Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0

mechamits

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
48
Κριτικές
6
Like
277
Πόντοι
20
Καλησπερα, σημερα θα κανω επιθεση το βραδυ, μπορεις να μου πεις σε ποιο μαγαζι δουλευει αυτη η Καταλινα? Ευχαριστω.
Να περιμένεις άγρια πράγματα από αυτήν. Να πας με πολλή όρεξη. Θα σου ρίχνει χαστούκια και μπορεί να σε δαγκώνει κιόλας.
Καλά να περάσεις, αδερφέ.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Οτι αφορα την Ναταλι να σημειωσω οτι μου αναφερε κατι και για τσατσα λογω ηλικιας., επισης παιδια κανεις δεν την παρακαλαει, απλα αντικειμενικα τουλαχιστον για τα δικα μου τα γουστα γαμαω καλυτερα. Ειλικρινα εχει ερθει μερα που πηγα με 5 κοπελες και με μια τελειωσα μονο. Πεταμενα λεφτα. Εχτες η Ναταλι μου επερνε πιπα στημενη στα 4 και χωρις καν να την ακουμπαω εχυνε και ουρλιαζε. Αυτο δεν το βρισκεις ευκολα ειδικα σε σπιτακια. Στατιστικα ανα 3-4 χρονια περναει και ενα πουλεν απο τα μαγαζια. Το οποιο αφηνει πραγματικα το στιγμα της. Μια απο αυτες ειναι και η Ναταλι. Μια απο αυτες ηταν και η Ειρηνη η Αννα η Χ, η Ψ, η Ζ και πολλες αλλες. Και επισης θα σημειωσω στατιστικα οτι τα πολυ ωραια μουνια δεν ειναι αυτα που γαμιουνται καλα και βγαζουν βρωμικα γουστακια και κανουν και κανενα εξτραδακι. Ειναι ντιβες η οποιες ανοιγουν ποδια και κοιτανε ρολοι λες και κανουν απνοια. Εγω δεν ειμαι του πλαστικου γαμησιου. Οταν παω μπουρδελα δεν κοιταω ομορφια ηλικια κτλ. Εκει παω και βγαζω την ανωμαλια μου. Οποτε κοιταω αυτην που ειναι συμβατη με αυτο που παω να κανω. Αυτα τα ολιγα. θα ενημερωσω και για αυτην την Καταλινα αν μαθω σε ποιο ειναι.
Και εγώ περνάω πολύ καλά με Νάταλι αλλά άρχισε λίγο τις μαλακίες τελευταία. Της έριξα κάνα δυο σφαλιάρες και νευρίασε,μην με χτυπάς και τέτοια. Της έβαλα δάκτυλο στον κωλο και μου λέει μην το ξανακάνεις αυτό. Πριν 2-3 χρόνια δεν είχε πρόβλημα με αυτά. Γενικά τελευταία δείχνει κάπως κουρασμένη και ξενερωμενη.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
636
Like
1.457
Πόντοι
206
Και εγώ περνάω πολύ καλά με Νάταλι αλλά άρχισε λίγο τις μαλακίες τελευταία. Της έριξα κάνα δυο σφαλιάρες και νευρίασε,μην με χτυπάς και τέτοια. Της έβαλα δάκτυλο στον κωλο και μου λέει μην το ξανακάνεις αυτό. Πριν 2-3 χρόνια δεν είχε πρόβλημα με αυτά. Γενικά τελευταία δείχνει κάπως κουρασμένη και ξενερωμενη.
Πριν 2-3 χρόνια που δούλευε; Εγώ την ξέρω τον τελευταίο χρόνο και έχω κάνει πολύ δυνατά γαμίσια οπότε την θεωρώ απώλεια. Αν βαρεθώ κάποια στιγμή δεν θα ξαναπάω αλλά θα πρέπει να έρθει κάτι επίσης πολύ καλό για να την αντικαταστήσει.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Δίπλα από το Λας Βέγκας. Διευθύνσεις δεν θυμάμαι ποτέ. Αν ψάξεις κριτικές θα δεις
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
202
Κριτικές
9
Like
724
Πόντοι
361
Και εγώ περνάω πολύ καλά με Νάταλι αλλά άρχισε λίγο τις μαλακίες τελευταία. Της έριξα κάνα δυο σφαλιάρες και νευρίασε,μην με χτυπάς και τέτοια. Της έβαλα δάκτυλο στον κωλο και μου λέει μην το ξανακάνεις αυτό. Πριν 2-3 χρόνια δεν είχε πρόβλημα με αυτά. Γενικά τελευταία δείχνει κάπως κουρασμένη και ξενερωμενη.
Την Νάταλι την πήρα πρώτη φορά στην ερημίτη όταν πρώτο ξεκίνησε με 30 χωρίς στήθος κτλ,τότε έβγαζε συνεχεία υγρά πάρα πολλά και δεν έβαζε από κάτω πάνες αλλαζανε σεντόνια,50 είχε το προκτικο, τώρα έχω να την πάρω 6 μήνες γιατί δεν κατεβαίνω πρωινά και είχα και καιρό να πάω εάν άλλαξε όπως λες δεν το γνωρίζω αλλά Μια από αυτές τις μέρες θα το διαπιστώσω
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
202
Κριτικές
9
Like
724
Πόντοι
361
Αυτό που παρακαλάτε να μη σταματήσουν η να μη φύγουν οι 50αρες από τα σπιτάκια με ξεπερνάει,πραγματικά απορώ για την εμφάνιση σας όταν πάτε σε μεγάλοκοπέλες που δεν θα δούλευαν η θα έκαναν 6-7 ραντεβού την εβδομάδα στο Μεταξουργείο και πληρώνεται ένα σκασμός λεφτά.
Ξυπνήστε,εμείς τις δίνουμε αξία,για να είναι σ' αυτή τη δουλειά σημαίνει ότι δεν τη γαμαει ο άντρας της ή τη χώρισε και δεν περνάει η μπογιά της στη χώρα της.
Σταματήστε να παρακαλάτε πουτανες και να είστε μουνοδουλοι!!!
Δίνουμε αξία σε μεγάλες κοπέλες όπως λες που αξίζουν τα λεφτά τους,όταν πας με Νάταλι Ρίτα και 2-3 ακόμα και περνάς καλά και πας με την πιτσιρικα και σε σπάει τα αρχιδια τότε για ποιον λόγο να μην γουστάρεις να παραμείνει η Νάταλι και η κάθε Νάταλι στην δουλειά..
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα αλάνια !!! μια ερώτηση εχει κάνεις νεα από Νατάσα στο ξύλινο σπιτάκι?? εχει κάνεις νεα από αυτήν ινστα κατι ??? τι κανει αυτή η ψυχη???
 

8s8

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Με τη Χριστινα που ηταν στη Φριξου 14 τι γινεται ρε παιδια; Ξερεις κανεις που εχει παει;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Καλησπερα! Η Χριστιναρα η Ρουμανα με τις βυζαρες που δουλευε καποτε στο inside ξερετε που ειναι τωρα;
Κάνει κάποιες φορές πρωινά στο ίδιο μαγαζί που είναι και η καρίνα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Επισκεψη ξανα στην Λουνα απο βιλες, η γκομενα μου γεμιζει τα ματια με την σωματαρα της.!! :wanker: ...δεν την λες μουναρα, εχει καμπυλες και λεκανη κολαση, μπουταρες.!!! Επιδερμιδα απαλη και βυζακια φυσικα λαχταριστα. Στα του αγωνα, με αφησε πληρως ικανοποιημενο για αλλη μια φορα, η 3η αυτη την φορα, στο κρεβατι δεν προσπαθει αρκετα, δεν βγαζει το 100% της, αλλα ειναι συνεργασιμη, και δεν εχει τα ελατωματα που εχουν οι περισοτερες λατινες, δοκιμη με δικια σας ευθηνη....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Αυτό που παρακαλάτε να μη σταματήσουν η να μη φύγουν οι 50αρες από τα σπιτάκια με ξεπερνάει,πραγματικά απορώ για την εμφάνιση σας όταν πάτε σε μεγάλοκοπέλες που δεν θα δούλευαν η θα έκαναν 6-7 ραντεβού την εβδομάδα στο Μεταξουργείο και πληρώνεται ένα σκασμός λεφτά.
Ξυπνήστε,εμείς τις δίνουμε αξία,για να είναι σ' αυτή τη δουλειά σημαίνει ότι δεν τη γαμαει ο άντρας της ή τη χώρισε και δεν περνάει η μπογιά της στη χώρα της.
Σταματήστε να παρακαλάτε πουτανες και να είστε μουνοδουλοι!!!
Που να δεις τι γινεται στα αλλα θεματα με τα Σαλονικιοτικα κολγκερλς.!! ....αν μπορουσαμε να μαζεψουμε τα μελια και να τα πουλησουμε, δεν θα ξαναδουλευαμε στην ζωη μας... Αυτο το να ''παρακαλας'' μια πουτανα να την ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.?????? Δεν μπωρω να το καταλαβω...
 

8s8

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ειμαι καινουριος εδω μεσα γι αυτο ρωταω
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Τριπλετα και αποψε πριν την αναχωρηση μου για την αλλοδαπη. Πηγα καρφωτος μετα απο πληροφοριες στο ινσαιντ για να βρω την Καταλινα αλλα ηταν κλειστο. Θυμηθηκα να παω σε αυτην την Αθηνα με τις βυζαρες. Περασα με 50 γυμνο. Φιλοτιμο κοριτσι, Θελει να σε ικανοποιησει, την σφυροκοπησα πισοκωλλητα χωρις να τελειωσω καθως με ελεγε καριολη και οτι τον εχω μεγαλο.. Φευγω και παω σε εκεινο το ξυλινο που τρωνε τα πακια. Βγαινει με πολυ τσαμπουκα ενα κοντοπουτανο ρωσοειδες ξανθο με πολυ ασπρο δερμα και μεγαλο βυζι. Δεν περασα μασησα ειναι η αληθεια. Φευγω και παω απεναντι απο ινσαιντ σε ενα απο τα πολλα που ειναι στην σειρα. Μπαινω μεσα βγαινει μια νταρντανουλα ομορφη κοπελα νομιζω η τζουλια η αλεξανδρα την ελεγαν. Βγαινει και μια ακομη στυλ θειτσας Ρουμανες και οι 2. Περνω πρωτα την μελαχροινη. περναω με 50 γυμνο. Γλυκουλα ωραια πιπα και πραγματικα φιλοτιμη... εγω ομως εχω θεματα και αν συμπαθησω καποια δεν μπορω να την γαμησω καλα. Την διωχνω και την λεω φωναξε μου την αλλη να μου πει τα προγραμματα που κανει. Την ειδα σαν να ψιλοστραβωσε που δεν την εχυσα. Ερχεται η θειτσα ανοιγει πορτα μου ελεγε προγραμματα και εγω τον επαιζα μπροστα της. Την λεω μεινε οπως εισαι με 50. φερνει καποτες μπαινει μεσα στυλακι σαν την Βασω αν θυμαται κανεις. Αρχιναει πραγματικα τσιμπουκαρα με κανει πυραυλο. Της λεω θελω να σε γαμησω, περναω καποτα και της ριχνω ενα καρφωμα με μισος, ολο το καυλι μεσα ειλικρινα, ουρλιαζε αλλα τον ετρωγε παιδια μια χαρα, ολο μεσα και τα αρχιδια εβαλα. τιποτα η καριολα ουτε καν να με σπρωξει προς τα εξω. Της αρεσει η πουτσα φενεται. εχυσα ουρλιαζοντας μετα απο 5 λεπτα σφυροκοπημα πραγματικο. Αυτα. Εις το επανιδειν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom