Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Η Ναστια φιλε δεν δουλευε εδω Θεσσαλονίκη παλιότερα από οτι ξερω
Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος.την πήρα στο νταιαμοντ πριν ενάμιση μήνα. Μπες στο άλλο σάιτ και θα δεις είναι μπελαντονα όπου όπως έγραψα την πέτυχα κι εκει
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ναι 3,5 χρόνια πριν στο σπίτι απέναντι από της αγγελικης
Καλα δεν επιμενω αλλα θα την θυμομασταν πολλοι απο δω μεσα αν δουλευε εκει που λες πριν 3.5 χρονια. Γτ εκει δουλευε η Λιλιανα η Καρινα κ κατι αλλες ρουμανες ως συνηθως. Η Ναστια ξςκινησε απο τις βιλλες γενικα κ κατεληξε να δουλεύει μονο στο μπελα ντονα το τελευταιο διάστημα βραδυ μετα την Λαρα κ πρωϊ οταν εφυγε η Λαρα. Που ως συνηθως δουλευε η Ανιτα βραδυ. Μεχρι που γυρισε κ αυτη. Οσο αναφορα την Αννα που ανεφερες, δουλευει στο στουντιο Εφη κ μερικες μερες δουλευε στο μπελαρους διπλα απο το βιλλα εροτικα, στο μπλου ντριμ δουλευει η Βικτορια. Παρεμπιπτόντως η Αννα δουλεύει με 25 ευρω με τα πακια κ παρτουζες μαζι τους.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Στο μαγαζι που δουλευε η Αγγελική, βραδυ ηταν η τζουλια τωρα δουλευει μθα καινουργια ουκρανεζα ονονατι Βερονικα. Ξανθια καρε μαλλί ψηλη με πιασηματα (κωλο κ μπουτι) οχι χοντρη. 23 χρονον Στα πλην το πολυ μικρο στηθος. Ομορφη παντος στο πρόσωπο. Δεν πρέπει να εχςι κ καιρο στο επαγγελμα. Μετρια πραγματα στην πιπα. Στα 4 λογο υψους δεν στήνεται καλά. Ευγενικη παντος. Αξιζει μια δοκιμη
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Επισης Ροξαννα. Μολδαβεζα. Δυναμιτης σε εμφανιση. Προστυχη φατσα. Ωραιο βυζι. Ελληνικα πολυ καλα. Τιμια μεσα στο δωματιο
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Η Αθήνα Από Venus υπηρεσία δεν ήταν?? Το λέω γιατί την είδα στο πρόγραμμα..τρελά βυζόμπαλα..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Επισης Ροξαννα. Μολδαβεζα. Δυναμιτης σε εμφανιση. Προστυχη φατσα. Ωραιο βυζι. Ελληνικα πολυ καλα. Τιμια μεσα στο δωματιο
Τα δόντια είναι σαν καρδιογράφημα και η πίπα αδιάφορη,όχι βαθειά γιατί πονάει...
Σε γενικές γραμμές μέτρια κατάσταση για πολλά €
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Τα δόντια είναι σαν καρδιογράφημα και η πίπα αδιάφορη,όχι βαθειά γιατί πονάει...
Σε γενικές γραμμές μέτρια κατάσταση για πολλά €
Ουτε ζεστη ουτε κρυο κ για μενα απλα κανενανα παράπονο σε εναλλαγή στασεων κ οτι ζητησα. Θα μπορουσε να ειναι καλυτερη σαν αλλες αλλα την κοβω για μερικες μερες μονο ακομα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1
Eιπαμε μετα το διπλο του ΠΑΟΚ να παμε να ριξουμε ενα πουτσο και φυγαμε σπιτι για μαλακια.Η μια χειροτερη απο την αλλη.Δεν σου κανει κλικ να μπεις μεσα ουτε με σφαιρες.Τραγικη κατασταση στα σπιτακια της Θεσσαλονικης χωρις υπερβολες...:helpplea:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Στο μαγαζι που δουλευε η Αγγελική, βραδυ ηταν η τζουλια τωρα δουλευει μθα καινουργια ουκρανεζα ονονατι Βερονικα. Ξανθια καρε μαλλί ψηλη με πιασηματα (κωλο κ μπουτι) οχι χοντρη. 23 χρονον Στα πλην το πολυ μικρο στηθος. Ομορφη παντος στο πρόσωπο. Δεν πρέπει να εχςι κ καιρο στο επαγγελμα. Μετρια πραγματα στην πιπα. Στα 4 λογο υψους δεν στήνεται καλά. Ευγενικη παντος. Αξιζει μια δοκιμη
Δεν αξίζει.κρυα πολύ ,ότι βλέπεις....ούτε Καποτά ξέρει να περναει
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Η Βάσω η πρωινή από Λας Βέγκας δουλεύει ακόμα η σταμάτησε?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Ένα μιλφ που δούλευε στο sex and the city και στο προηγούμενο ,ψηλομιλφ με βυζάρες και καστανοξανθο πως λεγόταν?δουλεύει ακόμα?
 

Duster

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος ποιες δουλεύουν πρώινη βάρδια στο free house
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Ρε μαλακιδη τι αβαταρ ειναι τουτο κλαιω :2funny::2funny::2funny::zombie::confused:
Είναι να ξες...άμα είσαι αλμπαν με κάλτσες στα παπάρια για γκουρμπα ,τσαντάκι χιαστί ντόλτσε καμπάνα από το πανηγύρι της Παναγιάς του αγ. Παντελεήμονα,αν λες κάθε φορά την φράση "ξες ποτσο το πήρα?" ,Αν έχεις συνέχεια οδοντογλυφίδα στο στόμα και στομάχι νταούλι. Πιστεύω ότι απεικονίζει το άβαταρ είναι για σένα?
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
παιδια προτεινετε καποια καλη για πρωκτικο για να παω αυριο η εστω μια που να αξιζει τα λεφτα μου
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Ειχα πει 2-3 σελιδες πισω μετα απο μια αποτυχιμενη τσαρκα οτι θα κανω καιρο να ξαναπαω ... ε ξαναπηγα , κανω μια συντομη γυρα μπας και .. αφηνοντας για τη χαριστικη βολη μια εκ των liza , xristina η mirela που δυστυχως πια για μενα ειναι στανταρακια οταν παω μονο λογο εμφανισης και μιας τυπικα καλης συμπεριφορας αφου δε ψαχνω κατι αλλο ... να που κανω ομως τη μλκια και παω στο playboy που το ειδα ανοιχτο , θυμαμαι ειχε μια ξανθια ξινη η οποια ουκ ολιγες φορες εδω μεσα εχει φαει ακυρο λογο συμπεριφορας ( που να το ειχα φανταστει αυτο το πραγμα ) , αλλο που απο εμφανιση στη περιοχη μαλλον ειναι οτι καλυτερο εχει αυτη τη στιγμη ..
ΛΟΙΠΟΝ η γκομενα ειναι η χειροτερη π***ανα με την οποια εχω παει , με τουπε ξερεις ποια ειμαι εγω , αμα ησουν καποια δε θα εκανες αυτη τη δουλεια στη θεσσαλονικη . Ημουν στα προθυρα να κανω θεμα και να σηκωθω να φυγω (40 το απλο ) αλλα προτιμησα να τη πηδηξω οσο πιο σκληρα μπροουσα μεχρι τελους μονο και μονο για να ξενερωνει ( δε μ χει ξανατυχει αυτο ) . Μακαρι να μπορουσα να τη δειρω κιολας πανω στο σεξ σα κατι κα***λες που λεμε οτι αυτη ειναι για ξυλο . Η γκομενα δε το γουσταρει αυτο που κανει και φαινεται , ελπιζω να μη την εχουν εκει με το ζορι αλλιως να το αφησει το σπορτ δεν υπαρχει λογος .
Με το που μπαινει στο δωματιο ουτε ενα γεια , ξεντυνεται και μ λεει να ξαπλωσω , - δεν εχεις ορεξη της λεω ε ? - οχι μου απανταει αποτομα ( οκ το ξερουμε οτι σαυτη τη δουλεια καμια δεν εχει την ορεξη μας αλλα οκ ) , μου λεει να κρατησω το πεος μ γιανα φορεσει το σκουφο ουτε να το κανει μονη της δεν ηθελε .. ( δεν ειμαι ουτε βρομιαρης ουτε τιποτα ) , ξεκιναει μια απαραδεκτη πιπα με κατι κινησεις με τη γλωσσα λες και εχει μπει στο αυτοματο ( δε ξερω ποιος της εχει πει οτι ειναι ωραιο και το κανει αλλα ειναι για να σε πιανει νευρικο γελιο ) .. τελος παντον μη σας πριζω ανεβαινει απο πανω και ξεκιναει ενα νωχελικο κουνημα και σε 1 λεπτο τη κοιταω και μου βγαζει τη γλωσσα και κανει γκριματσα !!! λεγοντας μου κουραστηκα γαμα με εσυ , λεω δε παιζει με τρολαρει η γκομενα .. τη γυρναω στα 4 και βαζει χερι να μη μπαινει ολη μεσα , τη γυρναω ανασκελα ξανα χερι .. και με κραζει γιατι δεν εχω κανει λειζερ και οτι τη τσιμπουσε η αποτρυχωση .. ε καπου εκει μου γυρισε το μυαλο και την επιασα ""κεφαλοκλειδωμα"" και ξεκινησα κομπρεσερ , την ωρα που τελειωνα το καταλαβε η ρουφιανα οπως μαλλον κτλβε και οτι νευριασα γιαυτο την επιασα ετσι και τραβιεται , με κοβει στη μεση λοιπον και μ λεει ζεσταθηκα .. μακαρι να μπορουσα να της πατησω και 2-3 σφαλιαρες αλλα .. .. .
Ντυνομαι και της λεω εισαι οτι χειροτερο εχω συναντησει απο συμπεριφορα .. και μ απανταει παλι καλα γιατι σημερα ειμαι και στα καλα μου και φευγει . Φευγοντας ουτε η τσατσα εξω ουτε αυτη κατι της ελεγε μεσα και γελουσε , η τσατσα πριν μπω με εκραξε κιολας που δεν ειχα ψηλα , την αλλη φορα μ ειπε να ερθεις με ψηλα ... Δε ξερω για εσας ετσι οπως τα λεω μπορει να νομιζετε οτι κατι εχω εγω αλλα ειμαι ατομο που ουτε η χριστινα δε με πειραζει απο το λας βεγκας τοσο ανετος ειμαι οταν παω στα δελα , αλλα αυτη το εχει τερματισει το θεμα . Προσοχη αυτοι που πληρωνουν μονοωρα χωρις να εχουν ξαναδοκιμασει , Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι μπουρδελο με την εννοια του σατυρικου δραματος .

*** α περασα κιαπο το σουπερ παραντισε που εχει μια καινουρια απο κολομβια ( υποτιθεται) , ωραια γκομενα αλλα μυριζε σα τα αποδυτηρια των new york knicks
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom