4) Φριξου απο αριστερα στο μπλε η παλια βικτωρια και στο στουντιο της εφη, μια ξανθια με κοντο μαλλι..λιγο γεματουλα αλλα καλη..αντι να κοιταει εμενα κοιτουσε τβ. κοβεσαι λεω..:grin: 30 απλο
5)Απεναντι στο ιν σαιντ και το γωνιακο..στο πρωτο μια μελαμψη καρολινα...ωραιο μωρο ξερει και καλα Ελληνικα και στο αλλο μια λιλι :2funny: ετσι μου ειπε η τσα2 απο παραγουαη, τι λεω εχουν λιλια στην παραγουαη; γελουσε! ψιλο ωραια αν και ειχε αρκετα κιλα.
6) ποιζον. η ινα που ειχα γραψει κριτικη.
7) τριδυμα. μονο το 3 ανοιχτο με μια θεια χοντρη!
8) βιλλα εροτικα, λουνα βραζιλιανα μιλφ! δεν μ αρεσει, πολλα κιλα και μεγαλο κωλο!
τα γνωστα που ανεφερα πριν σε μπελα και γκοτιβα.
9) Τερμα νικηφορου..με ειπε ενας που εβγαινε οτι ειχε μεσα την γνωστη ειρηνη μιλφ, δεν μπηκα.
10) στι πιο πισω το γωνιακο.. μια πιστιρικα μπιανκα..πολυ πετιτ και πολυ ευγενικη..40 απλο με ακα..την λεω την τσα2 εγω δεν κανω ακα..μου λεει δεν πειραζει παλι 40 θα δωσεις..:2funny:
11) λας βεγκα. ειχε δυο ανοιχτα το πρωτο μια αδιαφορη, η ριτα ερχεται παρασκευη. το αλλο ενα πιπινι μελαμψο καλο.
12) στο αριστερα τερμα κατω η φριντα και διπλα απο το μεδουσα μια ψιλη με ωραιο σωμα , ψιλο χαλια φατσα ομως.
Αυτα συναδελφοι..
Πια είναι τα 4 σπιτακια που ήταν εκκλησία?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
57
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπορεί κάποιος να μας πει για την Εύα στο παρανταις;; επίσης είναι μαύρη;;δεν τη δείχνει καλά στις φωτογραφίες
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
58
Like
48
Πόντοι
0
Την Τατιάνα την είδε κάποιος? Είναι ωραία αξίζει να πάω? Τι ηλικία έχει?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
676
Like
1.614
Πόντοι
206
Την Τατιάνα την είδε κάποιος? Είναι ωραία αξίζει να πάω? Τι ηλικία έχει?
Λατίνα με ωραίο προσωπάκι αν και ήταν σκοτάδι. Ωραίο σώμα, καλύτερη εμφάνιση από την πολυσυζητημένη Καταλίνα. Έσκασε στο σαλοναρισμα με χαμόγελο αλλά πήγα στην πολυσυζητημένη. Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και κριτική. Βέβαια όταν δεν μπήκα μου επρηξε τα αρχίδια η γυφτοτσα2.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom