Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (1 μέλη και 106 επισκέπτες)

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Αυτή η Νίνα είναι η μελαχροινή από Σερβία; Την έχω δει αρκετές φορε΄ς στο Paradise αλλά, δεν έμπαινα...Απ 'ότι κατάλαβα και έγραψες, αξίζει...Θα την έχω στα υπ' όψιν...
Ναι, αυτή είναι... Και στο δωμάτιο, είναι πολύ γλυκιά και δοτική. Μιλάει και Ελληνικά οπότε α) βρωμόλογα στα Ελληνικά
β) μπορείς να πείς μια κουβέντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Αυτή η Μισέλ αν δεν κάνω λάθος είχε ένα σχόλιο στο άλλο σάιτ δεν θυμάμαι ακριβώς , αλλά πρέπει να έλεγε οτι δεν δεχόταν γλείψιμο ; Η οτι πλήρωσε για γλείψιμο και δεν ήθελε ; Κάτι τέτοιο δεν το θυμάμαι καλά.

Έκανα και εγώ τσάρκα σήμερα μετά απο καιρό στην βραδινή βάρδια, πήγα στοχευμένα για Μπιάνκα αλλά πέρασα και απο τα τρίδυμα να δω τι παίζει , τα τρίδυμα κλειστά. Η Μπιάνκα πάλι δεν ξέρω αλλά δεν μου φάνηκε και τόσο σκίνυ όπως λέγανε ... μάλλον έβαλε κιλά η έπεσα σε καμιά συνονόματη ; Ούτε και φιλιά έδωσε όπως λέγανε στις κριτικές ούτε καν πεταχτό , οπότε αν ηταν η ίδια η τα έκοψε η δεν ήθελε με εμένα δεν ξέρω. Εγω την πέτυχα στο incognito (αυτό που είναι πάνω στον όροφο) βραδυνή δούλευε μαζί με την Τζούλια νομίζω την είπε την άλλη η τσατσά. Θα γράψω κριτική αύριο αναλυτικά.
αλλη μπιανκα ειναι αυτη αδερφε. Εχει 2. Μια εκει που λες και μια στο πιο πριν .
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
αλλη μπιανκα ειναι αυτη αδερφε. Εχει 2. Μια εκει που λες και μια στο πιο πριν .
Α οκ , δεν ήξερα , να σαι καλά. Χτύπησα μια στο επόμενο δεν άνοιγαν , μετά στο αμέσως επόμενο ρώτησα για Μπιάνκα και μου είπαν στο κόκκινο ανεβαίνεις πάνω. Στο πιο πρίν δεν δοκίμασα νομίζω.

Δεν φαντάστηκα οτι μπορεί να υπήρχαν περισσότερες απο μια και μάλιστα τόσο κοντά :confused:

Οπότε σκέφτηκα οτι μάλλον θα πήρε κιλά και θα ήταν η ίδια ...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Α οκ , δεν ήξερα , να σαι καλά. Χτύπησα μια στο επόμενο δεν άνοιγαν , μετά στο αμέσως επόμενο ρώτησα για Μπιάνκα και μου είπαν στο κόκκινο ανεβαίνεις πάνω. Στο πιο πρίν δεν δοκίμασα νομίζω.

Δεν φαντάστηκα οτι μπορεί να υπήρχαν περισσότερες απο μια και μάλιστα τόσο κοντά :confused:

Οπότε σκέφτηκα οτι μάλλον θα πήρε κιλά και θα ήταν η ίδια ...
Σε εκείνο που πήγες επάνω έχει δύο , προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει αλλα ονόματα ,ίσως είναι τρικ για να τσιμπάνε πελάτες από την δίπλα αφού είναι πιο γνωστή και μέσω του σάιτ ..η Μπιάνκα η σκινι δεν είναι σε όροφο μπαίνεις απευθείας σαλόνι , Φρίξου 13 αν θυμάμαι καλά .
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
γιαυτο δεν παω πλεον σε αυτα ειναι ξενερωμα εντελως , τωρα το παιδι κλαιει τα 70 ευρω με τα ζωα που εχουν βαλει να δουλευουν-οκ εχουμε λεφτα αλλα ΟΧΙ για πεταμα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Γι αυτό για να μην κλαίμε μετά πάμε στις αγαπημένες μας θείες όπως εγώ στη μιλφ Ειρήνη σήμερα...με την κωλάρα της,το στητο βυζάκι της, μαύρα εσώρουχα και πορνογόβες... πίπα για σεμινάριο,καβάλημα σαν κομπρεσέρ... σφυροκόπημα στα 4 με σφαλιάρες στα κωλομαγουλα .
Αυτή τη γυναίκα δε τη χόρτασα ποτέ και ούτε πρόκειται
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Η καρίνα σταμάτησε τελικά ξέρει κάποιος? Έχει 10 μέρες και παραπάνω που περνάω και εξναι κλειστό
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Αν και δίπλα απτό μέδουσα το δεξί έχει ένα ξανθό πιπινακι γύρω στα 25 μοντελε σώμα που κάνει τελείωμα στο στόμα με 40 .
Προφανώς τα φτύνει στο καπάκι.
Πιπα πολύ μέτρια
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Στο λας Βεγκας έχει έρθει ένα τρελό κορμι η Σουζι πρωινη, ψηλό ξανθό μοντελε. Δεν μπήκα γιατί συνήθως αυτό συνδυάζεται με κομοδίνο ... την έχει πάρει κάποιος συνάδελφος εδώ ;
Είναι άλογο! Και κάνει ωραίο τσιμπουκι! Συμμετοχή μετρια
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ποια σούζι, αυτη η ψηλή που ήταν στης Αθηνάς, που είναι κλειστό τώρα? Με τα χάλια μούτρα?
Ναι ήταν στις Αθήνας απ τον κοβιτ ακόμα! Τώρα μούτρα έχω δει και χειρότερα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Καλησπέρα,η Σουζάνα η Τσέχα μιλφ επέστρεψε έχουμε νέα?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Καμία φιλότιμη που αξίζει τα λεφτά της πρωινή βάρδια πλην ειρήνης Ρουμάνας έχετε καμία να προτείνετε;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Καμία φιλότιμη που αξίζει τα λεφτά της πρωινή βάρδια πλην ειρήνης Ρουμάνας έχετε καμία να προτείνετε;
250 φορές τα έχουμε γράψει... Νάταλι η κορυφή...Φρίντα Βλάντα στα Βέγκας ...η Ρίτα λείπει.
Τουλάχιστον η πρωινή βάρδια πάντα έχει στανταράκια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Γι αυτό για να μην κλαίμε μετά πάμε στις αγαπημένες μας θείες όπως εγώ στη μιλφ Ειρήνη σήμερα...με την κωλάρα της,το στητο βυζάκι της, μαύρα εσώρουχα και πορνογόβες... πίπα για σεμινάριο,καβάλημα σαν κομπρεσέρ... σφυροκόπημα στα 4 με σφαλιάρες στα κωλομαγουλα .
Αυτή τη γυναίκα δε τη χόρτασα ποτέ και ούτε πρόκειται
Φοβερη η ειρήνη πήγα αρκετές και θα ξαναπάω, απλά μια φορά που την είπα για 2 εκτονώσεις μου αρνήθηκε ότι δεν μπορεί να περιμένει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
250 φορές τα έχουμε γράψει... Νάταλι η κορυφή...Φρίντα Βλάντα στα Βέγκας ...η Ρίτα λείπει.
Τουλάχιστον η πρωινή βάρδια πάντα έχει στανταράκια
Οκ Μπος , θενκς. Νάταλι σε πιο την βρίσκω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom