Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
958
Πόντοι
371
Μια Ιωάννα από το δίπλα site την έχει δοκιμάσει κανείς? Από τα σχόλια φαίνεται ότι κάνει πολλές ανωμαλίες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Μια Ιωάννα από το δίπλα site την έχει δοκιμάσει κανείς? Από τα σχόλια φαίνεται ότι κάνει πολλές ανωμαλίες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα.
Χοντρή είναι φίλε,άμα δεν έχεις θέμα πέρνα
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Μια Ιωάννα από το δίπλα site την έχει δοκιμάσει κανείς? Από τα σχόλια φαίνεται ότι κάνει πολλές ανωμαλίες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα.
Έχει παραπάνω κιλά, όχι χοντρή. Δοκιμάστηκε μια φορά και θα ξαναδοκιμαστεί άμεσα. Κατ'εμέ, αξίζει. Μετά τη δεύτερη δοκιμή θα ανεβάσω και κριτική. Υπομονή μέχρι το Σάββατο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Μια Ιωάννα από το δίπλα site την έχει δοκιμάσει κανείς? Από τα σχόλια φαίνεται ότι κάνει πολλές ανωμαλίες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα.
Eγω για αλογα και γκευ..διαβασα στα σχολια :confused:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
53
Like
4.243
Πόντοι
6.817
Έχει παραπάνω κιλά, όχι χοντρή. Δοκιμάστηκε μια φορά και θα ξαναδοκιμαστεί άμεσα. Κατ'εμέ, αξίζει. Μετά τη δεύτερη δοκιμή θα ανεβάσω και κριτική. Υπομονή μέχρι το Σάββατο.
και γιατι δεν ανεβασες μετα την πρωτη;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

stella απο ελλαδα στο διπλα site....τοσα χρονια βαρελας τετοιο πατο δε ξαναδα.
θα παω να τη δω τουλαχιστον απο κοντα και αν μου βγαλει κατι θα μπουκαρω.
ποιο σπιτακι καρντασι μου; δεν μπορουμε να την ψαξουμε ονομαστικα στο διπλα σαιτ
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Και αυτή είναι 35 χρόνων όπως γραφει; Εγώ ρισκάρω να πω ότι είναι σίγουρα 50. Εν πασει περίπτωση δεν ετυχε να την παρακολουθήσειναι λαι

Και αυτή είναι 35 χρόνων όπως γραφει; Εγώ ρισκάρω να πω ότι είναι σίγουρα 50. Εν πασει περίπτωση δεν ετυχε να την παρακολουθήσω
ειναι μεσα τωρα
Δε θα διαφωνήσω μαζί σου γιατί ο καθένας έχει τα γούστα του.
ανοιγει τουνελ τωρα...
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
958
Πόντοι
371
Eγω για αλογα και γκευ..διαβασα στα σχολια :confused:
Και αυτά στις ανωμαλίες εμπεριέχονται, εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι για αυτά που λένε για παρτούζες, δυνατό ξεκώλιασμα και ότι τα καταπίνει.
Κατά τα άλλα όπως βολεύεται ο καθένας
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Και αυτά στις ανωμαλίες εμπεριέχονται, εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι για αυτά που λένε για παρτούζες, δυνατό ξεκώλιασμα και ότι τα καταπίνει.
Κατά τα άλλα όπως βολεύεται ο καθένας
Μόλις δεις τους κρεμασμένους πατσαδες της κοιλιάς και τα κρεμαστά βυζιά,θα σου φύγει η όρεξη..άσε τον τυφλό να λέει ότι έχει λίγα παραπάνω κιλά
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
12
Like
235
Πόντοι
290
Μια Ιωάννα από το δίπλα site την έχει δοκιμάσει κανείς? Από τα σχόλια φαίνεται ότι κάνει πολλές ανωμαλίες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστα.
Στο πρόγραμμα έχει τα πάντα, αλλά όταν άκουσα 100 για πρωκτικό έφυγα χωρίς δεύτερη σκέψη. Εμφάνιση μέτρια, έχει κάπως χαλαρό σώμα και λίγα παραπάνω κιλά, χωρίς όμως να είναι υπε΄ρβαρη ή άσχημη. Το πιο σημαντικό, το βλέμμα δε σε πείθει ότι θα περάσεις καλά.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
περασμα με μια ρενατα 19 χρονων απο ρουμανια μου ειπαν στο medusa κοντα
καλη εμφανιση...δεν ηταν ασχημα αλλα δεν ενθουσιαστηκα κιολας
περασα να δω και τη στελλα με τον μεγαλο πατο απο το αλλο site....ε την ειδα αλλα γινοταν κοσμοσυρροή οποτε εφυγα
ειδα και μια χριστινα στο las vegas ωραιο σωμα φανηκε να εχει...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
περασμα με μια ρενατα 19 χρονων απο ρουμανια μου ειπαν στο medusa κοντα
καλη εμφανιση...δεν ηταν ασχημα αλλα δεν ενθουσιαστηκα κιολας
περασα να δω και τη στελλα με τον μεγαλο πατο απο το αλλο site....ε την ειδα αλλα γινοταν κοσμοσυρροή οποτε εφυγα
ειδα και μια χριστινα στο las vegas ωραιο σωμα φανηκε να εχει...
Πέρασα εγώ με τη Στέλλα,αξίζει μόνο το απλό πρόγραμμα καθώς η πίπα της δεν είναι και κάτι το οποίο κατέχει,βυζί 0 δλδ μόνο ρώγες,από την Ταϊλάνδη είχα να δω μόνο ρώγες σε γυναίκα !!!
Από κει και πέρα το σεξ το ζει και είναι ωραίο μουνι,άνετα θα ήταν εσκορτ, οπότε τρέχατε με το απλό των 40€ γιατί τέτοιο μουνι δεν θα ξαναδείτε στη Θεσσαλονίκη..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.569
Πόντοι
3.346
Πέρασα εγώ με τη Στέλλα,αξίζει μόνο το απλό πρόγραμμα καθώς η πίπα της δεν είναι και κάτι το οποίο κατέχει,βυζί 0 δλδ μόνο ρώγες,από την Ταϊλάνδη είχα να δω μόνο ρώγες σε γυναίκα !!!
Από κει και πέρα το σεξ το ζει και είναι ωραίο μουνι,άνετα θα ήταν εσκορτ, οπότε τρέχατε με το απλό των 40€ γιατί τέτοιο μουνι δεν θα ξαναδείτε στη Θεσσαλονίκη..
Για αυτο στις φωτο. δειχνει μονο πισω.. :grin:
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Οχι τιποτα αλλο..θα χασουμε και την απιστευτη κωλαρα :embarrased: :buck2:

Καινουργια ειναι συναδελφε?
βλεπω δεν την εχουν στο διπλα σαιτ.. μηπως ειναι καμια που ηρθε για λιγες μερες κα θα φυγει..
Φιλε συγνωμη αλλα με πηγε ενα κρεσεντο απιστευτο στη δουλεια ανασα δεν πηρα.. Μιλαω για την Ναταλί εχει δικαιο ο πιο πανω..Η Ναταλι ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μωρο με τρομερη κωλαρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom