Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tzon50

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Επειδη τυχαίνει να ξερω τι συμβαινει με την Άννια, ειναι σίγουρα σε νησι και δουλεύει με την αδεφφη της, σαν καθαριστρια.. Ο λογος που έφυγε ειναι σοβαρός..
Τι εννοείς;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
150
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Ειναι σε νησί και δουλεύει ως καθαρίστρια.. Τι αλλο;
Για να μην έχετε απορίες η κοπέλα κουράστηκε από αυτή τη δουλειά αυτοί που γυρίζουν στα μαγαζιά θα το καταλάβουνε γιατί ανοιγε στις 6 και έκλεινε στις 11 είχε πολύ φαίης control κι αν κατά λάθος έμπαινε κάποιος που δεν τον ήθελε τον έδιωχνε με φωνές. Ξέρω ότι πήγε σε νησί να δουλέψει όντως με την αδελφή της καθαρίστρια όπως και ξέρω ότι περνάει καλά κουράζεται αλλά είναι ήρεμη. Αυτή η δουλειά είναι πολύ δύσκολη την έκανε για κάποια χρόνια ό,τι μπόρεσε να καταφέρει στην πατρίδα της καταστράφηκε από τον πόλεμο και αφού τακτοποίηση τα παιδιά της αποφάσισε να σταματήσει προς τιμή της. Σε αυτό το χώρο ήτανε από τα λίγα καλά κορίτσια και στη δουλειά που έκανε πολύ καλή.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για να μην έχετε απορίες η κοπέλα κουράστηκε από αυτή τη δουλειά αυτοί που γυρίζουν στα μαγαζιά θα το καταλάβουνε γιατί ανοιγε στις 6 και έκλεινε στις 11 είχε πολύ φαίης control κι αν κατά λάθος έμπαινε κάποιος που δεν τον ήθελε τον έδιωχνε με φωνές. Ξέρω ότι πήγε σε νησί να δουλέψει όντως με την αδελφή της καθαρίστρια όπως και ξέρω ότι περνάει καλά κουράζεται αλλά είναι ήρεμη. Αυτή η δουλειά είναι πολύ δύσκολη την έκανε για κάποια χρόνια ό,τι μπόρεσε να καταφέρει στην πατρίδα της καταστράφηκε από τον πόλεμο και αφού τακτοποίηση τα παιδιά της αποφάσισε να σταματήσει προς τιμή της. Σε αυτό το χώρο ήτανε από τα λίγα καλά κορίτσια και στη δουλειά που έκανε πολύ καλή.
Ακριβως αυτο.. Απλα δεν ηθελα να αναφερω τα παρακάτω..
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
679
Like
1.624
Πόντοι
206
Για να μην έχετε απορίες η κοπέλα κουράστηκε από αυτή τη δουλειά αυτοί που γυρίζουν στα μαγαζιά θα το καταλάβουνε γιατί ανοιγε στις 6 και έκλεινε στις 11 είχε πολύ φαίης control κι αν κατά λάθος έμπαινε κάποιος που δεν τον ήθελε τον έδιωχνε με φωνές. Ξέρω ότι πήγε σε νησί να δουλέψει όντως με την αδελφή της καθαρίστρια όπως και ξέρω ότι περνάει καλά κουράζεται αλλά είναι ήρεμη. Αυτή η δουλειά είναι πολύ δύσκολη την έκανε για κάποια χρόνια ό,τι μπόρεσε να καταφέρει στην πατρίδα της καταστράφηκε από τον πόλεμο και αφού τακτοποίηση τα παιδιά της αποφάσισε να σταματήσει προς τιμή της. Σε αυτό το χώρο ήτανε από τα λίγα καλά κορίτσια και στη δουλειά που έκανε πολύ καλή.
Αν φοράει kinky στολή καμαριέρας μπορεί να κάνει κανένα εξτραδάκι με role playing.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Τριπλετα και αποψε πριν την αναχωρηση μου για την αλλοδαπη. Πηγα καρφωτος μετα απο πληροφοριες στο ινσαιντ για να βρω την Καταλινα αλλα ηταν κλειστο. Θυμηθηκα να παω σε αυτην την Αθηνα με τις βυζαρες. Περασα με 50 γυμνο. Φιλοτιμο κοριτσι, Θελει να σε ικανοποιησει, την σφυροκοπησα πισοκωλλητα χωρις να τελειωσω καθως με ελεγε καριολη και οτι τον εχω μεγαλο..
Με Αθηνά είχα περάσει και εγω κανα δυο φορές πρίν χρόνια (Μία στο βένους και μια στο βίλα πριβέ αν θυμάμαι καλά) αυτά τα καριόλη κτλ τα συνηθίζει μάλλον τα λέει σε όλους. Εγω απο οτι θυμάμαι είχα τελειώσει γρήγορα σχετικά , και μάλλον βοήθησε οτι ήταν σχετικά στενή τότε , τώρα δεν ξέρω.
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Και εγώ περνάω πολύ καλά με Νάταλι αλλά άρχισε λίγο τις μαλακίες τελευταία. Της έριξα κάνα δυο σφαλιάρες και νευρίασε,μην με χτυπάς και τέτοια. Της έβαλα δάκτυλο στον κωλο και μου λέει μην το ξανακάνεις αυτό. Πριν 2-3 χρόνια δεν είχε πρόβλημα με αυτά. Γενικά τελευταία δείχνει κάπως κουρασμένη και ξενερωμενη.
Εσύ χαζεψες από τις πολλές τις τσόντες χαλάρωσε λίγο γιατί με τις μαλακίες που κανείς δε θα έρχεται καμιά πουτανα της προκοπής στη Θεσσαλονίκη αντρακλα ε αντρακλα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Εσύ χαζεψες από τις πολλές τις τσόντες χαλάρωσε λίγο γιατί με τις μαλακίες που κανείς δε θα έρχεται καμιά πουτανα της προκοπής στη Θεσσαλονίκη αντρακλα ε αντρακλα
Ναι εγώ φταίω που δεν έρχονται πουτάνες τις προκοπής! Θα πάω Αθήνα και θα έρθουν όλες εδώ να γλιτώσουν από τον αντράκλα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Να πω επίσης ότι με κάποιες κοπέλες από τα μπουρδέλα έχω κάνει πολύ καλύτερα γαμισια από ότι οι τσόντες που βλέπω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Θεωρώ αυτονόητο πως κάνουμε πλάκα. Γιατί από το σχόλιο του φίλου ίσως έπρεπε να στραβοσω για το έχεις χαζεψει από τις τσόντες γιατί έβαλα δάχτυλο σε μια ιερόδουλη και έριξα δύο μπατσάκια. (Βασικά σε πολλές το έχω κάνει).
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Θεωρώ αυτονόητο πως κάνουμε πλάκα. Γιατί από το σχόλιο του φίλου ίσως έπρεπε να στραβοσω για το έχεις χαζεψει από τις τσόντες γιατί έβαλα δάχτυλο σε μια ιερόδουλη και έριξα δύο μπατσάκια. (Βασικά σε πολλές το έχω κάνει).
Για τα απαλά μπατσακια να το καταλάβω αλλά για δάχτυλο δεν το δέχονται όλες οπότε νομίζω φυσιολογικό να στραβώσει κάποια κοπέλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom