Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν μου έτυχε με την συγκεκριμένη.
Εννοείται όπως λες ότι έτυχε σε εσένα ,για οποιαδήποτε δικό της λόγο .δεν μπορείς να ψυχολογισεις την διάθεση της εκείνη την ώρα η αν το έκανε επίτηδες επειδή την είχες πάρει την προηγούμενη με περισσότερα
Μα αυτο ειναι το θεμα με θυμοταν απο την προηγουμενη και με ξεπεταξε για πλακα επειδη ηταν 30 κι οχι 100
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Μα αυτο ειναι το θεμα με θυμοταν απο την προηγουμενη και με ξεπεταξε για πλακα επειδη ηταν 30 κι οχι 100
Μην ξεχνάς ότι και αυτή από εδώ άρχισε να χαλάει .
Πριν γίνει τόσος ντόρος εδώ μέσα μια χαρά πηγαίναμε και βγάζαμε και ωραία γούστα ,μόλις παρά έγινε συζήτηση και τρέξανε όλοι οι καλοθελητες ,πιο πολύ χαλαστρα κάνανε παρά καλό .
Όταν πας βράδυ και μονίμως την έχουν μέσα για 1 ώρα πρόγραμμα ξαφνικά καταλαβαίνεις τι γίνεται .
Γενικά η πιάτσα χαλάει από μας τους ίδιους.
Η Νάταλι έγινε θέμα όλη την εβδομάδα πάλι και σίγουρα εκεί τρεξαν να κάνουν πάλι κάποιοι το κομμάτι τους και τώρα γράφει ο άλλος ότι τέλος και αυτή .
Και η Λάρα που λέτε γιατί νομίζεις δεν βγαίνει όπως λένε συχνά ,κάνει μια μπάζα με τον ντόρο και εξαφανίζεται .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Τελος για τον Πατσινο εχει προσφερει παρα πολλα και συνεχιζει να το κανει του το αναγνωριζω αυτο και του βγαζω το καπελο αλλα τα γουστα του για πολλους απο εμας δεν ειναι και τα καλητερα οποτε δε μπορουμε να εχουμε συγκριση
Παιδιά δεν είμαι εγώ το θέμα αν το καταλάβατε... ούτε ψάχνω επιβεβαίωση μετά από 15 χρόνια σχεδόν καθημερινής παρουσίας εδώ μέσα, πόσο μάλλον από μέλη που εμφανίστηκαν χθες ή από μέλη σαν εσένα που εμφανίζονται μια φορά στους 6 μήνες εδώ μέσα...
Ούτε η Νάταλι είναι το θέμα μου την οποία έχω να την δω και 1,5 χρόνο.

Η ένσταση μου είναι και η απορία μου ισως, ότι ενώ γυναίκες δεν υπάρχουν, στανταρακια δύσκολα βρίσκουμε...όταν βρούμε κάνα δυο γυναίκες λίγο αξιόλογες αμέσως βρίσκονται κάποιοι να τις απαξιώσουν σε τέτοιο βαθμό λες και τους κόβει τη δική τους δουλειά .
Και συμβαίνει χρόνια αυτό...το έχουμε δει και με την Νατάσα,με τη Νταϊάνα....το έχουμε δει με την Εμμανουέλα παλιότερα ίσως μία από τις μεγαλύτερες φίρμες που πέρασαν ποτέ... να μη μιλήσω για θεία Μόνικα, Νικόλ κλπ γιατί εκεί θα μου πείτε είναι και 100 χρονών
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παιδιά δεν είμαι εγώ το θέμα αν το καταλάβατε... ούτε ψάχνω επιβεβαίωση μετά από 15 χρόνια σχεδόν καθημερινής παρουσίας εδώ μέσα, πόσο μάλλον από μέλη που εμφανίστηκαν χθες ή από μέλη σαν εσένα που εμφανίζονται μια φορά στους 6 μήνες εδώ μέσα...
Ούτε η Νάταλι είναι το θέμα μου την οποία έχω να την δω και 1,5 χρόνο.

Η ένσταση μου είναι και η απορία μου ισως, ότι ενώ γυναίκες δεν υπάρχουν, στανταρακια δύσκολα βρίσκουμε...όταν βρούμε κάνα δυο γυναίκες λίγο αξιόλογες αμέσως βρίσκονται κάποιοι να τις απαξιώσουν σε τέτοιο βαθμό λες και τους κόβει τη δική τους δουλειά .
Και συμβαίνει χρόνια αυτό...το έχουμε δει και με την Νατάσα,με τη Νταϊάνα....το έχουμε δει με την Εμμανουέλα παλιότερα ίσως μία από τις μεγαλύτερες φίρμες που πέρασαν ποτέ... να μη μιλήσω για θεία Μόνικα, Νικόλ κλπ γιατί εκεί θα μου πείτε είναι και 100 χρονών
Εγω εμφανιζομαι μια στους 6 μηνες γιατι πλεον εκτος οτι δεν ενημερωνει κανεις κι εκτος οτι ειναι τα ιδια και τα ιδια στα δελα εχω και γκομενα πλεον μαλλων γυναικα μιας και ειναι ποιο επισημο οποτε ειμαι κατα πολυ λιγοτερο ενεργος.Επισης μη ξεχνας εγω παιζω μπαλα παντου οχι μονο στα δελα σαν εσενα.Τελος να πω οτι δεκτο αυτο που λες για τα στανταρακια οτι δεν υπαρχουν πλεον αλλα οχι και να αποθεωνουμε τις γιαγιαδες οπως την μονικα και τη νικολ ρε Αλ ακομα και η Ναταλι λιγα ψωμια της εμειναν μετα παει για αποσυρση οτι παπαδες και να κανει
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλησπέρα, θα πω και εγώ την γνώμη μου για Λάρα και Νάταλι. Την Λάρα την ξέρω πολλά χρόνια, μπορώ να πω ότι εγώ την "εκπαίδευσα", παλιότερα πολύ πριν γίνει όλος αυτός ο ντόρος την επερνα 2-3 φορές την εβδομάδα για 1 χρόνο και με 30 € έκανα ότι ήθελα.(είχα ερωτευτεί) Ως που μια μέρα μου λέει με 30 € 15 λεπτά και μόνο τα τυπικά. Από τότε δεν ξαναπήγα. Πιστεύω ότι είναι πολύ μαλακισμενο. Πλέον με 50€ το απλό....δεν πρόκειται. Σχετικά με το ναταλακι.... Πήγα μια φόρα....όντως πολύ καλή στο δωμάτιο. Όταν έφυγα άρχισα να λυπάμαι τον εαυτό μου. Πληρώνω για να γαμισω αυτή τη γυναίκα; Φιλότιμη και καλή αλλά...ενοιασα ντροπή για τον εαυτό μου. Φυσικά έχω πάει και με χειρότερες. Σκεφτείτε ότι γαμουσα την Λάρα 25χρονων και τώρα την Νάταλι 50+. Κάθε χρόνο και πιο ξεπεσμός στα μπουρδέλα της πόλης μας.
Και από ότι βλέπω καθιερώνεται το 40 ευρώ πλέον.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Μια αρινα ρουμανα που εχει το διπλα σαιτ βραδυνη στο βιλλα πριβε. Δοκιμασε κανεις?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Υπερβολη το ''χομπιτ'' προς την Ναταλι....μια φορα την ειδα, μια μιλφαρα αλβανοφατσα, θα ελεγα μοιαζει ταλαιπωρημενη απο την ζωη, σαν κατι καθαριστριες που βλεπεις στα δημοσια κτηρια... δεν ειναι η μιλφαρα που θα την δεις και θα θες να την σκισεις, αλλα οχι και χομπιτ...
Όχι και υπερβολικό.. Κάποια στιγμή νόμιζα θα βγει και ο φροντο μπαγκινκς μαζί της σαν τσάτσος να πει το μαι πρεσιους πρόγραμμα... Μέσα, μπορεί είναι πολύ καλή αλλά πηγαίνεις μόνο για τις υπηρεσίες..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Εγω εμφανιζομαι μια στους 6 μηνες γιατι πλεον εκτος οτι δεν ενημερωνει κανεις κι εκτος οτι ειναι τα ιδια και τα ιδια στα δελα εχω και γκομενα πλεον μαλλων γυναικα μιας και ειναι ποιο επισημο οποτε ειμαι κατα πολυ λιγοτερο ενεργος.Επισης μη ξεχνας εγω παιζω μπαλα παντου οχι μονο στα δελα σαν εσενα.
Καλά φίλε θυμόμουν ότι ποτέ δε σου άρεσε καμιά κοπέλα αλλά μπήκα λίγο είδα τις κριτικές σου...το 2014 έχεις μαυρίσει τη Νατάσα την ίδια εποχή που αποθεώνεις την Εβελίνα... γράφεις κριτική για μια Βίκυ ίσως την Ουκρανή αν κατάλαβα σωστά την οποία αποκαλείς στο τέλος σουργελο και ότι δε θα ξαναπατήσεις αλλά την βαθμολογεις με 10... γράφεις κριτική για Λάρα την βάζεις σε όλα 10 αλλά δε γράφεις τίποτα συγκεκριμένο στην κριτική ...
αντιφάσεις και γενικολογα... και σου την λένε κιόλας στα σχόλια των κριτικών

Δε μου κάνει καμιά εντύπωση ότι είσαι ο πρώτος που αποκαλεί ξεπέτα τη Ρίτα και ότι βρίσκεις ότι εδώ μέσα δεν υπάρχει πλέον ενημέρωση .
Οπότε καλά κάνεις και δεν εμφανιζεσαι, πίστεψε με
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Κάθε χρόνο και πιο ξεπεσμός στα μπουρδέλα της πόλης μας.
Και από ότι βλέπω καθιερώνεται το 40 ευρώ πλέον.
Πάνε δες αυτές στο poison και στο Φρίξου 14...δε θα πίστευεις στα μάτια σου.... κεφτές με πόδια που λέει και ο Φακίρης

Χθες έκατσα και διάβασα στο άλλο σάιτ τα σχόλια για τα κορίτσια της μεγάλης αλυσίδας red night κλπ... είπα μπας και δοκιμάσω καμιά πιο εμφανίσιμη έστω και με περισσότερα χρήματα... μου αρέσει αυτή η Μαρίζα ας πούμε.
Κατά κάποιο περίεργο τρόπο έχουν αφήσει ελεύθερα τα σχόλια εκεί ... όλες οι κοπέλες είναι μαυρισμένες πλέον.Και για όλες γράφουν για το χρόνο...
Οπότε να πάω να δώσω τα 70ε για 69 και στα δέκα λεπτά να μου γκρινιαξουν για το χρόνο? και να το ξέρω και από πριν?
Γι 'αυτο λέμε δεν υπάρχουν στάνταρ επιλογές δυστυχώς.
Στις 40 κοπέλες που δουλεύουν απόψε ζήτημα να αξίζουν οι 5
 

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
Τοπ 3 κατ εμέ αλεξανδρα τσαρινα μελισσα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Τοπ 3 κατ εμέ αλεξανδρα τσαρινα μελισσα
Την τσαρινα δεν θα επρεπε να την βαλεις εφοσον πλεον δεν δουλευει σε οικο. Τις υπολοιπες δεν τις γνωριζο. Που τις βρισκουμε κ τι ωρες? Μια περιγραφη πως ειναι?
 

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
94
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες το απόγευμα στο playboy με την Αλίνα. Η κοπέλα είναι όμορφη ξανθιά σγουρομάλλα αδύνατη ,αυτα ήταν τα θετικά .(επικοινωνία στα αγγλικά )
Μπήκε με τα μούτρα κάτω μου έκανε μια πίπα 15 δευτερολέπτων κι αμέσως πήγε να ανεβεί από πάνω και της λέω
-έχω πληρώσει για γλύψιμο
-δεν μου αρέσει μου λεει
Και κάθετε από πάνω για κάνα 2λεπτο βαριά σηκώθηκε έλεγε κάτι στα ουκρανικά μάλλον και όταν της είπα τι λες μου λέει να τελειώνω γρήγορα μου τον έπαιξε για 30 δευτερα και σηκώθηκε να φύγει ενώ ψελιζε κάτι στην γλώσσα της. Σύνολο στο δωμάτιο 6 λεπτά από την στιγμή που μπήκα εγω.
Είπα και στην τσα2 το έπαιξε εκνευρισμένη ,δεν μου έδωσε τα 10 ευρώ που ήταν για το γλύψιμο (δεν περίμενα και να τα δωσει).
Αυτά από μένα γενικά ότι χειρότερο έχω πάει.
Μακριά .
 

Panos19822

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
44
Like
46
Πόντοι
0
Την τσαρινα δεν θα επρεπε να την βαλεις εφοσον πλεον δεν δουλευει σε οικο. Τις υπολοιπες δεν τις γνωριζο. Που τις βρισκουμε κ τι ωρες? Μια περιγραφη πως ειναι?
Η τσαρινα δουλεύει σε σπίτια οκ η μελισσα είναι μια μικρή μολδαβη και δούλευε στο μπελαρους και η Αλεξάνδρα είναι παλιά αγάπη!!!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Ρε μάγκες, προσωπική άποψη, αλλά το θεωρώ τραγικό παιδιά 25-40 χρόνων να πάνε και να πληρώνουν γυναίκα 50+ για να γαμησουν. Δηλαδή σε κανένα μπαρ αν την πέσετε σε καμία τέτοια όχι απλά θα σας κάτσει αλλά θα σας μαγειρεύει και θα σας πλένει κάθε μέρα. Αυτό σε συνδυασμό με το ότι με 40€ και πάλι έχουν κόσμο δε πρόκειται να αλλάξει κάτι. Αν η 50αρα δεν έχει πελάτη 5 μέρες σερί προφανώς και θα την αλλάξουν, κόψτε τις βόλτες και μη ξοδεύετε λίγο καιρό να δούμε πως θα πάει. Εγώ πχ που γουστάρω μόνο πολύ όμορφες γκόμενες και πήγαινα που και που στη Λαρα που είναι αντικειμενικά ωραία, όταν είπε 50 την έκοψα μαχαίρι, αν σταματήσει να έχει ουρές να δείτε τι καλά θα ξανακατέβει.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ρε μάγκες, προσωπική άποψη, αλλά το θεωρώ τραγικό παιδιά 25-40 χρόνων να πάνε και να πληρώνουν γυναίκα 50+ για να γαμησουν.
50+ είναι κ η Κοκκινου Kritik αλλά είναι μουναρα!Η Ναταλι εμφανισιακα είναι tragic! Εδω άλλοι θίχτηκαν που την είπαμε Χομπιτ! :2funny:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Σχετικά με το ναταλακι.... Πήγα μια φόρα....όντως πολύ καλή στο δωμάτιο. Όταν έφυγα άρχισα να λυπάμαι τον εαυτό μου. Πληρώνω για να γαμισω αυτή τη γυναίκα; Φιλότιμη και καλή αλλά...ενοιασα ντροπή για τον εαυτό μου. Φυσικά έχω πάει και με χειρότερες.
Είσαι πολύ μερακλής! :jade:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
50+ είναι κ η Κοκκινου Kritik αλλά είναι μουναρα!Η Ναταλι εμφανισιακα είναι tragic! Εδω άλλοι θίχτηκαν που την είπαμε Χομπιτ! :2funny:
Ε γιατί δε μας προτείνεις εσύ κάτι?
8 χρόνια μέλος,1 κριτική για τα μπουρδέλα Θεσσαλονίκης κι αυτή πριν 5 χρόνια...οι εξυπνάδες εύκολες είναι όμως
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Είναι φαν της Λάρας αυτοί μάλλον... άλλα όταν ρώτησα τι το ιδιαίτερο κάνει η Λάρα που ξεκινάει με 50ε και θεωρείται τόσο καλή η απάντηση που έλαβα ήταν...Τίποτα... και το επιβεβαιώσαν και καμιά 10 ακόμη μέλη

Στη Θεσσαλονίκη κρατάει χρόνια αυτό το βιολάκι...δεν υπάρχουν γυναίκες που να μας βγάζουν γούστα, υψηλές τιμές,ξεπέτα του 10λεπτου κλπ... και όταν εμφανιστεί 1 στις 50 κοπέλες που δεν είναι έτσι αμέσως πέφτουμε να τη θάψουμε κι αυτήν... και σε ορισμένες περιπτώσεις χωρίς να την έχουμε δοκιμάσει κιόλας
θα συμφωνήσω για την Λάρα και το πρώτο κομμάτι.
Στο δευτερο κομμάτι συμφωνώ ως προς το κομματι των γούστων και το θάψιμο.
Για αυτό δεν είπα ποτέ ,πως δεν ειναι καλή η Ναταλί.η Ειρήνη η παλιά, η Αγάπη, η άλλη η κοπέλα απο την Βουλγαρία που την ξέρουμε ως Γαλλίδα και τώρα μου διαφέυγει το ονομα της....
Απο εμφάνιση όμως οι περισσότερες απο αυτές είναι στην καλύτερη για να κάνουν τις τσατσάδες .Στο θέμα της εμφάνισης δεν είναι για να τις πληρώνεις αλλα πολλές φορές για να μας πληρώνουν αυτές.
Καλώς η κακώς είναι ενα άθλημα με ημερομηνία λήξης και πολλά απο αυτα τα κορίτσια είτε μπήκαν αργά σε αυτη τη δουλειά ,είτε καθυστερούν να κρεμάσουν τη σημαία για δικούς τους λόγους.
Δικαίωμα τους, δεν τις κρίνω για αυτό.
Υπάρχουν πολλοί που θα αγοράσουν απο αυτό το ράφι....Δεν είναι κακό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom