Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (4 μέλη και 72 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Να καταθέσω και εγώ τη γνώμη μου για την Λαρά...
Την Λαρά την γνωρίζω πολλά χρόνια την έχω στανταρακι....μετά από απουσία πολλών μηνών από τη Θεσσαλονίκη πέρασα πριν λίγες μέρες να τη δω,το 50αρικο στο απλό δεν με χάλασε εκεί που ξενέρωσα ήταν στο δωμάτιο τελείως ξεπετα.....άλλες φορές στο απλό(40ευρω) μου έκανε πολλά εξτραδακια που αλλοι πληρωνουν μεγάλα προγράμματα....
Μόλις βγήκα από το δωμάτιο είδα να βάζει η τσατσά στο διπλα δωμάτιο Πακιστανο και 2 πακια περίμεναν στο σαλόνι.
Από εμένα Τέλος η Λάρα.....
Τέλος επειδή παίρνει Πακιστανούς ή επειδή δεν κάνει πλέον εξτραδακια?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.501
Πόντοι
34.538
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
Ντουζακι μετα τη πραξη...
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Ντουζακι μετα τη πραξη...
Πάντα κάνω πριν και μετά στο στούντιο. Αλλά στα ρούχα μένει πάντα. Έχω δοκιμάσει και βόλτα ή ανοιχτά παράθυρα για να αερισμό αλλά πάλι το άρωμα δεν φεύγει
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Γιατί καθόμαστε ρε παιδια και διαφωνούμε για το ποιους πελάτες δέχεται η Λάρα; Πουτανα δεν ειναι; Πάει με όλους για τα λεφτά. Όπως όλες πάνε με όλους για τα λεφτά. Δεν ειμαι φαν της Λάρας αλλά εγω Πακιστανους δεν έχει τύχει να δω ομως τίποτα δεν αποκλείω. Αυτό που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι το μαγαζί της Λάρας δεχόταν μόνο πελάτες με 48ωρο Ραπίντ τεστ την εποχη της πανδημίας. Είχα πάει δεν είχα Ράπιντ τεστ και η τσατσά με πέταξε έξω παρόλο που της είπα ψέματα ότι είμαι φανατικος πελάτης της Λαρας.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
140
Like
158
Πόντοι
1
Τέλος επειδή παίρνει Πακιστανούς ή επειδή δεν κάνει πλέον εξτραδακια?
Και για τα δύο...αλλά κυρίως για τους Πακιστανούς/γύφτους...από ότι κατάλαβα αυτούς τους βάζουν πρωί νωρίς για να μην βλέπει ο κοσμος
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
140
Like
158
Πόντοι
1
Γιατί καθόμαστε ρε παιδια και διαφωνούμε για το ποιους πελάτες δέχεται η Λάρα; Πουτανα δεν ειναι; Πάει με όλους για τα λεφτά. Όπως όλες πάνε με όλους για τα λεφτά. Δεν ειμαι φαν της Λάρας αλλά εγω Πακιστανους δεν έχει τύχει να δω ομως τίποτα δεν αποκλείω. Αυτό που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι το μαγαζί της Λάρας δεχόταν μόνο πελάτες με 48ωρο Ραπίντ τεστ την εποχη της πανδημίας. Είχα πάει δεν είχα Ράπιντ τεστ και η τσατσά με πέταξε έξω παρόλο που της είπα ψέματα ότι είμαι φανατικος πελάτης της Λαρας.
Την περίοδο του covid απλά έδιχνες πιστοποιητικό εμβολιασμού από ένα φίλο σου και γαμουσες κανονικά τη Λάρα!!!!!!;)
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
397
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Πάντα κάνω πριν και μετά στο στούντιο. Αλλά στα ρούχα μένει πάντα. Έχω δοκιμάσει και βόλτα ή ανοιχτά παράθυρα για να αερισμό αλλά πάλι το άρωμα δεν φεύγει
Πολύ πιθανό να νομίζεις ότι μυρίζουν έτσι χωρίς να ισχύει
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
Πέρνει μαζί δεύτερο σετ ρούχα! Τα αλλά τα πετάς! Βάζεις κάποιον να μαρσάρει με το αμάξι και δίνεις φιλάκι στην εξάτμιση λες ότι έπαθες αβαρια με το αμάξι!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
12
Like
3.473
Πόντοι
746
Επισκεψη στην πολη με το μυαλο στη Βικτωρια απο Παρανταις αλλα τελικα κατεληξα Β. Ερωτικα. Ο κυριουλης ευγενικος μου λεει εχω δυο. Βγαινει η Χιουμαρα....αλογο. Ειχα δει στο αλλο σαιτ Λουνα. Μου λεει η αλληκοπελα δωματιο. Λουνα την λενε. Περιμενω. Βγαινει χαιρεταει. Λεω θα μπω. 40 απλο. Ερχεται στο δωματιο. Μαυρα εσωρουχα. Το προσωπο μου αρεσε απο κοντα περισσοτερο. Ωραιο απαλο δερματακι να χαιρεσαι να την χαιδευεις. Στηθος που χωραει ανετα μεσα στην παλαμη με ωραιες ρωγες. Κωλαρακι ομορφο. Στα του αγωνα. Πιπα με αργο ρυθμο...οχι ολο μεσα αλλα ενταξει. Πρωτη σταση απο πανω με αυξανομενο ρυθμο κ ενταση. Στη συνεχεια ιεραποστολικο. Κ στα τεσσερα. Δεν διαμαρτυρηθηκε στην ενταση. Κραυγουλες κ λογακια στα Ισπανικα-Αγγλικα.....Καταθεση φιλακι αποχαιρετισμος. Νεαρο κοριτσακι με περιθωριο βελτιωσης. Αυτα παιδες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
11
Like
18.729
Πόντοι
3.796
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
Δεν υπάρχει λύση σε αυτό που γράφεις αν πάρουν μυρωδιά και τα ρούχα πριν πας σπίτι .
Καλό είναι να αποφεύγεις οποίες ξέρεις ήδη ότι φοράνε αρώματα.
Γενικά είναι τελείως αντιεπαγγελματικο από τις κοπέλες να φοράνε ,ξέρουν καλά ότι μεγάλο ποσοστό είναι παντρεμένοι η δεσμευμένοι .
Οπότε πρέπει να γίνει σύσταση από τα μαγαζιά προς τις κοπέλες ,από την στιγμή που μπανιαριζονται συχνά ένα αποσμητικο είναι αρκετό .
Εγώ την είχα πατήσει έτσι με την Αναστασία την Ρωσίδα ,βγήκα από το στούντιο και η κολώνια της δεν έφευγε με τίποτα από πάνω μου και είχα πλυθεί κιόλας πριν αποχωρήσω .
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Την περίοδο του covid απλά έδιχνες πιστοποιητικό εμβολιασμού από ένα φίλο σου και γαμουσες κανονικά τη Λάρα!!!!!!;)
Αυτό το ξέρω ότι θα μπορούσες να το κάνεις άλλωστε δε σου ζητουσαν και ταυτότητα. Αυτό που θέλησα να πω ήταν ότι στο συγκεκριμένο στούντιο έπρεπε να επιδείξεις χαρτιά δεν εμπαινε καθε καρυδιάς καρύδι ενώ στα άλλα έμπαινες χωρίς έλεγχο. Μπάτε σκύλοι αλέστε......Αυτό ήταν το πόιντ μου.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Δεν υπάρχει λύση σε αυτό που γράφεις αν πάρουν μυρωδιά και τα ρούχα πριν πας σπίτι .
Καλό είναι να αποφεύγεις οποίες ξέρεις ήδη ότι φοράνε αρώματα.
Γενικά είναι τελείως αντιεπαγγελματικο από τις κοπέλες να φοράνε ,ξέρουν καλά ότι μεγάλο ποσοστό είναι παντρεμένοι η δεσμευμένοι .
Οπότε πρέπει να γίνει σύσταση από τα μαγαζιά προς τις κοπέλες ,από την στιγμή που μπανιαριζονται συχνά ένα αποσμητικο είναι αρκετό .
Εγώ την είχα πατήσει έτσι με την Αναστασία την Ρωσίδα ,βγήκα από το στούντιο και η κολώνια της δεν έφευγε με τίποτα από πάνω μου και είχα πλυθεί κιόλας πριν αποχωρήσω .
Μια σοβαρή απάντηση σε ενα σοβαρό ερώτημα.
Το άρωμα είναι του χώρου σχεδόν πάντα. Και δεν φεύγει με τίποτα για αυτό το ρώτησα. Κάποιος είπε για δεύτερη αλλαξιά ρούχα . Το έχω κάνει και αυτό και δουλεύει. Μόνο που είναι λίγο περίεργο να σε βλέπουν να επιστρέφεις με άλλη μπλούζα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.891
Κριτικές
31
Like
743
Πόντοι
4.535
Χθεσινοβραδινή βόλτα, ψιλοστοχευμένη. Εχω να πω ότι είχε πάρα πολύ κόσμο, για τα γούστα μου.
Στο Βένους μια Ρόζα Ισπανίδα και μιας το όνομα που δεν συγκράτησα, αλλά Ρωσίδα. Η Ρόζα μπήκε στη λίστα πάντως...
στο Βένους 2 μια Ξένια, αλλά πολύ αδύνατη για μένα.
Λας Βέγκας στο 2 μια κοπέλα που ήταν στο δωμάτιο, στο 1 η Σούζη για την οποία έγραψα κριτική.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Να χαλάσω λίγο το κλίμα. Δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί. Ιδέες τρόπους για το πως βγάζουμε από πάνω μας το άρωμα του μπουρδελου; Είναι πολύ έντονο σε ρούχα αλλά και στο σώμα όταν επιστρέφουμε σπιτι.
Τυπε να μυριζουν τα ρουχα, ειναι το λιγοτερο, μπορεις να το μπαλωσεις, να μυριζει το καυλι καποτιλα, εκει δεν το μπαλωνεις, :2funny: οποτε εκει καλο πλυσιμο.!!!!!!!

Τα 2α ρουχα οπως αναφερθηκε ειναι καλη λυση, αλλαζεις πριν πας, και ξαναλλαζεις οταν γυρνας.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Ξανακαταθεση στην Ναρυ, την πληρωνω καθε μηνα, χτες δεν προλαβα ουτε καν να την γαμισω.!!! ...την εχυσα πριν κανα τον βαλω μεσα.... Το καυλακι.!!!!!!!!! :fuck1:

Βγηκα νωρις, δεν ειχε καθολου κινηση εκεινη την ωρα, ηθελα να κανω μια γυρα να δω κανα 2 που εχω σταμπαρει απο το αλλο σαιτ, αλλα βαριομουν, γερασαμε πριν την ωρα μας.!!!!!!! ...και πηγα κατευθειαν Ναρυ.

Απο βδομαδα θελω να ριξω ακομα ενα τελευταιο γαμισι και μετα κλειδωνει το πουλι.!! :sunglasses: Αλλα που.??? Ριτα λειπει.??? Αννια.??? Ναταλι την πιτσιρικα.?? Βικτωρια την μουναρα απο παρανταιζ.??? Αναστασια.?? Σουζανα μιλφαρα που διαβαζω ποιο πανω ειναι στο Βενους που γραφει ο dokimazo ως Σουζη, λογικα αυτη ειναι.??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom