Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Πήγα εχτές το βράδυ στα μπουρδέλα, σκεφτόμουν καρίνα... κλειστά, άντε λέω πάμε Άννα για πίπα κλειστά και αυτή. Πήγα στης Λάρας μπας και έχει τίποτα καλό, εμφανίστηκε μια ξανθιά αρκετά όμορφη αλλά κάτι με ενοχλούσε πάνω της και δεν πέρασα. Πήγα πάλι Λιλιάνα, όπως έχει πει και ένας φίλος φτάνει πια! Πέρασα σούπερ. 60 ευρώ με 69 και όταν βγήκα παραπατουσα. Αν γαμιεται έτσι σε αυτή την ηλικία με τον κάθε ξεκαρφωτο πως γαμιοταν στα 18 με κάποιον που γουσταρε; Τι γυναίκες βγάζει η Ουκρανία! Πραγματικά από καλύτερα γαμισια
Πολύ ακούγετε η λιλιανα! Σκέφτομαι από βδομάδα να την τιμήσω!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Πέρασμα σήμερα για μια γρήγορη πίπα στην καρίνα. Δεν είχε κόσμο, περίεργο αλλά με βόλεψε. Μου έκανε μια πιπαρα....τζάμπα τα λεφτά που έχω δώσει στις ισπανόφωνες. Ήταν τέλεια! Δεν πέρασα από κανένα άλλο στούντιο καθώς ήμουν βιαστικος αλλά πλήρως ικανοποιημένος.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Πολύ ακούγετε η λιλιανα! Σκέφτομαι από βδομάδα να την τιμήσω!
Να ξέρεις φίλε για Λιλιάνα χρειάζεται να έχεις καλή φυσική κατάσταση και να μην τελειώνεις εύκολα. Μια φορά που την πείρα για μια ώρα μια εβδομάδα ήμουν κομμάτια.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.596
Πόντοι
206
Μπαλί σε λιγο καιρό η Ναταλια
Αφού πήγα σήμερα και έφαγα άκυρο. Έξω δεν είχε ψυχή δεν είχε αυτοκίνητο και μπαίνω μέσα και μου λέει η τσα2 μπήκε για το τελευταίο πρόγραμμα μέσα, δύο ώρες θα κάνει. Ο Πίτερ Νορθ την έκλεισε; Μπας και ήθελα να φτιάξει ο μάστορας την διαρροή;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.596
Πόντοι
206
Πέρασμα εχθές με Καταλίνα και Άννα. Αυτή φορά πήγα πρώτα Καταλίνα για αναλ όπου το ευχαριστήθηκα αλλά είχα όρεξη και πήγα και δίπλα στην Άννα. Δεν μου άρεσε και πολύ αυτή τη φορά. Αν και σκεφτόμουν να τις πάρω παρτουζα αλλά που να συνεννοηθείς με τις τσατσάδες. Γενικά έχω όρεξη για κωλαρακια αυτές τις μέρες, ξέρει κανείς αν γύρισε η Ρίτα;
Μπα σήμερα ήταν η Βλαντα, μια αρχαία Ρωσίδα που μιλάει αρκετά καλά τα ελληνικά και στο τρίτο μου είπε η τσα2 είχε Κολομβιανή. Σεπτέμβριος μπήκε όπου να 'ναι θα 'ρθει. Το θέμα είναι να δούμε πως θα είναι στην εμφάνιση.
 

Giatros69

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
134
Πόντοι
0
Να ξέρεις φίλε για Λιλιάνα χρειάζεται να έχεις καλή φυσική κατάσταση και να μην τελειώνεις εύκολα. Μια φορά που την πείρα για μια ώρα μια εβδομάδα ήμουν κομμάτια.
Συγγνώμη που την βρίσκουμε και τι ώρες;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
204
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Βόλτα εχθές το βράδυ να δω τι παίζει ξεκινάμε

Λαβ Βέγκας σουζι στο λεσα από τα 2,αννα στο μόνο του, και μια άλλη με ωραία παρουσία δεν θυμαμαι όνομα στο μπροστά.

Βέλους μπροστά μια από Κολομβία με βυζι και κολο τέρμα μπροστά φτιαχτα δεν πέρασα γιατί θα έμπαινε αε πρόγραμμα.

Στο ξύλινο Νατάσας ήταν 2 ξανθιές η κοντούλης τρωγόταν αλλά δεν με ενθουσίασε.

Έρημητη τώρα στα 2 δεν άνοιξαν στο μεσαίο η γνωστή και φιλόδοξη γλυκια Μιρελλα.

Στα απέναντι τα 2 σε πρόγραμμα η άλλη δεν άνοιξε και στο άλλο η σέντρα κλασικά.

Από κάτω κλειστό το σπιτάκι ράισα ειρήνη στο δίπλα μια μαρίνα κάπου στα 45 ετών αλλά πολλά προγράμματα με 40€ στόμα έξω και διάφορα αυτήν θα περάσω να την δοκιμάσω.

Στα 3διμα τα 2 πρώτα κλειστα από πίσω 2 Κολομβιανες χάλια.

Έφη βγαίνει ένα κοριτσάκι με ένα τσιγάρο στο χερι και μαγκιά αν δεν ήταν έτσι και ήταν γλυκούλα θα περνούσα.

Δίπλα 2 Ρωσίδες ψιλές δεν με βολεύουν αλλά η. Μια η ψιλι μελαχρινή είπε το πάλι που βγήκε 10000 αξίζει.

Δίπλα προς τα κάτω η Νικολέτα υπηρεσία και μια γεμάτουλα για κορίτσι.

Στον όροφο κλασικά μπελα

Απέναντι ινσαιντ κλειστό το σεξ Δίπλα είχε μια που δεν την είδα αλλά 4 στόμα περίμεναν να περάσουν.

Ποιο κάτω στον όροφο Αφροδίτη..αυτά παιδιά καλές βόλτες
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Βόλτα εχθές το βράδυ να δω τι παίζει ξεκινάμε

Λαβ Βέγκας σουζι στο λεσα από τα 2,αννα στο μόνο του, και μια άλλη με ωραία παρουσία δεν θυμαμαι όνομα στο μπροστά.

Βέλους μπροστά μια από Κολομβία με βυζι και κολο τέρμα μπροστά φτιαχτα δεν πέρασα γιατί θα έμπαινε αε πρόγραμμα.

Στο ξύλινο Νατάσας ήταν 2 ξανθιές η κοντούλης τρωγόταν αλλά δεν με ενθουσίασε.

Έρημητη τώρα στα 2 δεν άνοιξαν στο μεσαίο η γνωστή και φιλόδοξη γλυκια Μιρελλα.

Στα απέναντι τα 2 σε πρόγραμμα η άλλη δεν άνοιξε και στο άλλο η σέντρα κλασικά.

Από κάτω κλειστό το σπιτάκι ράισα ειρήνη στο δίπλα μια μαρίνα κάπου στα 45 ετών αλλά πολλά προγράμματα με 40€ στόμα έξω και διάφορα αυτήν θα περάσω να την δοκιμάσω.

Στα 3διμα τα 2 πρώτα κλειστα από πίσω 2 Κολομβιανες χάλια.

Έφη βγαίνει ένα κοριτσάκι με ένα τσιγάρο στο χερι και μαγκιά αν δεν ήταν έτσι και ήταν γλυκούλα θα περνούσα.

Δίπλα 2 Ρωσίδες ψιλές δεν με βολεύουν αλλά η. Μια η ψιλι μελαχρινή είπε το πάλι που βγήκε 10000 αξίζει.

Δίπλα προς τα κάτω η Νικολέτα υπηρεσία και μια γεμάτουλα για κορίτσι.

Στον όροφο κλασικά μπελα

Απέναντι ινσαιντ κλειστό το σεξ Δίπλα είχε μια που δεν την είδα αλλά 4 στόμα περίμεναν να περάσουν.

Ποιο κάτω στον όροφο Αφροδίτη..αυτά παιδιά καλές βόλτες
Καλημέρα, μπορείς να κάνεις μια περιγραφή για την Άννα στο Λας Βέγκας;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Ξανθιά είναι με σπυράκια στο πρόσωπο;
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες σημερα σκεφτομαι να κατηφορισω για Καρινα, σκεφτομαι να παρω μισαωρο προγραμμα η ωρα...ξερει κανεις ποσο παει το μαλλι γιατι ειχα ρωτησει πιο παλια αλλα δεν θυμαμαι τωρα.
Ευχαριστω
 

latinos99

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
21
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές την καταλινα που την βρίσκουμε ;;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Με 100 ειπε θα το δωσει..για να δουμε.
Αν και μαλλον παει για χειμωνα η δουλεια..τωρα δεν προλαβαινει.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Εγω το πηρα με 80 περυσι...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Στην επαρχια το εδινε πιο φτηνα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
21
Like
2.849
Πόντοι
1.436
Με 100 ειπε θα το δωσει..για να δουμε.
Αν και μαλλον παει για χειμωνα η δουλεια..τωρα δεν προλαβαινει.
atomic bomb explosion GIF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom