Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Επισκεψη στην πολη κ στους οικους. Εισοδος στη Μεδουσα κ αφου ειχα ενημερωθει απο τον αγαπητο Αλ. Τα σεβη μου. Μιρελα λοιπον. Ευδιαθετη χαμογελστη παιχνιδιαρα στο σαλοναρισμα. Πολυ ωραιο κορμι ωραιο προσωπο. Στο δωματιο μια απο τα ιδια . Χαδια...προφυλακτικο κ καλη πιπα με διαρκεια. Αφηνε να την χαιδευω παντου. Την σταματησα εγω κ πρωτη σταση ιεραποστολικο...τα ποδια στους ωμους...στη συνεχεια στα 4 κ καταθεση εκει. Ομορφοι κ απαλοι αναστεναγμοι καμια βιασυνη με τον χρονο. 30 απλο. Αυτα παιδες.
Επισκεψη στην πολη κ στους οικους. Εισοδος στη Μεδουσα κ αφου ειχα ενημερωθει απο τον αγαπητο Αλ. Τα σεβη μου. Μιρελα λοιπον. Ευδιαθετη χαμογελστη παιχνιδιαρα στο σαλοναρισμα. Πολυ ωραιο κορμι ωραιο προσωπο. Στο δωματιο μια απο τα ιδια . Χαδια...προφυλακτικο κ καλη πιπα με διαρκεια. Αφηνε να την χαιδευω παντου. Την σταματησα εγω κ πρωτη σταση ιεραποστολικο...τα ποδια στους ωμους...στη συνεχεια στα 4 κ καταθεση εκει. Ομορφοι κ απαλοι αναστεναγμοι καμια βιασυνη με τον χρονο. 30 απλο. Αυτα παιδες.

Επισκεψη στην πολη κ στους οικους. Εισοδος στη Μεδουσα κ αφου ειχα ενημερωθει απο τον αγαπητο Αλ. Τα σεβη μου. Μιρελα λοιπον. Ευδιαθετη χαμογελστη παιχνιδιαρα στο σαλοναρισμα. Πολυ ωραιο κορμι ωραιο προσωπο. Στο δωματιο μια απο τα ιδια . Χαδια...προφυλακτικο κ καλη πιπα με διαρκεια. Αφηνε να την χαιδευω παντου. Την σταματησα εγω κ πρωτη σταση ιεραποστολικο...τα ποδια στους ωμους...στη συνεχεια στα 4 κ καταθεση εκει. Ομορφοι κ απαλοι αναστεναγμοι καμια βιασυνη με τον χρονο. 30 απλο. Αυτα παιδες.
Νομίζω πως Μιρέλα-Σάντρα-Ραίσα είναι οι τρείς σωματοφύλακες της εποχής! Σημειωτέον' και οι τρεις ξεκινάν από 30...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Νομίζω πως Μιρέλα-Σάντρα-Ραίσα είναι οι τρείς σωματοφύλακες της εποχής! Σημειωτέον' και οι τρεις ξεκινάν από 30...
Μα και όσες ξεκινούν από 40 ,οι περισσότερες έχουν να επιδείξουν τουλάχιστον έναν πολυτελή χώρο...στη περίπτωση του στούντιο της οδού Λήμνου δε μπορώ να δικαιολογήσω το 40αρι γι αυτό και εξηγώ στην κύρια παραπάνω την ένσταση μου με λογικά επιχειρήματα πιστεύω
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.167
Like
3.465
Πόντοι
456

Ναι αυτό είναι μια πολύ ωραία και έντιμη εξήγηση, αυτές είναι οι τιμές και αν θέλετε...
Αλλά να σου πω κι εγώ το σκεπτικό μου με τη λίγη πείρα που έχω και πάντα καλοπροαίρετα...

Παίρνεις ένα μαγαζί το οποίο δεν το ξέρουμε, δούλεψε ελάχιστες μέρες πέρυσι, λίγο πιο απόμακρο από τα άλλα...σαν μαγαζί μόνο απ'έξω που το βλέπει κάποιος καταλαβαίνει ότι δεν είναι κανένα στούντιο πολυτελείας.
Μπαίνοντας βλέπεις ότι δεν έχεις ούτε σαλόνι στην ουσία ώστε να έχει λίγα μέτρα η κοπέλα για να περπατήσει... βγαίνει η Μαργαρίτα εντάξει ωραίο κοριτσάκι αλλά δεν είναι καμιά μουνάρα να τη δεις να ζαλιστείς...
Η Καρίνα,η Έλενα,η Μιρέλα πχ...κι αυτές έχουν ανάγκες όπως λες αλλά είναι πιο μουνάρες από τη δικιά σου, δουλεύουν σε καλύτερα σπίτια και έχουν φήμη... τρεις προϋποθέσεις δηλαδή που εσύ δεν έχεις ακόμα.
Γι'αυτό σου λέω φιλικά πάντα και καλοπροαίρετα ότι με αυτό το σκεπτικό δε μπορείς να ζητάς 40€... και στο λέω εγώ που πάντα παίρνω πρόγραμμα στα μπουρδέλα αλλά η τιμή εκκίνησης είναι πάντα ένα στάτους και ένα μέτρο σύγκρισης.Δε γίνεται να έχεις ας πούμε μεγαλύτερο κόστος λειτουργίας από το Godiva ...
Αν σε αυτά συνυπολογίσω ότι μας λες ότι οι κοπέλες θα κάθονται μια βδομάδα, στην ουσία μας λες ότι κάνατε ένα μαγαζί ξεκάθαρα για αρπαχτές και όποιος θέλει... έντιμη εξήγηση από επιχειρηματικής άποψης αλλά έχω επιφυλάξεις αν θα πιάσει
σέβομαι την άποψη σας και ευχαριστώ για της συμβολές, κάνεις δεν θά κάνει αρπαχτες προτον, δευτέρο κάθε κοπέλα έχει την χάρη της, όμως ούτε με απασχολεί για τα άλλα μαγαζιά ούτε για τα άλλα κορίτσια, την δουλειά τους και την δουλειά μου. Και το αν θα πιάσει η όχι όπως το λέτε θα δείξει. Σε κάθε περίπτωση πάλι ευχαριστιμενη θα ειμα, αν δεν το δοκιμάσω πως να το καταλάβω? Και κάτι άλλο, το μαγαζί όντως δεν είναι πολυτέλειας αλλά τουλάχιστον είναι καθαρό και δεν έχει μποχα του βόθρου σε σχέση με άλλα που έχω δει. Ευχαριστώ
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.167
Like
3.465
Πόντοι
456
Μα και όσες ξεκινούν από 40 ,οι περισσότερες έχουν να επιδείξουν τουλάχιστον έναν πολυτελή χώρο...στη περίπτωση του στούντιο της οδού Λήμνου δε μπορώ να δικαιολογήσω το 40αρι γι αυτό και εξηγώ στην κύρια παραπάνω την ένσταση μου με λογικά επιχειρήματα πιστεύω
Δεν ζητώ να μας δικαιολγισει κάνεις, ούτε τραβάω κανένα με το ζόρι να μας έρχεται. Σας ξανά λέω αν κάποιος θέλει να μας προτειμηση έχει καλός. Γούστα είναι αυτά και το σεβόμαστε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Δεν ήταν σήμερα...

Λας Βέγκας δεξιά η ψηλή μιλφ Σουζάνα
Λας Βέγκας μεσαίο η Φρίντα :tits:

Ερημίτη 5 καινούργια στούντιο... ανοιχτά τα δύο ακριανά από μια μελαχρινή νεαρή, αδιάφορη το καθένα...

Ερημίτη απέναντι ανοιχτά το μεσαίο δούλευε μια Μελίτα την οποία δεν είδα... και τέρμα δεξιά Ιωάννα Μολδαβή ωραίο καυλιαρικο ξανθό μωρό, όμορφο λευκή επιδερμίδα, κωλάρα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι .Με 40 γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα

Godiva που για εκεί ξεκίνησα ήταν κλειστό.
Το Venus το ετοιμάζουν από έξω θα ανοίξει πάλι...

Και τέλος πήγα Λήμνου να δω τη Μαργαρίτα, ωραίο κορίτσι με πολύ ωραίο κωλαρακι όσο μπόρεσα να δω γιατί δεν έκανε κανονικό σαλοναρισμα.
Από κει και πέρα και χωρίς να με παρηξηγησουν η Άντζελα και ο Πάνος αλλά νομίζω τα 40€ για αυτό το κορίτσι σε αυτό το στούντιο είναι μάλλον πολλά για το απλό
Σουζάνα σκέφτηκα αρκετές φορές να μπω αλλά δεν μπηκα κύριε Αλ, είναι καλή η κομοδίνο; για να μην πάει τσαμπα το 30αρι.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Επειδή το πρόμο της Ανζελας και ο διαλογος της εδω μεσα, μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές με το La Femme και τη Ζωη, παιζει Ανζελα να δουλεψεις κι εσυ καμια φορα? Θα σε δουμε εσενα ποια εισαι?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Επειδή το πρόμο της Ανζελας και ο διαλογος της εδω μεσα, μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές με το La Femme και τη Ζωη, παιζει Ανζελα να δουλεψεις κι εσυ καμια φορα? Θα σε δουμε εσενα ποια εισαι?
πολύ ωραία ερώτηση παρακαλώ......
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Συνεχίζει....
Αλλά τον παιρνει ....που κσι που...
Σε πιο συνεχίζει; Γτ παίζει να μην ξέρεις καν ποια είναι απλά μπήκες να γράψεις την μαλακιά σου:jerking2::jerking2: τράβα παίξε αλλού μάγκα όχι εδω
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Η τσατσά της καρινας πόσο γυναικάρα είναι ρε μαγκες,άνετα έκανα κάτι μαζί της
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Να ρωτησω για 2 κοριτσια.
Η Ντονα με την ωραια κωλαρα που καποτε ηταν στο Βεγκας και μετα σε εκεινα τα περιεργα (ΡΙΜΡ) δουλευει;
Η Αντζελινα που δουλεψε για λιγο στο πρασινο (μπροστα απο την Ντονα) και μετα στο στουντιο Εφη,που βρισκεται;
Η Ντόνα έχει σταματήσει εδώ και κάνα μήνα και κάτι δεν ξέρω αν γυρίσει φιλε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Σουζάνα σκέφτηκα αρκετές φορές να μπω αλλά δεν μπηκα κύριε Αλ, είναι καλή η κομοδίνο; για να μην πάει τσαμπα το 30αρι.
Κομοδίνο δεν είναι σίγουρα... όσες φορές μπήκα ,4-5 αν θυμάμαι, ήταν επειδή έψαχνα άλλη κοπέλα που δε βρήκα... κάθε φορά ήταν και ένα κλικ κάτω όμως.
Είναι πολύ ευγενική και γλυκιά, είναι άνετη με το χρόνο αλλά από τεχνικής άποψης υστερεί.
Επίσης έχει ανεβάσει και τιμές πλέον, πήγα πρόσφατα και ξέρω και μάλλον θα αργήσω να ξαναπάω...
Αλλά αν σου αρέσει τόσο και σε τρώει μπες μια φορά την εμπειρία
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Νομίζω πως Μιρέλα-Σάντρα-Ραίσα είναι οι τρείς σωματοφύλακες της εποχής! Σημειωτέον' και οι τρεις ξεκινάν από 30...
Σάντρα Ραισα σε ποια στούντιο δουλεύουν? Πρωινες η βραδυνές ώρες παίζουν?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μιας και αναφέρθηκαν οι τιμές, βλέπουμε ότι τα σπίτια που είχαν από καιρό το απλό στα 40 το ανέβασαν στα 50 και άλλα που ήταν στο 30άρι ανεβάζουν σταδιακά τον πυρετό στα 40. Τέτοιες αυξήσεις γίνονται στα σπίτια όλης της χώρας αλλά και στα cgs όπου βλέπουμε να καθιερώνεται το 150άρι ως αρχή αλλά και πολλές περιπώσεις που από τα 140 πήγαν στα 160, 180 ακόμα και 250+ για μία ώρα!
Η δικαιολογία που λένε τα κορίτσια στα σπίτια είναι ότι αυξήθηκε το ρεύμα που δεν στέκει με τίποτα. Από την άλλη όλες γκρινιάζουν ότι δεν περνάει ο κόσμος στο δωμάτιο και κλείνουν βάρδιες με δύο τρεις πελάτες το πολύ. Επίσης οι περισσότερες τσατσάδες παραμένουν απαράδεκτες με συμπεριφορά ψυχιατρείου αλλά και πολλές κοπέλες, όταν τελικά περάσει κάποιος, ξηγιούνται κομοδινέ και ξεπέτες.
Πως γίνεται να θέλεις πελάτες αλλά να κάνεις τα πάντα ώστε να μην έρχονται πελάτες πρωτίστως με τις τιμές και μετά με την απόδοση των κοριτσιών και την τρέλα των τσατσάδων?
Έχει κανείς λογική εξήγηση σ'αυτό? Μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος του χώρου πχ Άντζελα, Πάνος :grin: ειδικά στο θέμα των τιμών?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Μιας και αναφέρθηκαν οι τιμές, βλέπουμε ότι τα σπίτια που είχαν από καιρό το απλό στα 40 το ανέβασαν στα 50 και άλλα που ήταν στο 30άρι ανεβάζουν σταδιακά τον πυρετό στα 40. Τέτοιες αυξήσεις γίνονται στα σπίτια όλης της χώρας αλλά και στα cgs όπου βλέπουμε να καθιερώνεται το 150άρι ως αρχή αλλά και πολλές περιπώσεις που από τα 140 πήγαν στα 160, 180 ακόμα και 250+ για μία ώρα!
Η δικαιολογία που λένε τα κορίτσια στα σπίτια είναι ότι αυξήθηκε το ρεύμα που δεν στέκει με τίποτα. Από την άλλη όλες γκρινιάζουν ότι δεν περνάει ο κόσμος στο δωμάτιο και κλείνουν βάρδιες με δύο τρεις πελάτες το πολύ. Επίσης οι περισσότερες τσατσάδες παραμένουν απαράδεκτες με συμπεριφορά ψυχιατρείου αλλά και πολλές κοπέλες, όταν τελικά περάσει κάποιος, ξηγιούνται κομοδινέ και ξεπέτες.
Πως γίνεται να θέλεις πελάτες αλλά να κάνεις τα πάντα ώστε να μην έρχονται πελάτες πρωτίστως με τις τιμές και μετά με την απόδοση των κοριτσιών και την τρέλα των τσατσάδων?
Έχει κανείς λογική εξήγηση σ'αυτό? Μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος του χώρου πχ Άντζελα, Πάνος :grin: ειδικά στο θέμα των τιμών?
Το έχω ξανά πει ,ότι γενικά από όλα αυτά που βλέπω τόσα χρόνια ,στην πορνεία όλων τον κλάδων η φάση είναι άρπα κόλλα.
Είναι φανερό ότι λειτουργούν χωρίς σχέδιο και σκέφτονται μόνο το σήμερα ,δεν προσπαθούν να φτιάξουν μια επικερδής επιχείρηση και για το μέλλον .
Θαμπωνονται από το χρήμα και σκέφτονται μόνο το σήμερα ,λίγες κοπέλες έχουν μυαλό και χρίζουν πελατεία σταθερή ώστε όσο καιρό κάνουν αυτή τη δουλειά να βγάλουν αρκετά ώστε να αξίζει τον κόπο ,οι υπόλοιπες θα μείνουν για πάντα πουτανες.για αυτό βλέπεις σε κάτι κωλομπαρα και αγγελίες κάτι τελειωμένες 60ρες που δεν έχουν στον ήλιο μοίρα.
Τα αφεντικά από ότι κατάλαβα ,στα αρχιδια τους ,αφού ζουν με την λογική ,άμα φύγει ή δεν κάνει η μία θα φέρουμε άλλη και ποντάρουν στην αγαμία και στους πιτσιρικάδες που θα μπουν στα τυφλά χωρίς να τους ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες παρά μόνο να γαμησουν με το απλό στα γρήγορα για άδειασμα .
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Μιας και αναφέρθηκαν οι τιμές, βλέπουμε ότι τα σπίτια που είχαν από καιρό το απλό στα 40 το ανέβασαν στα 50 και άλλα που ήταν στο 30άρι ανεβάζουν σταδιακά τον πυρετό στα 40. Τέτοιες αυξήσεις γίνονται στα σπίτια όλης της χώρας αλλά και στα cgs όπου βλέπουμε να καθιερώνεται το 150άρι ως αρχή αλλά και πολλές περιπώσεις που από τα 140 πήγαν στα 160, 180 ακόμα και 250+ για μία ώρα!
Η δικαιολογία που λένε τα κορίτσια στα σπίτια είναι ότι αυξήθηκε το ρεύμα που δεν στέκει με τίποτα. Από την άλλη όλες γκρινιάζουν ότι δεν περνάει ο κόσμος στο δωμάτιο και κλείνουν βάρδιες με δύο τρεις πελάτες το πολύ. Επίσης οι περισσότερες τσατσάδες παραμένουν απαράδεκτες με συμπεριφορά ψυχιατρείου αλλά και πολλές κοπέλες, όταν τελικά περάσει κάποιος, ξηγιούνται κομοδινέ και ξεπέτες.
Πως γίνεται να θέλεις πελάτες αλλά να κάνεις τα πάντα ώστε να μην έρχονται πελάτες πρωτίστως με τις τιμές και μετά με την απόδοση των κοριτσιών και την τρέλα των τσατσάδων?
Έχει κανείς λογική εξήγηση σ'αυτό? Μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος του χώρου πχ Άντζελα, Πάνος :grin: ειδικά στο θέμα των τιμών?
Στο θέμα των τιμών , ένα σχετικό βίντεο όχι για τα στούντιο αλλά για τις παραλίες είναι αυτό εδω.

Ίσως να είναι παρόμοιοι οι λόγοι που είναι ψηλά οι τιμές και στα στούντιο ποιός ξέρει :confused:

 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.167
Like
3.465
Πόντοι
456
Μιας και αναφέρθηκαν οι τιμές, βλέπουμε ότι τα σπίτια που είχαν από καιρό το απλό στα 40 το ανέβασαν στα 50 και άλλα που ήταν στο 30άρι ανεβάζουν σταδιακά τον πυρετό στα 40. Τέτοιες αυξήσεις γίνονται στα σπίτια όλης της χώρας αλλά και στα cgs όπου βλέπουμε να καθιερώνεται το 150άρι ως αρχή αλλά και πολλές περιπώσεις που από τα 140 πήγαν στα 160, 180 ακόμα και 250+ για μία ώρα!
Η δικαιολογία που λένε τα κορίτσια στα σπίτια είναι ότι αυξήθηκε το ρεύμα που δεν στέκει με τίποτα. Από την άλλη όλες γκρινιάζουν ότι δεν περνάει ο κόσμος στο δωμάτιο και κλείνουν βάρδιες με δύο τρεις πελάτες το πολύ. Επίσης οι περισσότερες τσατσάδες παραμένουν απαράδεκτες με συμπεριφορά ψυχιατρείου αλλά και πολλές κοπέλες, όταν τελικά περάσει κάποιος, ξηγιούνται κομοδινέ και ξεπέτες.
Πως γίνεται να θέλεις πελάτες αλλά να κάνεις τα πάντα ώστε να μην έρχονται πελάτες πρωτίστως με τις τιμές και μετά με την απόδοση των κοριτσιών και την τρέλα των τσατσάδων?
Έχει κανείς λογική εξήγηση σ'αυτό? Μπορεί να μας διαφωτίσει κάποιος του χώρου πχ Άντζελα, Πάνος :grin: ειδικά στο θέμα των τιμών?
Με τον Πάνο αρχίζει και καταντά αηδία... Με της τιμές, σας προτείνω να ανοίξετε εσείς ένα τέτοιο μαγαζί, για να μάθετε από το προτο χέρι πως βγαίνουν τα έξοδα και τι μένει :grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Με τον Πάνο αρχίζει και καταντά αηδία... Με της τιμές, σας προτείνω να ανοίξετε εσείς ένα τέτοιο μαγαζί, για να μάθετε από το προτο χέρι πως βγαίνουν τα έξοδα και τι μένει :grin:
Έλα τώρα ...μην τα ξεφτιλιζουμε και όλα.. μουνι πουλάτε,δεν φτιάχνετε φρατζολες.
Αέρας κοπανιστος λέγεται,ούτε αποδείξεις στην εφορία κόβετε κανονικά ,πολύ λίγα μαγαζιά βλέπουμε να έχουν έξοδα γενικής χρήσης ,εκτός το godiva και το bella donna που έχουν αρκετά,όλα τα άλλα ένα σαπουνακι και χειροπετσετες έχουν μόνο και το ρεύμα μην το ξεφτιλιζουμε ..δύο ερκοντισιον καίνε και δύο σποτακια .
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.167
Like
3.465
Πόντοι
456
Επειδή το πρόμο της Ανζελας και ο διαλογος της εδω μεσα, μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές με το La Femme και τη Ζωη, παιζει Ανζελα να δουλεψεις κι εσυ καμια φορα? Θα σε δουμε εσενα ποια εισαι?

Της φωτογραφίες μου μπορείτε να δείτε στο φόρουμ Τρικάλων και Πατέρας. Το αν θα δουλέψο στην Θεσσαλονίκη, θα δούμε, γιατί με πείρατε από τα μούτρα που λέμε με της τιμές, με το μαγαζί, με το ότι θα αλλάζουν συνεχώς τα κορίτσια. Αυτό το σύστημα έχουμε, πώς να το κάνουμε, δεν συμβαίνει όμως ότι είμαστε " ότι αρπάξουμε"
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Εγώ δε μίλησα για αρπαχτες κτλ.
Ούτε ξέρω το σάιτ σας.
Οπότε μπορούμε να σε δούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom