Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Mortis1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ισχύει για Ρίτα ότι είναι εκτός.. Αύριο έχει απόβαση σαλονικα Κ πρέπει να τιμηθει
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Για να καταλάβω... Κόλλησε σύφιλη κοπέλα που δούλευε η δουλεύει στα Βεγκας ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Για να καταλάβω... Κόλλησε σύφιλη κοπέλα που δούλευε η δουλεύει στα Βεγκας ;
Από ότι μας λέει ο φίλος μάλλον ναι ,εκτός άμα μιλάει γενικά στους οίκους..μικρή σημασία αφού ο κύκλος είναι μικρός
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Επειδη θα κοιμηθω και δεν εχω χρονο για ψαξιμο,ποια ειναι η τσατσα που μπαινει στο δωματιο για δραση;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Εκείνη η κοπέλα που έκανε deep throat μου ξεφεύγει το όνομα της τώρα. Το σπιτάκι με το χωματόδρομο . Διυλευει ακόμα ξέρετε?
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Πέρασμα προ ολίγου από Νικ.Ουρανού 28. Σάντρα λοιπόν (ή Θεοδώρα όπως είναι το πραγματικό της όνομα). Καυλάκι από Ρουμανία. Πετιτ διαστάσεις , πορνογυαλιά , εκπληκτική κωλάρα τέρμα σφιχτή χωρίς ίχνος λίπους και στήθος οχι μεγάλο αλλά επίσης σφιχτό νο2. Ευδιάθετη και χαμογελαστή της αρέσει να βλέπει τον εαυτό της στο καθρέπτη οταν κάνει κλαρίνο στο οποίο κλαρίνο θα έλεγα οτι είναι πολύ δυνατή. Ωραίες κραυγούλες και γενικά καλή συμμετοχή με γλυψίματα κλπ. Καθαρή και καυλιάρα στο τριαντάρι για μένα μια πολύ καλή επιλογή. Είναι η ίδια Σάντρα που ηταν παλιά με μια τριετή διακοπή λόγω σχέσης με Έλληνα και τώρα που η σχέση τέλος επέστρεψε στη μάχη. Εγώ δοκίμασα πρώτη φορά και πιθανότατα θα τιμήσω ξανά. Αυτα...
 

Batplug

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.199
Πόντοι
786

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Πέρασμα προ ολίγου από Νικ.Ουρανού 28. Σάντρα λοιπόν (ή Θεοδώρα όπως είναι το πραγματικό της όνομα). Καυλάκι από Ρουμανία. Πετιτ διαστάσεις , πορνογυαλιά , εκπληκτική κωλάρα τέρμα σφιχτή χωρίς ίχνος λίπους και στήθος οχι μεγάλο αλλά επίσης σφιχτό νο2. Ευδιάθετη και χαμογελαστή της αρέσει να βλέπει τον εαυτό της στο καθρέπτη οταν κάνει κλαρίνο στο οποίο κλαρίνο θα έλεγα οτι είναι πολύ δυνατή. Ωραίες κραυγούλες και γενικά καλή συμμετοχή με γλυψίματα κλπ. Καθαρή και καυλιάρα στο τριαντάρι για μένα μια πολύ καλή επιλογή. Είναι η ίδια Σάντρα που ηταν παλιά με μια τριετή διακοπή λόγω σχέσης με Έλληνα και τώρα που η σχέση τέλος επέστρεψε στη μάχη. Εγώ δοκίμασα πρώτη φορά και πιθανότατα θα τιμήσω ξανά. Αυτα...
Θα ήθελα να συμπληρώσω ότι έχει τον καλύτερο κολο που έχω δει!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
498
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Παρατήρησα στο άλλο σάιτ ότι μπήκε η κρυσταλ απο το ρεντ λοβε στα στούντιο μια κωλαρα φαίνεται και γαμώ τώρα δηλαδή και στουντιο κ εσκορτ λέτε?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Παρατήρησα στο άλλο σάιτ ότι μπήκε η κρυσταλ απο το ρεντ λοβε στα στούντιο μια κωλαρα φαίνεται και γαμώ τώρα δηλαδή και στουντιο κ εσκορτ λέτε?
Δηλαδη αυτο το παστακι το πληρωνανε 150€ την ωρα.??? :jerking: Μαλλον δεν εκανε τζιρο και επεσε στα στουντιο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Valar Morghulis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
87
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τελευταία φορά που πήγα τσάρκα μπήκα σ' ένα , τώρα δε θυμάμαι διεύθυνση είναι στο κάθετο που έχει τα πολλά αυτό ήταν ση δεξιά μεριά εκεί που είναι κι εκείνο με τον όροφο...τλπ κι είχε μια τσατσά γμστα αστέρι, δε την είδα καν την κοπέλα μπροστά της. Ρουμάνα μελαχρινή μιλφ γύρω στα 45-50 πολύ με καυλωσε. Περιμέναμε την κοπέλα και ποιασαμε συζήτηση για κοβιντ και τέτοιες μλκιες κι αυτή πορωθηκε κι εγώ ήθελα να τη βάλω κάτω...τλπ με τα πολλά φεύγοντας με πετάει ένα " άντε εσύ περνά μετά για ένα πριβέ" , την λέω "μαζί;" και τινάχτηκε σα να μη το περιμενε και λέει "με την κοπέλα". Λέω αν την ξαναπετυχω να της προτείνω να δούμε. Έχει κανείς εμπειρία με τσατσα ή ξέρει κανείς κάτι για τη συγκεκριμένη;
Θα επιστρέψω με τα αποτελέσματα
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Στο λας Βεγκας έχει έρθει ένα τρελό κορμι η Σουζι πρωινη, ψηλό ξανθό μοντελε. Δεν μπήκα γιατί συνήθως αυτό συνδυάζεται με κομοδίνο ... την έχει πάρει κάποιος συνάδελφος εδώ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom