Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Θεωρώ αυτονόητο πως κάνουμε πλάκα. Γιατί από το σχόλιο του φίλου ίσως έπρεπε να στραβοσω για το έχεις χαζεψει από τις τσόντες γιατί έβαλα δάχτυλο σε μια ιερόδουλη και έριξα δύο μπατσάκια. (Βασικά σε πολλές το έχω κάνει).
Βασικά ήθελα να σου την πω στο σχόλιο σου για την Καταλίνα αδερφέ γάμα δυνατά και σκληρά αλλά πάντα με σεβασμό στις γυναίκες και τα θέλω τους να είσαι ένας τρυφερός γαμιας :grin:
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Αλάνια μου ξυπνήστε και πηγαίνετε στο Μπελάρους έχει μια καινούργια ελληνίδα τη Βανέσα απίστευτη σε όλα πήρα πρόγραμμα εξηντάρη με τελείωμα για να σας δω
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Αλάνια μου ξυπνήστε και πηγαίνετε στο Μπελάρους έχει μια καινούργια ελληνίδα τη Βανέσα απίστευτη σε όλα πήρα πρόγραμμα εξηντάρη με τελείωμα για να σας δω
Από εμφάνιση πως είναι φίλε;
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Παιδιά τίποτα καλό για σήμερα το βράδυ υπάρχει ;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αλάνια μου ξυπνήστε και πηγαίνετε στο Μπελάρους έχει μια καινούργια ελληνίδα τη Βανέσα απίστευτη σε όλα πήρα πρόγραμμα εξηντάρη με τελείωμα για να σας δω
Ωχ ωχ,το δικό μου είναι δγακος μου μυρίζει..
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
71
Like
242
Πόντοι
20
Στο Belarus πάντως πρόσφατα είχα περάσει με μια λατίνα Τατιάνα. Μελαχρινή με πολύ καλό και σφιχτό κωλο, γύρω στα 27-28. Ψιλό μαγκωμένη στην αρχή αλλά μετά ανοίχτηκε. Όσες φορές περασα την ίδια έχει όπως επίσης και στο προγραμμα στο σάιτ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Αλάνια μου ξυπνήστε και πηγαίνετε στο Μπελάρους έχει μια καινούργια ελληνίδα τη Βανέσα απίστευτη σε όλα πήρα πρόγραμμα εξηντάρη με τελείωμα για να σας δω
Μεσημερι ξυπναω τυπε.. μεχρι να πιω καφε θα παει απογευμα, αν ειναι πρωινη βαρδια δυσκολα να την πετυχω.:undecided-old:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Στο Belarus πάντως πρόσφατα είχα περάσει με μια λατίνα Τατιάνα. Μελαχρινή με πολύ καλό και σφιχτό κωλο, γύρω στα 27-28. Ψιλό μαγκωμένη στην αρχή αλλά μετά ανοίχτηκε. Όσες φορές περασα την ίδια έχει όπως επίσης και στο προγραμμα στο σάιτ.
Αξίζει η επίσκεψη ? είναι συνεργάσιμη?
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
71
Like
242
Πόντοι
20
Αξίζει η επίσκεψη ? είναι συνεργάσιμη?
Δεν είπε σε κάτι όχι. Το αν αξίζει είναι υποκειμενικό, εγώ δεν τα έκλαψα και ίσως ξαναπηγαινα αλλά γούστα είναι αυτά. Όπως είπα ήταν λίγο μαγκωμένη στην αρχή, δεν μιλάει καθόλου ελληνικά αγγλικα. Της πέταξα κάτι ισπανικά και έσπασε ο πάγος, της φέρθηκα ευγενικά και τελείωσα γρήγορα οπότε δεν έχω πλήρη εικόνα. Ίσως πάω σήμερα εάν δεν βρω καμία άλλη αξιαγαμευτη.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
701
Πόντοι
311
Χθες βράδυ νυχτερινή τσάρκα στην συμπρωτεύουσα λόγω δεθ, με 2 φίλους περπατήσαμε τα περισσότερα καμία δεν άξιζε από αυτές που είδαμε κ αρκετές είχαν πρόγραμμα μισάωρο ελεως.. Μέτε πήγαμε le cabaret για ποτο κ ξενοδοχείο. Απελπιστική η κατάσταση με τις λατινες
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
181
Like
251
Πόντοι
21
Χθες βράδυ νυχτερινή τσάρκα στην συμπρωτεύουσα λόγω δεθ, με 2 φίλους περπατήσαμε τα περισσότερα καμία δεν άξιζε από αυτές που είδαμε κ αρκετές είχαν πρόγραμμα μισάωρο ελεως.. Μέτε πήγαμε le cabaret για ποτο κ ξενοδοχείο. Απελπιστική η κατάσταση με τις λατινες
Μακριά από λατίνες. Και είναι και πανάκριβες όλες τους πανάθεμα τες. Ούτε καν αξίζουν. Καλύτερα να την παίξω μόνος μου.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Στο Belarus πάντως πρόσφατα είχα περάσει με μια λατίνα Τατιάνα. Μελαχρινή με πολύ καλό και σφιχτό κωλο, γύρω στα 27-28. Ψιλό μαγκωμένη στην αρχή αλλά μετά ανοίχτηκε. Όσες φορές περασα την ίδια έχει όπως επίσης και στο προγραμμα στο σάιτ.
Αν λες για αυτή που έχει πολύ μακρυά μαλλιά μέχρι τη μέση, δεν πέρασα μέσα γιατί βγήκε απ το δωμάτιο στάθηκε να τη δω και κατευθείαν μπήκε στο άλλο δωμάτιο χωρίς να φρεσκαριστει. Ενώ είναι δυνατό εμφανισιακά...
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
194
Like
307
Πόντοι
21
Έχει πετύχει κανένας τώρα τελευταία την Λυδία που έκανε το κομοδίνο στα Red Studios;
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Καλημερα στην ομαδα πήγα προχτές να δω την λιλιανα στο free house όπως μου έχετε πει πήγα γύρω στις 6 παρά και ήταν μόνο μια μικρουλα σε ηλικία σχεδόν καρέ μαλλι άμα θυμάμαι καλά. Μπορεί κάποιος να μου πει πως είναι η λιλιανα και άμα δουλευει σήμερα ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Καλημερα στην ομαδα πήγα προχτές να δω την λιλιανα στο free house όπως μου έχετε πει πήγα γύρω στις 6 παρά και ήταν μόνο μια μικρουλα σε ηλικία σχεδόν καρέ μαλλι άμα θυμάμαι καλά. Μπορεί κάποιος να μου πει πως είναι η λιλιανα και άμα δουλευει σήμερα ;
Η Λιλιανα ειναι μιλφαρα ξανθια, με μακρια μαλια, εσυ ειδες το αλβανοελληνακι, Ελενα, που ειναι κομοδινο με το ρολοι στο χερι.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Η Λιλιανα ειναι μιλφαρα ξανθια, με μακρια μαλια, εσυ ειδες το αλβανοελληνακι, Ελενα, που ειναι κομοδινο με το ρολοι στο χερι.
Εννοείτε πως δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω με αυτήν ούτε 1 στο εκατομμύριο γούστα είναι αυτά βέβαια
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με μαρτσελα στο paradise να πει αν αξίζει τα λεφτά της ??
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Σχετικά με το ελληνοαλβανακι, δεν έχω περάσει ποτέ αλλά όλοι μας την αποφεύγουμε εξαιτίας αυτού που την κακολογουσε κάθε μέρα και έλεγε ότι έχει και αρρώστιες. Ο οποίος στην αρχή είχε γράψει ότι είναι τέλεια και η καλύτερη κτλ. Μήπως τελικά κατάφερε να.πετυχει αυτο που ήθελε; Την έχει πάρει κανένας τελευταία να μας πει την εμπειρία του?
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
84
Like
94
Πόντοι
0
Σχετικά με το ελληνοαλβανακι, δεν έχω περάσει ποτέ αλλά όλοι μας την αποφεύγουμε εξαιτίας αυτού που την κακολογουσε κάθε μέρα και έλεγε ότι έχει και αρρώστιες. Ο οποίος στην αρχή είχε γράψει ότι είναι τέλεια και η καλύτερη κτλ. Μήπως τελικά κατάφερε να.πετυχει αυτο που ήθελε; Την έχει πάρει κανένας τελευταία να μας πει την εμπειρία του?
Τελευταία όχι, πριν χρόνο ήταν όντως όλο δεν και μην. αλλά κορμάρα. με ψήνει να την ξαναπάρω μόνο για το χάζι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom