Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (2 μέλη και 163 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Παιδες η Βλαντα καθεται μεχρι τις 20:00 που δειχνει το αλλο σαιτ η περισσοτερο;
Δεν ήταν σήμερα...

Λας Βέγκας δεξιά η ψηλή μιλφ Σουζάνα
Λας Βέγκας μεσαίο η Φρίντα :tits:

Ερημίτη 5 καινούργια στούντιο... ανοιχτά τα δύο ακριανά από μια μελαχρινή νεαρή, αδιάφορη το καθένα...

Ερημίτη απέναντι ανοιχτά το μεσαίο δούλευε μια Μελίτα την οποία δεν είδα... και τέρμα δεξιά Ιωάννα Μολδαβή ωραίο καυλιαρικο ξανθό μωρό, όμορφο λευκή επιδερμίδα, κωλάρα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι .Με 40 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα

Godiva που για εκεί ξεκίνησα ήταν κλειστό.
Το Venus το ετοιμάζουν από έξω θα ανοίξει πάλι...

Και τέλος πήγα Λήμνου να δω τη Μαργαρίτα, ωραίο κορίτσι με πολύ ωραίο κωλαρακι όσο μπόρεσα να δω γιατί δεν έκανε κανονικό σαλοναρισμα.
Από κει και πέρα και χωρίς να με παρηξηγησουν η Άντζελα και ο Πάνος αλλά νομίζω τα 40€ για αυτό το κορίτσι σε αυτό το στούντιο είναι μάλλον πολλά για το απλό
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Δεν ήταν σήμερα...

Λας Βέγκας δεξιά η ψηλή μιλφ Σουζάνα
Λας Βέγκας μεσαίο η Φρίντα :tits:

Ερημίτη 5 καινούργια στούντιο... ανοιχτά τα δύο ακριανά από μια μελαχρινή νεαρή, αδιάφορη το καθένα...

Ερημίτη απέναντι ανοιχτά το μεσαίο δούλευε μια Μελίτα την οποία δεν είδα... και τέρμα δεξιά Ιωάννα Μολδαβή ωραίο καυλιαρικο ξανθό μωρό, όμορφο λευκή επιδερμίδα, κωλάρα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι .Με 40 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα

Godiva που για εκεί ξεκίνησα ήταν κλειστό.
Το Venus το ετοιμάζουν από έξω θα ανοίξει πάλι...

Και τέλος πήγα Λήμνου να δω τη Μαργαρίτα, ωραίο κορίτσι με πολύ ωραίο κωλαρακι όσο μπόρεσα να δω γιατί δεν έκανε κανονικό σαλοναρισμα.
Από κει και πέρα και χωρίς να με παρηξηγησουν η Άντζελα και ο Πάνος αλλά νομίζω τα 40€ για αυτό το κορίτσι σε αυτό το στούντιο είναι μάλλον πολλά για το απλό
Το κατάλαβες και εσύ ότι είναι ομάδα ο Πάνος και η Άντζελα; ΧΑ ΧΑ
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
125
Like
254
Πόντοι
21
Πηγα χθες βραδυνη... ειδα πολλες νεες φρεσκιες... Ετσι μου φανηκαν... Παω σημερα μεσημεριανη... τα γυρναω ολα... και παω στην πιο νεα που υπηρχε στο belarus... Ε, φολα ηταν... ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Καλημέρα σε όλους, ανοίγουμε αυτή την εβδομάδα στην ΛΉΜΝΟΥ 8, κάθετη Νικηφόρου ουρανού. Ελπίζω να μας τιμήσετε με την παρουσία σας, μία μέρα πριν ανοίξουμε θα ανεβάσω και της φωτογραφίες της κοπέλας. Ευχαριστώ πολύ
θα κανετε εγκαινια με μπουφε;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Δεν ήταν σήμερα...

Λας Βέγκας δεξιά η ψηλή μιλφ Σουζάνα
Λας Βέγκας μεσαίο η Φρίντα :tits:

Ερημίτη 5 καινούργια στούντιο... ανοιχτά τα δύο ακριανά από μια μελαχρινή νεαρή, αδιάφορη το καθένα...

Ερημίτη απέναντι ανοιχτά το μεσαίο δούλευε μια Μελίτα την οποία δεν είδα... και τέρμα δεξιά Ιωάννα Μολδαβή ωραίο καυλιαρικο ξανθό μωρό, όμορφο λευκή επιδερμίδα, κωλάρα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι .Με 40 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα

Godiva που για εκεί ξεκίνησα ήταν κλειστό.
Το Venus το ετοιμάζουν από έξω θα ανοίξει πάλι...

Και τέλος πήγα Λήμνου να δω τη Μαργαρίτα, ωραίο κορίτσι με πολύ ωραίο κωλαρακι όσο μπόρεσα να δω γιατί δεν έκανε κανονικό σαλοναρισμα.
Από κει και πέρα και χωρίς να με παρηξηγησουν η Άντζελα και ο Πάνος αλλά νομίζω τα 40€ για αυτό το κορίτσι σε αυτό το στούντιο είναι μάλλον πολλά για το απλό
Ουτε Μιρελα; Αν καταλαβα καλα φιλος.
 

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Το κατάλαβες και εσύ ότι είναι ομάδα ο Πάνος και η Άντζελα; ΧΑ ΧΑ
Καλησπέρα για αποφυγή παρεξηγήσεων και αποκατάστασης δεν υπάρχει καμία ομάδα ,ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΎΤΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ANZELA. απλά όσες φορές έχω βρεθεί με την κοπέλα έχω περάσει τέλεια ,από εκεί και πέρα γούστα είναι αυτά και δεν κρίνονται μόνο από την εμφάνιση!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια, νεος εδω μεσα.
Θα ηθελα να ρωτησω, στο Casa di amore (τα τριδημα) στο τελευταιο τερμα πισω, ειχα δει μια milf Ελληνιδα (δεν θυμαμαι ονομα), νταρτνανα ξανθια, με μεγαλο στηθος.
Εχει κανεις γνωμη να μου πει?
Να τονισω πως δεν λεω μια ξανθια ξενη γιαγια.

Ευχαριστω εκ των προτερων.
νομιζω λεει πως την λενε Αντζελινα.Ημουν ετοιμος να περασω πριν λιγες,την ρωτησα αν γλειφει αρχιδια.Με 30 ευρω μου λεει οχι!Με 40,ναι.Μεταβολή,γεια σας
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Να ρωτησω για 2 κοριτσια.
Η Ντονα με την ωραια κωλαρα που καποτε ηταν στο Βεγκας και μετα σε εκεινα τα περιεργα (ΡΙΜΡ) δουλευει;
Η Αντζελινα που δουλεψε για λιγο στο πρασινο (μπροστα απο την Ντονα) και μετα στο στουντιο Εφη,που βρισκεται;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα για αποφυγή παρεξηγήσεων και αποκατάστασης δεν υπάρχει καμία ομάδα ,ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΎΤΩΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ANZELA. απλά όσες φορές έχω βρεθεί με την κοπέλα έχω περάσει τέλεια ,από εκεί και πέρα γούστα είναι αυτά και δεν κρίνονται μόνο από την εμφάνιση!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
Εγω σε πιστευω να ξερεις :lying-face:
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.167
Like
3.465
Πόντοι
456
Δεν ήταν σήμερα...

Λας Βέγκας δεξιά η ψηλή μιλφ Σουζάνα
Λας Βέγκας μεσαίο η Φρίντα :tits:

Ερημίτη 5 καινούργια στούντιο... ανοιχτά τα δύο ακριανά από μια μελαχρινή νεαρή, αδιάφορη το καθένα...

Ερημίτη απέναντι ανοιχτά το μεσαίο δούλευε μια Μελίτα την οποία δεν είδα... και τέρμα δεξιά Ιωάννα Μολδαβή ωραίο καυλιαρικο ξανθό μωρό, όμορφο λευκή επιδερμίδα, κωλάρα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι .Με 40 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα

Godiva που για εκεί ξεκίνησα ήταν κλειστό.
Το Venus το ετοιμάζουν από έξω θα ανοίξει πάλι...

Και τέλος πήγα Λήμνου να δω τη Μαργαρίτα, ωραίο κορίτσι με πολύ ωραίο κωλαρακι όσο μπόρεσα να δω γιατί δεν έκανε κανονικό σαλοναρισμα.
Από κει και πέρα και χωρίς να με παρηξηγησουν η Άντζελα και ο Πάνος αλλά νομίζω τα 40€ για αυτό το κορίτσι σε αυτό το στούντιο είναι μάλλον πολλά για το απλό
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι, ο Πάνος είναι πελάτης που έχει κάποια αδυναμία σε μερικά κορίτσια που συνεργάζονται μαζί μας, δεν τον ξέρω τον κύριο, όσο τον ξέρετε εσείς τόσο και εγώ. Το ότι αντιδρά σε κάθε ανάρτηση που κάνω, δικό του θέμα που δεν με απασχολεί. Τώρα για την Μαργαρίτα και για κάθε Μαργαρίτα πού θά έρθει στο μαγαζί, εσείς το βλέπετε με δικά σας μάτια και την τσέπη όλο αυτό εμείς κοιτάμε το δικό μας συμφέρον. Τα κορίτσια από αυτήν τί δουλειά ζούνε, και έχουν και έξοδα και υποχρεώσεις που μπορεί να είναι πολύ παραπάνω από τα δικά σας. Οπότε, αυτές θα είναι η τιμές, μαγαζιά είναι πολλά και πάντα έχετε επιλογές. Όποιος θέλει να μας προτειμηση έχει καλός και ευχαριστούμε, οποίος όχι, κανένα πρόβλημα και καλή καρδιά. Και πάντα κάθε σχολείο καλό δεχόυμενο.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Να φερετε και καμια ζωηρη τσατσα..λεω τωρα εγω,γιατι πολλα κοριτσια ειναι σαν ψυγειοκαταψυκτες
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Δεύτερη δοκιμή με Σάντρα (το εμπορικό) ή Θεοδώρα (το πραγματικό). Για μένα η τοπ επιλογή αυτη την περίοδο στο τριαντάρι. Η κοπέλα τα σπάει και στο gfe δεν παίζεται (αν φυσικά την εμπνεύσεις λίγο). Κωλάρα,καθαρή,βυζί μικρό αλλα στητό,πορνογυαλιά και φουλ παιχνιδιάρα...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Επισκεψη στην πολη κ στους οικους. Εισοδος στη Μεδουσα κ αφου ειχα ενημερωθει απο τον αγαπητο Αλ. Τα σεβη μου. Μιρελα λοιπον. Ευδιαθετη χαμογελστη παιχνιδιαρα στο σαλοναρισμα. Πολυ ωραιο κορμι ωραιο προσωπο. Στο δωματιο μια απο τα ιδια . Χαδια...προφυλακτικο κ καλη πιπα με διαρκεια. Αφηνε να την χαιδευω παντου. Την σταματησα εγω κ πρωτη σταση ιεραποστολικο...τα ποδια στους ωμους...στη συνεχεια στα 4 κ καταθεση εκει. Ομορφοι κ απαλοι αναστεναγμοι καμια βιασυνη με τον χρονο. 30 απλο. Αυτα παιδες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Τώρα για την Μαργαρίτα και για κάθε Μαργαρίτα πού θά έρθει στο μαγαζί, εσείς το βλέπετε με δικά σας μάτια και την τσέπη όλο αυτό εμείς κοιτάμε το δικό μας συμφέρον. Τα κορίτσια από αυτήν τί δουλειά ζούνε, και έχουν και έξοδα και υποχρεώσεις που μπορεί να είναι πολύ παραπάνω από τα δικά σας. Οπότε, αυτές θα είναι η τιμές, μαγαζιά είναι πολλά και πάντα έχετε επιλογές. Όποιος θέλει να μας προτειμηση έχει καλός και ευχαριστούμε, οποίος όχι, κανένα πρόβλημα και καλή καρδιά. Και πάντα κάθε σχολείο καλό δεχόυμενο.
Ναι αυτό είναι μια πολύ ωραία και έντιμη εξήγηση, αυτές είναι οι τιμές και αν θέλετε...
Αλλά να σου πω κι εγώ το σκεπτικό μου με τη λίγη πείρα που έχω και πάντα καλοπροαίρετα...

Παίρνεις ένα μαγαζί το οποίο δεν το ξέρουμε, δούλεψε ελάχιστες μέρες πέρυσι, λίγο πιο απόμακρο από τα άλλα...σαν μαγαζί μόνο απ'έξω που το βλέπει κάποιος καταλαβαίνει ότι δεν είναι κανένα στούντιο πολυτελείας.
Μπαίνοντας βλέπεις ότι δεν έχεις ούτε σαλόνι στην ουσία ώστε να έχει λίγα μέτρα η κοπέλα για να περπατήσει... βγαίνει η Μαργαρίτα εντάξει ωραίο κοριτσάκι αλλά δεν είναι καμιά μουνάρα να τη δεις να ζαλιστείς...
Η Καρίνα,η Έλενα,η Μιρέλα πχ...κι αυτές έχουν ανάγκες όπως λες αλλά είναι πιο μουνάρες από τη δικιά σου, δουλεύουν σε καλύτερα σπίτια και έχουν φήμη... τρεις προϋποθέσεις δηλαδή που εσύ δεν έχεις ακόμα.
Γι'αυτό σου λέω φιλικά πάντα και καλοπροαίρετα ότι με αυτό το σκεπτικό δε μπορείς να ζητάς 40€... και στο λέω εγώ που πάντα παίρνω πρόγραμμα στα μπουρδέλα αλλά η τιμή εκκίνησης είναι πάντα ένα στάτους και ένα μέτρο σύγκρισης.Δε γίνεται να έχεις ας πούμε μεγαλύτερο κόστος λειτουργίας από το Godiva ...
Αν σε αυτά συνυπολογίσω ότι μας λες ότι οι κοπέλες θα κάθονται μια βδομάδα, στην ουσία μας λες ότι κάνατε ένα μαγαζί ξεκάθαρα για αρπαχτές και όποιος θέλει... έντιμη εξήγηση από επιχειρηματικής άποψης αλλά έχω επιφυλάξεις αν θα πιάσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom