Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
καλημέρα .. τα μαγαζιά του μύλου  που είναι ρε παιδιά ? όσες φορές έχω ψάξει δεν τα βρήκα 
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
αν πας στο δρομο του μυλου ξεκινωντας περπατωντας αναποδα το δρομο απο το βενζιναδικο που εχει και φαναρι βλεπεις το πρωτο δεξια (ανδρ. γεωργιου) στη συνεχεια περνας την πυλη αξιου και στο στενο δεξια πριν το μυλο ειναι το αλλο. Τελος στο στενο δεξια μετα το μυλο ειναι το τριτο. Με το αυτοκινητο ειναι αναποδα φυσικα γιατι ξεκινας απο την αλλη μερια (ειναι μοωοδρομος οπως ειπαμε)
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
εγω αυτα ξερω, μου φαινεται παιζει ενα και στο φιξ αλλα δηλωνω αγνοια
 

]{ING_J

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μα πόσα μαγαζά έχει πια στο Μύλο? ΩΕΩ? Εγώ ήξερα μόνο το Καραβάγκου και το Κεφαληνίας! Ποιό είναι αυτό το διόροφο στο βενζινάδικο? Όποιος το ξέρει, παρακαλείται να μας πετάξει κανα ξεροκόματο!
   Κατ αρχας να σου πω οτι οι περιγραφες σου ειναι πραγματικα αψογες και σου ειμαστε ολοι ευγνωμονες γι αυτες... παμε τωρα σ αυτο που ρωτας..  Το 2ροφο που ρωτας ειναι οπως πας στην 26ης  οκτωβριου απο κεντρο και πριν τη βιλκα στα δεξια σου θα δεις ενα γωνιακο μπλε βενζιναδικο που ειναι 26ης οκτωριου με ανδρεου γεωργιου γωνια... Διπλα απ το βενζιναδικο μες στην ανδ. γεωργιου θα δεις ενα μπουρδελο κιτρινο με φωτακια και στα μπαλκονια.. Αυτο ειναι μολις εχεις φτασει.. εκει πρωτο ονομα ειναι η Τζαστιν: Ολλανδεζα γυμνασμενη με ΓΑΜΑΤΟ σωμα αν και μικρο βυζακι ( δεν ειναι η μεγαλη μου αδυναμια το στηθος )και πανεμορφο προσωπο ( φερνει κατι απο Σιλβια Σαϊντ ). Η τυπισα ειναι γυρω στα 25 - 30 , ξερει να στηνεται ( εχει και τατουαζ πανω απτον κωλο που με καβλωνει  απιστευτα ) και κανει αρκετα καλη πιπα.. το μαγαζι ειναι δικο της και ως εκ τουτου κανει πολυ καλη περιποιηση μια και θελει να κρατησει την πελατεια της.. Απο κει και περα εκει δουλευει και η Πετρα σουηδεζα στην  καταγωγη - οπως λεει - η οποια ειναι ψηλη ξανθια νταρντανογκομενα απ τις πιο ωραιες που κυκλοφορουν στη θεσσαλονικη και κανει πολυ καλες πιπες ( που οπως καταλαβα ειναι κι η αδυναμια σου )...  Εχω καιρο να το επισκεφτω και λεω να παω μια βολτα συντομα.. Το μονο προβλημα ειναι η εκνευριστικη τσατσα που ζηταει δωρακια αλλα με τετοια κομματια μεσα αυτην την αγνοουμε παντελως.. Ελπιζω να σε καλυψα.. ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ολοι μας εδω μεσα για τα reports που μας προσφερεις... Σ ευχαριστουμε ολοι πολυ..!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
   Κατ αρχας να σου πω οτι οι περιγραφες σου ειναι πραγματικα αψογες και σου ειμαστε ολοι ευγνωμονες γι αυτες... παμε τωρα σ αυτο που ρωτας..  Το 2ροφο που ρωτας ειναι οπως πας στην 26ης  οκτωβριου απο κεντρο και πριν τη βιλκα στα δεξια σου θα δεις ενα γωνιακο μπλε βενζιναδικο που ειναι 26ης οκτωριου με ανδρεου γεωργιου γωνια... Διπλα απ το βενζιναδικο μες στην ανδ. γεωργιου θα δεις ενα μπουρδελο κιτρινο με φωτακια και στα μπαλκονια.. Αυτο ειναι μολις εχεις φτασει.. εκει πρωτο ονομα ειναι η Τζαστιν: Ολλανδεζα γυμνασμενη με ΓΑΜΑΤΟ σωμα αν και μικρο βυζακι ( δεν ειναι η μεγαλη μου αδυναμια το στηθος )και πανεμορφο προσωπο ( φερνει κατι απο Σιλβια Σαϊντ ). Η τυπισα ειναι γυρω στα 25 - 30 , ξερει να στηνεται ( εχει και τατουαζ πανω απτον κωλο που με καβλωνει  απιστευτα ) και κανει αρκετα καλη πιπα.. το μαγαζι ειναι δικο της και ως εκ τουτου κανει πολυ καλη περιποιηση μια και θελει να κρατησει την πελατεια της.. Απο κει και περα εκει δουλευει και η Πετρα σουηδεζα στην  καταγωγη - οπως λεει - η οποια ειναι ψηλη ξανθια νταρντανογκομενα απ τις πιο ωραιες που κυκλοφορουν στη θεσσαλονικη και κανει πολυ καλες πιπες ( που οπως καταλαβα ειναι κι η αδυναμια σου )...  Εχω καιρο να το επισκεφτω και λεω να παω μια βολτα συντομα.. Το μονο προβλημα ειναι η εκνευριστικη τσατσα που ζηταει δωρακια αλλα με τετοια κομματια μεσα αυτην την αγνοουμε παντελως.. Ελπιζω να σε καλυψα.. ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ολοι μας εδω μεσα για τα reports που μας προσφερεις... Σ ευχαριστουμε ολοι πολυ..!

Σ'ευχαριστώ πολύ για την αναγνώριση! και για την ανταπόκριση στο ερώτημά μου.

Δεν μας είπες τιμές μόνο για το μαγαζί της Τζάστιν, το οποίο και θα επισκευτώ!

Γνωρίζεις κάτι για το σπίτι δίπλα από το Καψής? Θα σε είμουν ευγνώμων γιατί εκεί κατοικοεδρεύει, κατά τα λεγόμενά της, ο μεγάλος μου ... ''αγοραίος'' έρωτας!

Όσο για τα γούστα μου, προτειμώ τα σωστά προκαταρκτικά και ένα καλό στήσιμο στο πισωκολητό.
 

]{ING_J

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πριν τις γιορτες που ειχα παει ηταν 30Ε το απλο 60 με ντουζ και 100 φουλ αν τα θυμαμαι καλα.. Εγω παντα επαιρνα απλο κι αυτο ειχε 30Ε ( η τσατσα μπορει να σου ζητησει και 5ε δωρο :jerking: ) απ οτι ακουσα απο συζητησεις στο φορουμ το χουν παει στα 40Ε.. Θα παω ( ισως ακομα και σημερα αν δεν παω γηπεδο ) και θα σ ενημερωσω.. Για το αλλο ερωτημα σου δεν εχω ιδεα... Τι ειναι αυτο το καψης;
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Πριν τις γιορτες που ειχα παει ηταν 30Ε το απλο 60 με ντουζ και 100 φουλ αν τα θυμαμαι καλα.. Εγω παντα επαιρνα απλο κι αυτο ειχε 30Ε ( η τσατσα μπορει να σου ζητησει και 5ε δωρο :jerking: ) απ οτι ακουσα απο συζητησεις στο φορουμ το χουν παει στα 40Ε.. Θα παω ( ισως ακομα και σημερα αν δεν παω γηπεδο ) και θα σ ενημερωσω.. Για το αλλο ερωτημα σου δεν εχω ιδεα... Τι ειναι αυτο το καψης;

Το Καψής είναι Μεγάλο ξενοδοχείο στην περιοχή του Βαρδάρη, επί της Εγνατίας. Όποιος έχει δώσει εξετάσεις αγγλικών (lower ή Proficiency) το ξέρει σίγουρα γιατί το Βρεττανικό Συμβούλιο διοργανώνει εκεί τις προφορικές εξετάσεις.

ʼσε το μπουρδέλο και πάνε γήπεδο! Η ομάδα σε χρειάζεται!

Και με τη νίκη!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
τρελο αγορι να σαι καλα χαριν στα ποστ σου γαμαω κ εγω σαν ανθρωπος επιτελους,προτεινω να παμε μαζι τσαρκα μια μερα ψηνεσαι? για να μπω στο ψητο η κοπελα που δουλευει στο μπουρδελο διπλα στο κωλομπαρο διας (με το μαλλι κουβαρι) ειναι αστερι στο σεξ κ τα κανει ολα,το μονο που με ξενερωσε ειναι που χαμηλωνει πολυ το φως! την λενε γιαννα παρεπιπτοντως και σκοπευω να την κανω γυναικα μου χεχε
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Ευγε παιδια ...για την ενημερωση
Λοιπον  το σπιτι που λες  trelo agori  μαλλον ειναι διπλα στο ξενοδοχειο
Ειναι στον πρωτο οροφο και εχει εκτος απο ασπρο φωτακι
και αυτο το ηλιθιο μεγαλο φωτιστικο (ψευτικια φλόγα)
Οδος προμηθεως αλλα πανω απο την μοναστηριου
Ανεβαινεις τα σκαλια στον πρωτο οροφο
Εχω αναφερθει παλαιοτερα οταν επαιζαν ψιλοβητα  γκομενες
σαν την Ντινα μια ξανθια χοντρη
και σαν την Στελλα που περιγραφεις
Επισεις να σας αναφερω οτι διπλα απο το Βιλκα
Στην 28ης Οκτωβριου  τα πρωινα ειναι η Ευα
γνωστη απο τα δυο σπιτια που διστυχως ειναι  αυτην την εποχη κλειστά
Αν δεν την εχετε παρει λεει...  με πανεμορφο γλυκο προσωπακι
και girlfrendly συμπεριφορα.
οι γαμημενες τιμες στα γνωστα θεσσαλονικιωτικα rates
30 euro το απλο και καποια λιγα σπεσιαλ με 50
Οχι κωλαρακι
Παρεπιπτωντος βρεθηκα Αθήνα πριν λιγο καιρο και εσκισα την
milf Αλεξανδρα με .....αν ειναι δυνατον...20 euro (οδος φυλης γωνια με κατι αλλο)
και μισή ωρα στο δωματιο και γλυφομουνι και διαφορες στασεις
Και ολα σουπερ
Ντραπηκα που εδωσα μονο 20 euro γιατι μετα εμαθα απο το forum oti me 25 e
που δινουν καποιοι και καλα κανουν ειναι ακομη πιο ανετη και με χρονο και με
απαιτησεις του πελατη χαλαρη
Τα λεω ολα αυτα γιατι στην Θεσσαλονικη αυτες τις αθλιες εποχες που ζει η πολη μας
θα πληρωνα στα σπιτια γυρω απο τον μυλο 100 ευρω και θα ημουν και ευχαριστημενος
αν ολα πηγαιναν καλα.
Ειμαστε αθλια επαρχια και για να βγαλουμε μπουρδελογούστα θα πληρωσουμε ισως και
περισσοτερα απο οτι πληρωνει καποιος αγροτης σε απομακρυσμενα χωρια
Δεν βλεπω την ωρα που θα ανοιξει το επομενο  φρεσκο νεο μπουρδελο
αν θα ερθει ποτε... 
Τελος αν πεσει στην αντιληψη σας καμια βαρεων κυβικων απλα δωστε το στιγμα
με λιγα λογια
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην καλημερα σε ολους. να προσθεσω και γω τις πληροφοριες που εχω ότι: η πετρα στο "μαγαζι" ανδ.γεωργιου 4, εαν δεν εχει αποχωρησει ήδη , θα αποχωρησει πολυ συντομα για σουηδία  :'( :'(
οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Ευγε παιδια ...για την ενημερωση
Λοιπον  το σπιτι που λες  trelo agori  μαλλον ειναι διπλα στο ξενοδοχειο
Ειναι στον πρωτο οροφο και εχει εκτος απο ασπρο φωτακι
και αυτο το ηλιθιο μεγαλο φωτιστικο (ψευτικια φλόγα)
Οδος προμηθεως αλλα πανω απο την μοναστηριου
Ανεβαινεις τα σκαλια στον πρωτο οροφο
Εχω αναφερθει παλαιοτερα οταν επαιζαν ψιλοβητα  γκομενες
σαν την Ντινα μια ξανθια χοντρη
και σαν την Στελλα που περιγραφεις
Επισεις να σας αναφερω οτι διπλα απο το Βιλκα
Στην 28ης Οκτωβριου  τα πρωινα ειναι η Ευα
γνωστη απο τα δυο σπιτια που διστυχως ειναι  αυτην την εποχη κλειστά
Αν δεν την εχετε παρει λεει...  με πανεμορφο γλυκο προσωπακι
και girlfrendly συμπεριφορα.
οι γαμημενες τιμες στα γνωστα θεσσαλονικιωτικα rates
30 euro το απλο και καποια λιγα σπεσιαλ με 50
Οχι κωλαρακι
Παρεπιπτωντος βρεθηκα Αθήνα πριν λιγο καιρο και εσκισα την
milf Αλεξανδρα με .....αν ειναι δυνατον...20 euro (οδος φυλης γωνια με κατι αλλο)
και μισή ωρα στο δωματιο και γλυφομουνι και διαφορες στασεις
Και ολα σουπερ
Ντραπηκα που εδωσα μονο 20 euro γιατι μετα εμαθα απο το forum oti me 25 e
που δινουν καποιοι και καλα κανουν ειναι ακομη πιο ανετη και με χρονο και με
απαιτησεις του πελατη χαλαρη
Τα λεω ολα αυτα γιατι στην Θεσσαλονικη αυτες τις αθλιες εποχες που ζει η πολη μας
θα πληρωνα στα σπιτια γυρω απο τον μυλο 100 ευρω και θα ημουν και ευχαριστημενος
αν ολα πηγαιναν καλα.
Ειμαστε αθλια επαρχια και για να βγαλουμε μπουρδελογούστα θα πληρωσουμε ισως και
περισσοτερα απο οτι πληρωνει καποιος αγροτης σε απομακρυσμενα χωρια
Δεν βλεπω την ωρα που θα ανοιξει το επομενο  φρεσκο νεο μπουρδελο
αν θα ερθει ποτε... 
Τελος αν πεσει στην αντιληψη σας καμια βαρεων κυβικων απλα δωστε το στιγμα
με λιγα λογια

+1 σε όλα!!!

Σ'ευχαριστώ για την έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση! Θα γίνει σφαγή στο σπιτάκι δίπλα απ' το Καψής! Έχουν να πέσουν γαμίσια τριαξονικά!!!

Όντως η Στελλάρα είναι πολύ Βήτα γκόμενα (cult θα έλεγα καλύτερα!) αλλά κάνει γαμίσι με πέταλα!!! ʼμα την έχεις πάρει, δώσε εντυπώσεις.

Την Εύα, ΦΥΣΙΚΑ και την έχουμε πάρει! Είναι επική στο δωμάτιο! πολύ καλή συμπεριφορά, χαδάκια σε όλο το σώμα, χαμόγελο, κουβεντούλα, αλλαγή 2 στάσεων (αν θέλεις!!!) και (το βασικότερο) ξέρει να στήνεται πισωκολητά! Ρουμάνα στην καταγωγή όπως έλεγε η τσατσά, ψηλή (σχετικά, περίπου 1,75), μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, άσπρη επιδερμίδα, ηλικία <25, σφιχτό και νεανικό κολλαράκι, ανέχετε τα καριολίκια (αν και επειδή είναι γλυκούλα και ευγενική, δεν με κάνει καρδιά να την αρχίσω στα βρισίδια  :'( :'( :'( ). Συνήθως εμφανιζώτανε με μία κομπινεζόν που ίσα-ίσα κάλυπτε τα ροδαλά κωλομαγουλάκια της! Πολύ καλή, βαθμολογία 8,5 (κακώς που δεν την περιέλαβα στα all time best γαμίσια! Με είχε δώσει κάρτα της παλιότερα, στείλε pm αν ενδιαφέρεσαι (εγώ δεν πολυψήνομαι!)

Έχεις δίκιο για την Αθήνα! Είναι πολύ πιο μπροστά από εμάς στο θέμα του αγοραίου έρωτα!

mpotofilos, η πρότασή σου με τιμά. Στείλε pm, να το κανονίσουμε! Μπράβο η κουβαρίστρα!!! Και δεν της φαινότανε!!! Δώσε λεπτομέριες για τό τι κάνει.
 

Επισκέπτης
Θα ήταν χρήσιμο να αποδελτιωθούν όλες οι πληροφορίες του thread (κυρίως αυτές που έχει συνεισφέρει το Trelo Agori, εύγε!) ανά γκόμενα (περιγραφή, που είναι, τι ώρες, αν αξίζει ή όχι) σε ένα post, ώστε να προσανατολίζονται καλύτερα οι ενδιαφερόμενοι. Θα το έκανα εγώ, αλλά η αλήθεια είναι ότι η ενασχόλησή μου με τα στενά του Βαρδάρη δεν είναι ιδιαίτερα τακτική και συν τοις άλλοις, όποτε πηγαίνω εκεί δεν έχω την υπομονή να ολοκληρώνω την μπουρδελότσαρκά μου, όπως κάνει το Trelo Agori, καθώς χτυπάω το πρώτο κομμάτι που μου γυαλίζει =)

Θα μοιραστώ την σημερινή Βαρδαρίσια μου βόλτα: έχοντας κάποιο χρόνο πριν από το ματς ʼρη-Παναθηναϊκού στο μπάσκετ, οπού εκεί έπεσε δυστυχώς η πραγματική τσόντα  >:( , αποφάσισα μια σύντομη τσάρκα γύρω στις 3 η ώρα.

Αρχίζουμε: Προμηθέως 14 (ή 16???) είχε τη Τζώρτζια εξ Ιταλίας, για την οποία έχουν γραφτεί κάποια θετικά σχόλια στο thread, αλλά η άποψή μου είναι ότι πρόκειται για  περίπτωση ειδικών γούστων, γι αυτούς που γουστάρουν mature νταρντανογυναίκες. Αρκετά κιλά (που ξεχειλίζουν από το string της, μπορεί να σας φτιάχνει αυτό) και εμφανώς σιτεμένη και αδιάφορη. Το αστείο ήταν ότι το παληκάρι που ήταν μέσα πριν βγήκε έξω τσατισμένο λέγοντας: "Δεν αξίζει, μην μπείτε μέσα". ʼντε να μπει κάποιος μετά.

Επόμενη στάση το ανορθόγραφο της Σαπφούς. Πολύ λαός εκεί περιμένει να δει την κοπέλα, βγαίνει μια μελαχρινή με κιλάκια που δεν συγκράτησα όνομα. Δεν μου έκανε ( καθόλου μα καθόλου) κλικ, οπότε την κάνω γρήγορα για απέναντι μαζί με τους υπόλοιπους δώδεκα Ρωσοπόντιους που περίμεναν και φαίνεται ότι συμφωνούσαν με τη δική μου εκτίμηση.

Απέναντι απο το ανορθόγραφο της Σαπφούς (αυτό με το κόκκινο Χ στον τοίχο): Εκεί έρχονται κορυφαία κομμάτια ενίοτε, αξίζει να το συμπεριλάβετε στην τσάρκα σας και να μην το παραλείψετε. Δυστυχώς απογοητεύτηκα. Η κοπέλα ήταν μια αρκετά ψηλή μελαχρινή, νέα, με κάποια κιλάκια. Σε καμία περίπτωση άσχημη κοπέλα και πιστεύω ότι θα άρεσε σε ορισμένους, αλλά οι μεγάλες κατασκευές δεν είναι του γούστου μου. Το όνομά της ήταν Αλεξάνδρα εκ Κρήτης (αν θέλουμε το πιστεύουμε, μου φάνηκε ξένη). Το καραβάνι των λιμάρηδων σηκώθηκε συλλύβδην και βγήκε έξω, κανείς δεν κάθησε, ενώ η τσατσά παραπονιόταν ότι αυτοί έρχονται μόνο για πάρουν μάτι και όχι για να γαμήσουν (και πολύ πιθανώς να είχε δίκιο!). Αν και αρκετά "ζεσταμένος", αποφάσισα και εγώ να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.

Η συνέχεια επί της Ταντάλου, όπου μπήκα στο 8Α (άλλο δυνατό hotspot του Βαρδάρη). Σε αυτό το σημείο, δεν ήθελα να περιμένω αλλό, ήμουν κάτι παραπάνω έτοιμος για κατάθεση. Μου έδωσα όριο ακόμη ένα μπουρδέλο αν δεν φτουρούσε αυτό. Στην αναμονή γινόταν χαμός και περίμενα όρθιος, με μουσικούλα Shakira, για περίπου ένα τέταρτο. Η καθυστέρηση αυτή μπορεί να ερμηνευθεί και ως κακό και ως καλό σημάδι, αναλόγως πως το πάρει κανείς. Και τελικά η αναμονή μου επιβραβεύτηκε. Η κοπέλα ήταν η Πολωνέζα Μαρία. Κοντή γούτσου-γούτσου κοπελίτσα, ΑΨΟΓΟ κορμάκι (τα μάτια μου καρφώθηκαν αμέσως στο κωλαράκι της), κόκκινο βαμμένο μαλλάκι, πολύ πρόσχαρη, σα να βγήκε από ιαπωνικά κινούμενα σχέδια. Η ψωλαρία που περίμενε μαζί μου πάλι σηκώθηκε συλλύβδην και βγήκε έξω, ο θεός και η ψυχή τους, αφήνοντάς με να καταθέσω με την άνεσή μου.

Στη δράση τώρα: η συμπεριφορά της ήταν καλή και χαρούμενη, ίσως και να μιλούσε παραπάνω απ΄όσο θα ήθελα =). Αν και είχε βάρδια την προηγούμενη νύχτα, το ηθικό της ήταν ακμαιότατο. Σίγουρα ξέρει να προβάλει τον εαυτό της και να κερδίζει τον πελάτη. Τα ελληνικά της πολύ καλά. Σύντομη και ΟΚ πίπα και μετά αλλαγή στάσεων με δική της πρωτοβουλία (από πάνω etc.). Την γύρισα στο πισωκολλητό για το τέλος για να βλέπω το φοβερό κωλαράκι της. Στα συν το ότι με άφηνε να την στήνω και να την πιάνω όπως θέλω, στα μειον οι πολλές ερωτήσεις (του τύπου αν πονάω όταν ήταν από πάνω μου, αν είμαι η αγάπη της -wtf-, προφανώς θέλει να πουλάει "εμπειρία γκόμενας" στους πελάτες), οι οποιες γινόντουσαν καλοπροαίρετα βέβαια, αλλά κάπου έσπαγαν τον ρυθμό μου. Από "στενότητα" αξιοσημείωτα καλή, αλλά αυτό είναι σχετικό για τον καθένα. Επίσης, θα πρέπει να το γιόρτασα (χαχα) γιατί πρέπει να ήμουν πάνω από δεκάλεπτο μέσα και δεν διαμαρτυρήθηκε, ενώ σίγουρα περίμενε κόσμος έξω. Αυτό θα πει εξυπηρέτηση. All in all, recommended, καλή και σε εμφάνιση και σε service. Αν έδινε και κώλο, ε; (μπορώ να ονειρεύομαι!).  
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Χαιρετίζω τη νέα νότα δροσιάς στο thread, τον Rogue. Ξεκίνησε πολύ δυναμικά και ποντάρω πολλά σ'αυτόν! Περιμένω ανάλογη συνέχεια!

Εγώ είχα σ/κ ''υψηλών επιδόσεων'', μιας και κατέθεσα ΚΑΙ το Σάββατο ΚΑΙ την Κυριακή. Θα σας στείλω εντυπώσεις σε ξεχωριστά mail για να κρατάω το thread σε επικαιρότητα (το πιάσατε το υποννοούμενο εεε?)

Το Σάββατο θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως ''All Star Day'' μιας και κάθε μαγαζί είχε την καλύτερη κοπέλα που θα μπορούσε: Αννα-Μαρία, Ζανέτα, Τζώρτζια, Όλγα-πιπόλα και φυσικά το Χριστινάκι στο οποίο κατέθεσα το γεννετικό υλικό μου!!!

Η τσάρκα, έλαβε χώρα μετά τον μεσημεριανό καφέ (14:30 - 15:30) και πραγματικά δεν ήξερα που να πρωτογαμήσω!!! ... είναι και που ερωτεύομαι εύκολα!!!

Τέλος πάντων, πάμε στα αγωνιστικά

Ταντάλου 9, ήταν μια ψηλή, μελαχρινή γυφτογκόμενα με πιασιματάκια. Χαμογελαστή, αλλά δεν με ενθουσιάζει!

Ταντάλου 8Α, ʼννα-Μαρία! η γνωστή κοντούλα μελαχρινούλα αλβανιδούλα που το παίζει ισπανιδούλα, ίσως η πιο παλιά κοπέλα στην περιοχή αν και νεαρή, έχει χαλάσει εδώ και καιρό από άποψη service. Έχει πάρει και κάποια κιλάκια και έχει γεμίσει την όμορφη κωλάρα της. Από τις πιο όμορφες (ίσως η πιο όμορφη) κοπέλες στην πιάτσα αλλά δε μπορώ να ανεχθώ το γεγονός ότι μετά το δίλεπτο τσιμπούκι της είτε σου σηκώθηκε είτε όχι, πρέπει να την γαμήσεις! Είναι και φαρδιά, οπότε το λουκούμι μπαίνει στον κουμπαρά, αλλά δεν το φχαριστιέσαι! Βαθμολογία 7 (κάποτε ήταν 8)!!!

Επί της οδού Σαπφούς, το ανορθόγραφο σπιτάκι (Σαφούς) είχε την Βουλγαρογκόμενα με το μπούτι Καλλιντζάκης που με είχε κακογαμήσει στις 2 Ιανουαρίου! Στραβό ποδαρικό στη χρονιά, στραβό και το πόδι της!! Ψηλή, μελαχρινή αρκετά γυμνασμένη, αλλά .... μάπα το καρπούζι! Υπόδημα γόβες βαθμολογία 5 (με επιείκια!!!)


Στο σπιτάκι απέναντι από το ανορθόγραφο (επί της Σαπφούς), η Όλγα η πιπόλα δέσπωσε με την παρουσία της τον χώρο! Η ξυνισμένη αλβανόφατσά της δεν προδίδει σε τίποτα τη ''natural born ... piper'' φύση της! Οι λάτρεις της πίπας θα πάθουν την πλάκα τους!!! Βαθμολογία 8 (θα πήγαινε παραπάνω άμα δεν ήταν τόσο αμίλητη!!!)

Στο μπλε σπίτι τώρα επί της Προμηθέως (απέναντι από το νέο κωλόμπαρο ΔΙΑΣ), σ'αυτό που χτυπάει κουδούνι μόλις κάποιος περάσει κάτω από την πόρτα. Εκεί υπήρχε μία καινούρια κοπελίτσα για την οποία ο Sauron έχει εκφραστεί με τα καλύτερα λόγια! Ψηλή, αδύνατη (σχετικά) με φαρδιές πλάτες, μικρό βυζί και πολύ χαμογελαστό πρόσωπο, θα είναι μία καλή λύση για τις κρύες νύχτες του χειμώνα που (επιτέλους) έρχεται!!! Ο κάτοικος Risengaard μίλησε για GFE experience και πολύ όρεξη για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Οφείλουμε να τον πιστέψουμε και να γράψουμε κι εμείς τις δικιές μας εντυπώσεις!

Στο Προμηθέως 14, έπαιζε η Τζώρτζια η οποία μου κρατούσε καλή συντροφιά τις ... ζεστές νύχτες του Νοεμβρίου!!! Καλή στο δωμάτιο κι ας με την έβρισε ο Rogue, πρόκειται για μια σωστή ''κυρία'' με το ''κ'' κεφαλαίο!!! Ανήκει στην κατηγορία MILF, είναι μια καλοβαλμένη (μα πολύ καλοβαλμένη) 50άρα με σολάριουμ και σιλικονάτα ''μεμε'' η οποία έχει μεγαλούτσικο κώλο. Αυτό είδε μάλλον ο Rogue και του φάνεικε χοντρή! Είναι από τις αγαπημένες μου! Το ατού της είναι το μασάζ του πέους με την χρήση λυπαντικού! Όλα τα Γιούρος! Από την άλλη, γούστα είναι αυτά! Δεν την πήρα το σ/κ πάντως γιατί βρήκα καλύτερα! Βαθμολογία 7,5 - 8 ανάλογα με τις ορέξεις της

Στην Προμηθέως 9 έναντι εμπορικού κέντρου, έπαιζε η θηριώδης Ζανέτα η οποία ήταν και το κερασάκι στην τούρτα των ΣΟΥΠΕΡ γυναικών που είχε η συγκεκριμένη βόλτα! Τι να πεί κανείς γι'αυτό το σουπερ MILF? Πανήψηλη (περίπου 1,90 μ.!!!) με μεγάλα, στητά και σιλικονάτα βυζιά, μεγάλο και σχετικά στητό κώλο, ξανθιά με σχετικά μακρί μαλλί και τυπικά γερμανικά χαρακτηριστικά προσώπου συνθέτουν ένα εξαιρετικό σκηνικό! Σε εμφάνιση είναι καλύτερη από τη Τζώρτζια, αλλά υστερεί σε service. Κάνει κάπως ... ''σκληρό γαμίσι'' και σου πετάει κάτι παπαριές του στυλ ''όχι πολύ δυνατά, είχα πολλούς σήμερα'' αλλά γενικά είναι καλή επιλογή! Βαθμολογία 7-7,5

Το απομακρυσμέ νο σπιτάκι ψηλά και αριστερά όπως ανεβαίνουμε την Προμηθέως (Προμηθέως 25), ήταν και το σπιτάκι στο οποίο κατάθεσα το Σάββατο! Έπαιζε το απόλυτο MILF η Χριστίνα από Ρουμανία! Το κορίτσι με τον πάτο-φαινόμενο, μας χάρησε για άλλη μια φορά υπέροχες στιγμές με την θεόσκληρη κωλάρα της!!! Από εμφάνιση δεν λέει πολλά. Καστανό μακρή καρέ μαλλί, πρόσωπο σπασμένο, σκούρα επιδερμίδα, στυλ νταλικεροειδές (καθόλου θυλικό body posture) αλλά .... κώλος δυναμίτης!!! Έχω ξαναγράψει διθυράμβους για την πατούρα της και γι'αυτό δεν θα επεκταθώ! Στο δωμάτιο είναι φιλική αλλά λίγο γρήγορη στα προκαταρκτικά. Το θετικό είναι ότι σ'αφήνει να της ψιλαφίσεις την πατούρα όσο πιπώνει. Στήνεται άριστα στο πισωκολητό. Μετά τη Στέλλα, είναι το καλύτερο γαμίσι στην περιοχή (διαφορετικό στυλ). Αφού τελειώσαμε, της έκανα κομπλιμέντο για τον πωπό της (συγκεκριμένα της είπα ότι είναι σαν 16 χρονών κοριτσιού .... εεεε 18 χρονών ήθελα να πω (μη μας βάλουν και μέσα!!!)) την ρώτησα αν γυμνάζεται και μου είπε ότι γυμναζώταν παλιά αλλά γινώταν πολύ σκληρή οπότε το έκοψε (κριμααααα  :'( :'( :'(!!!). Τέλος την ρώτησα που θα δουλεύει και μου είπε ότι θα είναι δίπλα στο City Gate στην οδο ... ''Κατσικάκη'' (δεν ήταν σίγουρη) σε μια περιοχή που έχει ... ''φορτιστές'' ... εκεί την εγκατέληψαν τα λίγωστά ελληνικά της!!! Θα δουλεύει 11:00 - 20:00 εκεί και ο χώρος είναι καλύτερος και επιπλέον θα κάνει ΚΑΙ έξτρα (βλέπε κουλούρι!!!). Ξέρει κανείς κάτι γι'αυτό το μαγαζί? δώστε τα φώτα σας στον φτωχό!

Αυτά

ΥΓ: Καμία δεν έδινε κώλο. Συνήθως αυτές οι λίγες που το κάνουν, βάζουν την τσατσα να το λέει στην αναμονή.

ΥΓ2 Καμία δεν φορούσε μπότες

ΥΓ3 Πήγα στο σπίτι στην Προμηθέως 34 πίσω από το Καψής, ανέβηκα τις σκάλες αλλά κώλωσα να μπω μέσα το Σάββατο (την Κυριακή ''μπήκα'' για τα καλά!!!). Ένιωσα σχεδόν σαν την πρώτη φορά που μπήκα σε μπουρδέλο! Περισσότερα στο mail για την τσάρκα της Κυριακης!!!

Ψηλα-ψηλά τα κόκκινα φανάρια!!!
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Respect στο trelo agori και όσο μπορούμε να βοηθάμε στις απορίες του γιατί μας καθοδηγεί με τα στιβαρά του χέρια και πόδια στην καλύτερη δυνατή περίπτωση κατάθεσης.Αν και μη Θεσσαλονικιός τουλάχιστον μπορώ να πω ότι το bourdel ασφαλώς και δεν βρίσκεται στην Κατσικάκη αλλά στην Κατεχάκη.Αφήνουμε το αυτοκίνητο στο πάρκινγκ του City gate και με τα ποδαράκια μας βγαίνουμε δεξιά και αμέσως αριστερά στον φαρδύ δρόμο που είναι κάθετος στη Γιαννιτσών (όνομα δε θυμάμαι).Σε 20 μέτρα στρίβουμε δεξιά και να τη η Κατεχάκη με το μόνο κι έρημο μπουρδελάκι.Το επισκέφθηκα 3-4 φορές αλλά η αγενής συμπεριφορά της τσατσάς και το αδιάφορο μελαχρινό κοριτσόπουλο που πέτυχα δεν με έκαναν να καθήσω.Πάντως έχει ησυχία γιατί είναι απομονωμένο και μακριά από τις πουτσομαγκιόρικες παρέες....Αλήθεια εκείνα τα τελείως φολκλορ μαγαζιά δυο τετράγωνα παρακάτω που λειτουργούσαν πριν 5-6 χρόνια τι έγιναν?Πέρασα λίγο πριν την Πρωτοχρονιά κι ήταν όλα κλειστά (μάλλον οριστικά).Τότε βέβαια ήταν κι η εποχή παράξενη και ήταν κλειστό και το Κατεχάκη
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Respect στο trelo agori και όσο μπορούμε να βοηθάμε στις απορίες του γιατί μας καθοδηγεί με τα στιβαρά του χέρια και πόδια στην καλύτερη δυνατή περίπτωση κατάθεσης.Αν και μη Θεσσαλονικιός τουλάχιστον μπορώ να πω ότι το bourdel ασφαλώς και δεν βρίσκεται στην Κατσικάκη αλλά στην Κατεχάκη.Αφήνουμε το αυτοκίνητο στο πάρκινγκ του City gate και με τα ποδαράκια μας βγαίνουμε δεξιά και αμέσως αριστερά στον φαρδύ δρόμο που είναι κάθετος στη Γιαννιτσών (όνομα δε θυμάμαι).Σε 20 μέτρα στρίβουμε δεξιά και να τη η Κατεχάκη με το μόνο κι έρημο μπουρδελάκι.Το επισκέφθηκα 3-4 φορές αλλά η αγενής συμπεριφορά της τσατσάς και το αδιάφορο μελαχρινό κοριτσόπουλο που πέτυχα δεν με έκαναν να καθήσω.Πάντως έχει ησυχία γιατί είναι απομονωμένο και μακριά από τις πουτσομαγκιόρικες παρέες....Αλήθεια εκείνα τα τελείως φολκλορ μαγαζιά δυο τετράγωνα παρακάτω που λειτουργούσαν πριν 5-6 χρόνια τι έγιναν?Πέρασα λίγο πριν την Πρωτοχρονιά κι ήταν όλα κλειστά (μάλλον οριστικά).Τότε βέβαια ήταν κι η εποχή παράξενη και ήταν κλειστό και το Κατεχάκη

Μιλάμε για κώλο φινιστρίνι αδερφέ! Πλέον από προχθες, Σάββατο 20/1/2007 (απ'ότι μου είπε) είναι εκεί, βάρδια 11:00 - 20:00. Ευχαριστώ για την πληροφορία! Κατεχάκη λοιπόν κάθετη στην Κωλλέτη αν κατάλαβα καλά (το City Gate βρίσκεται Γιαννιτσών με Κωλλέτη) πηγαίνοντας την Κωλλέτη απομακρυνόμενοι από την Μοναστηρίου (για να το καταλάβουμε και να το εμπεδώσουμε) στρίβουμε δεξιά στην Κατεχάκη. ʼμα ξέρεις τιμές του μαγαζιού και αν είναι ισόγειο ή σε όροφο, θα σου είμασταν (π)υπόχρεοι (δηλ. θα σε χρωστάμε μια πίπα!!!)  :2funny: :2funny: :2funny:

Επίσης θα ήθελα εξηγήσεις γιατί πρέπει κάποιος να παρκάρει στο City Gate και να μην παρκάρει Κατεχάκη? Εχει δύσκολο Parking?

ʼμα σε εμπνέει ο χώρος, πήγαινε να ρίξεις μια ματιά στο ''εμπόρευμα'', μπορεί να μην γεμίζει το μάτι αλλά άμα είσαι booty-lover  :booty: :booty: :booty: θα με ευγνωμονείς!

Αύριο το report για την Κυριακή το οποίο είναι ''ΚΟΛΑΦΟΣ'' για κάποιους από εσάς!!!
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Για το parking το λέω γιατί παρκάρεις σαν κύριος ωραιότατα και γλυκά.Βέβαια και μπροστά στο κατάστημα αν γουστάρεις παρκάρεις εξίσου άνετα ειδικά αν έχει περάσει 3-4 το απόγευμα τότε που κλείνουν όλες οι μεταφορικές που βρίσκονται στη γύρω περιοχή.Το μαγαζί είναι ισόγειο χτυπάς κουδούνι (προφανώς σε κόβουν από μέσα) και η ταρίφα είναι σταθερή 30άρα.Όταν είμαι Θεσνίκη θα το μελετήσω λίγο περισσότερο το θέμα κατεχάκη φίλε τρελόαγόρι γιατί γουστάρω τα κυβικά και τα ονομαζόμενα μπάζα!!!!Όσο για το (π)υπόχρεος ????Προσκυνώ στα έξυπνα λογοπαίγνια!!!!Εύγε!
 

nikos22(1)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Για τον φίλο mpotofilo σήμερα γύρω στις 5:30 με 6:00 στην προμηθέως στο πρώτο μπουρδέλο αριστερά όπως ανεβαίνεις είχε μία με μπότες έτσι όπως λες ότι γουστάρεις.Και ήταν και καλή.Βέβαια γνώμη μου είναι αυτή.
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
  Το όνομά της ήταν Αλεξάνδρα εκ Κρήτης (αν θέλουμε το πιστεύουμε, μου φάνηκε ξένη). Το καραβάνι των λιμάρηδων σηκώθηκε συλλύβδην και βγήκε έξω, κανείς δεν κάθησε, ενώ η τσατσά παραπονιόταν ότι αυτοί έρχονται μόνο για πάρουν μάτι και όχι για να γαμήσουν (και πολύ πιθανώς να είχε δίκιο!). Αν και αρκετά "ζεσταμένος", αποφάσισα και εγώ να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.

Την εχω παρει την Αλεξανδρα και μου αρεσε  γενικα η συμπεριφορα της
Κακος εφυγες
Προκειτε για ελληνιδα οι οποια δεν πρεπει να δουλευει και πολυ συχνα
Ζητησα αν κανει κατι σπεσιαλ (αφου εφυγαν οι υπολοιποι) και μου ειπε  η τσατσα γλυφομουνι  ολα 50
Δεν εχω χρηματα για πεταμα και ουτε μου περισευουν αλλα το εχτρα 20αρικο
νομιζω οτι κανει την διαφορα
Την πεσαμε ανετα στο δωματιο χαλάρα πιπα και γλυφομουνι αλλα και γενικοτερο
χουφτωμα της περιοχης ελευθερα
Αλλαξαμε 2 στασεις και καταθεση με ιεραποστολικο που δεν ειναι και το φορτε μου
Αλλα με παρεσυρε ο ρυθμος της
Με το που τελιωσα μου εκανε το καλλυτερο που μου εχει  κανει κοπελα τοσα χρονια
Μου λεει τωρα χαλαρωσε (ενω ειμαι απο πανω της και μεσα της )
Με αγκαλιαζει και πιεζει την πλατη και ακουγονται δυο απανωτα κρακ ..
Λες και ειχα παει σε χειροπρακτικο
Μαλλον η τυπισα ασχολειτε με τετοια κολπα και οταν μπει στον καλο δρομο θα κανει
καποια τετοιου ειδους δουλεια
Αν την πετυχει καποιος και του το κανει  η ετυχε ειδη σε καποιον φιλο
ας αναφερει εμπειριες
Ειναι κατι σαν δευτερος μικρος οργασμος
Εγω δεν το περιμενα κιολας και γουσταρα και γενικα φιλικη συμπεριφορα
Να μην ξεχναμε και το 50νηνταρι βεβαια..
Ολα αυτα εγιναν αρχες Σεπτεμβρη ..νομιζω
Εχω την εντυπωση οτι δεν δουλευει συχνα και οτι αντικαθιστα την <<ολγα την πιπολα>>
που λεει και τρελλος φιλος
   
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
  Το όνομά της ήταν Αλεξάνδρα εκ Κρήτης ...

... αντικαθιστα την <<ολγα την πιπολα>>
που λεει και τρελλος φιλος


Τι εστί Αλεξάνδρα παιδιά? Κάντε μια περιγραφή! Ψηλή, κοντή, μελαχρινή, με μικρό-μεγάλο κώλο, μικρά-μεγάλα βυζιά, τι? Την Ολγάρα την πιπόλα (τσιμπούκια με σήμα το Ρακούν) την αντικαθιστά η ʼννα η Ρουμάνα (κοντή και αδύνατη) και προχθες Κυριακή ήταν η πανέμορφη αλλά ... υπερπαγίδα στο δωμάτιο Ρωσσίδα την οποία και θα περιγράψω αργότερα! Ελληνίδα δεν έχω πετύχει τελευταία!!! Είχα πετύχει μία νεαρούλα ονόματι Νάνσυ (έλεγε πως ήταν ελληνίδα) με πεταχτό γεμάτούλη και σφιχτό κωλαράκο που με τέλειωσε στην πίπα. Μετά είναι μια μελαχρινή κοντούλα με καλό κολαράκι (κι αυτή) που το παίζει ελληνίδα, αλλά η συγκεκριμένη είναι ξένη από χέρι (την άκουσα να μιλάει άπτεστα, γλώσσα ανατολικής προέλευσης με άλλη κοπέλα). Τέλος πάντων, δώστε (καμιά λεπτομέρια) και σώστε!

Όσο για το fuckfest του Σ/Κ, αυτό κορυφώθηκε την Κυριακή, η οποία πήγαινε χαλαρά, αλλά τελείωσε με ανακαλύψεις και αποκαλύψεις!!!

Η τσάρκα, έλαβε χώρα μετά το απόγευμα στις 18:00 - 19:00. Η επιλογή της ώρας δεν ήταν τυχαία! Εκείνη την ώρα οι μπαουκγτζήδες ήταν στην τούμπα και οι Αριανοί ασχολούταν με το μπάσκετ (ή τουλάχιστον, θα έπρεπε να ασχολούνται και όχι να τριγυρίζουν σε κακόφημες περιοχές ψάχνοντας για εφήμερους έρωτες!!!). Αποτέλεσμα ήταν να υπάρχει λίγος κόσμος στην περιοχή, κυρίως οικονομικοί μετανάστες εξ Αλβανίας και πρώην Δημοκρατιών της ΕΣΣΔ (βλέπετε πόσο σικ το λέω!)

Τέλος πάντων, πάμε στα αγωνιστικά

Ταντάλου 9, ήταν η γνωστή σχετικά ψηλή, μελαχρινή γυφτογκόμενα με καστανό μαλλί και πιασιματάκια. Χαμογελαστή, αλλά δεν με ενθουσιάζει!

Ταντάλου 8Α, ήταν η χαμογελαστή Πολωνεζίτσα (ευχαριστούμε τον φίλο για την διόρθωση) με τη μεγάλη πελατεία, το καλό service και την όμορφη εμφάνιση. Την έχω πάρει 3-4 φορές στο παρελθόν και δυστυχώς δεν υπάρχει χημεία μεταξύ μας αν και η κοπέλα είναι πολύ φιλότιμη και σέξυ. Τέλος πάντων, τα θετικά που έχουν καταθέσει οι συναγωνιστές για το καθαρόαιμο κοκκινομάλικο κοντοπούτανο, ισχύουν. Μάλιστα την Κυριακή φορούσε μαύρο κυλοτάκι με καουμπόϋκο παντελόνι με σιρίτια! Δεν ήταν ακριβώς παντελόνι, ήταν ένα ρούχο το οποίο κάλυπτε τα πόδια αφήνοντας τον κώλο απ'έξω! Το έχω δει μόνο σε ταινίες! Αυτό που φορούσε το Πολωνεζάκι ήταν μαύρο με στρασάκια και ήταν πολύ σέξυ! Ίσως και να έμπενα, ίσως και να μπω κάποια φορά στο μέλλον! Είδωμεν! Βαθμολογία 7 από παλιά (ίσως να την αδικώ!)

Επί της οδού Σαπφούς, το ανορθόγραφο σπιτάκι (Σαφούς) είχε και πάλι την Βουλγαρογκόμενα με το μπούτι Καλλιντζάκης που με είχε κακογαμήσει στις 2 Ιανουαρίου! Στραβό ποδαρικό στη χρονιά, στραβό και το πόδι της!! Ψηλή, μελαχρινή αρκετά γυμνασμένη, αλλά .... μάπα το καρπούζι! Υπόδημα πλατφόρμες βαθμολογία 5 (με επιείκια!!!)

Στο σπιτάκι απέναντι από το ανορθόγραφο (επί της Σαπφούς), υπήρχε η Ρωσσιδόφατσα που με είχε επίσης κακογαμήσει κάποια στιγμή πριν κανα τρίμηνο! Έχω γράψει πολλά αρνητικά, αλλά πιστέψτε με, όσα και να έχω γράψει είναι λίγα!!! Γκόμενα που δεν σ'αφήνει να της πιάσεις τον (κατα τα άλλα θαυμάσιο) κώλο ούτε στο πισωκολλητό? Πού ακούστηκε! Έφυγα ''άχυτος'' από το σπιτάκι τότε! Πρωτοφανές!!! Πανέμορφη με ωραία πιασιματάκια καστανή με σχιστά μάτια και άσπρη επιδερμίδα (κλασσική Ρωσσιδογκόμενα) αλλά ... ΠΑΓΙΔΑ! Βαθμολογία ΜΗΔΕΝ!!!

Στην Προμηθέως 9 έναντι εμπορικού κέντρου, έπαιζε η καινούργια μελαχρινή με μακρί μαλλί που είχα πετύχει την προηγούμενη εβδομάδα. Πολλά υποσχόμενη με στρόγγυλο τουρλάκι, νεαρή, κάπου την έχω ξαναπετύχει παλιά, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Ίσως την δοκιμάσω! Ενδιαφέρουσα!

Στο μπλε σπίτι τώρα επί της Προμηθέως (απέναντι από το νέο κωλόμπαρο ΔΙΑΣ), σ'αυτό που χτυπάει κουδούνι μόλις κάποιος περάσει κάτω από την πόρτα. Εκεί υπήρχε η ίδια με το Σάββατο καινούρια κοπελίτσα για την οποία ο φίλος Sauron έχει εκφραστεί με τα καλύτερα λόγια! Ψηλή, αδύνατη (σχετικά) με φαρδιές πλάτες, μικρό βυζί και πολύ χαμογελαστό πρόσωπο, θα είναι μία καλή λύση για τις κρύες νύχτες του χειμώνα που (επιτέλους) έρχεται!!! Ο κάτοικος Risengaard μίλησε για GF experience και πολύ όρεξη για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Οφείλουμε να τον πιστέψουμε και να γράψουμε κι εμείς τις δικιές μας εντυπώσεις, μόλις τις αποκομήσουμε!!!

Στο Προμηθέως 14, έπαιζε η Τζώρτζια η οποία μου κρατούσε καλή συντροφιά τις ... ζεστές νύχτες του Νοεμβρίου!!! Καλή στο δωμάτιο κι ας με την έβρισε ο Rogue, πρόκειται για μια σωστή ''κυρία'' με το ''κ'' κεφαλαίο!!! Ανήκει στην κατηγορία MILF, είναι μια καλοβαλμένη (μα πολύ καλοβαλμένη) 50άρα με σολάριουμ και σιλικονάτα ''μεμε'' η οποία έχει μεγαλούτσικο κώλο. Αυτό είδε μάλλον ο Rogue και του φάνεικε χοντρή! Είναι από τις αγαπημένες μου! Το ατού της είναι το μασάζ του πέους με την χρήση λυπαντικού! Όλα τα Γιούρος! Από την άλλη, γούστα είναι αυτά! Δεν την πήρα το σ/κ πάντως γιατί βρήκα καλύτερα! Βαθμολογία 7,5 - 8 ανάλογα με τις ορέξεις της

Το απομακρυσμένο σπιτάκι ψηλά και αριστερά όπως ανεβαίνουμε την Προμηθέως (Προμηθέως 25), ήταν η γνωστή κοιμισμένη νεαρή με το ατσούμπαλο κορμί, το μεγάλο (σχετικά) βυζί και κωλί, το βοηδίσιο βλέμα και την γενικά κρύα συμπεριφορά στο lobby. Πως να μπει κανείς μετά από αυτό???

Το ΠΟΛΥ απομακρυσμένο σπιτάκι όπως ανεβαίνουμε την Προμηθέως και περνάμε τη Μοναστηρίου (Εγνατία), στο δεξί μας χέρι στο νούμερο 34 ... υπήρχε η μυθική (για μένα) Στέλλα στην οποία και φυσικά κατάθεσα! Ο χώρος είναι ένα κλικ πιο βρώμικος από τα άλλα μαγαζιά της περιοχής και ο κόσμος που μαζεύει, είναι ένα κλικ πιο ... χαμηλής ποιότητας. Η Στελίτα έπιασε τα γνωστά υψηλά στάνταρ απόδοσης, χωρίς να εντυπωσιάσει. Βιαζώταν κιόλας το χρυσό μου γιατί σχολούσε αλλά το κουνέλι με το έπνηξε μια χαρά!!! Βαθμολογία 8,5 (λόγω βιασύνης ενώ ήταν η μοναδική που φορούσε μπότες (δεν είμαι σίγουρος για το Πολωνεζάκι στην Ταντάλου γιατί το ρούχο της κάλυπτε σχεδόν τα πάντα)

Αυτά

ΥΓ: Καμία δεν έδινε κώλο. Συνήθως αυτές οι λίγες που το κάνουν, βάζουν την τσατσα να το λέει στην αναμονή.

ΥΓ2 Στο lobby του Προμηθέως 34, ήταν μια παρέα από 3 άτομα τα οποία συζητούσαν για το site. Ο ένας μάλιστα βρήκε το σπιτάκι από τα reports μας (όπως κι εγώ και σας ευχαριστώ γι'άυτό) και σκεφτώταν να μπει στην Στελλίτα χωρίς να του αρέσει εμφανισιακά, απλά και μόνο επειδή γράψαμε γι'αυτή. Αυτο κύριοι, δείχνει και την δύναμη του site! Από τότε που μπήκα και ασχολούμαι μ'αυτό, έχει βελτιωθεί η ευχαρίστηση που παίρνω από τα σπιτάκια της περιοχής! Γι'αυτό λοιπόν, μην τσιγκουνεύεστε λεπτομέριες και πληροφορίες στα reports σας!

Όσο για τα άτομα στα οποία αναφέρομαι, θα δώσω ένα στρατιωτικό παράγγελμα: ΑΠΟ - ΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!

Πέρα από την πλάκα, θα ήθελα όποιο από τα παιδιά κατάλαβε, να δώσει ένα σημείο ζωής! Δεν είναι ντροπή! Καλό είναι να γνωριζόμαστε!

Ρε μπαγάσα Rogue, πως τα καταφέρνεις και δεν τελειώνεις την τσάρκα σου? Εμένα με τρελλαίνει η ιδέα να μπω κάπου χωρίς να δω τι παίζει παραδίπλα! Μπορεί παραδίπλα το χορτάρι να είναι πιο ... πράσινο!!! Ακόμα και την Στέλλα ή την Χριστίνα να πετύχω στη μέση της τσάρκας, θα τελειώσω τη βόλτα μου και μετά θα καταθέσω! Αυτό μία φορά το είχα πληρώσει, όταν δούλευε το μαγαζί επί της Σαπφούς που είναι πέρα από την Ταντάλου. Εκεί δούλευε η Εύα η Ρουμάνα (άλλο ένα επικό κομμάτι!!!) και η τσατσά είπε ότι η κοπέλα σχολάει και θα της το δώσουν μόνο όσοι είναι στο lobby (δεν θα έμπεναν άλλοι). Έκανα τη μαλακιά να πιστεψω ότι υπήρχε περίπτωση την εποχή της ''Μπουρδελοαπαγόρευσης'' να βρω μουνί καλύτερο από της Εύας! Απλά έκανα λάθος! Υπήρχαν μόνο 4 μαγαζά τότε με μπάζα τα οποία είχαν και πάρα πολύ δουλειά λόγω έλλειψης σπιτιών! Γράψε ''λάθος''!!!

Ψηλα-ψηλά τα κόκκινα φανάρια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom